MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Aukšto slėgio plovimo įtaisas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19999)

Alkapone 2017-04-16 20:48

Aukšto slėgio plovimo įtaisas
 
Sveiki, planuoju pirkti aukšto slėgio plovimo įtaisą, dar daugumos vadinamą "karcher'į". Gal kas turit, naudojat? Kokie atsiliepimai? Jei šnekant būtent apie karcher firmos, sakė iki kažkurios klasės jie eina su plastikiniu vidumi ir yra labai ne patvarūs, gal kažką žinot?

Rawwslt 2017-04-16 21:09

Tik nilfiska. Turiu 5K premium eco! Shhhh. Facebook diskutuota buvo. Retai kam geras pasitaiko. Mano po sezono sugedo. Nuveziau i garantini. Tai pilna ju ten stovejo su uzpildytais blankais. Sutvarke per menesi, atvarant pasimt dar zmogelis atitenpe neveikianti ir dar ten kruva stovejo ju.

Darbe turim 4 nilfisk. Apie 7 metus. Vienas neseniai pakeistas. Draugai kas turi, tai visi patenkinti. Karcheris viena pliusa turi, kad antgaliu pasirinkimas didelis. Man atrodo yra adapteriu.

MRDetailing 2017-04-16 21:27

Koks biudzetas?

pas mane K5 Premium jau tas su aliuminiu vidum, taciau po dvieju metu jau teko taisyti kazka, remontas apie 60eur buvo. jeigu pirkciau kita, tai butu tik kranzle http://www.topirankiai.lt/auksto-sle...e-hd7-122.html

Apple 2017-04-16 21:40

pas mane irgi K5 premium. Gal kartais norisi galingesnio, bet is principo esu patenkintas. Vasaros metu naudojamas kiekviena savaitgali. Metus laiko be priekaistu.

samagonas 2017-04-17 09:37

Vienas K7 jau deshimt metu, vargo mates, kitas K7 premium apie 3 metus irgi be darbo nestovi. Viskas gerai.

Darinis 2017-04-17 11:08

Dar tik metus laiko bet k7 be priekaistu

Pavidolis 2017-04-17 12:55

Karcher jau seniai nebe tas, už panašią kainą tikrai geriau nilfisk, o jei gali leisti skirti daugiau - kranzle. Patys turim, fantastika.
Jei domins, man atrodo, kad kranzle už pigiau suveikt galėčiau.

Rawwslt 2017-04-17 15:11

Ne, tai kranzle jau ne namam. Tiek kercheris tiek nilfisk irgi turi atskira linija profesionalams. Ten jau viskas kitaip.

MRDetailing 2017-04-17 16:21

Tai jeigu 500eur yra perdaug kaip namu irenginiui tuomet siulau ziuret K3/K5 serija arba betka iki 300eur, nes realiai nera didelio skirtumo vistiek kokybe bus gaidys ;)!
Tiesa gali pirkt net ir su trumpa slanga, o ja iskart keisk kita aftermarketine, minksta, nes karcheris/nilfiskinis chlamas zauriai uzknisa

Edga005 2017-04-17 21:21

Gal kas kokiu atsiliepimu turi apie Grizzly HDR 21-150

AudriusU 2020-02-25 09:08

Pakelsiu seną temą, sorry - dairausi %subj%, biudžetas plius-minus 500€, nusižiūrėjau tokį:

http://prekybatechnika.lt/product/bu...502-10b-x-tra/

Kaip jų patvarumas? Verta ieškot alternatyvų ar daug negalvojant imt šitą? Pirmas darbas bus nuplaut tepalo dėmę kieme nuo trinkelių (servise blogai įsuko karterio varžtą... dvi savaites auto pastovėjo ir prilašėjo pusės metro skersmens bala), kokią chemiją geriau tam rinktis? Ir ar užteks tik komplekte esančio purkštuvo, ar iškart imt kažką tokio:

https://www.gitana.lt/plovimo-valymo...alto-mid-patio

Ačiū už mintis ;)

Vilius 2020-02-25 15:38

Citata:

Pradžioje rašė AudriusU (Post 529992)
Pakelsiu seną temą, sorry - dairausi %subj%, biudžetas plius-minus 500€, nusižiūrėjau tokį:

http://prekybatechnika.lt/product/bu...502-10b-x-tra/

Kaip jų patvarumas? Verta ieškot alternatyvų ar daug negalvojant imt šitą? Pirmas darbas bus nuplaut tepalo dėmę kieme nuo trinkelių (servise blogai įsuko karterio varžtą... dvi savaites auto pastovėjo ir prilašėjo pusės metro skersmens bala), kokią chemiją geriau tam rinktis? Ir ar užteks tik komplekte esančio purkštuvo, ar iškart imt kažką tokio:

https://www.gitana.lt/plovimo-valymo...alto-mid-patio

Ačiū už mintis ;)

Mane irgi domina, ta pati situacija.. Draugo Land cruiser privarvino.. Ir tuo paciu reik namam įsigyt

Pavidolis 2020-02-25 19:26

Jei domina rimti kranzle įrenginiai, tai galiu suveikt pigiau.

O šiaip nilfisk tikrai geriau už karcher.
Tepalo dėmės gali ir neišsivalyti pilnai. Girdėjau bando valyti su brakecleaneriu (nuriebalintoju), mes naudojam šarminę chemiją.

pucenas 2020-02-25 20:48

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 530006)
Jei domina rimti kranzle įrenginiai, tai galiu suveikt pigiau.

O šiaip nilfisk tikrai geriau už karcher.
Tepalo dėmės gali ir neišsivalyti pilnai. Girdėjau bando valyti su brakecleaneriu (nuriebalintoju), mes naudojam šarminę chemiją.

Pas mane irgi yra blemba demiu, galvojau, kad statybininkai “privarvino” pradejo statyti salia kiemo. Pasirodo, mano grabo (darbinio) tepalo ausintuvas prakiurea buvo pats vavinau... tai bandysiu kaKokiu marmalu, valyti pavasari kai isdzius. Bet itariu, kad reikes keisti trinkeles tas kelias ... pavyduolis turi kokio gerio tam reikalui?

Pavidolis 2020-02-25 21:11

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 530007)
Pas mane irgi yra blemba demiu, galvojau, kad statybininkai “privarvino” pradejo statyti salia kiemo. Pasirodo, mano grabo (darbinio) tepalo ausintuvas prakiurea buvo pats vavinau... tai bandysiu kaKokiu marmalu, valyti pavasari kai isdzius. Bet itariu, kad reikes keisti trinkeles tas kelias ... pavyduolis turi kokio gerio tam reikalui?

Neturiu nieko, kuo galėčiau garantuoti, kad pilnai išvalys. Jei kažkas siūlys su garantija, kad nebus nei jokio pigmento, imk ir galėsi prašyt kompensacijos :D
O šiaip gal ir galim pabandyt pavalyt, pasiimčiau chimkės savo sąskaitą. Man pačiam įdomu, ką galima išpešti.
O šiaip, kaip ir minėjai, geriausias rezultatas pakeitus kelias trinkeles, o gal jas tiesiog apvertus?

AudriusU 2020-02-25 22:12

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 530006)
Jei domina rimti kranzle įrenginiai, tai galiu suveikt pigiau.

O šiaip nilfisk tikrai geriau už karcher.
Tepalo dėmės gali ir neišsivalyti pilnai. Girdėjau bando valyti su brakecleaneriu (nuriebalintoju), mes naudojam šarminę chemiją.

Jeigu Kranzle, koks modelis būtų analogiškas pagal savybes Nilfisk P150.2 ir už kiek maždaug pinigų? Gali ir PM, jei pasiūlymai viešai neskelbtini :)

Chemija įdomu ir piktesnė trinkelėm plaut, ir paprastesni plovikliai pvz. nupraust dviračiam po taškymosi po tešlynus. Paimčiau pabandymui, jei ką parekomenduotum.

pucenas 2020-02-25 22:21

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 530008)
Neturiu nieko, kuo galėčiau garantuoti, kad pilnai išvalys. Jei kažkas siūlys su garantija, kad nebus nei jokio pigmento, imk ir galėsi prašyt kompensacijos :D

O šiaip gal ir galim pabandyt pavalyt, pasiimčiau chimkės savo sąskaitą. Man pačiam įdomu, ką galima išpešti.

O šiaip, kaip ir minėjai, geriausias rezultatas pakeitus kelias trinkeles, o gal jas tiesiog apvertus?



Netikiu ir as. Kiek teko darbe visokios bandyti niekas normaliai nepanaikina :) bet sakau praejo metai ne vieni, gal kazkas naujo atsirado.
P.s. tribkele apvertus ji netiks. Nes neturi “faskes” kantelio kitoi pusei :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Garbanius 2020-02-26 06:19

Pas mano tėvus trinkeles su fairy šveisdavau, paskui, per laiką (metus ir ilgiau) dėmių nebelikdavo.

AndreFreire 2020-02-26 07:20

Pasidomėkit https://hydrobreak.lt/, draugas sakė, kad ūkyje ir garaže naudoja, tai labai patenkintas.

Pavidolis 2020-02-26 11:30

Citata:

Pradžioje rašė AndreFreire (Post 530016)
Pasidomėkit https://hydrobreak.lt/, draugas sakė, kad ūkyje ir garaže naudoja, tai labai patenkintas.

Peržiūrėjau video, tai nieko wow tikrai. Trinkelių video irgi plėmas liko, stebuklų nebūna. Nežinau kainų jų, bet įtariu draugas daug permoka. Jei norės pataupyt, tai gali kreiptis.

Aš turiu iš paprasčiausių Kranzle modelį ir jo pilnai užtenka tiek automobiliui, tiek laivam plauti. Draugas uoste dirbantis net nustebo, kaip galingai varo, kai pats turi pramoninį karcherį 3 kartus didesnį :D
HD 10/122
Be rotacinio antgalio 452.20 €
Su rotaciniu antgaliu 487.05 €
Su el. variklio auto atjungimu ir rotaciniu antgaliu 534.65 €
Kainos be PVM
https://www.ofnis.lt/sites/default/f...s3/HD7-122.jpg


Dviračiams net nežinau ar reikalinga ta chemija, purvas yra lengviausiai nuvalomas nešvarumas, tai didžioji dalis nusivalys vien su aukštu slėgiu, o kas liko tiesiog su mikropluošto šluoste. Aišku, jei norisi kažko mandriau, tai yra tos chemijos. Net ir paprastas šampūnas su valymo pirštine lengvai įveiktų likusius nešvarumus.

Vilius 2020-02-26 12:26

Su el. variklio auto atjungimu ir rotaciniu antgaliu 534.65 € >>> cia jau butu full option ane ?

Kaip garantija ? Imonem taikoma ?

Vilius 2020-02-26 12:32

ir padangom juodint kaip plovyklose naudoja gal turi ?

Apple 2020-02-26 12:37

Kokia prasmė namų sąlygom pirkti tokius brangius įrenginius? Pats turiu Karcher K7 Premium FL, mokėjau gal 450 EUR, bet dabar nepirkčiau, brangu ir jokio tolko :) brangesnis nereiškia, kad geriau plaus :)

Šiai dienai Lidl galima nusipirkti už 120 EUR su visokiais priedais ir jis namų sąlygom dirbs puikiai. Garantija 3 metai.
https://www.lidl.de/de/parkside-hoch...150-g4/p294156

Vilius 2020-02-26 12:40

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 530028)
Kokia prasmė namų sąlygom pirkti tokius brangius įrenginius? Pats turiu Karcher K7 Premium FL, mokėjau gal 450 EUR, bet dabar nepirkčiau, brangu ir jokio tolko :) brangesnis nereiškia, kad geriau plaus :)

Šiai dienai Lidl galima nusipirkti už 120 EUR su visokiais priedais ir jis namų sąlygom dirbs puikiai. Garantija 3 metai.
https://www.lidl.de/de/parkside-hoch...150-g4/p294156

ziurejau ta Lidle.. bet net nezinau.. nepabandes nezinosi, aisku reiktu slegius paziuret. Man tai svarbiausia kad jeigu kasnors suges daliu gausi arba kazkas apsiims suremontuot.. nes cia toki nupirk is Lidlo, tai nei daliu gausi nei kas remontuos.. ismesi ir tada supykes gera pirksi


99eur su PVM... nu blmb is ko jis padarytas ?

Apple 2020-02-26 12:45

Citata:

Pradžioje rašė Vilius (Post 530029)
ziurejau ta Lidle.. bet net nezinau.. nepabandes nezinosi, aisku reiktu slegius paziuret. Man tai svarbiausia kad jeigu kasnors suges daliu gausi arba kazkas apsiims suremontuot.. nes cia toki nupirk is Lidlo, tai nei daliu gausi nei kas remontuos.. ismesi ir tada supykes gera pirksi

Garantija 3 metai :) Lidle viskas tikrai čiki.
ką esu pirkęs iš įrankių/įrangos - nenusivyliau.

Tėvai dabar nuspirko sita lidlini "karcher", tai matysim pavasarį kaip jis, bet manau lyginant 111 EUR vs 500 EUR, tai tas už 500 EUR 5 kart tikrai geriau neplaus, duodu kepure prišikt :D

Vilius 2020-02-26 12:58

lidlinis slegio daugiau turi, bet maziau litrazo.. jeigu apie skaicius.

Manau slegis geriau yra. Man visokius voratinklius nuo kraigu uzteks manau

Rawwslt 2020-02-26 13:23

Kersheriu tie nauji pistoletai kur reguliuojasi padetys yra problematiskas reikalas. Per metus laiko darbe pakeiteme 5vnt. Uzkniso, tai dabar paprastas antgalis stovi.

Pavidolis 2020-02-26 13:39

Vandens kiekis svarbiau, kas iš to slėgio, jei nėra ką purkšt. Patikėkit manim, tiek prisižiūrėjęs "ekspertų" plovyklose, kur slėgį atsukinėja, o jėgos vis tiek nėra.

Aukšto slėgio įrenginiai turi savo gyvavimo laiką, matuojamas valandomis dažniausiai. Lidlinio bus kelis kartus trumpesnis už Nilfisk, Kranzle kelis kartus didesnis už Nilfisk. Va ir kaina. Kranzle ir pirkom dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo. Karcher išvis nėra ko žiūrėt į tą pusę.
Valymo savybės irgi tikrai skirsis.

Kaina tai jo, viso komplekto. Dėl garantijos dar pasitikslinsiu, šiaip turėtų būt. Nors mums per kiek čia, 7 metus gal(?) niekas neparėjo dar.

O kas yra padangų juodintojas kaip plovyklose? Kad tiesiog efektą išgaut?

Vilius 2020-02-26 13:53

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 530036)
Vandens kiekis svarbiau, kas iš to slėgio, jei nėra ką purkšt. Patikėkit manim, tiek prisižiūrėjęs "ekspertų" plovyklose, kur slėgį atsukinėja, o jėgos vis tiek nėra.

Aukšto slėgio įrenginiai turi savo gyvavimo laiką, matuojamas valandomis dažniausiai. Lidlinio bus kelis kartus trumpesnis už Nilfisk, Kranzle kelis kartus didesnis už Nilfisk. Va ir kaina. Kranzle ir pirkom dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo. Karcher išvis nėra ko žiūrėt į tą pusę.
Valymo savybės irgi tikrai skirsis.

Kaina tai jo, viso komplekto. Dėl garantijos dar pasitikslinsiu, šiaip turėtų būt. Nors mums per kiek čia, 7 metus gal(?) niekas neparėjo dar.

O kas yra padangų juodintojas kaip plovyklose? Kad tiesiog efektą išgaut?

Kai maisna nuplauna, tai su sepeciu uzterlioja kazkokios juodos mases ar ko ten.. nu graziai, juodai atrodo iskart.

AudriusU 2020-02-26 14:21

Lidl įrankių kainos kartais stebina, bet velnias skypi smulkmenose. Kol naujas, gal ir bus ok, bet jei smulkmenos erzins kaskart naudojant, po vieno sezono išsidėvės plastikinis purkštukas, ar visas įrenginys nusibaigs iškart po garantinio - tai tiek to :ne:

Kranzle be PVM nupirkt neturiu kaip, o galutinė kaina kaip namam jau nekrikščioniškai didelė... Užsisakiau P150.2, matysiu kaip bus.

Pavidoli, chemiją tepalam plaut vis tiek norėčiau išbandyt. Būna ir nuo kepsninės netyčia riebalų nulaša, irgi matosi. Tokius turbūt nuplautų? Kur ryt privažiuot? ;)

Darinis 2020-02-26 14:51

uz ta kaina iseina 4 lidlo padauginam po 3 metus garantini plius koki metai papildomai ir ziurim kad rimtas daiktas namam tikrai nevertas imt

Vilius 2020-02-26 15:06

arba suges po metu laiko, nebus kuo pakeist, grazins pinigus.. tada is pykcio pirksi normalu. To pasekoje busi isloses 1 metus laiko plaudamas su gavno :)

Pavidolis 2020-02-26 18:05

Citata:

Pradžioje rašė AudriusU (Post 530039)
Lidl įrankių kainos kartais stebina, bet velnias skypi smulkmenose. Kol naujas, gal ir bus ok, bet jei smulkmenos erzins kaskart naudojant, po vieno sezono išsidėvės plastikinis purkštukas, ar visas įrenginys nusibaigs iškart po garantinio - tai tiek to :ne:

Kranzle be PVM nupirkt neturiu kaip, o galutinė kaina kaip namam jau nekrikščioniškai didelė... Užsisakiau P150.2, matysiu kaip bus.

Pavidoli, chemiją tepalam plaut vis tiek norėčiau išbandyt. Būna ir nuo kepsninės netyčia riebalų nulaša, irgi matosi. Tokius turbūt nuplautų? Kur ryt privažiuot? ;)

Trinkelėse bėda, kad jos įgeria tiek alyvą, tiek riebalus ir dėl to išplauti visiškai be jokių plėmų nu arba neįmanoma arba labai sunku. Jeigu plauti iš karto užtiškus, nu tada gal ir paeitų.

Jei visvien norit apsilankyt, tai Draugystės g. 15B, Kaunas. E5 verslo centro pastatas, važiuoti į teritoriją iki galo ir į dešinę iki galo, virš stiklinių durų užrašas Pyrmolita.

O lidliniu aš netikiu, jei kas turit, galiu duot pasibandyt rimtą aparatą, manau skirtumai bus akivaizdūs tiek surinkimo kokybėje, valymo kokybėje ir šiaip detalėse

Darinis 2020-02-26 19:24

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 530044)
Trinkelėse bėda, kad jos įgeria tiek alyvą, tiek riebalus ir dėl to išplauti visiškai be jokių plėmų nu arba neįmanoma arba labai sunku. Jeigu plauti iš karto užtiškus, nu tada gal ir paeitų.

Jei visvien norit apsilankyt, tai Draugystės g. 15B, Kaunas. E5 verslo centro pastatas, važiuoti į teritoriją iki galo ir į dešinę iki galo, virš stiklinių durų užrašas Pyrmolita.

O lidliniu aš netikiu, jei kas turit, galiu duot pasibandyt rimtą aparatą, manau skirtumai bus akivaizdūs tiek surinkimo kokybėje, valymo kokybėje ir šiaip detalėse

as ne tik manau bet 100% isitikines kad geresnis, bet karta ar du per savaite masinai nusiplaut tai to lidlinio daugiau nei per akis, bet kiekvienas pagal save :)

Melionas 2020-02-26 23:32

Galiu parduot 2 kartus naudota, rudeni pirkta karcher k7 full control plus.

wuolis 2020-05-15 11:17

Gal kas nors naudoja KRANZLE K1050 TS? Užtenka namų ūkiui prižiūtėti, patikimas?

Pavidolis 2020-05-15 12:33

Citata:

Pradžioje rašė wuolis (Post 534125)
Gal kas nors naudoja KRANZLE K1050 TS? Užtenka namų ūkiui prižiūtėti, patikimas?

KRANZLE HD10/122 turiu ir užtenka su kaupu, tai tavo variantas tikrai užtenkamas bus

wuolis 2020-05-15 12:39

Ka papildomai prie jo pirkti? Kazkokiu filtru ar antgaliu reikia ziureti? Gal prieziuros priemoniu?

Pavidolis 2020-05-15 12:44

Citata:

Pradžioje rašė wuolis (Post 534129)
Ka papildomai prie jo pirkti? Kazkokiu filtru ar antgaliu reikia ziureti? Gal prieziuros priemoniu?

Kur pirkt žadi? Galiu pabandyt kainą geresnę gaut

wuolis 2020-05-15 12:53

https://www.e-agroteka.lt/auksto-sle...anzle-k1050-ts


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.