MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   w203 benzinas ar dyzelinas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10997)

001 2012-11-09 18:56

w203 benzinas ar dyzelinas
 
Įdomu būtų išgirsti atsiliepimus kokį variklį pasirinkti. W203 kėbulas. Imkime konkretų pavydzį: C270 prieš C320. Jeigu neklystu C270 visuomet eina su dyzeliniu varikliu, o C320 visuomet su benzininiu. Teko skaityti atsiliepimų jog su dyzeliu pigiau važiuosi, tačiau brangiau kainuos eksplotacija. Gal galite paaiškinti šią teoriją detaliau jeigu tai yra tiesa. Remiuosi šiame forume esačio vartotojo patirtimi.


Citata:

Pradžioje rašė Pitbull (Post 17490)
Vazineju su w203 c320 :) fantastika...tiesa rida tik 84000,ideali ir visa istorija zinau...bedu nebuvo,nes visada viskas pagal Daimler AG rekomendacijas priziurima...Tiesa yra skelbimas,kad parduodu...kas irodys,kad automobilis ne idealus-deze viskio :) Nusipirkau idealia-idealia parduodu,tad teigti,kad niekas geru mersu neparduoda-absurdas...
Egiui:pirk c klase tvarkinga-bedu neturesi,o kokiu varikliu,tai cia kas labiau patinka ir ko reikia.Dyzelis-pigu vazineti,brangiau priziureti,benzinas-brangiau pili-pigiau priziuri,jeigu neplanuoji per metus 30000km,dyzelis neapsimoka.Pats pravaziuoju per metus 8000km todel uz benzina :) tyla,komfortas,greitis...
P.S. Niekam nesiulau savo Mersiuko pirkti...geri daiktai visada patys randa pirkeja...o ir ne bet kam parduosiu...Krize :xx::xx::xx:


Tomskis 2012-11-09 19:11

simtus kartu apkalbeti sitie varikliai forume,jei pirksi masina is salono, galesi papasakot ispudzius, o jei pirksi naudota, tai kaip pasiseks taip ir papulsi

Hunter 2012-11-09 19:23

Tai kad buna ir 320cdi http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_C-Class
Kas geriau tau gali rinktis tik pats. 3.2 benzas mieste valgys ~14L/100km, dyzelis ~10L/100km

001 2012-11-09 19:32

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 238816)
simtus kartu apkalbeti sitie varikliai forume,jei pirksi masina is salono, galesi papasakot ispudzius, o jei pirksi naudota, tai kaip pasiseks taip ir papulsi

Na forume informaciją surasti sunku dėl to kaip pats forumas padarytas. Ji išmėtyta po įvairiausius pranešimus. Todėl reikia skaityti viską iš eilės, kas nėra labai patogu.

Bet kokiu atveju aš klausiau apie eksplotaciją ir daviau variklius kaip pavyzdžius. Kuo benzininio variklio eksplotacija pigesnė negu dyzelinio?

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 238819)
Tai kad buna ir 320cdi http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_C-Class
Kas geriau tau gali rinktis tik pats. 3.2 benzas mieste valgys ~14L/100km, dyzelis ~10L/100km

Pasirodo yra ir tokių variklių. Kuro sanaudos tik viena medalio pusė. Todėl ir klausiu apie eksplotaciją. Benzininis variklis dirba tyliau ir turi daugiau galios.

Tomskis 2012-11-09 19:37

gal tepalu maziau telpa i benzinini, daugiau nzn kuom

Hunter 2012-11-09 20:06

Benze nera turbinos, interkulerio, luztanciu pakaitinimo zvakiu, pakaitinimo reles, problematisku purkstuku, dazniau mirstancio starterio, kolektoriaus sklendziu, dyzelio vibracijos ir garso.
Bet yra 6 babinos, 12 benzo zvakiu, 4 liambda zondai, gazo sklende

001 2012-11-09 20:18

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 238830)
Benze nera turbinos, interkulerio, luztanciu pakaitinimo zvakiu, pakaitinimo reles, problematisku purkstuku, dazniau mirstancio starterio, kolektoriaus sklendziu, dyzelio vibracijos ir garso.
Bet yra 6 babinos, 12 benzo zvakiu, 4 liambda zondai, gazo sklende

Supratau. Dėkui. O visos šios problemos atsiranda iš nusidėvėjimo ar iš netinkamos eksplotacijos?

Taip pat būtų įdomu sužinoti kiek C320 benzinas sunaudoja mieste. Skelbimuose benzino suvartojimas yra rašomas apie 16 litrų, tu davei 14 litrų. Tai pat šiame forume teko skaityti jog C320 savininkai tikėjosi mieste sutilpti į 12 litrų.

Hunter 2012-11-09 20:32

Cia ne problemos, o skirtumai, kuriuose imanomi gedimai kada nors

M'Bejus 2012-11-09 21:15

Benzinas, nes tyliau dirba

Tomskis 2012-11-10 07:31

dyzelis, nes maziau ryja

Finalfour 2012-11-10 08:49

dujos, nes ir tyliau dirba ir pigiau vaziuoja :xx:

PetrasR 2012-11-10 09:38

Benzas dirba tyliau kai vaziuoji vezlio greiciu. Jeigu paspaudi gazo, benzas iskarto garsiau dirba. O pas dyzeli ar mazai gazo ar daug gazo - didelio skirtumo nera. Ir jeigu naujesnis dyzelis tai vienodai nedidelis garsas eina per visa diapazona.

Apple 2012-11-10 09:42

Dyzelis dirba garsiau tik kai stovi lauke. Viduje tas garsas nesiskiria, bent jau automobiliuose su normalia garso izoliacija ir ne 100 metu senumo varikliu. Pas mane dyzelinio variklio ramiai vaziuojant isvis beveik nesigirdi, girdisi tik tada kai gazo duodi. Bet lygiaip taip pat ir su benzu yra. taip, kad garsas cia ne prie ko. Nebent is principo nemegsti dyzelio garso, tada taip.

ldalius 2012-11-10 10:17

o man labiau patinka šiaudais ir malkomis kūrenami varikliai, nes nematau šios diskusijos prasmės. Toks klausimas kyla tik žmonėms, kurie patys nežino ko nori išskyrus gerų metų ir pigesnės kainos. Kai patari nusipirkt dyzelį, tai paskui gauni priekaištus kai jie žiemą neužsikuria arba esant reikalui brangiau remontuojasi kai patari nusipirkt benziną, paskui gauni priekaištus, kad su dyzeliu būtų važiavęs pigiau kuro atžvilgiu.

Kitas dalykas jei neplanuoji per metus nuvažiuot daugiau kaip 20 000 km tai apie dyzelį geriau negalvok

vampyras 2012-11-10 10:43

galu galiausiai nusipirks, kuri labiausiai krito i aki :xx:

PetrasR 2012-11-10 11:04

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238879)
o man labiau patinka šiaudais ir malkomis kūrenami varikliai, nes nematau šios diskusijos prasmės. Toks klausimas kyla tik žmonėms, kurie patys nežino ko nori išskyrus gerų metų ir pigesnės kainos. Kai patari nusipirkt dyzelį, tai paskui gauni priekaištus kai jie žiemą neužsikuria arba esant reikalui brangiau remontuojasi kai patari nusipirkt benziną, paskui gauni priekaištus, kad su dyzeliu būtų važiavęs pigiau kuro atžvilgiu.

Kitas dalykas jei neplanuoji per metus nuvažiuot daugiau kaip 20 000 km tai apie dyzelį geriau negalvok

As neplanuoju ir nevaziuoju po 20k per metus bet perku dyzelius. Ir ne del garso ar ekonomijos o del sukimo - fuking - momento. Retas benzas gali duoti pvz 540Nm.

Kiekvienam savo. Todel reikia susidelioti prioritetus, ko nori is masinos ir tada ieskoti tos kuri atitiks tavo poreikius.

PetrasR 2012-11-10 11:05

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 238876)
Dyzelis dirba garsiau tik kai stovi lauke. Viduje tas garsas nesiskiria, bent jau automobiliuose su normalia garso izoliacija ir ne 100 metu senumo varikliu. Pas mane dyzelinio variklio ramiai vaziuojant isvis beveik nesigirdi, girdisi tik tada kai gazo duodi. Bet lygiaip taip pat ir su benzu yra. taip, kad garsas cia ne prie ko. Nebent is principo nemegsti dyzelio garso, tada taip.

Skirtumas tik tame kad dyzelis apsukas kelia nuo 1.5 iki 3.5 (standartiskai, dazniausiai) o benzas nuo 1.5 iki 5.5 ir didesnis apsuku pasikeitimas sukuria automatiskai didesni garso pasikeitima.

ldalius 2012-11-10 11:08

sutinku su tavimi - pavyzdžiui pas mane nuo 92 metų (kai Lietuvoje pradėjo masiškai atsirasti vakarietiškos mašinos) važinėju tik dyzeliais, nes man dyzelis į kraują įaugęs, Aišku kai visą gyvenimą dar papildomai perku-parduodu mašinas tai esu turėjęs benzininių, tačiau dyzeliai būdavo parduodami kelis kart greičiau ir brangiau nei benzininiai modeliai. Bet čia kiekvienam savo

armagedonas 2012-11-10 11:32

Kiek teko susidurti, benzinas buna geresnes bukles ar maziau vaziaves nei atitinkamas dyzelis, taip pat benzinio komplektacija dazniausia pilnesne buna.

001 2012-11-10 11:58

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238879)
o man labiau patinka šiaudais ir malkomis kūrenami varikliai, nes nematau šios diskusijos prasmės. Toks klausimas kyla tik žmonėms, kurie patys nežino ko nori išskyrus gerų metų ir pigesnės kainos. Kai patari nusipirkt dyzelį, tai paskui gauni priekaištus kai jie žiemą neužsikuria arba esant reikalui brangiau remontuojasi kai patari nusipirkt benziną, paskui gauni priekaištus, kad su dyzeliu būtų važiavęs pigiau kuro atžvilgiu.

Kitas dalykas jei neplanuoji per metus nuvažiuot daugiau kaip 20 000 km tai apie dyzelį geriau negalvok

Oho koks sąmojis. Tu visuomet taip patarimus dalini? Galėtų šitam forume medalius dalinti. Turėtum gauti vieną už nesiorientavimą aplinkoj.

Aš klausiau dėl eksplotavimo skirtumų. Nenuostabu kad neįmanoma rasti informacijos, nes pasirodo šiaudais ir malkomis geriausiai važiuoti išeina.

Vienas susipratęs žmogus paaiškino skirtumus tarp variklių. Tai reiktų juos paryškinti ir pakelti į viršų, kad tiems kam įdomu galėtų lengviau rasti.

Finalfour 2012-11-10 12:33

Matai, sita tema benzas vs. dyzelis forume buvo labai placiai aptarta ir buvo ne viena ietis sulauzyta diskutuojant :) Tad pradeti viska is naujo gal ir nelabai yra prasme :)

001 2012-11-10 13:16

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 238898)
Matai, sita tema benzas vs. dyzelis forume buvo labai placiai aptarta ir buvo ne viena ietis sulauzyta diskutuojant :) Tad pradeti viska is naujo gal ir nelabai yra prasme :)

Na galbūt, bet jau kaip ir minėjau prieš tai, informaciją surasti yra sunku, o aš tikrai ieškojau ir skaičiau daug. Taip pat norėjau atkreipti dėmesį į būtent šiuos du modelius.

Šitam forume yra daug MB išmanančių žmonių. Todėl čia yra daug naudingos informacijos. Problema, kad tą informaciją sunku surasti. Taip pat informacija gali būti pasenusi, nevisiškai tinkama tam tikram atvejui. Taip pat aš visko neperskaičiau ir galbūt visko neradau. Aišku galima būti mane nukreipti į reikiamas temas. Bet "lietuviška" kultūra čia ima viršų.

Taigi pamėginsiu paaiškinti ką supratau. Prašau pataisyti mane ir pasidalinti savo nuomone.

Lyginant W203 C320 benziną su C270 dyzeliu. Suprantama, kad visuomet galima turėti savo favoritą nes tiek vienas tiek kitas turi savo pliusų ir minusų. Tačiau žvelgiant iš kuo objektyvesnės pusės susidariau nuomonę jog C270 dyzelis yra geresnis variantas.

Perkant prižiūrėtą automobilį. Su kuriuo norima važiuoti apie 30 000 km per metus.

- Dyzelinis variklis sunaudoja mažiau kuro.
- Garsas yra subjektyvus dalykas, nes spaudžiant abu varikliai dirba garsiai.
- Abiejų variklių eksplotacija yra panaši. t.y. prižiūrėti benzininį variklį kainuoja panašiai kaip ir dyzelinį. Kaina skiriasi kuomet reikia tvarkyti su varikliu susijusias problemas.
- Vibracija nėra pats svarbiausias faktorius
- Dujos galėtų būti keičiantis faktorius, tačiau imkime gamyklinius variantus tiktai.
- Neesu tikras dėl galios. Tačiau atrodo, kad C270 turi pakankamai galios. Atsižvelgiant į tai jog su automobiliu nebus lenktyniaujama.

Lengvas 2012-11-10 13:29

Kuri tvarkingesni nusipirksi, tas ir bus geresnis variantas. Nes nesuprantu situ skaiciavimu, kad jei vaziuoji iki 20000km per metus-tada benzinas. O be to mes nezinome tavo prioritetu.

001 2012-11-10 13:42

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 238901)
Kuri tvarkingesni nusipirksi, tas ir bus geresnis variantas. Nes nesuprantu situ skaiciavimu, kad jei vaziuoji iki 20000km per metus-tada benzinas. O be to mes nezinome tavo prioritetu.

C320 benzinas mieste - 16 litrų/100km
C270 dyzelis mieste - 10 litrų/100km


200 x 16 = 3200 litru per metus * 4.80 = 15 360 lt
200 x 10 = 2000 litru per metus * 4.50 = 9000 lt

Tai ko tu nesupranti?

Lengvas 2012-11-10 13:48

Citata:

Pradžioje rašė 001 (Post 238902)
C320 benzinas mieste - 16 litrų/100km
C270 dyzelis mieste - 10 litrų/100km


200 x 16 = 3200 litru per metus * 4.80 = 15 360 lt
200 x 10 = 2000 litru per metus * 4.50 = 9000 lt

Tai ko tu nesupranti?

15360<9000 pagal tave. Ir reikia imt benzina? taip supratau?

001 2012-11-10 13:52

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 238903)
15360<9000 pagal tave. Ir reikia imt benzina? taip supratau?

Nu nenuostabu.

Jeigu tau 15360<9000. Tai nebeturiu aš tau ką pasakyti.

ModestasG 2012-11-10 13:59

pameginkit su dujom paskaiciuoti :) na perkant bendzinini auto yra didesne galimybe nusidereti daugiau, nes kaip ir yra sake bendzinus sunkiau parduoti negu dyzelius, bet issimciu buna.

Lengvas 2012-11-10 15:17

Citata:

Pradžioje rašė 001 (Post 238904)
Nu nenuostabu.

Jeigu tau 15360<9000. Tai nebeturiu aš tau ką pasakyti.

Mes irgi neturim tau ko pasakyt, kai tu pats nezinai ko tu nori. Svarbu MB zenkliukas ant priekio? Nes tarp 2.7cdi ir 3,2 benzino labai didelis skirtumas, o tu sito nejauti visai.

ldalius 2012-11-10 15:28

kadangi aš jau nuo temos autoriaus medalį gavau, tai nenoriu toliau sakyt, kur temos autorius daro klaidą, nes aš MB matęs tik nuotraukose :xx:

001 2012-11-10 15:39

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 238910)
Mes irgi neturim tau ko pasakyt, kai tu pats nezinai ko tu nori. Svarbu MB zenkliukas ant priekio? Nes tarp 2.7cdi ir 3,2 benzino labai didelis skirtumas, o tu sito nejauti visai.

Aš tiksliai žinau ko aš noriu. Ir tu sakai, kad yra didelis skirtumas. Tai aš nuo pat pradžių prašau tą skirtumą paaiškinti.

ldalius 2012-11-10 15:40

tai jei tiksliai žinai ko nori tai kokio dar :cenzura: čia klausinėji ko nepalikai ir paskui visus lazdavoji, kurie ne pagal tavo norus nuomonę išsako?

001 2012-11-10 15:41

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238911)
kadangi aš jau nuo temos autoriaus medalį gavau, tai nenoriu toliau sakyt, kur temos autorius daro klaidą, nes aš MB matęs tik nuotraukose :xx:

Medalį gavai ne be reikalo. Kaip šauksi taip atsišauks. Aš čia rašiau tam, kad informacijos gaučiau. Taigi prašau pasakyti kur aš darau klaidą.

ldalius 2012-11-10 15:42

jei nesupratai ką norėjau pasakyt, tai ne mano bėdos - sėkmės.

Asmeniškai aš 203 ir dykai neimčiau ir čia mano konkreti nuomonė

001 2012-11-10 15:44

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238916)
tai jei tiksliai žinai ko nori tai kokio dar :cenzura: čia klausinėji ko nepalikai ir paskui visus lazdavoji, kurie ne pagal tavo norus nuomonę išsako?

Tikiuosi savo medalį naudoji. Kad aš žinau ko noriu tai nereiškia, kad aš neklystu. Todėl kreipiausi pas žinančius žmones gauti daugiau informacijos. Mano norai čia niekuo dėti. Ar tau įdomu kodėl man nepatinka, kad tu tyčiojiesi? Aš nieko prieš, galima bendrauti taip kaip jūs mokat.

001 2012-11-10 15:46

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238919)
jei nesupratai ką norėjau pasakyt, tai ne mano bėdos - sėkmės.

Asmeniškai aš 203 ir dykai neimčiau ir čia mano konkreti nuomonė

Pasinaudosiu FinalFour citata.

"- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų."
Ch. Hitchens.

ldalius 2012-11-10 15:52

Citata:

Pradžioje rašė 001 (Post 238920)
Tikiuosi savo medalį naudoji. Kad aš žinau ko noriu tai nereiškia, kad aš neklystu. Todėl kreipiausi pas žinančius žmones gauti daugiau informacijos. Mano norai čia niekuo dėti. Ar tau įdomu kodėl man nepatinka, kad tu tyčiojiesi? Aš nieko prieš, galima bendrauti taip kaip jūs mokat.

aš kasdien remontuoju mašinas ir kasdien bendrauju su jų savininkais ir patikėk, prisižiūriu ir prisiklausau visko ir dažnai klijentų klausiu: kodėl pasirinkai šią mašiną?

Ir tik vienas yra atsakęs sąžiningai - kai pirkau buvau girtas, kai išsiblaiviau, tai nebebuvo ką daugiau daryt, todėl dabar ir važinėju.

Mano galbūt jumoras yra kandus, bet techninių žinių ir patirties bagažą turiu didelį, bet jei žmonės nesupranta jumoro ar elementarių dalykų , kad kalbėti apie tą patį, ką tenka kartot vos ne kas savaitę jau yra pabodę, bet kažkodėl kiekvienas galvoja kad jo perkamas automobilis yra kažkuo išskirtinis prieš tą, kurį kažkas pirko prieš mėnesį.

Aš tau galiu pasakyt kokius čia gausi patarimus: pirk kuo galingesniu varikliu, pačia pilniausia komplektacija ir svarbiausia kad būtų geri ratai ir aparatūra. O kas bus paskui, tai visiems bus iki lempučių, nes ne jiems reiks kišt pinigus į žaizdų lopymą.

O mersų mylėtojų forume negaliu sakyt kodėl w203 270CDI neimčiau net dykai ir taip sakau ne kaip vartotojas, o kaip remontininkas

001 2012-11-10 16:13

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238922)
aš kasdien remontuoju mašinas ir kasdien bendrauju su jų savininkais ir patikėk, prisižiūriu ir prisiklausau visko ir dažnai klijentų klausiu: kodėl pasirinkai šią mašiną?

Ir tik vienas yra atsakęs sąžiningai - kai pirkau buvau girtas, kai išsiblaiviau, tai nebebuvo ką daugiau daryt, todėl dabar ir važinėju.

Mano galbūt jumoras yra kandus, bet techninių žinių ir patirties bagažą turiu didelį, bet jei žmonės nesupranta jumoro ar elementarių dalykų , kad kalbėti apie tą patį, ką tenka kartot vos ne kas savaitę jau yra pabodę, bet kažkodėl kiekvienas galvoja kad jo perkamas automobilis yra kažkuo išskirtinis prieš tą, kurį kažkas pirko prieš mėnesį.

Aš tau galiu pasakyt kokius čia gausi patarimus: pirk kuo galingesniu varikliu, pačia pilniausia komplektacija ir svarbiausia kad būtų geri ratai ir aparatūra. O kas bus paskui, tai visiems bus iki lempučių, nes ne jiems reiks kišt pinigus į žaizdų lopymą.

Na va. Atsiprašau jeigu įžeidžiau, ne tam aš čia atėjau. Bet jau kaip ir sakiau, stengiuosi neatsilikti.

Aš puikiai suprantu, kad žinios tavo yra didelės, todėl ir klausiu patarimo. Ir ieškojau informacijos prieš tai, kad nereiktų niekam kartotis. Todėl vėl atsiprašau jeigu man to padaryti nepavyko.

Aš stengiausi suformuluoti klausimą kuo tiksliau, kad nereiktų diskutuoti komplektacijos ir kitų privalumų. Modelis taip pat yra pasirinktas. Šiuo metu priežastys nėra svarbios.

Todėl norėčiau dar kartelį paklausti. Jeigu abu automobiliai būtų vienodai tvarkingi. Ir tau reikėtų pasirinkti tik vieną. C320 ar C270, kurį imtum?

ldalius 2012-11-10 16:18

jeigu jau reiktų pirkti 203 tai nebent su 2,2 CDI motoru ir tik dyzelinį, nes jie yra ženkliai mažiau problematiški už 2,7.

Idomumo dėlei pasidomėk šrotuose jei tipo norėtum nusipirkti variklį. Pabandyk rast gyvą 2,7 pardavime. Netiki manimi, klausk to paties kas ardo vien MB tokių kaip Edgaras Šiauliuose ar Arvydas Linsmakalnyje.
Apie nuolatines 203 elektros bėdas jau net nekalbu.

Nors visa šita rizika ženkliai mažėja jei rasi neužmuštą mašiną, bet tokią rast šansai yra labai menki, nes dyzelio niekas neperka tam kad važinėt tik sekmadieniais į bažnyčią.

001 2012-11-10 16:26

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 238924)
jeigu jau reiktų pirkti 203 tai nebent su 2,2 CDI motoru ir tik dyzelinį, nes jie yra ženkliai mažiau problematiški už 2,7.

Idomumo dėlei pasidomėk šrotuose jei tipo norėtum nusipirkti variklį. Pabandyk rast gyvą 2,7 pardavime. Netiki manimi, klausk to paties kas ardo vien MB tokių kaip Edgaras Šiauliuose ar Arvydas Linsmakalnyje.
Apie nuolatines 203 elektros bėdas jau net nekalbu.

Nors visa šita rizika ženkliai mažėja jei rasi neužmuštą mašiną, bet tokią rast šansai yra labai menki, nes dyzelio niekas neperka tam kad važinėt tik sekmadieniais į bažnyčią.

Gerai supratau, dėkui.

Pamėginsiu sukurti situaciją. Automobilio ieškoma iš Vokietijos ir perkama tik su pilna istorija ir šiokiu tokiu patikrinimu kiek ten įmanoma tai padaryti. Į kaina atsižvelgti nebūtina.

Ir vėl paprastas klausimas tik šį kartą dar pridėsiu pavarų dėžę.

C220 CDI automatinė arba mechaninė ar C270 CDI automatinė arba mechaninė?

ldalius 2012-11-10 16:30

turėjau du mersus su mechaninėm ir du mersus su automatinėm dėžėm, tai šiuo atveju aš būčiau už automatą, bet.... tavo atveju automatas yra daug sudėtingesnis ir brangiau aptarnaujamas nei senų mersų automatų. Automatas labai yra komfortiškas dalykas, bet žiemą tokiu atveju važinėt tik jei yra antipraslydimas, antiprabuksavimas ir reduktoriaus blokavimas. Kitu atveju automatas sukels žiemą tik papildomus keiksmažodžius nevalytuose miestų kiemuose.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.