MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Krizes pasekmes-kuro vagyste (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1286)

4eye 2009-02-07 22:05

Krizes pasekmes-kuro vagyste
 
Sveiki,kolegos.... papasakosiu istorija kas vakar man nutiko...ir gal but padesiu kitiems apsisaugoti nuo ilgapirsciu.Zodziu vaziuodamas kaip ir kiekviena diena namo is darbo tai yra ketvirtadieni zvilgterejau i displeju kiek cia pas mane degalu, parode 21l, pagalvojau ryt grizdamas is darbo pries savaidgali uzsipilsiu.Pasistaciau pries langus savo mersiuka ir kaip visada uzrakinau su signalizacijos pulteliu....ir ramiai grizau namo.....Na o ryte sedau i masina ir nieko blogo nesitikedamas uzsikuriau...ir...pastebejau kad uzsidege koloneles signalas...paziurejes elektriniam displejuje kiek yra degalu parode 3l...........pasirodo su signalizacijos pulteliu neuzsirakina bako dangtelis, jis uzsirakina tik su ant rakto esanciu migtuku...iskart pagalvojau gal kiuro bakas ar slangute kokia kiuro, taciau apziurejes auto ir nerades nei balos nei nieko itartino supratau kad pasidarbavo zuliakai....aciu Dievui kad nesugalvojau pilti kuro pries tai, kadangi visada pilu pilna baka. Tai norejau ispedi visus kad ilgapirsciai nesnaudzia....

dyzelis 2009-02-08 08:12

matyt zino, kad pas situs modelius taip uzsirakineja bakas, eina ir tikrina kas bus pamirses... dekui uz info, gaila kad is paties praktikos :guodzia:

nova 2009-02-08 10:54

nesvaikit del to uzrakinimo, jie islauzia dangteli su atsuktuvu. tik dazus sugadina.
man paciam jau kelis kartus buvo nupyle benza, bet pas mane neuzsirakina dangtelis (vakuuminis centrinis atjungtas, o elektrinio taip ir nepajungiau prie bako), tai tik kamsti ismeta kur po masina. o tevui w124 jau 3 kartus buvo islauze pati dangteli bei ismete kamsti, kad nerado net :D salia stovejusiam 190 taip pat suniokojo dangteli.

4eye 2009-02-08 17:45

Gerai kad bent kamscio neismete.Beje kai liko 3 litrai dyzelio, gerai kad degaline buvo nuo namu netoli, nes girdejau jei jau baigsis degalai tai gali siurbli sugadinti....ar tai netiesa???

driuliauskas 2009-02-08 18:18

Citata:

Pradžioje rašė 4eye (Post 14868)
Gerai kad bent kamscio neismete.Beje kai liko 3 litrai dyzelio, gerai kad degaline buvo nuo namu netoli, nes girdejau jei jau baigsis degalai tai gali siurbli sugadinti....ar tai netiesa???

tiesa:)

AndreArmani 2009-02-09 20:55

blemba su ta signalizacija tai ir pas mane taip pat, bet apziurejau tai ir be ilgapirščių pagalbos. Mano nuomone tai cia meistrelis netikes dejo ta signalke jai nesugebejo padaryt kad viska uzrakintu ka priklaso :/

Edgis 2009-02-09 21:08

Pas mane w201 tai užsirakina ir bakas kartu su signalizacija:bounce: :sokiaipokiai:

driuliauskas 2009-02-09 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 15059)
Pas mane w201 tai užsirakina ir bakas kartu su signalizacija:bounce: :sokiaipokiai:

bet kurio auto kurio bakas rakinamas centriniu turi uzsirakinti ir signalizacija. jeigu ne tai arba gedimas arba meistras kreivarankis:crazy:

yamato 2009-02-09 21:20

kad taip neatsitiktu, paprasykit, kad dedantieji signalizacija, "idetu i rakta pulteli". taip tik sakoma, bet ten vidui kazka pajungia ir t.t.. :) nebuna jokiu pulteliu, rakinejasi su ant rakto esanciais mygtukais uzrakinti - atrakinti :) daug smagiau, kai nera jokiu papildomu pulteliu prie raktu :lithuania:

Edgis 2009-02-09 21:37

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15071)
kad taip neatsitiktu, paprasykit, kad dedantieji signalizacija, "idetu i rakta pulteli". taip tik sakoma, bet ten vidui kazka pajungia ir t.t.. :) nebuna jokiu pulteliu, rakinejasi su ant rakto esanciais mygtukais uzrakinti - atrakinti :) daug smagiau, kai nera jokiu papildomu pulteliu prie raktu :lithuania:

Joa...:blush: Pas mane prie rakto yradar 2 raktai ir pultelis, mat buvusiam šeimininkui matyt buvo lengvos formos paranoja, tai jis įstatė kapoto užraktą dar:dauzo: O dabar vaikštau kaip Šv. Petras — 1 raktas užvedimui, kitas kapotui, dar kitas signalizacijos sirenai, dar kabo pultelis ir mercedes benz pakabukas:sokiaipokiai:

Joshua 2009-02-09 21:54

Na o tai jei peidzeris signalke, tai prie rakto pririrsti nelabai protinga butu manau, nematysi kas su masina dedasi..

nova 2009-02-09 21:59

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15065)
bet kurio auto kurio bakas rakinamas centriniu turi uzsirakinti ir signalizacija. jeigu ne tai arba gedimas arba meistras kreivarankis:crazy:

W210 matyt su tuo yra kazkokiu sunkumu, nes cia tikrai ne pavieniai atvejai kad neuzsirakina bakas.

driuliauskas 2009-02-09 23:09

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 15083)
W210 matyt su tuo yra kazkokiu sunkumu, nes cia tikrai ne pavieniai atvejai kad neuzsirakina bakas.

nesuprantu niekaip. sakyciau kokia bagazine ar pan. bet dabar benzo bakas:confused: logiskai mastan tai kai paduodamas signalas y centrinio valdymo bloka tai tas uzrakina arba atrakina viska. tai koks skirtumas kas ta signala duoda raktas ar signalizacija:huh:

nova 2009-02-09 23:16

nezinau koks skirtumas, paziurek schemas jei idomu.
bet kaip matai net sitame topice jau ne vienas zmogus su ta pacia problema, o ir ne is forumo esu girdejes apie tai butent W210

Joshua 2009-03-26 17:50

Toks ten ir uzsirakinimas to bako :ne: kazkada pats bandziau atidaryti tai be didesniu problemu kad ir su centriniu uzrakinu (beje su signalke ta pati istorija, be rakciuko nerakina :confused: ) sndien ryta uzkuriau masina, o is beweik pilno bako, gavosi beweik tuscias.. Pasidarbavo nakti xebra :cenzura: kazkaip turiu itarima, kad kuo toliau tuo smagiau bus, viska prades p*zdint :malkos: :nene:

master 2009-03-26 22:37

signalkiu meistras
 
visu MB signalke gali uzrakinti baka-kai kuriems modeliams reikia rimtos kurybos-daugelis nori greitu pinigu ir kuo maziau darbo... galiu padet... DYZELIS-senas mano klientas!:zenklas:

yamato 2009-03-26 23:45

buvom parsivare E280 1993 metu, tai ten pacio dangtukas (kamstis :D ) buvo su spynele, ir, kaip supratau, originalus... merso emblema, viska... :) pabandykit kur paieskoti..

bocmann 2009-04-25 07:08

As savo 124-am nupirkau kamsti su raktu nuo audi100 uz 15Lt.Pilnai tiko.

liudas777 2009-04-25 23:49

Nu ** verkti norisi kokia tragiška situacija. Jau tie dyzelio vagys. :cenzura: Galima rakint kaip tik nori. Ir mano nuomone kuo labiau užrakintas bus tuo labiau vilios glušus. Man Vln išlupo kamštelį ir pavogė gal 10 litrų kuro, bet kas pikčiausia kad MB išniekino. :( O dėl to raktelio kamštyje tai kaip jau minėjau išlupa viską. Mes su draugu nuspendėm, kad ten išvis reikia užvirinti ir pasdaryti benzo įpilimą per bagažinę. :D kita išeitis nuomotis garažą. Aš taip pat pritariu nuomonei kad situacija tik blogės. :/

AndreArmani 2009-04-27 20:43

dabar mada ateina pradurt baka ir isvarvint iki paskutinio laso :cenzura:

Joshua 2009-04-27 22:02

:hmm: :boks: :wacko: dbr galvoju o pas mus modeli bakas ant dugno prieinamas pradurimams??

Zee 2009-04-27 22:08

dar vienas pliusas dujoms :) nereikia pilno bako veziotis :)

Joshua 2009-04-27 22:15

o jeigu dyzeline masina? kad ten ir ne pilnas bakas, kad ir 10 litru vagia dbr isijuose..

BaltMan 2009-05-07 14:15

tai kad mb bakas tarp sedynes ir bagazines jauciu neina jo pradurt

driuliauskas 2009-05-07 14:20

Citata:

Pradžioje rašė BaltMan (Post 25756)
tai kad mb bakas tarp sedynes ir bagazines jauciu neina jo pradurt

a universalu?

BaltMan 2009-05-07 14:23

tai tai :D as tik apie savo turetus pagalvojau ;)

Edgaras 2009-05-07 14:26

siaip teisingai. pas sedanus ir coupe tai manau nera priejimo ir prie to bako is apacios

driuliauskas 2009-05-07 14:32

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 25760)
siaip teisingai. pas sedanus ir coupe tai manau nera priejimo ir prie to bako is apacios

o kuro padavimo slangutes? snai peiliu ir liejasi.

Edgis 2009-05-08 10:57

Joa, pas mane S124 bakas gražiai iš apačios matosi :( Jau geriau tada žarnas pjautų, nei baką durtų

Joshua 2009-05-08 17:01

Geriau isvis nebutu ka sita tema diskutuout ir niekas nebutu su kuro vagystemis susidures. Bet..

Paulius140 2009-06-02 20:17

nesamones jau vyksta. dabar apsimokiausia nomuoti garaza, nes dabar net pamate 5 litus isdaus langa ir pasiims.:bebebe::unreal:

Edgis 2009-06-02 21:26

Draugui iš Audi 80 cigarečių pakelį pavogė ir mineralinio butelį, magę, kuri buvo atrakintam bardačioke, paliko

Mukshas 2009-06-03 15:51

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 28694)
Draugui iš Audi 80 cigarečių pakelį pavogė ir mineralinio butelį, magę, kuri buvo atrakintam bardačioke, paliko

tai gal pachmielingi buvo ir parukyti norejo :)

Tomskis 2009-06-03 18:10

draugui ir pacia audi 80 pavoge nesenai is kiemo :) juokas pro asaras, bet visgi masinai 19 metu :D ir verte jos 200lt

Paulius140 2009-06-03 20:15

as irgi pagalvojau, kad pachmielni, cigaretes, mineralinis, nu ir dar prie to pacio maga paime :D :D

simkaras 2009-06-26 20:18

Pažįstamam irgi iš Audi 80, bandė irgi išlupti magą, ko gero irgi girti buvo. Nors, kad ant sėdynės bulgarkė už 200 lt buvo padėta, net dėmesio neatkreipė.

Tomskis 2009-06-26 23:31

nevisiems tos bulgarkes reikalingos, o vagys neturi ju kur det, gauna uzsakyma kad reikia mago su cd, ir viskas, ji ir ima, ka jis darys su ta bulgarke, slept neturi kur, uz maga pinigus gauna iskart ir viskas.

Edgis 2009-06-30 22:35

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 31466)
gauna uzsakyma kad reikia mago su cd, ir viskas, ji ir ima

Galima pasiguosiu...:verkia: Šį šeštadienį nup..o mano magą. Mašina laikoma daugiabučio kieme, šį kartą buvo pastatyta truputį toliau nuo langų, bet po lempa... Jiem matyt buvo lengviau dirbt su apšvietimu, nes magė pas mane sunkiai išsitraukdavo. Tai va, išaušo rytas ir kaimynas lėkdamas į darbą paskambino man į duris, pranešė afigieną žinią, kad mano magas neaišku kur, bet tiksliai žinom, kad jau tikrai ne mašinoj:wavecry: Atvažiavo gerbiami pareigūnai, supaišė viską, prifotkino, pasiėmė akmėnį nuo vairuotojo sėdynės ir pasakė, kad realūs šansai atgaut magą yra 0,000000000001% ir draugiškai patarė apeit aplink esančius lombardus, nes mano magas su dokais ir pagal serijinį žinosiu, kad jis mano. Paieškos kolkas bevaisės, bet gal įvyks stebuklas.
P.S. magė per naktį mašinoj buvo palikta 1 ir jau paskutinį kartą:wavecry: Saugokitės vagių mieli kolegos, krizius Lietuvoj:verkia:
http://img39.imageshack.us/img39/3421/1000256n.th.jpg
http://img37.imageshack.us/img37/718/1000259r.th.jpg
http://img39.imageshack.us/img39/5715/1000261.th.jpg
Gerai, kad bent stiklas naujas nieko nekainavo:xx:

Tomskis 2009-06-30 23:16

apie kriziu si bei ta esam girdeje, ir kad vilniaus centre dienos metu pradejo magus lupt pries kelis menesius, dabar lig ir aprimo. as tai palikineju kieme maga, nes pas man kieme niekas nevogs, nes visi zino kad mano, svetimam rajone jei nakvoju tai visada issiemu.

sakai magas buvo gerai itvirtintas, paneles nesulauze?

P.S. kiek turejau praktikos, tai visada man bent padedavo ant priekines sedynes nakciai palikta beisbolo lazda, arba dujinis shautuvas ir pan. matyt pamato, pagalvoja kad geruoju nesibaigs vagyste, ir neima :)

Edgis 2009-06-30 23:32

Aš galvoju vilkšunį ant galinės sėdynės palikt:xx:
Panelė sveika, bet laidus ožiai išlupo negražiai, reiks į ta vietą Panasonic kasetinį su nuimamu skydeliu:xx: Šeip prieš kelias naktis kaimyniniam kieme mašinu stogu su lazdim baladojo, šeip sau, iš neturėjimo ką veikt:wacko: Kažkas negerai Lietuvėlėj mūsų:(


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.