MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Padangų užsandarinimo putos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13122)

Ffeibiss 2013-09-18 11:36

Padangų užsandarinimo putos
 
Vakar nakti radau medvarzti padangoje, padirbejau koja, davaziavau iki namu. Padangos keitimas zapaske labai jau nemalonus dalykas, ypac kai lauke salta ir mano zapaske yra trigubai mazesne uz normalius ratus.

Pagalvojau nusipirkti tas visu giriamas putas, jei ateityje kazkur atokiau ivyktu nelaime ir nuleistu padanga. Bet, turiu klausima: ar tos putos nesugadina padangos, ar nereikia poto poros valandu tom putom iskrapstyti, galbut kokiu kitu niuansu yra? gal zinote geru gamintoju sitam reikalui?

Taip pat yra senukuose ir visur kompresoriu po 20-40lt, jungiamu i "pirikurke". Kokia nuomone apie juos? Visai fainas dalykas - sedi siltoj masinoj, tuo tarpu padanga pati puciasi:) TIkiu, kad uz tokia kaina jos laikys 1-2 kartus, bet padanga puciu 1-2 kartus per metus:) gal yra dar kokiu niuansu?

Alkapone 2013-09-18 11:55

Citata:

Pradžioje rašė Ffeibiss (Post 287626)
Vakar nakti radau medvarzti padangoje, padirbejau koja, davaziavau iki namu. Padangos keitimas zapaske labai jau nemalonus dalykas, ypac kai lauke salta ir mano zapaske yra trigubai mazesne uz normalius ratus.

Pagalvojau nusipirkti tas visu giriamas putas, jei ateityje kazkur atokiau ivyktu nelaime ir nuleistu padanga. Bet, turiu klausima: ar tos putos nesugadina padangos, ar nereikia poto poros valandu tom putom iskrapstyti, galbut kokiu kitu niuansu yra? gal zinote geru gamintoju sitam reikalui?

Taip pat yra senukuose ir visur kompresoriu po 20-40lt, jungiamu i "pirikurke". Kokia nuomone apie juos? Visai fainas dalykas - sedi siltoj masinoj, tuo tarpu padanga pati puciasi:) TIkiu, kad uz tokia kaina jos laikys 1-2 kartus, bet padanga puciu 1-2 kartus per metus:) gal yra dar kokiu niuansu?

Del to kompresoriaus kur pucia padangas, tai arba man pasiseke nusipirkt arba jie tikrai gerai laiko. Sumokėjau 45 litus, ir sau puciu, dasipuciu ir pažystamiems. Jau virs 50 putimu tikrai atlaikė.

Melionas 2013-09-18 12:03

Pas drauga cayenne buvo originalus kompresoriukas, tai pas tave tikriausia irgi turetu buti, bet gal pries tai savininkui jo prireike ir nepaliko...
Berods toks buvo http://www.ebay.com/itm/PORSCHE-911-...item20d7d5f26e

ShotGun 2013-09-18 12:08

Pas mane originalus kompresorius, tai tikrai labai neblogas reikalas. Aisku, kol pucia, tai ten kazin ar yra prasme i ta masina sestis, visiskai tuscia padanga pripucia per kokias 2 min, pusdamas pastoviai rodo slegi. Viena padanga tuscia priputus jau toks karstokas buna, nors rankose islaikyt galima, tai del patikimumo, tai gal nesirysciau visu 4 padangu juo pust is karto, kad neuzsilenktu, bet viena ar dvi turetu lengvai sudorot.

Ant kompresoriaus zarneles yra ir jungtis prijungti balioneli putu, bet nebanziau naudot, esu girdejes, kad padanga jau sugadinama, bet ar teisingi gandai - nezinau.

P.s. pas mane identiskai atrodo, kaip Meliono idetam linke.

Hunter 2013-09-18 12:49

Padanga su putom nesugadinama, bet ventilis tai tikrai uzsiklijuos.
Medvarsciu skylems patarciau nusipirkt "sniuru" komplekta su irankiais, maciau visai nebrangiu ~20lt. O kompresoriu tai pasiieskok koki MB srote originalu, nes kinietiski nieko nelaiko

Gintaras 2013-09-18 12:51

tos putos kur prekiauja degalinėse ir šiaip parduotuvėse ,tai visos skirtyngos ... reikėtų rinktis .kad purtant belionėlį jos jaustusi kuo tirštesnės,nes jei labai skystos tai ne visados tas skyles užsandarina - puršk kiek nori ... reikėtų pabandyt paieškot šrotuose tų putų kurios eina originaliai mašinose gal tos bus rimtesnis vaistas

juozavas 2013-09-18 12:57

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287636)
Padanga su putom nesugadinama, bet ventilis tai tikrai uzsiklijuos.
Medvarsciu skylems patarciau nusipirkt "sniuru" komplekta su irankiais, maciau visai nebrangiu ~20lt. O kompresoriu tai pasiieskok koki MB srote originalu, nes kinietiski nieko nelaiko

O "šniūrai" go dedami iš vidinės pusės? Tai kaip ir nėr prasmės iš jų kely sustojus? Ar yra kažkokie kitokie? Nes kiek aš susidūręs, kišamas su spec.pravedėju-yla tas šniūras, ir iš vidinės pusės klijuojamas "grybas", lopas.

Melionas 2013-09-18 13:18

Sniurai kisami is isorines puses

Tomskis 2013-09-18 13:36

nusiperki seniuose sniuru komplekta uz 13lt, visi irankiai + 3 sniurai, prisipusi rata, issuksi medvarzti ir ikisi sniura. nereiks nei rato nuimti nei vaziuot i serviza paskui

Yzzo 2013-09-18 13:57

Del tu kompresoriuku, tai turim pirkta pries gerus 5-6 metus is senuku, veikia iki siol be priekaistu. Labai pravercia jei reikia dasipusti padangas, tiesa, masinoj kaip sakai "siltai" nepasedesi, nes slegio matuokle yra ant pacio kompresoriaus.

Tomskis 2013-09-18 14:18

taip ir sakyk feibi kad baltarankis esi, vakar dar nebuvo salta. sausio menesy bus salta :)

vanix 2013-09-18 14:22

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 287662)
taip ir sakyk feibi kad baltarankis esi, vakar dar nebuvo salta. sausio menesy bus salta :)

ir cia visiskai normalu, zmogus vazinejantis su cayenne ir turi but baltarankis :) kaip ir su mersu beje irgi.

Melionas 2013-09-18 14:36

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287663)
ir cia visiskai normalu, zmogus vazinejantis su cayenne ir turi but baltarankis :) kaip ir su mersu beje irgi.

Tai negalioja Hunter

Tomskis 2013-09-18 14:52

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 287666)
Tai negalioja Hunter

:D :D

Artunas 2013-09-18 15:07

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 287632)
Pas drauga cayenne buvo originalus kompresoriukas, tai pas tave tikriausia irgi turetu buti, bet gal pries tai savininkui jo prireike ir nepaliko...
Berods toks buvo http://www.ebay.com/itm/PORSCHE-911-...item20d7d5f26e

Pas mane ir yra tas kompresoriukas, ir putų balionėlis. Aš galvoju kad tokie dalykai komplektuojami tik mašinose kuriose nėra zapaskės, nes pas mane jos nėra. Tik graži dėžė padaryta vietoje jos.

Melionas 2013-09-18 15:40

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 287670)
Pas mane ir yra tas kompresoriukas, ir putų balionėlis. Aš galvoju kad tokie dalykai komplektuojami tik mašinose kuriose nėra zapaskės, nes pas mane jos nėra. Tik graži dėžė padaryta vietoje jos.

Visko gali buti, bet kelioneje geriau zapaske, nei tas kompresoriukas ir putos. Tos putos pagelbes tik tuo atveju, jei bus nedidele skyle, o jei padanga prakirsi, tai su tom putom galesi rukyti :)

Artunas 2013-09-18 15:52

Citata:

Pradžioje rašė Melionas (Post 287677)
Visko gali buti, bet kelioneje geriau zapaske, nei tas kompresoriukas ir putos. Tos putos pagelbes tik tuo atveju, jei bus nedidele skyle, o jei padanga prakirsi, tai su tom putom galesi rukyti :)

Tai ir rūkiau šią vasarą Vokietijoje :D taip brangiai rūkiau kaip dar neteko :)
Beje manau kad tokia komplektacija be zapaskės įmanoma tik su padangų slėgio daviklių opcija.

Hunter 2013-09-18 16:52

Pilna tu masinu be zapaskiu, tiek C, tiek A tiek visu kitu. Komplektas buna Kompresorius, putu balionas ir kartais sniurai.

Hunter 2013-09-18 16:54

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287663)
ir cia visiskai normalu, zmogus vazinejantis su cayenne ir turi but baltarankis :) kaip ir su mersu beje irgi.

Nusisnekejai si karta, o dar ir pritareju radai tokiu paciu. Baltarankio sinonimas kaip suprantu yra "neismanelis technikoje ir bijantis issitepti rankas, kaip bobele is pupyciu grupes"

vanix 2013-09-18 17:00

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287693)
Nusisnekejai si karta, o dar ir pritareju radai tokiu paciu. Baltarankio sinonimas kaip suprantu yra "neismanelis technikoje ir bijantis issitepti rankas, kaip bobele is pupyciu grupes"

as kitaip suprantu ta zodi :) baltarankis gali viska zinot kas ir kaip remontuojasi, bet kadangi jis dirba su popieriais ir kompu tai jis pats ir nesipurvins ranku, be to jam naudingiau skirt savo tiesioginiam darbui ta laika, per kuri servisas jam sutvarkys gedima :)

UPD: Lietuvisko vertimo neradau: белоручка - тот, кто избегает физического труда, трудной, грубой, грязной работы. (http://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B1...87%D0%BA%D0%B0). Reiskia as teisingai suprantu ta zodi :)

Hunter 2013-09-18 17:04

Na taip, teko matyti daug tokiu darbininku/verslininku taupanciu laika, kai pakeist rata kelyje kviecia "auto pagalba"

vanix 2013-09-18 17:09

levas pavyzdys tavo. Geriau pripazintum, kad si karta pats nusisnekejai :) nors aisku kas kaip supranta ta zodi, jei tau taip priimtiniau tai tebunie. As vis delto pritarciau, kad masina tegul remontuoja meistrai is servisu, o ne as pats, na nebent tau patinka paremontuot, toks tavo hobis ir panasiai. Nes cia kai kurie raso taip, kad man (ar Feibiui) vos ne geda turetu but, kad as pats nesugebu sarnyrus pasikeist ar dar kazhka :)

Apple 2013-09-18 17:11

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287697)
Na taip, teko matyti daug tokiu darbininku/verslininku taupanciu laika, kai pakeist rata kelyje kviecia "auto pagalba"

Darbe as su kostiumu kasdiena ir jei man per lietu ar ziema per sniega/pliurza nuleistu rata as irgi su kostiumu nestoveciau ir nekeisciau. Issikviesciau pagalba. Issimozosi visas ir purvinas pas klientus vaizuosi?

pucenas 2013-09-18 17:21

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287698)
levas pavyzdys tavo. Geriau pripazintum, kad si karta pats nusisnekejai :) nors aisku kas kaip supranta ta zodi, jei tau taip priimtiniau tai tebunie. As vis delto pritarciau, kad masina tegul remontuoja meistrai is servisu, o ne as pats, na nebent tau patinka paremontuot, toks tavo hobis ir panasiai. Nes cia kai kurie raso taip, kad man (ar Feibiui) vos ne geda turetu but, kad as pats nesugebu sarnyrus pasikeist ar dar kazhka :)

vanix omtu isivaizduoji, kad turi afigiena masina :) :) :) febis tai gal ir jo cajenas isivaizduoju kainuoti turetu bent jau dvigubai nei tavo ceske :) taip ji isskirtine amg. bet tikrai ne ta masina, kad isivaizduoti kazka kuris net rato negali pats pasikeisti :) :alus: nevienas ir ne du forume turi panasios vertes automobili, bet taip neisivaizdina :) sorry jai ne taip kazka supratau :)

Ffeibiss 2013-09-18 17:23

Nesu baltarankis, tik esu merse du kartus keites zapaske, sugaisau nemazai laiko visas susalau, suslapau.
Viena karta buvo per stipriai uzsukti varztai, tada tikrai prasikeikiau. Dar oras buvo -22:)
Pardavejas sake, kad berods yra kompresorius, bet jis jo nenaudojo niekad.
Bagaznike neradau, bet perdaug visko nesiknaisiojau.
Zapaske yra, bet ji be oro.
Zodziu, visada naloniau turet alternatyv tinginiui:)

vanix 2013-09-18 17:23

prie ko cia masinos verte ir zodzio baltarankis reiksme? :) Ratus as pats keiciu visada. Ir mazus remontus irgi, bet jei ka rimciau tai pats nesikisu :) apie ratus cia tik Hunterio pavyzdys buvo ne i tema.

Mb 140 2013-09-18 17:35

Citata:

Pradžioje rašė Ffeibiss (Post 287703)
Nesu baltarankis, tik esu merse du kartus keites zapaske, sugaisau nemazai laiko visas susalau, suslapau.
Viena karta buvo per stipriai uzsukti varztai, tada tikrai prasikeikiau. Dar oras buvo -22:)
Pardavejas sake, kad berods yra kompresorius, bet jis jo nenaudojo niekad.
Bagaznike neradau, bet perdaug visko nesiknaisiojau.
Zapaske yra, bet ji be oro.
Zodziu, visada naloniau turet alternatyv tinginiui:)

jei pas tave orine pakaba,tai buna slanga tokia kuri prisiuka ,o jei paprasta,tai turi but kompresoriukas paprastas.Zapaskes nenaudok be reikalo,nes kainuoja ji 800-1000lt,bet jei ir naudotum,ausktis jos geras butu,ten r18 70 aukstis man atrodo

Ffeibiss 2013-09-18 18:11

Ne, masinos ieskojau butent be orines pakabos, nors ir cayenu pneumatika viena patikimiausiu.
Jo, zapaske panasaus dydzio, kaip ir sakai:)
Zodziu, ieskosiu kompresoriaus, jei nerasiu - pirksiu.
Bet esminis klausimas vistiek neatsakytas - ar tikrai nesigadina padangos privarius putu.
Nes padangos ne po 50lt kainuoja:)

vanix 2013-09-18 18:27

Padangos nesugadinsi, nebent ventili, bet jis 5 lt kainuoja naujas jei paprastas, ne koks nors chromuotas

Artunas 2013-09-18 18:28

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287713)
Padangos nesugadinsi, nebent ventili, bet jis 5 lt kainuoja naujas jei paprastas, ne koks nors chromuotas

O jei su davikliu?

vanix 2013-09-18 18:34

Vat tiesa del tu davikliu, pas mane klaida meta, kazhkoks daviklis matyt neveikia. Kur jie isistato? Po vientiliu? Kiek jie nauji kainuoja?

Ffeibiss 2013-09-18 18:59

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287716)
Vat tiesa del tu davikliu, pas mane klaida meta, kazhkoks daviklis matyt neveikia. Kur jie isistato? Po vientiliu? Kiek jie nauji kainuoja?

apie 400lt manau turetu kainuoti. Jie eina kartu su ventiliu

Artunas 2013-09-18 19:03

Citata:

Pradžioje rašė Ffeibiss (Post 287732)
apie 400lt manau turetu kainuoti. Jie eina kartu su ventiliu

Vieneto kaina tikriausiai rašei.

vanix 2013-09-18 19:39

Nepigiai. Na kai keisiu padangas paziuresiu kaip jie ten atrodo.. o tai juose nera kazhkokiu tai elementu maitinimo, del kuriu gali neveikt?

Apple 2013-09-18 20:03

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287740)
Nepigiai. Na kai keisiu padangas paziuresiu kaip jie ten atrodo.. o tai juose nera kazhkokiu tai elementu maitinimo, del kuriu gali neveikt?

http://www.ebay.com/itm/1-TPMS-Tire-...-/261210520428

vanix 2013-09-18 20:07

O kaip suzinot kuris konkreciai neveikia? Diagnostika parodys?

Apple 2013-09-18 20:09

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287747)
O kaip suzinot kuris konkreciai neveikia? Diagnostika parodys?

manau turetu rodyti. Tik nuorodoj, kur numeciau, tai neoriginalus :)

vanix 2013-09-18 20:15

Tai cia suprantama :) reikes isaiskinti sita reikala...

Artunas 2013-09-18 20:15

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 287748)
manau turetu rodyti. Tik nuorodoj, kur numeciau, tai neoriginalus :)

Bet vistiek pigūs. Tik juos dar pririšt reikia.

Melionas 2013-09-19 14:56

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 287740)
Nepigiai. Na kai keisiu padangas paziuresiu kaip jie ten atrodo.. o tai juose nera kazhkokiu tai elementu maitinimo, del kuriu gali neveikt?

Taip yra pas juos maitinimo elemntas, bet man atrodo elementas yra nekeiciamas,o ilydytas i davikli.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.