MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W209 500 cabrio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14668)

wzikas 2014-05-31 11:03

W209
 
Pirktas amerikoniskas kabrikas 2003 , vazinetas Lietuvoje labai simpatiskos paneles, AMG apdaila, ilgai stovejes, todel starte turim toki vaizda:

Vaziuokle 7/10, kebulas po plovyklos 9/10, stogas sveikas, salonas 8/10, AMG ratai 18 visi minimaliai kreivi 7/10 (noreciau iskart 17' ieskot, klaidu nemeta elektronika 10/10, variklis/deze be priekaistu 9/10 bet vistiek skyscius keisiu.

Galiu lygint su 911 3.6, galingumas panasus - merso deze letesne (pas porsa ir ant vairo persimeta ir veikia labai tiksliai), variklio garsas merso grazenis, trauka pas parsa geresne plius dasideda kad parsas su panasiais ratais zenliai tikslesnis, bet kietesnis ir tas greicio pojutis visai kitoks. Bet abi visai ne raketos. Plius kaip minejau merse labai gerai reikes visa vaziuokle purtyt, galas plaukioja kad net baisu nors garsu neskleidzia jokiu. Bet salone mersas tylesnis, tik sedynes nepatiko nes neradau patogios padeties, nera isvystyto soninio palaikymo.

Abieju sanaudos panasios - pagal kompa nuo 9 uzmiestyje pagal tasykles.

Foto imesiu kiek veliau.

Keli momentai: ar galima padaryt kad ant skydelio rodytu KMH vietoj MYLIU nes kompas kaip ir metrine sistema rodo, net skaitmeninis spidometras kmh rodo, bet analogas myliom - su 5 litrais juokai mazi kai nesiorientuoji greityje. Latvijoj jau israse baudas uz dviguba ir greiti per 1 diena

Hunter 2014-05-31 11:23

soninis palaikymas reguliuojasi ortopedinese sedynese labai gerai, kad net sonus suspaudzia

wzikas 2014-05-31 11:28

na lyg ne ortopediniai, abi priekines memory, elektrines, bet neradau mygtuko kad sonai pustusi.

Robis 2014-05-31 12:47

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 334306)
na lyg ne ortopediniai, abi priekines memory, elektrines, bet neradau mygtuko kad sonai pustusi.

ne pas visus ir yra. Jei būtų ortopedinės sėdynės, prie porankio ant sėdynės krašto būtų "pultas". Ant cenesnio CLK turėjau tokį navarotą, labai patiko

exxon 2014-06-02 09:27

galinio tilto ivores dvi po 150lt ir dvi po 70lt plius keitimas :)

Robis 2014-06-02 09:35

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 334646)
galinio tilto ivores dvi po 150lt ir dvi po 70lt plius keitimas :)

kur žadėtas parodyti tamstos CLK? :)

exxon 2014-06-02 10:39

preita savaite parodziau jau savo temoj

wzikas 2014-06-02 14:47

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 334646)
galinio tilto ivores dvi po 150lt ir dvi po 70lt plius keitimas :)

Cia originaliom? Ryt jau laikas rezervuotas - lai viska ziuri ir prieki ir gala kad nebegrizt prie tos temos daugiau

O pacio keliu coliu ratai 18 ar 19? Ir kokios padangos? Nes anksciau tureto 209 su standartiniais 16 ar 17 visai patenkintas del vazevimo komforto buvau

exxon 2014-06-02 21:34

r18 225/40 truputi strechas gaunas, kai suzeminsiu sia savaite ziuresiu kaip bus, turetu nekliut

wzikas 2014-06-03 09:00

exxon - na pas mane panasios padangos, gaunasi stretchas toks kaip jaunimas megsta. Bet labai kietai vaziuot su tokiom :) Pagal lentele mums turetu but 245 ar 255, pvz parsui 295 uzsidejau ir labai patenkintas tik ant slapio meto ziostkai.

Pas mersa ivores tvarkoj, traukes keicia, gale sarnyrus, dar kazka, suvedima ir ziuresim ar viskas ore.

exxon 2014-06-03 10:09

as sudejes gale 2cm rastafkes tai su 255/40 man kliuna, bet ir siaip padanga kaip dzipui atrodo tai sudejau 225. taigi liko dvi naujos 255/40. plaukioja man visa masina, tikiuos kai pasikeis gumos susitvarkys, nes dabar su corolla verso greiciau i posuki ieit galiu :D

Yzzo 2014-06-03 14:52

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 334907)
as sudejes gale 2cm rastafkes tai su 255/40 man kliuna, bet ir siaip padanga kaip dzipui atrodo tai sudejau 225. taigi liko dvi naujos 255/40. plaukioja man visa masina, tikiuos kai pasikeis gumos susitvarkys, nes dabar su corolla verso greiciau i posuki ieit galiu :D

Nebandei gale det 255/35? Pas mane ant w209 clk r18 priekis 225/40, galas 255/35, tai priekyje kaip ir minejai, strechas truputi, bet gale stovi normaliai ir kaip dzipo neatrodo :D

wzikas 2014-06-03 20:06

pas mane irgi ant visu ratu uzmautos 225/40 ir istemptos belenkaip ir noreciau aukstesnes gumos. 211 buvo 245 ant visu - taip komfortiskiau buvo ir laike gerai.

Vaziuokle sutvarke - keite sakes po 320, sarnyrus, traukes ten nedaug kainavo, dar kelias smulkmenas, suvedima ir tampymas dingo. Realiai suvedimo nebuvo... visiskai...

Stogas sutvarkytas, suteptas - vienas varztas islekes ir neliete daviklio, kazkodel fiske nuimta dar nuo to daviklio - gal bande remontuot ir paliko taip... cia keista

Is vazevimo tai visai ne sportas - kabriko kebulas vaiksto, standumo nera, 180 posuki ar ziedu visai prastai - lyginu su carrera tai diena ir naktis. Deze letesne bet bendram fone viskas normaliai su ja. Arkliu norisi daugiau....

Griztant prie mano pirmynio pasirinkimo Lexusas SC dar labiau i komforta uztaisytas ir ne ka geriau vaziuoja. Pvz su kokia Honda S2000 smagiau, net turetu MG TF160 buvo gan smagu vingiuotam kely, mieste, gyvi tie mazi roadsteriukai. Uztai merse daug vietos gale, nera problemos su aptarnavimu, patikimi agregatai. Tai tiek

vanix 2014-06-03 20:16

kada foto bus? :)

wzikas 2014-06-03 21:08

Masina standartine, nieko neburta ir nebus burta. Va, isspresiu problemyte su gumom - vienareiksmiskai desiu platesnes ir aukstesnes ir viskas.

http://images42.fotki.com/v1630/phot...SCF5968-vi.jpg
http://images15.fotki.com/v1626/phot...SCF5958-vi.jpg

Apple 2014-06-03 21:09

kur cia amg apdaila?
Ar cia ne tas pats is autopliuso uz 21k?

rafis 2014-06-03 21:11

sedynes neisbezdetos :ploja:
na sidabrine spalva tiesiog spalva, o siaip dailus mersiukas kaip uz tokia kaina :sirdys:

vanix 2014-06-03 21:16

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 335079)
Masina standartine, nieko neburta ir nebus burta. Va, isspresiu problemyte su gumom - vienareiksmiskai desiu platesnes ir aukstesnes ir viskas.

paburt shiaip reiketu iki galutinio vaizdo.. Slenksciai AMG, bamperis standartinis :huh:
Ratai gerai atrodo, kokie plociai ju? Ieskau kaip tik R18 skirtingu plociu (priekis 7.5-8.5J, galas 8.5J-9.5J) ziemai.

Gadget 2014-06-03 21:17

Pirma mintis sozusi pamacius ratus (GTA 3) :thumbsup: :

http://static.giantbomb.com/uploads/...a_sentinel.jpg

wzikas 2014-06-03 21:18

is autopliuso pirktas, is Vilniaus.
Del AMG - ziuriu jie visi panasus, skes standartinis, vamzdis irgi vienas

Ratu plotis vienodas, ta zvaigzde pilnai tenkina, as del dizaino maziausiai priekaistu turi

sportbatis 2014-06-03 21:18

stogas medziaginis?

wzikas 2014-06-03 21:24

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 335088)
stogas medziaginis?

jo, dedu minusa nes triuksmas islieka. Plius kietas stogas duoda papildoma standuma - jo ryskiai truksta.

Dar minusa dedu prie to sietelio - be jo suprantu kad blogai, bet ji deti rekia keliu operaciju rankom ir gale jau nieko neisodinsi. Idealiai butu toks vejo ekranas plius atskiria nuo vaiku gale :D

dovcreat 2014-06-03 21:45

Na manau jei kabrikas,tai turi ir traukt vaizdą kaip kabrikas,o čia į tokį net nežiūrėčiau gatvėj pamatęs :) Ratai pieva,priekis kažkoks keistas man irgi :D Nu žodžiu :)

wzikas 2014-06-03 22:09

Nzn kodel neziurejau BMW, bet atsirado panasiu metu M3 kabrikas. Bijau kad pavazeves BMW i Mersa nelipsiu.
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-m...s-3372867.html

Kas liecia komentaru del spalvos, del ratu - na, cia ant tiek man treciaeilis dalykas kad visiskai nerupi ar kiti ziuri ar neziuri ir ar patinka ar ne. Rasiau anksciau kad buvo juodas su juodu salonu, kazkokiais neoriginaliais ratais - vien del spalvos atrode rimciau, bet pavelavau porai dienu.

Hunter 2014-06-03 22:13

Cia kai kurie masinas ir ratus perka del kitu, kad pasipontavot ir mergas kabint.
Siaip viskas ok tik reikia tinkamas padangas sudet ir bus normaliai. Aisku nera ko noret is CLK, visgi vidus C klases, bet kazkaip nerimtai kai CLK500 :D norisi rimciau, o dar ir ne avangarde

vytas85 2014-06-03 22:15

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 335109)
Nzn kodel neziurejau BMW, bet atsirado panasiu metu M3 kabrikas. Bijau kad pavazeves BMW i Mersa nelipsiu. Vienintelis minusas kad mechanine pas M3, gal ju su robotu buna?

Kas liecia komentaru del spalvos, del ratu - na, cia ant tiek man treciaeilis dalykas kad visiskai nerupi ar kiti ziuri ar neziuri ir ar patinka ar ne. Rasiau anksciau kad buvo juodas su juodu salonu, kazkokiais neoriginaliais ratais - vien del spalvos atrode rimciau, bet pavelavau porai dienu.

jo bmw m3 buna su smg deze,katra labai greitai dyrba.

Apple 2014-06-03 22:19

Citata:

Pradžioje rašė vytas85 (Post 335113)
jo bmw m3 buna su smg deze,katra labai greitai dyrba.

Tai kad jo nuorodoj ir yra smg deze :)
Ir kaina dvigubai didesne nei merso :) jei yra tiek saibu, buciau emes sl"a autoriaus vietoj

sharrasitto 2014-06-03 23:03

kiek toks mersiukas pinigu?

O BMW gerulis. Esu labai stipriai nusiteikes pries visa BMW marketa, nors zinau, jog automobiliai puikus, taciau is principo, del vykdomos politikos ir marketingo BMW nemegstu, bet butent sitie M3 ir dar cabrio - fantastiskai atrodantis auto ir turbut rinkciausi toki BMW, negu CLK cabrio AMG kas yra labai keista mano atzvilgiu :D

KK 2014-06-04 07:24

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 335109)
Nzn kodel neziurejau BMW, bet atsirado panasiu metu M3 kabrikas. Bijau kad pavazeves BMW i Mersa nelipsiu.
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-m...s-3372867.html

Kas liecia komentaru del spalvos, del ratu - na, cia ant tiek man treciaeilis dalykas kad visiskai nerupi ar kiti ziuri ar neziuri ir ar patinka ar ne. Rasiau anksciau kad buvo juodas su juodu salonu, kazkokiais neoriginaliais ratais - vien del spalvos atrode rimciau, bet pavelavau porai dienu.

Šitas M3 senai skelbimuose jau kaba jau... Dėl CLK, tai lyg ir ok viskas , bet kažko trūksta nėra vaizdo išvis. O tie pasakymai man viskas OK visi dalykai antraeiliai trečiaeilei ar pan, tia kam išvis tas kabrioletas. :) Nori nenori jau tokia mašina turi turėt bendra vaizda :) AMG slenkščiai nesipaišo be likusio amg paketo :D

wzikas 2014-06-04 07:32

Apple - SL kazkodel nesvarsciau, net nesu vazeves tokiu. Ir su Mke nevazevau. Pradziai buvo planas ieskot 911 cabrio po ivykio ir permest vidurius is maniskio, bet pries sezona nespejau o sezono metu veltis i projektus - uztruks ik negaliu tai neturesiu nei vienos nei kitos.

PS. Jokiu budu nestumiu ant CLK - masina be jokios abejones gera ir verta demesio. Pliusus visi zino ir mato, tuo labiau darau didele prielaida kad cia butent mano su tam tikrais trukumais. Ir tie trukumai - ziurint su kuom lygini - kadangi pasirinktas su 300 ag tai ir lygini su karsciausiais modeliais

KK 2014-06-04 07:38

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 335145)
Apple - SL kazkodel nesvarsciau, net nesu vazeves tokiu. Ir su Mke nevazevau. Pradziai buvo planas ieskot 911 cabrio po ivykio ir permest vidurius is maniskio, bet pries sezona nespejau o sezono metu veltis i projektus - uztruks ik negaliu tai neturesiu nei vienos nei kitos.

PS. Jokiu budu nestumiu ant CLK - masina be jokios abejones gera ir verta demesio. Pliusus visi zino ir mato, tuo labiau darau didele prielaida kad cia butent mano su tam tikrais trukumais. Ir tie trukumai - ziurint su kuom lygini - kadangi pasirinktas su 300 ag tai ir lygini su karsciausiais modeliais

Viskas ok CLK500 geras, bet tegul atitinkamai jis ir atrodo :) Įdomu slenkščiai pingpong ar originalus amg.

edgarys 2014-06-04 08:13

Atrodo gerai ir solidziau nei bmw, pakeisciau ratus ir magnetola deciau comand 2.0 :thumbsup:, pavydziu net biskiuka :taip:

Robis 2014-06-04 08:32

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 335111)
Cia kai kurie masinas ir ratus perka del kitu, kad pasipontavot ir mergas kabint.
Siaip viskas ok tik reikia tinkamas padangas sudet ir bus normaliai. Aisku nera ko noret is CLK, visgi vidus C klases, bet kazkaip nerimtai kai CLK500 :D norisi rimciau, o dar ir ne avangarde

Amerika neturėjo tokių komplektacijų kaip Avantgarde, Elegance.. pas juos ten kitaip viskas :) Edgarys, reikia SL geriau žiūrėti.... BMW važiuos aštriau, bet CLK bus gerokai komfortiškesnis, tai jei Porsche jau turi, turbūt aštrumo iš jo pasiėmi, tai geriau imti kokį kruizą, tai vat SL būtų pats tas :)

alteroja 2014-06-04 08:47

Citata:

Pradžioje rašė Klaidas (Post 335143)
Šitas M3 senai skelbimuose jau kaba jau... Dėl CLK, tai lyg ir ok viskas , bet kažko trūksta nėra vaizdo išvis. O tie pasakymai man viskas OK visi dalykai antraeiliai trečiaeilei ar pan, tia kam išvis tas kabrioletas. :) Nori nenori jau tokia mašina turi turėt bendra vaizda :) AMG slenkščiai nesipaišo be likusio amg paketo :D

tai kad čia pas jį paprastas feislifto buferis, o toliau likęs amg standartas.

wzikas 2014-06-04 08:50

arba dyzelini ekonomiska kokio VW EOS ir galima be zalos seimos biudzetui kasdien ja zulint. Plius kietas stogas, plius geresni metai ir vel gi gale vietos yra :)

alteroja - ko gero esi teisus, jei is USA masina tai buvo lupta, greiciausiai dejo kita bamperi. Gal del to ir standumo truksta kad metu yra ir po ivykio - pas naujus kabrikus gal kebulas nesisuktu taip.

alteroja 2014-06-04 09:03

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 335163)
arba dyzelini ekonomiska kokio VW EOS ir galima be zalos seimos biudzetui kasdien ja zulint. Plius kietas stogas, plius geresni metai ir vel gi gale vietos yra :)

alteroja - ko gero esi teisus, jei is USA masina tai buvo lupta, greiciausiai dejo kita bamperi. Gal del to ir standumo truksta kad metu yra ir po ivykio - pas naujus kabrikus gal kebulas nesisuktu taip.

kad buferis ne jo tai duodu ranką nukirst. o ten kiek jis buvo muštas, tai galima tik spelioti.

Hunter 2014-06-04 09:07

VIN'a prasom i aikste

KK 2014-06-04 09:22

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 335161)
tai kad čia pas jį paprastas feislifto buferis, o toliau likęs amg standartas.

Tai, kad aš šita supratau, tai todėl kausiu kodėl amg slenkščiai...

Robis 2014-06-04 09:24

amerikonai CLK500 visi kiek teko matyt su AMG apdaila būna. Natūralu, kad visiems kyla įtarimas dėl priekio mušimo

alteroja 2014-06-04 09:27

Citata:

Pradžioje rašė Klaidas (Post 335176)
Tai, kad aš šita supratau, tai todėl kausiu kodėl amg slenkščiai...

čia geriau formuluok, kodėl paprastas buferis :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.