MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   mikis - C124 / 1988 3.0 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1769)

mikis 2009-04-26 15:12

tuscia

Edgis 2009-04-26 15:40

:seile:Gražus kupas...tik antakiai nelabai kaip atrodo. O daugiau net norėdamas nerasčiau problemų, ratai labai gražiai atrodo

Mauqlis 2009-04-26 15:53

:seile: Grazus kupas ;)
Saugok tausok ir ilgai vazinek nes tu turi automobili ;)

yamato 2009-04-26 18:23

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 24544)
na iki pilnos laimes truksta nedaug, perdazit vel sidabriniu perlamutru..

o seip ant dienu zadu keisti galines padangas nes biski arkas tarkuoja ;-) reikia siauresniu ir zemesniu, ir lempas keisiu kita menesi, pasistengsiu priekines ir galines

nepersistenk... :( su galinem dar nera taip ziauru, jei jos buna patamsintos ir dar kokie LED diodai...
o priekiniu nesu mates as dar grazesniu, nei originalai....

Fricas 2009-04-27 12:25

Sidabrinis kupas.. :seile: labai grazus tavo automobilis!

O kaip pacio atsiliepimai? pas Tave su dujomis, ar be? anksciau turejau toki kupa,3 litru,tai su dujomis nelabai norejo draugauti :confused:

Fricas 2009-04-27 23:52

Is nuotrauku matosi, kad mersiukas gerose rankose :)

driuliauskas 2009-04-28 00:10

lempas priekines? kam?
grazus mb.:zenklas: ratai graziai ziurisi:seile:

Fricas 2009-04-28 22:28

O kiek mazdaug duju suvalgo tavo trilitris? :)

Kleckas1978 2009-04-28 22:44

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 24646)
na zinai nesu milijonierius.. ;-) kad 3.0 islaikiciau ant benzo, dujos, ir bendrauja labai gerai, nes preita vasara buvo varikliui daritas kapitalinis remontas.. kas nepatinka kai forume jau rasiau, kad apsiles variklis laisvos pavaros laiko dideles apsukas ir jungiant atbuline pavara labai pasoka masina, buvau pas ipurskeju jie nieko negali padarit. o seip labai daug idejau i ji meiles ;-)

pabandyk is sroto nusipirkes pakeisti laisvu apsuku reguliatoriu ;)
gal pades.
O uz pabandyma pinigu moket nereikia - susitarsi srote pries pirkdamas jei nepades kad grazinsi ir tiek.
ai beje kadangi dujos yra - senaji gali bandyti praplauti su karbiuratoriu varikliu kad visi s.... issivalytu - daznai padeda.

Fricas 2009-04-29 23:04

Mano ML 3,2 varikliukas, 160 kW, BRC dujos,bakas vietoj zapaskes,tai talpa nepasizymi. Su ~ 45 litrais mieste nuvaziuoju 320 km nu tai kazkur 14 litru. padangos r17. Ziema kompas rodydavo 16 litru, o dabar 13,6.Panasiai ir ima :) Jei benzo imtu tiek tai nebuciau labai patenkintas :verkia: bet dabar kai po 1,4 Lt/ l dujas piluosi,tai nesiskundziu :)

liudas777 2009-04-30 22:11

Grazuolis mersiukas. Salonas man labai patiko, o dėl lempų tai jau žiūrėk, nes ne mersui tokie "patobulinimai". :D

Edgaras 2009-05-01 10:13

:juokiasi::juokiasi: radai ka pirkt :)
po pusmecio ieskosies originaliu faru kad atgal idet :D

iskarto pasakau sviesos srautas siaubingas. nepades nei xenonai nei niekas. o sureguliuot kad sviestu normaliai neimanoma.

beto tas tinklapis pats neturi faru. jie tarpininkauja. tu uzsakai ko nori ir jie tau tada sius per koki nors ebay.
gali varyt tiesiai i turgu ieskotis (pvz kaune aleksoto turgus) ten tos pacios faros dar bus 200lt pigiau ;)

nors jeigu jau labai nusprendes keist originalias faras i taiwano gamybos tai bent is to tinklapio tavo vietoj ziureciau sitas:

http://www.tzibintai.lt/images/eghqr.jpg

sitos bent maziausiai nutolusios nuo originalumo. tiesiog skaidrus stiklas ir uztenka. o masina atjaunes tikrai ;)

o gala patarciau palikt tikrai originalu, nes tie diodai megsta perdegt. na nezinau gal dabar jau kokibiskesnius gamina, bet pries pora metu kai domejausi tai problemu turedavo zmones, nes perdegus diodui jo neiseina pakeist, tada reik vezt pas elektrika isimta fara kad tas perlituotu mikroshemoj nauja dioda o dar toki pati koks buvo sunku atitaikyt

liudas777 2009-05-01 11:09

Citata:

Quote:
Originally Posted by hardas999 View Post
o tau patinka tie antakiai ? man tai jie atrodo taip kaip netikri usai zmogui priklijuoti
na todel ir noriu keisti lempas, nes meginau nuklijuoti nelabai kas gaunasi ;-) o beto viena lempa nelabai sviecia, nes apibirejes vidui tas blizgutis.. parodidziau kokias noriu deti, bet kurias dienas neveikia tas linkas :-S
Aš kalbėjau apie antakius, nes jei jie nebenusiklijuoja tai keisk tas lempas. O apskritai, nesu mates per daug mersų su pakeistom lempom. Nes mersas yra tokia masina, kurios tobulint nebereikia.


O dėl tų tavo išsirinktų lempų tai kaip čia pasakius. "Future racing technology" viską pasako. Pamastyk logiškai žmogau. 1320 litų už priekį ir galą. Ir tos lempos bus visos kreivos, atrodys kad mersas daužtas buvęs, švies nenormaliai - naktį važinėt negalėsi arba kitus žudysi ir dėl skonio nesiginčijama... Geriau užsipilk benzo ar merginai kokį papuošalą padovanok. Tai tikrai gražiau bus. ;) No offence. :)

Kleckas1978 2009-05-01 11:28

na pirko pazystami lempas is tos parduotuves pasatui B5, vectrai B, calibrai, sviecia jos tikrai normaliai su xsenonais ir nereikia lelia, praeina tech abziura ir t.t. turi jie sandeli tas lempas - nuvaziuoji ir pasiemi ir tiek.
nevarykit be reikalo ko nezinot.
naudoja kiek pamenu virs metu laiko ir nieko jokiu bedu.
beje kad diodas perdegtu reikia zymiai daugiau laiko nei kad perdegtu paprasta lempute, o jei perdega - viskas padaroma jei rankos nekreivos ir t.t.

O va del grozio tai kiekvienam savo - man MB coupe det tokias faras tai fui kaka - cia gi ne Calibra ar koks tiuning civics, manau neverta svaistyti pinigu tokiu, geriau padazinek masina kad idiali butu ir atpoliruok - bus malonu bent ziureti i masina gero stovio.

yamato 2009-05-01 12:15

nuvaziuok i autoakste. pas mus bent jau atpige lempos ~200lt, kiek ziurejau...

liudas777 2009-05-01 20:54

Citata:

nu jeigu dirbi maximoj guani 800lt tai apie lempas gali uzmirsti, o jei dar rankos is subines auga tai apie koki ju idejima ir normalu idejima gali eiti kalba ?
Ką man užmiršt tai man neaiškink, o jei pats netaupai ir remi kinų pramonę tai mano požiūriu bent jau yra graudu. Tuo labiau kad pats gal dar tėvelio pinigus leidi...

KoBalD 2009-05-02 10:36

Grazus Coupe...salonas kaip mano, tik maniskis nuwarges...o kas del duju ranka man nekyla det...

liudas777 2009-05-02 18:35

Citata:

Jeigu tu cia ryzas ateini ishsilieti, susipikti tau gerai sekasi
Aš ateinu su normaliais žmonėm pabendraut. O su tavim man nelabai bendraujasi matau. Pasižiūrėk į savo bendravimą kada nors.

Edgaras 2009-05-03 10:22

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 25222)
mane sudais pilstai, o as turiu tylek ? su kiekvienu benrauju taip kaip jis to nusipelnes yra

su tavim zmogus normaliai bendravo. pats uzsipuoliai.
pasiskaityk gal nuo pradzios. tau normaliai draugiskai patarima dave kad geriau neleisk pinigu ant nekokybisku prekiu. o tu jau ten pradejai apie maximas ir rankas is siknos.

liudas777 2009-05-03 10:52

Aš tau nieko blogo nesakiau kol pats nepradėjai. Čia apskritai niekas nieko neaiškina. Jei nori parašai ir pasitari, o jei labai nepatinka kitų žmonių nuomonės tai susidėk tas lempas ir parašyk kad esi labai patenkintas.

2luxstyle 2009-05-18 22:01

[QUOTE=Edgaras;25136]:juokiasi::juokiasi: radai ka pirkt :)
po pusmecio ieskosies originaliu faru kad atgal idet :D

iskarto pasakau sviesos srautas siaubingas. nepades nei xenonai nei niekas. o sureguliuot kad sviestu normaliai neimanoma.


Bla Bla Bla, :bebebe: ta dalyka jau pastebėjau jei nori kažka pakeisti mersui esi ne "bičas" pasikeičiau aš tas lempas pas save, tai ir visi supuolė forumiečiai... na ir kas aš gavau tai ka norėjau šviesos srautas labai geras, esu labai tuo patenkintas, pažiūrėk į savo kedus apranga viska, telika, maga mašinoje.... viskas iš kinijos beveik 90% pasaulio prekių KINIJA ir ka??? ka daryt??? mano faros nei kreivos nei šlevos šviečia puikiai tai leiskit ir kitam žmogui pasidžiaugt gera šviesa, nes po BMW įlipęs į MB pirma kas šovė tai opasikeit lempas nes šviesa tai....

http://i697.photobucket.com/albums/v...style/1018.jpg

400E 2009-05-18 22:08

Manau, kad esme ne vien tik sraute ar sviesoj, pazekit kaip baisiai atrodo tos lempos, nesugalvociau kaip dar labiau mersa sudarkyt. Daug kas pasakytu, kad skonio reikalas, kas ka nori tas ta daro, su tuo visai sutinku, bet nereikia pykt jei zmogus isdesto savo nuomone, jei tau patinka dekis ir vaziuok, bet negydyk, kad cia grozis ir kaip nuostabiai sviecia, turejau as isidejes lesines faras kazkada seniai i savo ex vectra, tai turejau tiek problemu su sviesa, kad nieks man daugiau nepaaiskins, kad viskas ten susireguliuoja ir gerai sviecia, save galit ramint. Tragedija, o ne lempos.

driuliauskas 2009-05-18 22:09

zmones!!!! pagalvokit apie kitus vairuotojus kuriuos jus akinat su tom ping pong lempom. arba xenon susikise y paprastas lempas. tikru lietuviu mastymas: swarbu man gerai sviecia, o ant kitu skersa dejau. pameginkit be xenonu prasilenkt su tokiais pingpongais pajausit ka reiskia.

bitch 2009-05-18 22:13

abejoju ar sviesos srautas tikrai toks koks turi buti.. nes sitie kiniski dalykeliai tikrai nepratestuoti tiek kartu kiek orginalus. Cia tik gal del grazumo, o grozis kiekvienam savas. Man tai negrazu.. Beto esu patenkintas orginaliom w202 farom :D

driuliauskas 2009-05-18 22:16

jei jau originalai blogai sviecia tai rekomenduociau ne masinai optika keisti bet patiems apsilankyti pas okulistus.

bitch 2009-05-18 22:18

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 26684)
jei jau originalai blogai sviecia tai rekomenduociau ne masinai optika keisti bet patiems apsilankyti pas okulistus.

kartais buna tokiu modeliu kur orginalas sviecia baisiai. Bet tik senu ir pigiu modeliu.

driuliauskas 2009-05-18 22:19

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 26687)
kartais buna tokiu modeliu kur orginalas sviecia baisiai. Bet tik senu ir pigiu modeliu.

bet tikrai ne MB hella optika dar niekada nepavede, kaip ir bosh.

2luxstyle 2009-05-18 22:57

na aiškinat man kaip piemeniui kokiam , buvau technikinei tikrinausi viskas ok, o kad įsitikintumėte turit pamatyt patys kol nematėt geriau nekritikuokit. niekada nekenkiu kitam važiuojančiam iš priekio visada tikrinu ribas iki kiek lempos sukeltos....

driuliauskas 2009-05-18 23:03

tecnikine lieka technikine. jie matuoja tik kampa sklaidos. o intensyvumo jie nemato. kas is to kad kampas geras bet intensyvumas per didelis tokiam kampui.

2luxstyle 2009-05-18 23:09

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 26699)
tecnikine lieka technikine. jie matuoja tik kampa sklaidos. o intensyvumo jie nemato. kas is to kad kampas geras bet intensyvumas per didelis tokiam kampui.

na ka jau čia šnekėti įsikandęs savo ir tiek... kai sutiksi mane kelyje galėsi pasakyti apie intensyvuma :vairuot: o dabar netgi nežinai, tai ir nėra ka šnekėti. :bebebe:

driuliauskas 2009-05-18 23:23

Citata:

Pradžioje rašė 2luxstyle (Post 26701)
na ka jau čia šnekėti įsikandęs savo ir tiek... kai sutiksi mane kelyje galėsi pasakyti apie intensyvuma :vairuot: o dabar netgi nežinai, tai ir nėra ka šnekėti. :bebebe:

matai nezinau del to ir sneku. bet kiek zinau tai dar neivienas su pingpong lempomis nesviecia taisiklingai. o pas tave bent jau auto leveling sudeta?

Dievs2 2009-05-19 07:58

jei butu tokiu faru kaip 2luxstyle ant 124 turbut keisciau, o is esamu graziu nemaciau. na gal tos juodais vidurias ant juodo merso, ir tai dar reiktu paziuret prisidejus

cabrys 2009-05-25 16:03

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 27410)
Jo kol manes cia nebuvo firukai rado chata :-) ne kad parasitu koks sudinas mano mersas jie chatina apie lempas

:juokiasi:

driuliauskas 2009-05-25 16:16

:D:D:D sakau kad sitam forumui verkiant reikia saukyklos :D

yamato 2009-05-25 16:56

Miki, yra w124-tam skaidrios priekines lempos su posukiais.... jei nori, galim mainyt... :) pardavimui stovi ta masina turguje, kada soktelk iki Marijampoles, apkeisim :geda:

Paulius140 2009-05-25 18:31

grazi masinyte!:vairuot:

yamato 2009-05-26 00:37

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 27463)
su litais dabar problemos, dar darbe visus losiuoja kaip nori, tai nznau kada mano eile bus, nenoriu labai islaidauti db

kolkas lempas atidesiu bet cia tikrai ne jusu nuomones deka ;-)

tik apsikeistume :) pardavimui originalios geriau, o jei butu norinciu apsikeisti, mielai apsikeistume :) va teip... grisiu savaitgali, nufotkinsiu, galesiu atsiusti foto, kaip jos atrodo :) ant tamsaus merso jos taip nlb... :)

yamato 2009-05-26 13:22

na nufotkinsiu penktadieni ir idesiu cia :) galesim kaip nors per siuntimo tarnybas issiusti vienas kitam ir viskas :D

Fricas 2009-05-27 14:27

Mano ML 1998 :wave: beje 2001 ML 3,2 tiek pat valge. Pas mane pastoviai visi keturi varomi :ohne: Daug kas sako, kad del pastoviai varomu keturiu ratu kuro sanaudos didesnes.

Pries perkant ML w163 siulyciau pasivazineti su juo,ir ne siaip pirmyn atgal :xx: Lygiam kelyje tai jis graziai,svelniai vaziuoja, bet grubesniais keliais gali nepatikti jo purtymas ir panasus niuansai, tevo pazystami kurie su juo vaziave,arba kuriuos vezes esu sako : "Viliukas blemba, tikras viliukas" :D bet man asmeniskai tai jo vaziavimas yra priimtinas,nematau as problemu, mielas jis toks,isedi viska aiskiai matai, soniniai veidrodeliai tai man silelius primena is istrizaines :xx: puikiai matos viskas pro juos, nezinau kaip kitiems ML savininkams, bet man su juo retai iseina is leto vaziuot, is pirmo zvilgsnio atrodo didelis ir nerangus, bet jo dvasia tai kaip kupe ar sportinio automobiliuko :) Draugai kartais juokauja " Dar sito neaplenkei..va dar sitam ziurek neuzkisai" :xx: Tiek mano tevas tiek mama kai sedi uz jo vairo tai laksto, automobilis ipersa savo vairavimo stiliu :)

Jei noresi, galesiu kada aprodyt, pavezint, pamatysi kas kur ir kaip :)

Fricas 2009-05-27 14:37

Nezinau kaip bus siemet, bet anais metais kas antra savaitgali prie juros vaziuodavau. :) Jei ir siemet bus taip pat, manau suderintume ka nors ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.