MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Problema su Xenon (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2660)

arbuzas 2009-09-28 08:29

W210 Problema su Xenon
 
Originalus xenonai, keisti pries gal koki pusmeti daugiausiai. Dabar vienas atrodo lyg trumpintu. Ijungiu, meta lempos klaida ir tik zybteli ir uzgesta. Taip jungineju kelis kartus, tada isiziebia kuri nors karta ir tada gali jungineti kiek nori - visada uzsidega. Pavaziuoju kiek, uzgesinu masina, isjungiu sviesas, masina pastovi ir vel tas pats zaidimas. Nesuprantu, ar ten koks kontaktas ar paciam xenonui jau galas? Ziurejau laidukus, lyg ir viskas graziai atrodo, tvarkingai. Kai uzsidega lempa, spalva nera pakitusi kaip buna jau seniems xenonams. Gal kas zino panasia istorija su grazia pabaiga? :) :bounce: :xx:

jonukas2 2009-09-28 08:51

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 40684)
Originalus xenonai, keisti pries gal koki pusmeti daugiausiai. Dabar vienas atrodo lyg trumpintu. Ijungiu, meta lempos klaida ir tik zybteli ir uzgesta. Taip jungineju kelis kartus, tada isiziebia kuri nors karta ir tada gali jungineti kiek nori - visada uzsidega. Pavaziuoju kiek, uzgesinu masina, isjungiu sviesas, masina pastovi ir vel tas pats zaidimas. Nesuprantu, ar ten koks kontaktas ar paciam xenonui jau galas? Ziurejau laidukus, lyg ir viskas graziai atrodo, tvarkingai. Kai uzsidega lempa, spalva nera pakitusi kaip buna jau seniems xenonams. Gal kas zino panasia istorija su grazia pabaiga? :) :bounce: :xx:

kiek girdejau daugumai taip buna. ten blokelis nesuzadina lempos arba gali saugiklis buti patirpes ar apsioksidaves

nissen29 2009-09-28 09:31

1. bandyk saugikli pakeisti.
2. patikrink lempos kontakta.

pucenas 2009-09-28 09:33

man taip buwo irgi tai teko lempute pacia pasikeisti nes HANA jai buvo :) :geda:

arbuzas 2009-09-28 09:45

Citata:

Pradžioje rašė nissen29 (Post 40689)
1. bandyk saugikli pakeisti.
2. patikrink lempos kontakta.

O kur tas xenono saugiklis? Bendroj dezej ar atskirai kazkur?

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 40690)
man taip buwo irgi tai teko lempute pacia pasikeisti nes HANA jai buvo :) :geda:

Nu jeigu jau chana tai lemputei tai eina sikt tie xenonai. Atrodo uzvakar keiciau ir jei vel reikia keisti...

pucenas 2009-09-28 09:47

matai man priesrukinei taip buwo tai kinietiskas tas xenonas. orginalus negaletu taip greit pareiti...

nissen29 2009-09-28 12:22

lempu saugikliai bent pas mane yra salone is vairuotojo puses paneles kaireje, prie pat duru, nuemi plastmasini dangteli ir pamatai saugikliu komplekta . man nedege viena stabdziu lempute, uzsidege ekrane ABS, ETS klaidos. Pakeiciau stabdzio lemputes saugikli ir viskas ok. :)

Tomskis 2009-09-28 13:06

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 40691)

Nu jeigu jau chana tai lemputei tai eina sikt tie xenonai. Atrodo uzvakar keiciau ir jei vel reikia keisti...


man tai panasu i blokeli. na bet jei nenori xenonu, galim apsikeist :D

arbuzas 2009-09-28 14:01

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 40703)
man tai panasu i blokeli. na bet jei nenori xenonu, galim apsikeist :D

O kas su tuo blokeliu? Kvepia brangiomis problemomis?

montemoto 2009-09-28 21:40

man taspat buvo tai as mecaiu lauk ta blokeli ir nuo lexsuso pritaikiau, be tie orginalai hella vidui tai kinu ranku darbo labai nekokybiskai surinkti ieskok orginalaus blokelio muo kitokio auto zinau kad A6 neblogi buna

arbuzas 2009-10-01 15:56

Citata:

Pradžioje rašė nissen29 (Post 40701)
lempu saugikliai bent pas mane yra salone is vairuotojo puses paneles kaireje, prie pat duru, nuemi plastmasini dangteli ir pamatai saugikliu komplekta . man nedege viena stabdziu lempute, uzsidege ekrane ABS, ETS klaidos. Pakeiciau stabdzio lemputes saugikli ir viskas ok. :)

Cia po sidometru? Ant varztu ta apdaila reikia nuimti? Ar kazkur ne ten ziuriu?

Citata:

Pradžioje rašė montemoto (Post 40815)
man taspat buvo tai as mecaiu lauk ta blokeli ir nuo lexsuso pritaikiau, be tie orginalai hella vidui tai kinu ranku darbo labai nekokybiskai surinkti ieskok orginalaus blokelio muo kitokio auto zinau kad A6 neblogi buna

Kokia kaina to blokelio nuo Audi?

Tomskis 2009-10-01 16:30

saugikliai kairej pusej, kai atidarai duris vairuotojo, is paneles sono yra dangtelis, ir atsuktuvui uzkisti tarpas. atidarai ta plastmase ir ten saugikliai.

arbuzas 2009-11-30 12:21

Citata:

Pradžioje rašė montemoto (Post 40815)
man taspat buvo tai as mecaiu lauk ta blokeli ir nuo lexsuso pritaikiau, be tie orginalai hella vidui tai kinu ranku darbo labai nekokybiskai surinkti ieskok orginalaus blokelio muo kitokio auto zinau kad A6 neblogi buna

Imu ta problema uz kiausu. Niekaip nesugebu susirast to nelemto blokelio. Ar pritaikysiu nuo kitos masinos i saviske? Ten juk tas blokelis ant triju varztu pasimauna. Zmones visai srotuose nusprogo. Parduoda tik du blokus ir tik su zibintais. 1000Lt komplekto kaina. Nori vienos mazos detales, privalai pirkti puse masinos...

Tomskis 2009-11-30 13:23

bandyk nulekti i mb daliu parduotuve, prie siemenso. ten pigiau buna ir deretis galima, dar pasakai kad minsko pl 33 srote sake kad pigiau cia, tai dar nuleidzia.

Tomskis 2009-11-30 13:23

arba yra variantas nr 2. keiciames lempomis :D

Andriukas 2009-11-30 13:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 50411)
arba yra variantas nr 2. keiciames lempomis :D

pasiulymas rimtas:seile::seile: Arbuzui reiktu pamastyti:)

vampyras 2009-11-30 13:48

arbuzas cia abu zibintai ar vienas durniuoja??? jaigu tik vienas,sukeisk lemputes vietomis,zinosi ar lempute ar blokelis.
del pritaikymo nuo audi gali buti kad neilgai pasidziaugsi,jie irgi daug bedu turejo su uzdegejais.
xenonu blokas megina nuo 3 iki 7 kartu uzdegti lempute,jokiu atveju nekisi nagu, netgi jaigu lempute nedega :xx:

adrenalinas 2009-11-30 14:52

Manau kad bus ne lemputes beda, o blokelio.pas mane tokia beda buvo, mirksedavo lempute, nedegdavo, kompas mesdavo klaida...taip kad ruoskis islaidom, as pirkau blokeli, man kainavo 350Lt ir sroto....sekmes

Tomskis 2009-11-30 15:40

tai arbuzas kiek zinau jau irgi viena karta pirko

Mb 140 2009-11-30 16:03

prie to pacio,kas cia per lempos??? http://auto.plius.lt/skelbimas/autod...lase/id-134939

Tomskis 2009-11-30 17:14

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50426)
prie to pacio,kas cia per lempos??? http://auto.plius.lt/skelbimas/autod...lase/id-134939

xenon lemputes originalios, tokios kaip pas arbuza

barselona15 2009-11-30 17:55

Tik nepirk kinieciu,nei paciu lempu,nei to blokelio,nes 1 menuo ir vel galesi naujus pirkt:)Patikrinau ant savo piniginės....Mano atveju pasikeiciau lempecka orga ir baigėsi tie fintai,aisku kaina jos gan smagi:confused:

yamato 2009-11-30 19:24

originali lempute apie 250lt turetu kainuot :wavecry:

adrenalinas 2009-12-01 07:39

kaip ir daugelis kinieciu produkcijos, taip ir sitos lemputes fuflo, irgi nepatariu, o vok. org. lemputes kaina jo kazkur apie 250Lt, as is pazystamo uz 220 Lt nupirkau...

arbuzas 2009-12-01 07:47

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 50413)
arbuzas cia abu zibintai ar vienas durniuoja??? jaigu tik vienas,sukeisk lemputes vietomis,zinosi ar lempute ar blokelis.
del pritaikymo nuo audi gali buti kad neilgai pasidziaugsi,jie irgi daug bedu turejo su uzdegejais.
xenonu blokas megina nuo 3 iki 7 kartu uzdegti lempute,jokiu atveju nekisi nagu, netgi jaigu lempute nedega :xx:

Kaip suprasti bando uzdegt? Po tu keliu kartu jis pats uzsigliucina?

Citata:

Pradžioje rašė adrenalinas (Post 50416)
Manau kad bus ne lemputes beda, o blokelio.pas mane tokia beda buvo, mirksedavo lempute, nedegdavo, kompas mesdavo klaida...taip kad ruoskis islaidom, as pirkau blokeli, man kainavo 350Lt ir sroto....sekmes

Tai 350 Lt dar nebaisi suma, baisiau kai sumoki 1000 litu ir gauni kruva papildomu nereikalingu detaliu tokiu kaip zibintai ir dar vienas blokelis :)

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 50424)
tai arbuzas kiek zinau jau irgi viena karta pirko

Blokelio nesu pirkes, tik xenon lemputes abi.

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 50426)
prie to pacio,kas cia per lempos??? http://auto.plius.lt/skelbimas/autod...lase/id-134939

D2S - pas mane tokios.

Citata:

Pradžioje rašė adrenalinas (Post 50572)
kaip ir daugelis kinieciu produkcijos, taip ir sitos lemputes fuflo, irgi nepatariu, o vok. org. lemputes kaina jo kazkur apie 250Lt, as is pazystamo uz 220 Lt nupirkau...

As mokejau po 200 berods uz vnt ir tai ten per dideliu blatus. Silber Auto kaina - 440 Lt

arbuzas 2009-12-01 15:27

Nusipirkau Xenon bloka uz 350Lt. Nezinau pigu ar brangu, bet man jau dzin, nes pavargau ieskoti.

marius 2009-12-01 16:21

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 50611)
Nusipirkau Xenon bloka uz 350Lt. Nezinau pigu ar brangu, bet man jau dzin, nes pavargau ieskoti.

Ir beda issisprende? :bounce:

arbuzas 2009-12-02 09:04

Citata:

Pradžioje rašė marius (Post 50618)
Ir beda issisprende? :bounce:

Nezinau dar. Bet daugiau kaip ir nelabai gali buti kita priezastis. 12V ateina iki fiskes, lempute gera. Tai tarp 12V ir lemputes yra tik xenono blokas. Pasidejau visas dalis i garaza ir laukiu savo laisvo laiko nuardyti puse priekio :)

adrenalinas 2009-12-02 11:58

nereikia nieko ten ardyti:), as irgi buvau pasiruoses ardyti prieki, bet mesitriukas prisoko, ka sako tu durnas:), atsinese savo rakta, atsuko ir uzsuko nieko nenuiminejant....

AndreArmani 2009-12-03 19:36

Nu gal parasysiu prie sitos temos... Situacija buvo tokia pati kaip ir arbuzui tik esminis dalykas tas kad pas mane kiniski xenonai sudeti, mazdaug metus viskas buvo ok, kol viena diena eme viena lempa uzgest ir vel uzsidegt, nu kaip jau ten jei uzplaukdavo... tai beabejo ziauriai nervino ir jau ruosiausi metyt pinigus, bet va pabandziau sukeist blokelius vietom... ir ka jus manot, stebuklingai viskas susitvarke :D bent jau kol kas... :D Patarimas butu toks - Nepirkint kinisku detaliu mersui! :D

samagonas 2009-12-03 19:44

Citata:

Pradžioje rašė AndreArmani (Post 51014)
Nepirkint kinisku detaliu mersui! :D

Na tikrai,kad atradima padarei,-reiks prie progos pasinaudoti tavo patarimu :xx::xx::xx:

Tomskis 2009-12-03 21:56

kiniski, ne kiniski, as asmeniskai pastebejau kad philips lemputes puse metu dega, nors ir ne kiniskos, paprastos halogenines, kas puse metu perdega, lygiai taip pat ir philips blue vision

arbuzas 2009-12-04 08:03

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 51059)
kiniski, ne kiniski, as asmeniskai pastebejau kad philips lemputes puse metu dega, nors ir ne kiniskos, paprastos halogenines, kas puse metu perdega, lygiai taip pat ir philips blue vision

O ka pasiulytum alternatyvai Phillips blue vision? Osram night braker geriau?

jokerris 2009-12-04 08:22

Na ir Osram nepasizymi ilgaamziskumu, is tikro tai loterija si Philips'ais ar Osram'ais. As dabar pries kelis menesius isidejau Blue vision, nu nezinau, atrodo dar sviecia, o ar ilgai tai nezinau, bet siaip jos tikrai taip balciau sviecia nei paprastos.

Tomskis 2009-12-04 08:41

sviecia tai tikrai graziau, yra baltu yra melynu, ziurint i masina atrodo kad su xenonais, kelia apsviecia aisku blogiau nei xenonai, bet geriau nei paprastos heltonos lemputes. o alternatyvu nzn, sau norejau philips blue vision, skaitinejau forumus, tai apie Osram geresni atsiliepimai buvo.

arbuzas 2009-12-04 09:07

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 51089)
sviecia tai tikrai graziau, yra baltu yra melynu, ziurint i masina atrodo kad su xenonais, kelia apsviecia aisku blogiau nei xenonai, bet geriau nei paprastos heltonos lemputes. o alternatyvu nzn, sau norejau philips blue vision, skaitinejau forumus, tai apie Osram geresni atsiliepimai buvo.

Noriu sau i priesrukines isimest bluevision. Gal dar i gabaritus :) Kad butu jau konkreti sviesos pasvaiste nakti :D :bounce:

Tomskis 2009-12-04 10:38

as irgi i priesrukines desiu zenonus kokius nors, nzn ka det, ar philips blue vision, ar is maximos uz 13lt zenonus, spalva abieju vienoda :)

arbuzas 2009-12-04 11:18

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 51108)
as irgi i priesrukines desiu zenonus kokius nors, nzn ka det, ar philips blue vision, ar is maximos uz 13lt zenonus, spalva abieju vienoda :)

Manau, geriau philips.

Tomskis 2009-12-04 11:56

man tie priesrukiniai tik del vaizdo, kad deretu prie xenonu

mantizasss 2009-12-04 12:07

narva lemputes neblogos, buvau isidejes i pries tai tureta masina, tai apie 2 metus isvazinejau ir neperdege. spalva tokia i melynuma, kazkas apie 45lt kainuoja komplektas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.