MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Plastmases, moldingai, apdaila ar dar kaip kitaip vadinami.. Kaip apsisaugojat? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=296)

dyzelis 2008-02-16 10:30

Plastmases, moldingai, apdaila ar dar kaip kitaip vadinami.. Kaip apsisaugojat?
 
Kaip apsaugoti nuo ilgapirsciu plasmases? gal kokiu yra nauju variantu, arba butu idomu suzinoti kaip kiekvienas sprendziat sita klausima?? nes jis bent jau124 yra be galo svarbus, idomu kaip tarkim ir 140 apsisaugoti?? nes teko matyti 124 aplupinetu vaizdas nekoks tikrai, bet 140 dar baisiau atrodo, isplesytas toks... ziaurios skyles lieka..

taigi idomu kas kaip apsisaugojat :) beje gal ir 210 panasi problema egzistuoja ar dar kitiems :zenklas: modeliams, taigi pasidalinkim :)

Mb 140 2008-02-16 12:47

nu su 140 plastmasem nesusiduriau kad kam dingtu,draugelis kieme laiko jau pora metu,as kazkaip i aikstele man ramiau,plius kasko pas mane.Nu o su 124 tai truputi maziaujau lupineja,bet jai ne vietoj stoves tai tikrai dings.broliui nuo megos parduotuves,viena puse nuplese diena :)

pucenas 2008-02-16 14:00

na jo man 2 kartus jau buwo nulupe parazitai tie :) tai db prikilijavau su stiklo klijais tai jai lups tikrai nei man nei jiem nebus :)

dyzelis 2008-02-16 14:10

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3939)
nu su 140 plastmasem nesusiduriau kad kam dingtu,draugelis kieme laiko jau pora metu,as kazkaip i aikstele man ramiau,plius kasko pas mane.Nu o su 124 tai truputi maziaujau lupineja,bet jai ne vietoj stoves tai tikrai dings.broliui nuo megos parduotuves,viena puse nuplese diena :)

oi ziauru megoj ir dar diena :sokas: o su kamerom nieko nepavyko? neuzfiksavo?

as savo viena tai esu prikniedijes, aisku gal nelabai jau graziai atrode, bet kai be ju tai sivis bausiai atrodo.. matesi taskuciai sidabriniai ir viskas :) bet maciau kiti isvis graziai pasidaro, netgi spalva pilka parenka, ar uzdazo kniedes, tada isvis tik is labai arti matosi, ir to vaizdo negadina ir tikrai ant dusios ramiau.

O kas del 140 tai viena maciau irgi prisikniedijes buvo. Idomu tvirtinimas toks pats kaip pas 124 ? tu plasmasiu, ar pavogti jas sunkiau?

Mb 140 2008-02-16 14:30

Vagims Nieko Sunkaus Nera,bet 140 Kniedit Nekoks Vaizdas Tikrai.siaip Tai Jei Ir Pavagia Butinai Nusimkit Laikikliu Nes Ju Kaina Beprotiska,vienas Virsutinis 10lt O Eina Tikrai Nemazai

dyzelis 2008-02-16 14:35

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3968)
Vagims Nieko Sunkaus Nera,bet 140 Kniedit Nekoks Vaizdas Tikrai.siaip Tai Jei Ir Pavagia Butinai Nusimkit Laikikliu Nes Ju Kaina Beprotiska,vienas Virsutinis 10lt O Eina Tikrai Nemazai

tai vaizdas tai jo, bet koks vaizdas kai nuima??

o ar techiskai eina pritvirtint su kniedem kaip ir 124?? nes kaip maciau aplupineta 140 tai ten tokios skyles eina priekiniuose sparnuose

Mb 140 2008-02-16 14:43

Tik Sparnuose :)

Dovana 2008-02-16 15:16

Prikniedijau graziai, kniedziu nesimato,na nebent is arti. kad pamatytu...Nors isaip ir tai bande uzkisti atsuktuvu :bebebe:

dyzelis 2008-02-16 15:24

Citata:

Pradžioje rašė Dovana (Post 3972)
Prikniedijau graziai, kniedziu nesimato,na nebent is arti. kad pamatytu...Nors isaip ir tai bande uzkisti atsuktuvu :bebebe:

oi geras! :ohne: koks tikslas lupti priknieditas?? gal koks nepatyres papuole :)

o ka nors sugadino belupdamas?

Hamann 2008-02-16 23:01

Variantas A: apsidraust kasko (Minusai: jei nulups bus galvos skausmo + francize. Pliusai: jei daug nulups visas pakeist tekainuos francize)

Variantas B: prikniedyt (Minusai: daznai matosi kniedes, kniedyjimo vietose plasmase truputi ilinksta ir is toliau tai matosi, jei perdaug tvarkingai prikniedysit ir paslepsit kniedes, gali nepastebeje nakty vistiek lupt :) Pliusai: vagys mato kad prikniedyta ir nebando (dazniausiai) lupt)

Variantas C: suleist ant kliju (Minusai: vagys nemato kad pritvirtintos gali bandyt lupt. Pliusai: atrodo estetiskai)

Variantas D: Paimat lipduku vizualiai panasiu i kniedes, ir priklijuojat kampuose (Minusai: vistiek lievai atrodo. Pliusai: negadinsit plastmasiu, o vagys is toliau pamate pagalvos kad prikniedyta, ir nesivargins lupt)

P.S. Jei neklystu tai po tom plastmasem kupo stiklas reguliuojas, turekit tai omeny bandydami pritvirtint plastmases :)

dyzelis 2008-02-17 00:04

Citata:

Pradžioje rašė Hamann (Post 3995)
Variantas B: prikniedyt (Minusai: daznai matosi kniedes, kniedyjimo vietose plasmase truputi ilinksta ir is toliau tai matosi, jei perdaug tvarkingai prikniedysit ir paslepsit kniedes, gali nepastebeje nakty vistiek lupt :) Pliusai: vagys mato kad prikniedyta ir nebando (dazniausiai) lupt)

tas tiesa, kai kniedijau irgi plasmase isispaude, ilinko ir netgi kai atidarinejau galines duris kliudesi su kitomis, ko pasakoje vos isvis nesulauziau as tos plasmases. Po to karto jei daryciau tai turbut bandyciau toki varianta: nuimti visai plasmase, pries tai issigrezus skyle, ir ideti kokia nors tarpine tarp plasmases ir duru, tarkim kokia plasmasine saiba, tada atsiremtu i ja moldingas ir nelinktu link duru

Dovana 2008-02-17 13:02

na bet geriausias variantas,nezinau pas mane ne viena plastmase nekliudo durelems ar panasiai. ir virsuj priekniedinta ant tos blizgancios apdaileles,o apacioj net nesimato.Su kasko nervindavo-begiot ir galoppoto ieskoti moldingu,obeto dazyti ir lakuoti kokia likusiu moldingu spalva. O jei vagys krapsto prikniedintas,tai manau jie zino kad buna imitaciju :taip:

dyzelis 2008-02-17 15:10

Citata:

Pradžioje rašė Dovana (Post 4005)
na bet geriausias variantas,nezinau pas mane ne viena plastmase nekliudo durelems ar panasiai. ir virsuj priekniedinta ant tos blizgancios apdaileles,o apacioj net nesimato.Su kasko nervindavo-begiot ir galoppoto ieskoti moldingu,obeto dazyti ir lakuoti kokia likusiu moldingu spalva. O jei vagys krapsto prikniedintas,tai manau jie zino kad buna imitaciju :taip:

teko susidurt tiesiogiai su kasko? nueme moldingus ir kreipeisi i draudima? tai jie tiesiog kazka ivertina, sumoka $, o po to pats tu plasmasiu ieskaisi? idmu kokia ta procedura, nes gali but tas kasko nieko nepades, bus vistiek daug lakstymo, surast, nudazyt ir tt.. o poto vel gali nuimti, taip iseina kniedijimas yra butinas, gal ir netoks vaizdas, bet kazka sumastyt galima, butu idomu paziet kai pas tave Dovana prikniedyta, gal kokia foto imestum?

as kaip dariau man pasislinko plasmase, gal arciau krastu reikejo

nova 2008-02-17 15:36

:)

http://img444.imageshack.us/img444/8296/e500cc4.jpg

dyzelis 2008-02-17 15:46

Sprendimas :D bet istikruju tai truksta tu plasmasiu :)

mb001 2008-02-17 17:23

teisingai, kad nevoktu, geriausia isvis jas nusiimti :) bet atsiras kita beda, jau po pirmo apsilankymo prekybos centro aiksteleje, bus nudauzytos durys su kitomis durimis :) arba daryt kaip mano pazystamas daro - stato savo vw phaeton per dvi vietas :) ir ne del to, kad parodyti "nagluma"", bet kad duris apsaugori nuo kreivarankiu :)

Mb 140 2008-02-17 18:01

jo statyt as ir stengiuos kuo toliau,geriau jau paeit truputi,nes taip apdauzo duris :(

dyzelis 2008-02-17 18:18

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 4013)
jo statyt as ir stengiuos kuo toliau,geriau jau paeit truputi,nes taip apdauzo duris :(

kazi kodel? juk ne tik pas MB ir pas kitas turi buti apsaugos

Mb 140 2008-02-17 18:29

tai vis tiek pas kiek viena masina duru forma skiriasi.Draugeliui buvo taip kai aikstelej mokamoj stovedavo ir kazkaip i salia stovincia masina kiek viena kart dauzydavo(nu aisku ne specialiai),tai tos masinos savininkas iskviete mentus ir suformino kaip kazkoki ivyki :)

Mamka22 2008-02-17 19:01

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 4011)
teisingai, kad nevoktu, geriausia isvis jas nusiimti :) bet atsiras kita beda, jau po pirmo apsilankymo prekybos centro aiksteleje, bus nudauzytos durys su kitomis durimis :) arba daryt kaip mano pazystamas daro - stato savo vw phaeton per dvi vietas :) ir ne del to, kad parodyti "nagluma"", bet kad duris apsaugori nuo kreivarankiu :)

Aha nemanau, kad cia iseitis, nes MB, matydamas, kad i toki tarpeli galima isipausti tai islaipina mane ir kad pamokyti tokius statytojus privaro salia tokios masinos taip, kad ten pro ta tarpeli ne tik ilipti nebeimanoma, bet ir praeiti.:ohne:

O seip manau jeigu visi tvarkingai kievienas i savo kisenele statytu, surys nebutu nudauzytos:taip:

Citata:

tai vis tiek pas kiek viena masina duru forma skiriasi.Draugeliui buvo taip kai aikstelej mokamoj stovedavo ir kazkaip i salia stovincia masina kiek viena kart dauzydavo(nu aisku ne specialiai),tai tos masinos savininkas iskviete mentus ir suformino kaip kazkoki ivyki
Visiskai imanoma, man buvo tokia pati situacija, senis privaziaves taip kirto islipdamas i mano dureles, kad toje vietoje dazai nuejo ir ilinko. Vietoj to, kad po pastabos atsiprasytu, dar ant manes pradejo rekt, ko pasekoje as iskvieciau mentus... Isisukt nepavyko, nors buvau draugiskai nusiteikus, bet kai akis pradejo draskyt tai to jau buvo per daug...

dyzelis 2008-02-17 19:26

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4018)
Visiskai imanoma, man buvo tokia pati situacija, senis privaziaves taip kirto islipdamas i mano dureles, kad toje vietoje dazai nuejo ir ilinko. Vietoj to, kad po pastabos atsiprasytu, dar ant manes pradejo rekt, ko pasekoje as iskvieciau mentus... Isisukt nepavyko, nors buvau draugiskai nusiteikus, bet kai akis pradejo draskyt tai to jau buvo per daug...

saunuole :D :bravo: su tokiu betkuris nesiterliotu

Mamka22 2008-02-17 19:32

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4020)
saunuole :D :bravo: su tokiu betkuris nesiterliotu

Butu atisprase, buciau sakius geros dienos, bet taip pasikalbet mums nepavyko:nzn:

Ziaurus dalykas, kai turi darkyti savo automobiliuka, del kazkokiu ilgapirsciu:ohne: bet kita karta geriau prikniedyt nei ryte grauzt nagus, kad vakar neprisikniedyjai...

dyzelis 2008-02-17 19:34

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4022)
Butu atisprase, buciau sakius geros dienos, bet taip pasikalbet mums nepavyko:nzn:

Ziaurus dalykas, kai turi darkyti savo automobiliuka, del kazkokiu ilgapirsciu:ohne: bet kita karta geriau prikniedyt nei ryte grauzt nagus, kad vakar neprisikniedyjai...

o mamka22 su 210 nera tokios problemos?

Mamka22 2008-02-17 19:37

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4023)
o mamka22 su 210 nera tokios problemos?

Nu zinok 3*tfu, kol kas nera, bet maniskis per nakti garaze gyvena, o per diena kol kas nieko blogo neatsitiko :)

dyzelis 2008-02-17 19:49

hm :rolleyes: gal tiesiog 4akiu ne taip lengvai nusiima

Mamka22 2008-02-17 19:51

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4025)
hm :rolleyes: gal tiesiog 4akiu ne taip lengvai nusiima

galll...

Hamann 2008-02-17 19:57

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 4025)
hm :rolleyes: gal tiesiog 4akiu ne taip lengvai nusiima

tai kad 4akis neturi tu moldingu, tik apsaugines juostas kaip ri visi automobiliai :) ju nevagia, nes ju ner tokia didele kaina ir originalias pirkt, to pasekoje, mazesne paklausa "juodojoj rinkoj" delto ir nevagia :)

o 124ce kazkurios plastmases, pazystamas galvojo vokietijoj paziures originalia pirkt tai uz ja paprase 300 artai 400 euru. nauja ;))

Mb 140 2008-02-17 19:57

kad nelabai yra ka nuimt nuo 210 :) palyginus toki galima ir po langais laikyt,bet as vis tiek iprates aikstelei,aparatura ir t.t. susigundo po to stiklai dar duze :(

dyzelis 2008-02-17 20:16

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 4030)
kad nelabai yra ka nuimt nuo 210 :) palyginus toki galima ir po langais laikyt,bet as vis tiek iprates aikstelei,aparatura ir t.t. susigundo po to stiklai dar duze :(

magnetola?

mb001 2008-02-17 20:18

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4018)
O seip manau jeigu visi tvarkingai kievienas i savo kisenele statytu, surys nebutu nudauzytos:taip:

bet tikriausiai, musu lietuvelej, taip niekada nebus :)

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4018)
Visiskai imanoma, man buvo tokia pati situacija, senis privaziaves taip kirto islipdamas i mano dureles, kad toje vietoje dazai nuejo ir ilinko. Vietoj to, kad po pastabos atsiprasytu, dar ant manes pradejo rekt, ko pasekoje as iskvieciau mentus... Isisukt nepavyko, nors buvau draugiskai nusiteikus, bet kai akis pradejo draskyt tai to jau buvo per daug...

man panasi situacija buvo prie stoties turgaus kol laukiau savo keleiviu is geliu turgelio. privaziavo mazda labai jau salia ir islipinejo mociute is tos masinos, tai trinktelejo kelis kart i mano duris ir dar vairuotojas (matyt anukelis) trenke durim ir dar pagirgzdino per manasias. as is lipau, paklausiau, kaip suprast? o jis man "graziais" rusiskais zodeliais, tipo, vos ne pats kaltas, kad masina mano stovi :), tai as jam pora geru antausiu, kad ant zemes pasivoliotu..., ir tuo tarpu grizo mano keleiviai, tai sedom ir isvaziavom. paskui, pagalvojau, kad mociutes labiausiai gaila buvo del kvailo anukelio...

Mb 140 2008-02-17 20:20

nu galima ir taip auklet :)

Mamka22 2008-02-17 20:51

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 4034)
bet tikriausiai, musu lietuvelej, taip niekada nebus :)



man panasi situacija buvo prie stoties turgaus kol laukiau savo keleiviu is geliu turgelio. privaziavo mazda labai jau salia ir islipinejo mociute is tos masinos, tai trinktelejo kelis kart i mano duris ir dar vairuotojas (matyt anukelis) trenke durim ir dar pagirgzdino per manasias. as is lipau, paklausiau, kaip suprast? o jis man "graziais" rusiskais zodeliais, tipo, vos ne pats kaltas, kad masina mano stovi :), tai as jam pora geru antausiu, kad ant zemes pasivoliotu..., ir tuo tarpu grizo mano keleiviai, tai sedom ir isvaziavom. paskui, pagalvojau, kad mociutes labiausiai gaila buvo del kvailo anukelio...

Tai jau ko gero, leituvelej tvarka vargu rasi.

O pamokymas geras, bet as kaip sakant nelabai rizikuociau verst kokiam vyriskiui, bo paskui atgal galiu gauti:issigando:

Mamka22 2008-02-17 21:21

Citata:

Pradžioje rašė Hamann (Post 4029)
tai kad 4akis neturi tu moldingu, tik apsaugines juostas kaip ri visi automobiliai :) ju nevagia, nes ju ner tokia didele kaina ir originalias pirkt, to pasekoje, mazesne paklausa "juodojoj rinkoj" delto ir nevagia :)

tai 4akiu is vis nevagia, nieko jie neturi, galima numest bet kur ant gatves ir nieks jo neims...

mb001 2008-02-17 21:27

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 4037)
nu galima ir taip auklet :)

na, o ka su tokiais daryt, jei net zodzio "atsiprasau" nemoka istart...

mb001 2008-02-17 21:30

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4045)
O pamokymas geras, bet as kaip sakant nelabai rizikuociau verst kokiam vyriskiui, bo paskui atgal galiu gauti:issigando:

... nebent koki "iranki" turetum visada salia :) bet cia jau gal perlenkiu... :)

Mamka22 2008-02-17 21:38

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 4056)
... nebent koki "iranki" turetum visada salia :) bet cia jau gal perlenkiu... :)

nu jo, sitas dalykas kaip ir yra, bet ji noreciau panadoti nebent grestu pavojus mano gyvybei, o tokiais atvejais ko gero nereikia, nes yra institciju galinciu isikisti. Butu vyriskis salia buves tai itariu, kad butu svelniai i veida daves tam seniui...

mb001 2008-02-17 21:46

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4058)
nu jo, sitas dalykas kaip ir yra, bet ji noreciau panadoti nebent grestu pavojus mano gyvybei, o tokiais atvejais ko gero nereikia, nes yra institciju galinciu isikisti. Butu vyriskis salia buves tai itariu, kad butu svelniai i veida daves tam seniui...

geriau, kai institucijom paliekama, bet kartais labai staigiai isveda is kantrybes...

Hamann 2008-02-18 19:33

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 4052)
tai 4akiu is vis nevagia, nieko jie neturi, galima numest bet kur ant gatves ir nieks jo neims...


cia skaitosi sarkazmas ar kaip? jei taip tai cia ka nuoskauda ant manes laikai? :))

o kad lupt nuo ju tai praktiskai tikrai ner ka. o vogt tai tiek mb tiek audi tiek bmw pakankamai vagiamos. juo labiau 210, kuriu pakankamai daug ir laisvai ant daliu kokiu paleist galima ;)

Mamka22 2008-02-18 20:16

Citata:

Pradžioje rašė Hamann (Post 4112)
cia skaitosi sarkazmas ar kaip? jei taip tai cia ka nuoskauda ant manes laikai? :))

o kad lupt nuo ju tai praktiskai tikrai ner ka. o vogt tai tiek mb tiek audi tiek bmw pakankamai vagiamos. juo labiau 210, kuriu pakankamai daug ir laisvai ant daliu kokiu paleist galima ;)

Ar sarkazmas ar ironija, koks skirtumas, nuoskaudos neturiu uz ka ant taves laikyt.

Mb 140 2008-02-19 07:35

nu siaip nelabai jau tie 210 vagiami,retokas modelis tarp vagiu,o nuimt tai tikrai nera ka,kaip pvz uzvakar draugeliui nuo bmw5 nuime bamperi :( palankus automobilis po langais laikyt 210,nu bet rizika visa laika islieka,pas mane kieme valytuvus susirenka tai ka noret :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.