MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Barakuda - E - 280 (W210) 1999 m.152 kW :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5401)

Barakuda 2010-09-28 17:41

Barakuda - E - 280 (W210) 1999 m.152 kW :)
 
Sveiki Kolegos, ka tik istojau i MB myletoju gretas :wave: Tai pirmas MB mano kieme, bet nepirmas automobilis. Mersedesas paimtas labai puikios bukles ir geros komplektacijos uz ziauriai gera kaina, nes svogerio tevas parvare pats is Svedijos. Yra visi dokumentai, serviso knygos, tikra rida 223 tukst. km. ir t.t. Pilnai viska isvardinsiu ir papasakosiu laiko begyje, nes pirmiausia, esu naujokas siame forume, dar nezinau kaip ikelti nuotraukas, gal kas padetu :geda:? Buciau labai dekingas :xx:

Taigi, su kolegos pagalba, stai ir kelios foto :seile:
http://i741.photobucket.com/albums/x...2/DSCF0126.jpg
http://i741.photobucket.com/albums/x...2/DSCF0124.jpg
http://i741.photobucket.com/albums/x...2/DSCF0122.jpg
http://i741.photobucket.com/albums/x...2/DSCF0123.jpg

Deje, turiu tik tiek nuotrauku ir salono nufotografuoti nebespejau, bet bus po menesiuko, nes siuo metu esu Norvegijoje, o masina manes laukia tevynej :confused: Si mersiuka nusipirkau tik vos pries pusantro menesio, visai netiketai, kai buvau gryzes atostgogu i Lietuva ir kadangi jau turejau lektuvo atgalinius bilietus i Norvegija, teko masina palikti. Komplektacija: automatine greiciu deze, juodas odinis ergonominis salonas, kondicionierius, el. reguliuojamos sedynes ir vairas su atmintimi, el. liukas, priekiniu lempu apiplovimas, gamyklinis parktronikas, bagazines atidarymas su pulteliu, gamykliniai xeninai su automatiniu aukscio lempu palaikymu, pritemstantis veidrodelis ir pan. Zodziu daug ir visko yra :seile:

p.s. kitose nuotraukose matosi, kiti kiemo gyventojai :xx:

Edgis 2010-09-28 18:10

:welcome: Šaunus MB, laukiam daugiau foto, aišku kai galėsi:) Mazda 323F yra gėris, su sąlyga, kad tai 1,8l Dohc versija:)
P.S. Nuimk tuos chromus,nes ten rūdys užsiveis (jei dar neužsiveisė:)) :wave:

Melionas 2010-09-28 18:11

Na viskas lyg ir normaliai,tik tos arkos nikeliuotos nesiderina

arbuzas 2010-09-28 18:12

Sveikas prisijunges. Ir iskart labai netaktiskas klausimas: kas selpiasi po tais chromais arkose ir, jei tai yra svarus kaip stiklas kebulas be ne vienos rudeles, tai kam tada jos apskritai yra ten? Aciu. :bounce:

Barakuda 2010-09-28 18:13

aisku pasikeitimu siam mersiukui tikrai bus, laukia langu tamsinimas, vasarai lietu disku ieskojimas, aisku ne bet kokiu, nes sie originalai bus palikti su zieminiais sporbaciais :) o taip automobiliukas yra tikrai labai tvarkingas ir tikrai smagiai rieda :vairuot:

taip ir galvojau kad kas nors paklaus apie arkas :xx: tiesa sakant ji tokia isvaziawo is gamyklos, buvau viska nuemes ir isardes, viskas ledas, nei vienos rudeles ar ko panasaus, nezinau kaip kitiems, bet man tai labai patinka ( cia jau skonio reikalas), nes siuo metu jau ieskau r - 18 metalic lietu disku, kurie tiktu prie mano mersiuko :)

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 100968)
:welcome: Šaunus MB, laukiam daugiau foto, aišku kai galėsi:) Mazda 323F yra gėris, su sąlyga, kad tai 1,8l Dohc versija:)
P.S. Nuimk tuos chromus,nes ten rūdys užsiveis (jei dar neužsiveisė:)) :wave:

Deje, ten paprastas 1,6 ipurskimas, kuris niekada nepavede ir pakankamai gerai vaziuoja, per 4 eksploatavimo metus, vaziuoklej pakeiciau tik 4 stabilizatoriu traukutes, kurios nurudyjo ir nutruko :xx: istikruju jokiu nusiskundimo del jos, tik tiek kad baisus kibiras ir labai labai rudyja :cenzura:

Tomskis 2010-09-28 18:24

priimsim priimsim ;)

driuliauskas 2010-09-28 18:26

Citata:

Pradžioje rašė Barakuda (Post 100973)
taip ir galvojau kad kas nors paklaus apie arkas :xx: tiesa sakant ji tokia isvaziawo is gamyklos

o tokius gamyklose dejo? :unreal:

Barakuda 2010-09-28 18:27

tai tikrai mielai atvyksiu :vairuot: istikruju nustebino degalu sanaudos, kaip 2.8 variklius ir automatas, vidutines degalu sanaudos normaliu vaziavimu 8-9 litrai, tikrinta su 5 isvazinetais bakais :)

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100983)
o tokius gamyklose dejo? :unreal:

cia geras klausimas, kuris sudomino ir mane, bet pats savininkas sake kad tokia pasieme uzsisakes is salono :)

driuliauskas 2010-09-28 18:32

Citata:

Pradžioje rašė Barakuda (Post 100988)
cia geras klausimas, kuris sudomino ir mane, bet pats savininkas sake kad tokia pasieme uzsisakes is salono :)

na vin kodas viska pasako, kaip ir kokia buvo paimta is gamyklos :)

Barakuda 2010-09-28 18:33

gaila kad siuo metu neturiu net dokumentu, viskas palikta masinoj, kas nors cia pasakytu tikraja komplektacija pagal VIN :)

beje, gal kas zino kokios kainos naujo rakto uzsakymui Silberyje :)? turiu tik viena, norisi antro. Del visa ko, atsarga gedos nedaro, o gyvenime visko pasitaiko :)

PANTERA888 2010-09-28 18:49

sweikas prisijunges,nu mersas kaip mersas,kaip isimesi ratus.uzhtamsinsi ir nuimsi tas nesamones nuo arku tada vaizdas bus gerass

Darius 2010-09-28 18:53

Rakto kaina, jei "zuvyte'' apie 900 lietuvusku :wave:

Rafinuotas 2010-09-28 18:53

Naujas raktas su pririsimu silberyje apie 960lt jeigu neklystu :)

Barakuda 2010-09-28 18:57

Dekui, aciu uz nuomone :) aisku pirmiausia nusipirkes ratus, ziuresiu ar tinka prie bendro vaizdo ar, jei ne, tada pasalinsiu. Nes tik nepilnas 2 sawaites pasidziaugiau nusipirkes ir isvykau, kad kai grysiu, tada ziuresiu kaip akis ziures i tas arkas :xx:

Tai normaliai jei rakto kainos iki stukeles, nes keli draugai gazdino kad apie 2, tai tada nu ir :cenzura:

Marc'o 2010-09-28 19:02

Sveikas prisijunges.
Neblogas MB.
Jei yra visi dokumentai bei servizo knygos turi buti atsarginiai raktai,kortele su raktu.
Del arku tai labai abejoju kad buvo gamykliskai..na vin'as atsakys.

AndreArmani 2010-09-28 19:06

Sveikas prisijunges. Šaunu, kad nusipirkai padorią mašinytę, tik va manau šiame forume turbut neatsiras nei vieno kuriam patiks chromai ant arkų, žiauriai sendina mašiną :) Nu, bet jau čia tau pačiam spręst ka su jais daryt :) O kol kas gero tau važinejimo ir laukiam daugiau info, VIN greičiau parašyk, smalsu :)

Edgis 2010-09-28 19:09

Nesakau,kad Mazda nepatikima, tik 1,6 mažoka jai :D Pats turėjau dvi tokias, tik abi buvo 1,8:) O arkos tai negamyklinės...nebent buvo opcija: Rūdžių paketas :D

Barakuda 2010-09-28 19:13

Citata:

Pradžioje rašė Marc'o (Post 101009)
Sveikas prisijunges.
Neblogas MB.
Jei yra visi dokumentai bei servizo knygos turi buti atsarginiai raktai,kortele su raktu.
Del arku tai labai abejoju kad buvo gamykliskai..na vin'as atsakys.

Dekui :) matai, masina 11 metu senumo, o buves seimininkas per tiek laiko issaugojo tik viena rakta (pensininkas :xx:), nes vienas sugedo, o knygos kadangi masinoj buvo visa laika, tai niekur ir nedingo :)

Joshua 2010-09-28 19:15

Na reali rakto kaina ~100 euru, pririst galima ir uz dar maziau :) nebent yra isitikinimas kad silberyje tai geriau padarys :) Bendroje sumoje i 600 turetum tiplt, jei ne maziau :)

Barakuda 2010-09-28 19:19

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 101014)
Nesakau,kad Mazda nepatikima, tik 1,6 mažoka jai :D Pats turėjau dvi tokias, tik abi buvo 1,8:) O arkos tai negamyklinės...nebent buvo opcija: Rūdžių paketas :D

siaip istikruju mazdos gyvenime nepirksiu ir nepirkciau, bet ten ta mano svogeris padovanojo isvykdamas i uzsieni, kadangi buvau studentas, buvo pats tas ir kaip 1,6 tikrai gerai vaziavo ir vaziuoja (dovanotam arkliui i dantis nieks neziuri :xx: ) ai dar mazdai bakas supuvo benzo, tai ismeciau lauk, vaziuoja siuo metu tik su LPG power jau 2 metai ir vargo nemato :xx: O del tu arku, tai kai grysiu tada ziuresiu, nes db tikrai nenubegsiu i garaza ir nenuimsiu :xx:

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 101018)
Na reali rakto kaina ~100 euru, pririst galima ir uz dar maziau :) nebent yra isitikinimas kad silberyje tai geriau padarys :) Bendroje sumoje i 600 turetum tiplt, jei ne maziau :)

o galima rakta uzsisakyti kur nors ir kitur, ne vien tik Silberyje :geda:? nes tuom dalyku tik db pradejau dometis, tad idomu kur galetu nusipirkti ir priristi ji. seip girdejau geru atsiliepimu apie Steri, bet kaip realiai, tai dar neaisku :)

Joshua 2010-09-28 19:27

Citata:

Pradžioje rašė Barakuda (Post 101026)
o galima rakta uzsisakyti kur nors ir kitur, ne vien tik Silberyje :geda:? nes tuom dalyku tik db pradejau dometis, tad idomu kur galetu nusipirkti ir priristi ji. seip girdejau geru atsiliepimu apie Steri, bet kaip realiai, tai dar neaisku :)

Galima :) jei rimtai reikes, galesiu praktiskai tikslia kaina pasakyt kiek kainuotu tas malonumas :) silberyje nera blogai, bet kainos kalba uz save :)

Barakuda 2010-09-28 19:30

Citata:

Pradžioje rašė Joshua (Post 101027)
Galima :) jei rimtai reikes, galesiu praktiskai tikslia kaina pasakyt kiek kainuotu tas malonumas :) silberyje nera blogai, bet kainos kalba uz save :)

gerai, dekui, nes siuo klausimu tikrai rimtai pakalbesim, nes rakto atsarginio man reikia ir reikes :taip: beto Vilniuje daznai bunu gryzes :)

woodoooo 2010-09-28 21:10

:welcome: normalus toks mersiukas :) arkos :issigando::dauzo:

samagonas 2010-09-28 21:59

2 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 101097)
Turbut didesnes tragedijos sugalvoti negalima. Tos arkos tokios kvailos, neduok dieve. Prisiekiu, geriau jau butu surudijusios ir matytusi, nei tas chromas. Siaubas, baisu :xx:

Nejaugi ir shitam netinka arkos ? Be ju kazhkoks liudnas atrodo.

Barakuda 2010-09-28 22:01

sitam mersui tai pats tas, ziauriai grazus :seile: seip realybej daug geriau vaizdas pas mane su arkom atrodo, nei nuotraukose, pirmiausia gal parodyti gyvai reiktu, o tada jau sakykit savo numone ;) gal kas zino kokiom kainom eina galines W210 merso facelito lempos :)?

Edgis 2010-09-28 22:03

Komplektas 100 Eur :wave:

Joshua 2010-09-28 22:04

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 101106)
Nejaugi ir shitam netinka arkos ? Be ju kazhkoks liudnas atrodo.

Cia ne arkos, o arkutes :)

Barakuda 2010-09-28 22:08

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 101109)
Komplektas 100 Eur :wave:

bet cia originaliu lempu kaina :)?

Edgis 2010-09-28 22:08

Taip

Barakuda 2010-09-28 22:11

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 101116)
Taip

o tai visai gerai, nes yra planu atsinaujinti, o facelito lempos daug graziau ziurisi :) beto parduodu, gera ir tvarkinga merso cd changer'i, dar dovanu pridesiu originalu merso maga, nes ju man nereikia, yra kitu planu :) jei ka domina tegu kreipiasi :)

pucenas 2010-09-28 22:24

Citata:

Pradžioje rašė Barakuda (Post 101118)
o tai visai gerai, nes yra planu atsinaujinti, o facelito lempos daug graziau ziurisi :) beto parduodu, gera ir tvarkinga merso cd changer'i, dar dovanu pridesiu originalu merso maga, nes ju man nereikia, yra kitu planu :) jei ka domina tegu kreipiasi :)

o CD CHANGER'is kox laidas optinis ar paprastas???

Barakuda 2010-09-28 22:28

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 101122)
o CD CHANGER'is kox laidas optinis ar paprastas???

sawaitgali zinosiu, draugas privaziaves paziures kas ir kaip, nes pats prikisti nagu nebespejau :)

400E 2010-09-29 06:50

Gražus mersiukas...būtų, jei nebūtų tų nesamoningų arkų, čia gyvai net nėra į ką žiūrėt, esu matęs mieste ne vieną mersą su tom arkom, kažkokia tragedija. Šiaip jei prašviesės protas ir nusiimsi tas arkas, tai viskas bus kaulas su šituo MB :) gal biški man asmeniškai spalva negraži, bet manau, kad po gero atpoleravimo ir su gerais ratais viską galima ištaisyt. Komplektacija be žodžiu, variklis irgi, pats labai ieškojau eškės su tokiu, pats tas variklis, kurio ir užtenka ir kuro protingai valgo. O kw ten tikrai pas tave 152??? Ne 148kW turėtu būt?

Barakuda 2010-09-29 07:38

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 101136)
Gražus mersiukas...būtų, jei nebūtų tų nesamoningų arkų, čia gyvai net nėra į ką žiūrėt, esu matęs mieste ne vieną mersą su tom arkom, kažkokia tragedija. Šiaip jei prašviesės protas ir nusiimsi tas arkas, tai viskas bus kaulas su šituo MB :) gal biški man asmeniškai spalva negraži, bet manau, kad po gero atpoleravimo ir su gerais ratais viską galima ištaisyt. Komplektacija be žodžiu, variklis irgi, pats labai ieškojau eškės su tokiu, pats tas variklis, kurio ir užtenka ir kuro protingai valgo. O kw ten tikrai pas tave 152??? Ne 148kW turėtu būt?

Dekui uz nuomone :) bet kaip ir sakiau pries tai, masina tik pora savaiciu pasidziaugiau ir palikau, o db tikrai nenubegsiu ir nenuimsiu :xx: kai grysiu tada ziuresiu ka nors, be to dar reikia ji nuprausti ir nupoliruoti, o spalva bent jau man, tikrai labai grazi :seile: dar prisiminiau kad komplektacijoj yra kritliu jutikliai, autopilotas, visko jauciu dar net pats nznau :xx: seip komplektacija ir mane nustebino ir patiko, todel ir nebepaleidau sio mersiuko :) techniniam pase raso kad 150 kW. variklis ziurejau pagal numeri, raso 152 kW, be to popieriuose raso kad 204 AG, tad tereikia tik paskaiciuoti vistiek iseina 152 kW, matematika nesunki :) jei kas nezino tai 1 kW apytiksliai lygus 1,34 AG, paskaiciavimas nesunkus, paprasciausia fizikos ir matematikos pagrindai:xx:

Melionas 2010-09-29 07:56

Kazkaip cia nesiderina,siaip sakykim audi a4 81kw= 110ag. tai gaunasi 110 : 81= 1.358

Melionas 2010-09-29 08:19

va radau http://www.autos.lt/index.php?subj=readtopic&id=13

400E 2010-09-29 09:33

Ne 1,34, o 1,36 ;) ir gaunasi 150 :)

eSaS 2010-09-29 09:57

tos arkos labiau tinka senesniem MB :)

Barakuda 2010-09-29 12:34

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 101146)
Ne 1,34, o 1,36 ;) ir gaunasi 150 :)

Siaip kolega fizikos knygoje ziurejau, ten raso kad apytiksliai 1.34, bet del to nesigincyju, visko gali buti :) manau kad del poros kilovatu skirtumo nesimusime :xx::xx::xx:

Barakuda 2010-09-29 12:39

manau kad reikia teisingu ir normaliu ratu, kurie kristu i akis, tada ir tos arkos niekam nebeuzkliutu :xx::xx::xx: ieskau kazko panasaus, o gal ir tokiu :) http://auto.plius.lt/skelbimas/print...900926?print=1


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.