MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 AUTO klimos valdymas, pamastymai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9201)

Finalfour 2012-02-26 21:06

W211 AUTO klimos valdymas, pamastymai
 
Sveiki, ar nieko nebiesina kaip dirba AUTO rezimas ko gero visose auto? Bent jau pas mane ir pas zmona saab 9-3 (2007m.) tas pats velnias. Zodziu. Ateini i auto, lauke ar -30, ar bele kiek, nesvarbu. Uzsikuri masina, paspaudi AUTO kad oro srautus, sklendes valdytu kompas. Temperatura padarai 22 tarkime, nesvarbu. Kai auto tik uzkuri, ventiliatorius sukasi ant 2 padalos, viskas logiska. Bet tik po kokiu 5 min. variklis pradeda VOS VOS silti, automatika paleidzia ventiliatorius suktis ant MAX. Kokio velnio? Viskas kaukia, sniokscia, negaliu kaip biesina, o tolko jokio, tik blogiau, juk auto dar saltas, variklis pasilo gal dar tik iki 30 laipsniu, tai tokiu greiciu veikiantys ventiliatoriai peciuke tik ausina ji... NA KAM TO REIKIA? Ir taip beveik visosose masinose, kaimyno klausiu kur audi q7 turi nauja, tas pats sake, jei padaryta automatinis klimos valdymas, jai zut but reikia pasiekti tuos uzduotus 22, bet tam bukam kompui nedaeina, kad pusdamas visais sukiais kai variklis vos vos siltas jis norima rezultata tik pablogins. Aisku, iseitis isjungti auto rezima, bet man patinka kaip kompas valdo visas sklendes, labai fainai, kai reikia i langa pucia, veliau i kojas labiau, zodziu cia viskas labai gerai su sklendziu valdymu. Jei tik pirstu prisilieti prie sukiu sumazinimo mygtuko, auto rezimas is karto issijungia... Tai kodel jis negali venteliatoriaus sukiu valdyt logiskai, tas MAX sukiu rezimas is viso nesuvokio kokio velnio reikalingas, tik kaukia staugia sniokscia...

aware 2012-02-26 21:10

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195776)
Sveiki, ar nieko nebiesina kaip dirba AUTO rezimas ko gero visose auto? Bent jau pas mane ir pas zmona saab 9-3 (2007m.) tas pats velnias. Zodziu. Ateini i auto, lauke ar -30, ar bele kiek, nesvarbu. Uzsikuri masina, paspaudi AUTO kad oro srautus, sklendes valdytu kompas. Temperatura padarai 22 tarkime, nesvarbu. Kai auto tik uzkuri, ventiliatorius sukasi ant 2 padalos, viskas logiska. Bet tik po kokiu 5 min. variklis pradeda VOS VOS silti, automatika paleidzia ventiliatorius suktis ant MAX. Kokio velnio? Viskas kaukia, sniokscia, negaliu kaip biesina, o tolko jokio, tik blogiau, juk auto dar saltas, variklis pasilo gal dar tik iki 30 laipsniu, tai tokiu greiciu veikiantys ventiliatoriai peciuke tik ausina ji... NA KAM TO REIKIA? Ir taip beveik visosose masinose, kaimyno klausiu kur audi q7 turi nauja, tas pats sake, jei padaryta automatinis klimos valdymas, jai zut but reikia pasiekti tuos uzduotus 22, bet tam bukam kompui nedaeina, kad pusdamas visais sukiais kai variklis vos vos siltas jis norima rezultata tik pablogins. Aisku, iseitis isjungti auto rezima, bet man patinka kaip kompas valdo visas sklendes, labai fainai, kai reikia i langa pucia, veliau i kojas labiau, zodziu cia viskas labai gerai su sklendziu valdymu. Tai kodel jis negali venteliatoriaus sukiu valdyt llogiskai, tas MAX sukiu rezimas is viso nesuvokio kokio velnio reikalingas, tik kaukia staugia sniokscia...

Na bent pas mane niekad nebuna max putimas, visad kokiom 2 padalom maziau, o siaip prie didesniu salciu visada rytais nustatau, kad pustu 1 padala, ir tik kai gerokai uzsyla motoras ijungiu auto rezima

Tomskis 2012-02-26 21:13

as irgi kiek mates, visur pucia ant max, berods VW tik biski protingiau veikia

Finalfour 2012-02-26 21:15

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 195778)
Na bent pas mane niekad nebuna max putimas, visad kokiom 2 padalom maziau, o siaip prie didesniu salciu visada rytais nustatau, kad pustu 1 padala, ir tik kai gerokai uzsyla motoras ijungiu auto rezima

A tai kodel kompas pats negali suvokti, kad prie -30 nera prasmes pusti ant max? Va, matai, ir tu rankutem padedi jam. O as noriu kad viskas pasidarytu pats ir logiskai. Tai kam tas auto tada, jei puse kelio vaziuoji su kaukianciais ventiliatoriais? Pas mane irgi kartais buna nea nt max, o dviem padalom maziau, bet nuo to tyliau nesidaro...

Apple 2012-02-26 21:15

Tai pasimazini ventiliatoriaus putima, o sklendes vistiek dirba automatiskai :) kokia cia beda? Istiesu, tai niekada net neuzkliuvo sitas reikalas :D

Finalfour 2012-02-26 21:18

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 195781)
Tai pasimazini ventiliatoriaus putima, o sklendes vistiek dirba automatiskai :) kokia cia beda? Istiesu, tai niekada net neuzkliuvo sitas reikalas :D

Vat ir ne kolega :) Kai tik pasimazini putima, iskarto AUTO lempute uzgesta, nepastebejai ;) Vadinasi auto nebeveikia, ir tavo sklendes jau nebeveiia automatiskai, o lieka paskutineje padetyje. Nebent tada pats rankutem pradedi sklendes valdyt....
Beja, kai AUTO ijungi, dar vienas tupas dalykas, iskarto uzgesta acc off, tai reikia pradeda veikti kondisinas. Kokio bieso!? Jei as isjungiau vien karta acc, tai ir sventa! Turiu ijungti auto, ir iskarto kalti per acc of mygtuka, kad ten uzsidegtu lempute signalizuojanti apie kondisino isjungima.

aware 2012-02-26 21:22

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195782)
Vat ir ne kolega :) Kai tik pasimazini putima, iskarto AUTO lempute uzgesta, nepastebejai ;) Vadinasi auto nebeveikia, ir tavo sklendes jau nebeveiia automatiskai, o lieka paskutineje padetyje. Nebent tada pats rankutem pradedi sklendes valdyt....
Beja, kai AUTO ijungi, dar vienas tupas dalykas, iskarto uzgesta acc off, tai reikia pradeda veikti kondisinas. Kokio bieso!? Jei as isjungiau vien karta acc, tai ir sventa! Turiu ijungti auto, ir iskarto kalti per acc of mygtuka, kad ten uzsidegtu lempute signalizuojanti apie kondisino isjungima.

Nezinau, pas mane tai bent numazinus padalas, pucia per visas sklendes tarkim tuos pacius 22, ant 3 greicio is 7, o del kondisino ijungimo, tai tuo paciu nuputineja langus, ir kiek teko susidurt visose auto, jungia kondiske kai bent kiek padaromas nuputimas i langus ar tai butu klima ar paprastas ac

kesha 2012-02-26 21:26

Cia visu w211 tokia nesamoninga klima? Bo pas w210 lygtai viskas protingiau veikia,na bent jau ijungus AUTO kondiske lieka ten kur jai liepes buti :) Ir sumazinus putima AUTO rezimas ,lygtai , niekur nedingsta

FUN500 2012-02-26 21:27

o dar W211 turi autonomini elektrini oro pakaitintuva 1600W berods. del to kad varyklis ilgai kaista. bet aktualu tik dizeliams, benzui lyg kaip opcija buvo.

simaso 2012-02-26 21:34

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 195784)
Cia visu w211 tokia nesamoninga klima? Bo pas w210 lygtai viskas protingiau veikia,na bent jau ijungus AUTO kondiske lieka ten kur jai liepes buti :) Ir sumazinus putima AUTO rezimas ,lygtai , niekur nedingsta

dingsta auto režimas sumažinus putimo lygį. bet šiaip jokių priekaištų auto klimai neturiu, jei reikia ar atšaldyt ir pašildyt orą, tai smarkiau pučia, bet kai pasiekia reikiamą temperatūra - aprimsta ;]

Finalfour 2012-02-26 21:56

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195785)
o dar W211 turi autonomini elektrini oro pakaitintuva 1600W berods. del to kad varyklis ilgai kaista. bet aktualu tik dizeliams, benzui lyg kaip opcija buvo.

Taip, benzam kaip opcija. Pas mane jo nera, nors gal ir prikolas butu visai :)

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 195786)
dingsta auto režimas sumažinus putimo lygį. bet šiaip jokių priekaištų auto klimai neturiu, jei reikia ar atšaldyt ir pašildyt orą, tai smarkiau pučia, bet kai pasiekia reikiamą temperatūra - aprimsta ;]

Aprimsta, bet pusdamas ant 3 jis ta temperatura pasieks greiciau nei ant 7, nes ant 7 motora tik ausina ir gaunasi nesamone, plius kaukia.

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 195783)
Nezinau, pas mane tai bent numazinus padalas, pucia per visas sklendes tarkim tuos pacius 22, ant 3 greicio is 7, o del kondisino ijungimo, tai tuo paciu nuputineja langus, ir kiek teko susidurt visose auto, jungia kondiske kai bent kiek padaromas nuputimas i langus ar tai butu klima ar paprastas ac

As nesakau kad nepucia per sklendes, as sakau, kad isjungus auto, sklendziu jau kompas nebevaldo. Atkreipk demesi, kad kai veikia auto, daznai girdisi, kaip sklendes keicia padeti pacios, tai labiau i langa, tai i kojas, tai vel kur kompas nusprendzia, gerai cia. O kai tu numazini ventiliatoriaus sukius, AUTO iskarto issijugia, ir sklendziu padetis lieka ten, kur buvo paskutini karta, ir kompas PATS ju daugiau nebesukineja, ta tenka daryti tau jei nori pakeisti putimo krypti. As noriu, kad kompas valdytu sklendes, bet sukius laikytu ant puses, ne daugiau, ir auto rezimas veiktu. Bet ne...
Vasara beja tas pats, tik atvirksciai. Lauke +30, uzsikuri, spust AUTO ir pakatyla... kondiske isijungia (tai gerai) ir ant visu sukiu kiek gali varo kaip pasiutes. Gal ir greiciau vasaros atveju atausina, bet tas garsas tai is proto varo, cia juk mersas, jis turi buti tylus ir komfortabilus, o ne su kaukianciais ventiliatoriais kaip golfas koks ant visu vatu... Jau geriau leciau jis ta salona atsaldys, bet nors tyliau bus... Tenka isjungti AUTO ir tada ir sklendes, ir sukius rankutem valdyti... Beja, vasara reikes freono gal dasipildyt, nes kazkaip pas teva senam kibire pezo tik kondiske ijungia ir plast is karto ledu leda pucia per ortakius, o pas mane tik po biski pradeda vesu ora pust, o tokio ledu ledo kaip pas teva niekad nepasiekia... Jei imtu pusti ledu leda is karto, tai ir uzduota temperatura greiciau pasiektu, o ne kaip dabar 10 minuciu kaukia kaip koks velnias...

FUN500 2012-02-26 22:12

tai laikykime masina komfortiskame garaze ir nebus tu temperaturiniu itempimu kurie taip vargina ausi ventiliatoriaus garsu. arba varome i salona ir issirenkame NAUJA MB su pilna komplektacija su Webasto ir batarejom saules kad kaitintu ir ventiliuotu salona. o tam kad konkuruoti rinkoje ir Mercedes butu prieinamas ne tik sejchams tai daromos ir biudzetines versijos. net C klass egzistuoja! ir A! Kaina stai atsakymas ir stebuklu noreti nereikia, ju nera. MB tokia pat masina kaip ir visos kitos! snd vairuotojo duru spyna darinejosi kaip siuvimo masinele, bet pavarcius forumus eilini karta supratau kad MB ne stebuklas o tik masina! to labiau kada ji ne nauja ji dar ir genda

simaso 2012-02-26 22:14

ups, susimaišiau...:geda: nedingsta auto režimas w210 sumažinus putimo lygį ;]

Finalfour 2012-02-26 22:40

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 195792)
ups, susimaišiau...:geda: nedingsta auto režimas w210 sumažinus putimo lygį ;]

Tai kodel pas W211 dingsta?

kesha 2012-02-27 07:00

Kodel kodel,todel ,kad paskutinis tikras mersas buvo w210:metal:
O jeigu rimtai ,tai isitikines ,kad visi 211 turi tokias blogas savybes? Gal klimos smegenai bisky kvailioja?

pucenas 2012-02-27 07:31

na pas mane irgi nedingsta, paspaudi auto ir gali sumazinti iki norumo putimo greicio, ir viskas puikiai veikia :-)

Malibu 2012-02-27 07:47

Logika. Paspaudi auto, kompas pats valdo pūtimo kryptis ir stiprumą. Pūtimo greitį sumažini- auto režimas išsijungia, nes "prikišai" nagus. Negali kompas valdyt likusių užduotų funkcijų, nes tu jau pakeitei vieną iš jų. Sistemas ir valdymą kuria ne vienas ir ne du žmonės, o visas būrys inžinierių. Reiškia sprendimas priimtas būtent toks. Kokios problemos, nespausk auto, pats nustatyk norimą temperatūrą ir pūtimo greitį. Vietoj vieno mygtuko paspaudimo tenka valdyt du, jeigu su kryptim- tris mygtukus. Nematau problemos. Užtrinka lygiai dvi sekundes.

Apple 2012-02-27 07:53

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195790)
Taip, benzam kaip opcija. Pas mane jo nera, nors gal ir prikolas butu visai :)


Aprimsta, bet pusdamas ant 3 jis ta temperatura pasieks greiciau nei ant 7, nes ant 7 motora tik ausina ir gaunasi nesamone, plius kaukia.



As nesakau kad nepucia per sklendes, as sakau, kad isjungus auto, sklendziu jau kompas nebevaldo. Atkreipk demesi, kad kai veikia auto, daznai girdisi, kaip sklendes keicia padeti pacios, tai labiau i langa, tai i kojas, tai vel kur kompas nusprendzia, gerai cia. O kai tu numazini ventiliatoriaus sukius, AUTO iskarto issijugia, ir sklendziu padetis lieka ten, kur buvo paskutini karta, ir kompas PATS ju daugiau nebesukineja, ta tenka daryti tau jei nori pakeisti putimo krypti. As noriu, kad kompas valdytu sklendes, bet sukius laikytu ant puses, ne daugiau, ir auto rezimas veiktu. Bet ne...
Vasara beja tas pats, tik atvirksciai. Lauke +30, uzsikuri, spust AUTO ir pakatyla... kondiske isijungia (tai gerai) ir ant visu sukiu kiek gali varo kaip pasiutes. Gal ir greiciau vasaros atveju atausina, bet tas garsas tai is proto varo, cia juk mersas, jis turi buti tylus ir komfortabilus, o ne su kaukianciais ventiliatoriais kaip golfas koks ant visu vatu... Jau geriau leciau jis ta salona atsaldys, bet nors tyliau bus... Tenka isjungti AUTO ir tada ir sklendes, ir sukius rankutem valdyti... Beja, vasara reikes freono gal dasipildyt, nes kazkaip pas teva senam kibire pezo tik kondiske ijungia ir plast is karto ledu leda pucia per ortakius, o pas mane tik po biski pradeda vesu ora pust, o tokio ledu ledo kaip pas teva niekad nepasiekia... Jei imtu pusti ledu leda is karto, tai ir uzduota temperatura greiciau pasiektu, o ne kaip dabar 10 minuciu kaukia kaip koks velnias...

Na kolega manau tu klysti :) yra 2 auto lemputes, viena auto lempute pūtimo rėžimui, kita auto lemputė sklendžių valdymui. Kai paspaudi auto - isijungia auto ventiliatorius ir skelndes, jei numazini ventiliatoriu, lieka tik auto sklendes (dega raudonai ant to ratuko), nebent pas tave kondiskė, o ne klima, tada gal ir kitaip :) pas mane 4 zonų klima ir valdosi tos sklendės, net numazinus pūtimo greitį. :)

kesha 2012-02-27 08:07

Citata:

Pradžioje rašė Malibu (Post 195804)
Logika. Paspaudi auto, kompas pats valdo pūtimo kryptis ir stiprumą. Pūtimo greitį sumažini- auto režimas išsijungia, nes "prikišai" nagus. Negali kompas valdyt likusių užduotų funkcijų, nes tu jau pakeitei vieną iš jų. Sistemas ir valdymą kuria ne vienas ir ne du žmonės, o visas būrys inžinierių. Reiškia sprendimas priimtas būtent toks. Kokios problemos, nespausk auto, pats nustatyk norimą temperatūrą ir pūtimo greitį. Vietoj vieno mygtuko paspaudimo tenka valdyt du, jeigu su kryptim- tris mygtukus. Nematau problemos. Užtrinka lygiai dvi sekundes.

As kitaip supratau Auto funkcijos valdyma- jeigu tu pakeiti viena is uzduoties dedamuju ,kompas turi ispresti uzdavini su likusiomis dedamosiomis.T,y jeigu jam uzduota 22 laipsniai,o tu sumazini oro srauta ,tai kompas turi automatiskai pakelti puciamo oro temperatura.Tam jis ir yra AUTO

pauliukas 2012-02-27 08:14

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 195806)
Na kolega manau tu klysti :) yra 2 auto lemputes, viena auto lempute pūtimo rėžimui, kita auto lemputė sklendžių valdymui. Kai paspaudi auto - isijungia auto ventiliatorius ir skelndes, jei numazini ventiliatoriu, lieka tik auto sklendes (dega raudonai ant to ratuko), nebent pas tave kondiskė, o ne klima, tada gal ir kitaip :) pas mane 4 zonų klima ir valdosi tos sklendės, net numazinus pūtimo greitį. :)

Pas mane lygiai tas pats gali pasimazint putimo greiti ir AUTO rezimas neissijungia. Plius pirmas zmogus kuriam tokie dalykai uzkliuna. Manau taip yra pas visus auto, ne tik pas MB. Ir man kazkaip niekad neuzkliuvo tiesa pasakius :D

P.S. Finalfour, o kam tu ta acc ziema isjungineji, juk kondiskie automatiskai issijungia kai lauko temperatura buna berods +2 laipsniai. Niekad neatkreipei demesio, kad vasara uzstatytas 20 ir ziema 20 su acc on pucia ne tokios pat temperaturos ora?

FUN500 2012-02-27 08:37

atrodo kad skirtingi prietaisai veikia skirtingu principu, yra gi 4 zonu klima, o buna kondicionierius paprastas
http://www.pieseauto.ro/poze/panou-c...600-1-95-1.jpg
http://2.static.slando.com/photos/li...531782_3_F.jpg
http://i46.tinypic.com/2mfgiec.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...8bmvO2WsKGbN5w
P.S. mano variantas yra tas kur pimoje nuotraukoje. ir paspaudus sumazinti ventiliatoriaus greiti ekranelyje uzrasas AUTO dingsta, bet raudonos lemputes apskritimuose lieka degti. t.y. cirkuliacija manau lieka automatine, tik jau automatiskai nebesireguliuoja ventiliatoriaus greitis.

pauliukas 2012-02-27 13:32

Specialiai paziurejau pas save kaip ten su tuo auto rezimu yra. Tai gali susimazinti oro putima, tada uzgesta ant ekrano AUTO, bet skeldziu reguliavimas dega auto. Vadinasi gali susimazinti veja rankiniu butu, bet sklendes reguliuos kompas vistiek. Finalfour arba pas tave klima ne tokia arba tada kazkas negera :)

P.S. FUN500 ta pati aprase tik paprasciau :D

Apple 2012-02-27 13:37

Tai ir pas mane tas pats :) pas Finalfour gal klimos nera, o paprastas kondikas

simaso 2012-02-27 13:42

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 195855)
Tai ir pas mane tas pats :) pas Finalfour gal klimos nera, o paprastas kondikas

o kam tada tas auto mygtukas ? ;]

Finalfour 2012-02-27 13:43

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 195806)
Na kolega manau tu klysti :) yra 2 auto lemputes, viena auto lempute pūtimo rėžimui, kita auto lemputė sklendžių valdymui. Kai paspaudi auto - isijungia auto ventiliatorius ir skelndes, jei numazini ventiliatoriu, lieka tik auto sklendes (dega raudonai ant to ratuko), nebent pas tave kondiskė, o ne klima, tada gal ir kitaip :) pas mane 4 zonų klima ir valdosi tos sklendės, net numazinus pūtimo greitį. :)

Va va, ir aptikom saknis :) Pas mane ne 4 zonu klima, o turbut paprastas kondikas, kaip antroj foto, ir pas mane ne du, o vienas AUTO mygtukas. Tai va, ir pas mane jis uzgesta pamazinus apsukas. Zodziu, jumi laimingesni, nes deka sustresnes klimos galite vazineti ne su kaukianciais ventikais, bet islaikant sklendziu valdyma ;)

FUN500 2012-02-27 13:58

nepergyvenk, del solidarumo manau visi vazinesime su auto ir pus mums tas ventiliatorius kaip viesulas! man asmeniskai jis netrukdo.
P.S. kas nors kada nors varianta nr 3 gyvai matete? internete radau, bet gyvai tokio neteko matyti?

pauliukas 2012-02-27 14:05

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195864)
nepergyvenk, del solidarumo manau visi vazinesime su auto ir pus mums tas ventiliatorius kaip viesulas! man asmeniskai jis netrukdo.
P.S. kas nors kada nors varianta nr 3 gyvai matete? internete radau, bet gyvai tokio neteko matyti?

Pas facelift'a panasi eina arba amerika cia :)

Finalfour 2012-02-27 14:11

[QUOTE=FUN500;195864]nepergyvenk, del solidarumo manau visi vazinesime su auto ir pus mums tas ventiliatorius kaip viesulas! man asmeniskai jis netrukdo.
/[QUOTE]
:xx: :aciu:

aware 2012-02-27 14:25

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195864)
nepergyvenk, del solidarumo manau visi vazinesime su auto ir pus mums tas ventiliatorius kaip viesulas! man asmeniskai jis netrukdo.
P.S. kas nors kada nors varianta nr 3 gyvai matete? internete radau, bet gyvai tokio neteko matyti?

teko matyt 2009 E280cdi :), bet niekad neteko matyt paprastos kondiskes, galvojau visuose w211 klimos eina

Finalfour 2012-02-27 14:33

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195864)
nepergyvenk, del solidarumo manau visi vazinesime su auto ir pus mums tas ventiliatorius kaip viesulas! man asmeniskai jis netrukdo.
P.S. kas nors kada nors varianta nr 3 gyvai matete? internete radau, bet gyvai tokio neteko matyti?

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 195871)
teko matyt 2009 E280cdi :), bet niekad neteko matyt paprastos kondiskes, galvojau visuose w211 klimos eina

Nu tai po galais, aisku kad pas mane klima. Tik 2 zonu, o ne 4. Taigi ir foto matosi toje antroje, kad temperatura gali reguliuoti dviem zonom. O 2 zonu klima turi viena auto knopke, i ne dvi. Bet tai man simtas metu iki lemputes ta 4 zonu klima. Man giliai vienodai kaip ten kas gale jauciasi, o jauciasi manau neblogai :) Man svarbu kad sau ir keleiviui galiu reguliuoti atskiras temp. (teoriskai) ir viskas ok.
P.S. "Paprasta kondiske" it means "acc on" knopke mano tevo peze ir daugiau nicnieko, jokiu temperaturu nustatymu nieko :) Bet ta "acc on" kai kali pirstu, tai is karto imidiatly kala ledu leda, geris vasara :) Nors ir nesveikas. W211 toki salcio lygi pasiekt tai kanoja iki menulio... :(

aware 2012-02-27 14:38

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195874)
Nu tai po galais, aisku kad pas mane klima. Tik 2 zonu, o ne 4. Taigi ir foto matosi toje antroje, kad temperatura gali reguliuoti dviem zonom. O 2 zonu klima turi viena auto knopke, i ne dvi. Bet tai man simtas metu iki lemputes ta 4 zonu klima. Man giliai vienodai kaip ten kas gale jauciasi, o jauciasi manau neblogai :) Man svarbu kad sau ir keleiviui galiu reguliuoti atskiras temp. (teoriskai) ir viskas ok.
P.S. "Paprasta kondiske" it means "acc on" knopke mano tevo peze ir daugiau nicnieko, jokiu temperaturu nustatymu nieko :) Bet ta "acc on" kai kali pirstu, tai is karto imidiatly kala ledu leda, geris vasara :) Nors ir nesveikas. W211 toki salcio lygi pasiekt tai kanoja iki menulio... :(

Kas pas tave klima sita supratau, tik atsakiau i zmogaus klausima,kad esu mates 3 nuotraukoj pavaizduota klima, 4 zonu klima taip pat eina,su atskiru ekranu gale(kur vairuotojo porankis), o kaip junginejasi ten viskas toj klimoj kaip 3 nuotraukoj tikrai nepasakysiu, nes tada netas buvo galvoj, kaip ja reguliuot, jai kazkada dar gausiu proga pavaziuot su tuo mersu papasakot galesiu

Apple 2012-02-27 14:39

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 195864)
nepergyvenk, del solidarumo manau visi vazinesime su auto ir pus mums tas ventiliatorius kaip viesulas! man asmeniskai jis netrukdo.
P.S. kas nors kada nors varianta nr 3 gyvai matete? internete radau, bet gyvai tokio neteko matyti?

3 variantas man atrodo Amerikos rinka :)

aware 2012-02-27 14:49

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-1925565.html jai gerai iziuriu, tai sitam merse butent tokia klima

Apple 2012-02-27 14:52

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 195884)
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-1925565.html jai gerai iziuriu, tai sitam merse butent tokia klima

Sitas mersas tai gerulis :seile: bet klima ne ta, ten amerikoniska, o cia europine, tik be anglinio filtro :)

aware 2012-02-27 14:56

Na man atrodo,kad pirmoj foto yra amerikoniska klima,juk ten pavaizduoti farenheitai, o trecia kaip tik europine,nors nezinau, gal kazka ir klystu

Finalfour 2012-02-27 15:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 195886)
Sitas mersas tai gerulis :seile: bet klima ne ta, ten amerikoniska, o cia europine, tik be anglinio filtro :)

Prie ko cia filtras? Pas mane paprasta dvieju zonu klima, bet filtras anglinis stovi... As manau koki salono filtra isidesi, toks ir bus :)

aware 2012-02-27 15:07

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195888)
Prie ko cia filtras? Pas mane paprasta dvieju zonu klima, bet filtras anglinis stovi... As manau koki salono filtra isidesi, toks ir bus :)

Stovi keli bent pas mane, vienas virs akumo paprastas, ir kazkur po bardacioku slepiasi anglinis, turbut per visa laika, nesu panaudojas tos opcijos su angliniu filtru, kazkaip man ji nera reikalinga

Apple 2012-02-27 15:08

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195888)
Prie ko cia filtras? Pas mane paprasta dvieju zonu klima, bet filtras anglinis stovi... As manau koki salono filtra isidesi, toks ir bus :)

Pas mane stovi 2 filtrai, vienas paprastas (arba gali deti anglini), kitas atskiras anglinis filtras ir jis papildomai jungiasi atskiru mygtuku ant klimos :) http://images52.fotki.com/v733/photo...4627/mb-vi.jpg

Finalfour 2012-02-27 15:09

Citata:

Pradžioje rašė aware (Post 195895)
Stovi keli bent pas mane, vienas virs akumo paprastas, ir kazkur po bardacioku slepiasi anglinis, turbut per visa laika, nesu panaudojas tos opcijos su angliniu filtru, kazkaip man ji nera reikalinga

Tas virs mazojo akumo kur? Tai as ir maniau kad jis anglinis ir yra...

pauliukas 2012-02-27 15:10

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 195888)
Prie ko cia filtras? Pas mane paprasta dvieju zonu klima, bet filtras anglinis stovi... As manau koki salono filtra isidesi, toks ir bus :)

Nu va ponas neisigilini i esme ir puoli zmogu. Pas mane irgi yra tas filtras, bet as ji ijunges buvau gal du kartus :D Plius nekeistas jis pas mane N metu turbut :)

Apple gal esi keites ta filtra?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.