MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic Skelbimai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Alegro.pl (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21292)

Artunas 2018-03-16 19:12

Alegro.pl
 
Sveiki, kadangi pastoviai tenka pagelbėti su detalių parvežimų iš Alegro, o paskutiniu metu gaunu prašymu netik detalėm, padarysiu čia tokia temą ir reklamą sau :)

Kaip kad ne paslaptis kad iš to kažkiek uždirbu :)

Tuo pačiu čia imesiu kokias nors įdomias prekių nuorodas, galbūt dar kas nors susigūndis taip pat užsakyt.

Rykštė 2018-03-16 20:23

Puiki paslauga ir nebereikės per rajoną ieškot kas nupirks ir parves.
O koks paslaugos kainininkas? Pagal svori,dydi,suma?

Mb 140 2018-03-16 20:45

Kiek pirkes is allegro,o pirkes daug,tai turbut 80% lenkai apgauna,tai kas nors remontuota,klijuota,foto ne tas ideda ka parduoda ir t.t.
Tai idomu butu ar per tave yra kokios garantijos?nes ir atgal jie nelabai nori imt

Markko 2018-03-16 21:02

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 495227)
Kiek pirkes is allegro,o pirkes daug,tai turbut 80% lenkai apgauna,tai kas nors remontuota,klijuota,foto ne tas ideda ka parduoda ir t.t.
Tai idomu butu ar per tave yra kokios garantijos?nes ir atgal jie nelabai nori imt

privalo imti,,siuntimas tik tavo pusei...sudedi ir grazini..jei ka i allegro rasyk..

Artunas 2018-03-17 00:29

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 495222)
Puiki paslauga ir nebereikės per rajoną ieškot kas nupirks ir parves.
O koks paslaugos kainininkas? Pagal svori,dydi,suma?

Už daiktą telpantį į bagažinę paprašau 10-20e, toliau susitarimo reikalas...

Už tai visada peržiuriu skelbimą, jei kyla klausimų paskambinu ir išsiaiškinu ar viskas gerai, nuderiu kainą kliento naudai, reikalui esant tarpininkauju gražinant prekę. Parvežu daiktą iki Lietuvos (Kauno)

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 495227)
Kiek pirkes is allegro,o pirkes daug,tai turbut 80% lenkai apgauna,tai kas nors remontuota,klijuota,foto ne tas ideda ka parduoda ir t.t.
Tai idomu butu ar per tave yra kokios garantijos?nes ir atgal jie nelabai nori imt


Nežinau kiek ten daug esi pirkęs ir kaip, bet mano atveju gal 10% buvę nesklandumų, ir tai manau patvirtins forumiečiai. Nes beveik visi klientai iš čia :)

Gal būt pirkai kaip LT pilietis?
Aš perku kaip lenkas, preke priema mano draugai lenkai. Aišku jie niekad nei žiūri nei tikrina siuntinį, bet pats lenkas siūsdamas lenkui nerizikuoja tuo kad prekės tiesiog klientas nepriims. Kaip kad jis nežino kad prekės niekas netikrina. (čia perkant detales, ir mokant tik atsiimant detalę, jei ji bloga tiesiog gali neimti.) Niekas nenori turėt blogos pardavėjo reputacijos Alegro.

Pavidolis 2018-03-17 00:38

aLLegro.pl *

Robis 2018-03-17 12:40

kai saviškį 207 nusipirkęs turėjau ir dalis pirkau, viskas be sklandumų buvo, vieną dalis netiko, gražinau atgal, atgavau pinigus. Tiesa ten ir per lenką perkama buvo.

Mb 140 2018-03-17 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 495238)
Už daiktą telpantį į bagažinę paprašau 10-20e, toliau susitarimo reikalas...

Už tai visada peržiuriu skelbimą, jei kyla klausimų paskambinu ir išsiaiškinu ar viskas gerai, nuderiu kainą kliento naudai, reikalui esant tarpininkauju gražinant prekę. Parvežu daiktą iki Lietuvos (Kauno)




Nežinau kiek ten daug esi pirkęs ir kaip, bet mano atveju gal 10% buvę nesklandumų, ir tai manau patvirtins forumiečiai. Nes beveik visi klientai iš čia :)

Gal būt pirkai kaip LT pilietis?
Aš perku kaip lenkas, preke priema mano draugai lenkai. Aišku jie niekad nei žiūri nei tikrina siuntinį, bet pats lenkas siūsdamas lenkui nerizikuoja tuo kad prekės tiesiog klientas nepriims. Kaip kad jis nežino kad prekės niekas netikrina. (čia perkant detales, ir mokant tik atsiimant detalę, jei ji bloga tiesiog gali neimti.) Niekas nenori turėt blogos pardavėjo reputacijos Alegro.

Pirkdavo irgi lenkas,bet kol atvaziuodavo,kol dalis realybei panaudoji,pasirodo neatitinka kas parduodama ar panasiai ir jie aiskindavo,kad 14 dienu praejo negalima grazint,as tiesiogiai nebendraves su lenkais,smulkmenu nzn
Kaip pvz perki airbaga sonini xtrail,atsiuncia qashkai,po to gincai dideli
Butinai pabandysiu per tave pirkt,kad isitikint,bet praktika rodo ka kita,cia ne mano vieno nuomone

Audrius 2018-03-17 21:08

Na ka man atveze artunas viskas atitiko:)

Rawwslt 2018-03-17 21:27

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 495254)
Na ka man atveze artunas viskas atitiko:)

Ka pirkai? :unreal:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.