MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Mano ir MB nutikimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5450)

ruškė 2010-10-04 20:34

Mano ir MB nutikimai
 
sugalvojau tokia tema,kurioje galetume papasakoti juokingus ar net neitiketinus nutikimus ivykusius kartu su MB :xx:

pries pora savaiciu gavau malonu skambuti is savo rajono policijos komisariato,o gi pasake kad yra bedu su mano masina,ir pakviete atvykti. nuvariau ten kuo greciau ir ka galvojat, baisiausiai uzsipuole del to kad pamirsau uzsimoketi uz dujas :xx: o suma tai apgailetina 14,74lt gavau saukima i teisma ,kuriame teisejas tik nusisypsojo ir ispejima dave :xx:

viena is juokingu situaciju su mersu :zenklas::3:

woodoooo 2010-10-04 20:44

na manu tokie pasakojimam yra blevyzgu kampelis :)

Tomskis 2010-10-04 20:45

nu jo, kazkokia blevyzga cia :)

Edgaras 2010-10-04 20:45

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 102317)
na manu tokie pasakojimam yra blevyzgu kampelis :)

aha. arba blevyzgos arba kas nori savo temoj gali rasyt nutikimus susijusius su mb

sabarkst 2010-10-04 20:46

tai zinai kad ta suma operatorem reikia susimoket kurios gal ir 1000lt negauna ir moka uz buta ir vaikus maitina krc jei visi taip kaip tu mastytu supranti kas butu ar ne?

ruškė 2010-10-04 20:47

tai trynkit :cenzura: ta tema tada ir blevyzgaujam toliau :xx:

PANTERA888 2010-10-04 20:47

[QUOTE=ruškė;102315]sugalvojau tokia tema,kurioje galetume papasakoti juokingus ar net neitiketinus nutikimus ivykusius kartu su MB :xx:

pries pora savaiciu gavau malonu skambuti is savo rajono policijos komisariato,o gi pasake kad yra bedu su mano masina,ir pakviete atvykti. nuvariau ten kuo greciau ir ka galvojat, baisiausiai uzsipuole del to kad pamirsau uzsimoketi uz dujas :xx: o suma tai apgailetina 14,74lt gavau saukima i teisma ,kuriame teisejas tik nusisypsojo ir ispejima dave :xx:

viena is juokingu situaciju su mersu :zenklas::3:[/QUOTEtai kiek chia tu litru uzhsipylei?

ruškė 2010-10-04 20:48

Citata:

Pradžioje rašė sabarkst (Post 102321)
tai zinai kad ta suma operatorem reikia susimoket kurios gal ir 1000lt negauna ir moka uz buta ir vaikus maitina krc jei visi taip kaip tu mastytu supranti kas butu ar ne?

o tu neskaites tokio straipsnio apie degaliniu operaturius ir apie ju halturkes?

ruškė 2010-10-04 20:50

[QUOTE=PANTERA888;102324]
Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 102315)
sugalvojau tokia tema,kurioje galetume papasakoti juokingus ar net neitiketinus nutikimus ivykusius kartu su MB :xx:

pries pora savaiciu gavau malonu skambuti is savo rajono policijos komisariato,o gi pasake kad yra bedu su mano masina,ir pakviete atvykti. nuvariau ten kuo greciau ir ka galvojat, baisiausiai uzsipuole del to kad pamirsau uzsimoketi uz dujas :xx: o suma tai apgailetina 14,74lt gavau saukima i teisma ,kuriame teisejas tik nusisypsojo ir ispejima dave :xx:

viena is juokingu situaciju su mersu :zenklas::3:[/QUOTEtai kiek chia tu litru uzhsipylei?

7,su kapeikom :D bet tai negali tie darbuotojai kita karta atvazevus pasakyti kad tiek ir tiek kapeiku skolingas? :confused: mentai pranesineja ir laiko gaisinimas gaunasi :bounce:

sabarkst 2010-10-04 20:51

tu man neaiskink kas ten krc as kelis metus pradirbes toj sriti, jei prisiklausei bobuciu kaip kaimo degalinej kas i benzo backa vandens pripila o benza namo tai pats kaltas


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.