MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Noriu pirkt w204 C klasės, bet nerandu ko noriu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=27667)

ldalius 2023-01-24 18:48

Noriu pirkt w204 C klasės, bet nerandu ko noriu
 
Sveiki seni klubiečiai ir tie, kas mane matot pirmąsyk,

ieškau dukrai w204 balto automato su fl pagražinimu (palenkti žibintai ir pan) bet jau praradau viltį rast gyvą su 2,2 dyzeliniu motoru. Dabar pradedu žiūrėtis benzininius variantus. Ką žinot apie 1,8 variklį tarkim 150kw?

simaso 2023-01-24 19:02

už kokią kainą ieškot? iš usa galima bandyt ieškot nupirkt su mažesne rida, tik mažiau nei 10-12k nelabai gausis.

ldalius 2023-01-24 19:14

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 546954)
už kokią kainą ieškot? iš usa galima bandyt ieškot nupirkt su mažesne rida, tik mažiau nei 10-12k nelabai gausis.

tai suma man aiški, kad be 10-12 nieko negausiu, bet su USA variantu (aišku ne MB) jau esu susidūręs, tai pradedant kad nei vienam varžtui netinka mūsų raktai, kad yra detalių modifikacijų netinkamų EU analogams ir baigiant kad puse radijo stočių negaudo, tai nebenoriu to malonumo.

simaso 2023-01-24 19:20

turiu nupirkęs is usa 2012m balta c300 su 100k km rida, pats savom rankom sutvarkiau ir su niekuo ką apibūdinot nesusidūriau, visas dalis supirkau iš europos (daugiausia lenkijos vien tik dėl to, kad prieš 3 metus ten dar buvo pigiau).

ldalius 2023-01-24 19:24

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 546956)
turiu nupirkęs is usa 2012m balta c300 su 100k km rida, pats savom rankom sutvarkiau ir su niekuo ką apibūdinot nesusidūriau, visas dalis supirkau iš europos (daugiausia lenkijos vien tik dėl to, kad prieš 3 metus ten dar buvo pigiau).

na merso amerikono asmeniškai neteko susidurt kaip kas, nes pats kasdien su raktais draugauju, tai nepatinka man kai netinka raktai, nes varžtai colinio matavimo

Darius 2023-01-24 21:01

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 546957)
na merso amerikono asmeniškai neteko susidurt kaip kas, nes pats kasdien su raktais draugauju, tai nepatinka man kai netinka raktai, nes varžtai colinio matavimo

Merso amerikos viskas tas pats kas eu, gali nebijoti ;)

Gadget 2023-01-25 09:19

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 546952)
Sveiki seni klubiečiai ir tie, kas mane matot pirmąsyk,

ieškau dukrai w204 balto automato su fl pagražinimu (palenkti žibintai ir pan) bet jau praradau viltį rast gyvą su 2,2 dyzeliniu motoru. Dabar pradedu žiūrėtis benzininius variantus. Ką žinot apie 1,8 variklį tarkim 150kw?

c300 62tukst KM rida gavosi 15k Lietuvoje sutvarkytas. Galimair pigiau, apie 13 issisukti, jei rasit gera varianta. Bet detaliu kainos dideles remontuojant. Siaip dabar nelabai apsimoka imti su tokiu kursu is USA tokio senumo automobili.

simaso 2023-01-25 09:35

priklauso koks mušimas, o sutvarkyt mušimą į prieki nepigiai atseina. kapotas, sparnai aliuminiai, priekinis bamperį labiau apsimoką pirkt visą su visom plaskmasėm grotelėm ir tt, nes atskirai supirkt gaunas brangiau. iš usa dažnai būna 4-matic, tad jei pažeista važiuoklė irgi kainuoja brangiau suremontuot, nei, kad ne keturiais varomais, bet visa tai atperka kai žiema važiuoji kaip ponas

Gadget 2023-01-25 16:13

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 546962)
priklauso koks mušimas, o sutvarkyt mušimą į prieki nepigiai atseina. kapotas, sparnai aliuminiai, priekinis bamperį labiau apsimoką pirkt visą su visom plaskmasėm grotelėm ir tt, nes atskirai supirkt gaunas brangiau. iš usa dažnai būna 4-matic, tad jei pažeista važiuoklė irgi kainuoja brangiau suremontuot, nei, kad ne keturiais varomais, bet visa tai atperka kai žiema važiuoji kaip ponas

Atrode nebaisus, pavirsinis dauzimas, bet paejas ir lanzeronas kelis cm buvo, visokiu smulkmenu trukusiu. Realiai visas priekis nuejo. Aisku galima buvo pataupyt kai kam, bet norejosi ir lempu grazesniu ir t.t. Is USA loterija labai. Kurioj kad laimetum, turetum labai pigiai nupirkt, arba ne i prieki dauzta.

simaso 2023-01-25 19:40

su maža rida mercedesą sunku pigiai nupirkt :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.