MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W215 Cl500 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19048)

KK 2016-09-22 11:59

Man asmeniškai jam trūksta ratų su palange arba aukštesnių platesnių padangų gale...

Eaz 2016-09-22 12:00

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 443937)
Dailus, įdomus Cl`as :) Kaip jau minėjo kolegos verkiant reikia gale FL žibintų ir didesnių ratų mano galva, nes dabar net šie atrodo mažoki :( Kokie planai toliau su šiuo MB ? ;)

Pradziai dabar uzbaiginesiu viska kas nedabaigta tai variklio apsaugas pritaikyti, posparnius , poto noriu issiaiskinti del ko jis kartais nenori iskarto kurtis nes tai labiausiai nervuoja ;( o tada aisku langus uztamsinti priekinius zibintus i FL pakeisti stopus. Ir per sia ziema dar visa salona persiuti y tamsiai ruda su juodu. Aisku norisi kaska ir su sirdele padaryti bet cia jau ziuresim ant galo kai bus uzbaigti darbai kuriuos minejau ;) o del ratu ziuresiu bent jau gale truputi didesnius kaskaip bet reikes truputeli galine arka buferio krasciukus kur uzsilenke y vidu apipjaustiti nes dabar jai pilnai nuleidziu lieka tik keli mm tarpelis ;) Ir siaip bus cia austrijoje daugiau kaip ant reklamos nes po truputi savo firma atsidarineju ;)

Artunas 2016-09-23 11:31

Ispudingai atrodo, ir nesubjaurotas kokių beskonybių.

Kokia firmos veikla?

Gadget 2016-09-23 14:02

Maciau gyvai, issigandau. Asmeniskai man- baisu, cl turi grazias linijas... O cia - prasauta pro sali. Bet tai tik mano nuomone.

Eaz 2016-09-23 14:59

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 444043)
Ispudingai atrodo, ir nesubjaurotas kokių beskonybių.

Kokia firmos veikla?

Siusim salonus, pagal kliento norus masinos isvaizda paderinsim apratura desim viska kas susisije su masinu perdarymu cia austrijoje ir siaip tikimes po kokia viena kita masina atrestauruoti nes dabar kolkas kol atsidarineju firma patalpas rengiuosi bent minimalias tai dirbu dar ne ant saves , restauruojam senovinius mersus, galesiu imesti nuotrauku jai bus kam idomu.

Eaz 2016-09-23 15:02

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 444055)
Maciau gyvai, issigandau. Asmeniskai man- baisu, cl turi grazias linijas... O cia - prasauta pro sali. Bet tai tik mano nuomone.

Kiek zmoniu tiek nuomoniu visiem ir negali patikt :zenklas:
Ir siaip kai dariausi sita masina zinojau kad ant reklamos bus ar patiks kam ar ne bet visi ziures tai ir yra geriausia reklama mano nuomone :)

Artunas 2016-09-23 15:13

Citata:

Pradžioje rašė Eaz (Post 444059)
Siusim salonus, pagal kliento norus masinos isvaizda paderinsim apratura desim viska kas susisije su masinu perdarymu cia austrijoje ir siaip tikimes po kokia viena kita masina atrestauruoti nes dabar kolkas kol atsidarineju firma patalpas rengiuosi bent minimalias tai dirbu dar ne ant saves , restauruojam senovinius mersus, galesiu imesti nuotrauku jai bus kam idomu.

Būtinai imesk foto, lauksim.

wzikas 2016-09-23 19:51

Citata:

Pradžioje rašė Eaz (Post 444060)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu visiem ir negali patikt :zenklas:
Ir siaip kai dariausi sita masina zinojau kad ant reklamos bus ar patiks kam ar ne bet visi ziures tai ir yra geriausia reklama mano nuomone :)

Butent kad jis ir atrodo kaip reklama, dar speliojau ka reprezentuoja.
Gali but ir baras ir tattoo salonas ir autodirbtuves, reklamos agentura ... daug kam tinka

amerika 2016-09-23 19:57

viešnamis su kazino :xx:

DNL 2016-09-23 20:11

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 444055)
Maciau gyvai, issigandau. Asmeniskai man- baisu, cl turi grazias linijas... O cia - prasauta pro sali. Bet tai tik mano nuomone.

Pritariu. Kazkaip ne CL ir ne tuo labiau ne MB tokie dalykau. Bet kiekvienas turi savo skoni :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.