MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Kurios magnetolos geriauios pagal grojimo kokybe (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1953)

dyzelis 2009-05-27 08:04

Kurios magnetolos geriauios pagal grojimo kokybe
 
Citata:

Pradžioje rašė Kleckas1978 (Post 27716)
atsizvelgiant i tai kad naudoti JVC 909, 9101 9102 ir t.t. kainuoja nuo 350 lt.
siulau pasiziureti i Pioneer DEH-P77MP kuri galima nupirkti dadejus iki 100 lt.prie JVC 9102 kainos.
O grojimo kokybe pionierius 77 bus visa galva auksciau.
Nereikes keizti veliau is JVC 909 i pionieriu 77 ar pan.
+ JVC turi daznu problemu su lazeriu ir motorizuotos galvos mechanizmas linkes gesti (nors ne taip ir daznai kaip lazeris) ;)

o pagal garso kokybe kurios firmos CD grotuvai graziausia atkuria garsa? beckeris? pionierius? kenwood?.... as apie tas einamas kainas ne tukstancius litu kainuojancius, apie 500 lt plius, minus

Kleckas1978 2009-05-27 08:36

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 27736)
o pagal garso kokybe kurios firmos CD grotuvai graziausia atkuria garsa? beckeris? pionierius? kenwood?.... as apie tas einamas kainas ne tukstancius litu kainuojancius, apie 500 lt plius, minus

orentuociausi:
Pioneer DEH-P77MP, DEH-P88RS arba rs2
Alpine CDA 9815, 9835, 9855, 9886, 9887
Clarion DRX 9255, HX-D1, HX-D2
Sony CDX-C90

sicia visi grojantys aparatai, vieni siektiek geriau kiti prasciau bet labai nezymiai.
betkuri nusipirkes muzika girdesi jau neprastai ;)
aisku yra ir daugiau aparatu bet gi nevaliosiu prirasyti.
o sicia lt sutinkami ir kainos daugmaz protingos.

dyzelis 2009-05-27 13:39

Citata:

Pradžioje rašė Kleckas1978 (Post 27740)
orentuociausi:
Pioneer DEH-P77MP, DEH-P88RS arba rs2
Alpine CDA 9815, 9835, 9855, 9886, 9887
Clarion DRX 9255, HX-D1, HX-D2
Sony CDX-C90

sicia visi grojantys aparatai, vieni siektiek geriau kiti prasciau bet labai nezymiai.
betkuri nusipirkes muzika girdesi jau neprastai ;)
aisku yra ir daugiau aparatu bet gi nevaliosiu prirasyti.
o sicia lt sutinkami ir kainos daugmaz protingos.


beckeris nelabai papuola ziuriu tarp ju :) zemesne klase?

driuliauskas 2009-05-27 13:57

Citata:

Pradžioje rašė Kleckas1978 (Post 27740)
orentuociausi:
Pioneer DEH-P77MP, DEH-P88RS arba rs2
Alpine CDA 9815, 9835, 9855, 9886, 9887
Clarion DRX 9255, HX-D1, HX-D2
Sony CDX-C90

sicia visi grojantys aparatai, vieni siektiek geriau kiti prasciau bet labai nezymiai.
betkuri nusipirkes muzika girdesi jau neprastai ;)
aisku yra ir daugiau aparatu bet gi nevaliosiu prirasyti.
o sicia lt sutinkami ir kainos daugmaz protingos.

o ka manai apie nakamichi cd-300 arba nakamichi cd-500?
gal paciam teko girdeti kaip jie groja?
atsiliepimai ir kalbos eina, kad visai neblogi???

bitch 2009-05-27 15:21

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 27767)
beckeris nelabai papuola ziuriu tarp ju :) zemesne klase?

Beckeriai gerai groja cd, bet skaitmenini signala tai :ne:

Mukshas 2009-05-27 15:40

as vakar isigijau KRIZINI maga :D SONY XR C7500R be mp3 visokiu, tiesiog CD + FM :) bei 4x50 isejimai + 2 linijiniai, + 1 linijinis subui + audio in ir nemazai visokiu navarotu, kuriu as net nesuprantu ten, tai as nusprendziau, kad kadangi jau skaicium 7 prasideda kodas mago tai jis cia gal kaip ir aukstesnes klases, nesvarbu kad senas, bet ant mano skurdzios gamyklines 20 metu aparaturos kolkas groja gerai :D sumokejau 80 litu tokiam servizo darbuotojui, gal ka zinai apie tokius Kleckas? :) ar idejus kazkokia geresne aparatura geriau ismesti toki maga ar bus galima ir palikt? emiau nes pigus, bei turejau dar distancini pulta is anksciau :xx: tokiam soniui

dyzelis 2009-05-27 15:56

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 27786)
Beckeriai gerai groja cd, bet skaitmenini signala tai :ne:

pas mane beckeris trafikas neskaito perrasinejamu CD RW, o kazkoks panasonikas, labai jau paprastas be jokiu ten bajeriu kramto viska

Kleckas1978 2009-05-27 20:02

biudzetiniai sistemai Beckerio Mexico Pro gal tikrai pakanka, bet pionierius 88 ar clarionas, alpine 9835 ir t.t. bus geriau ;)
Nakamichi 700 gerai (500 prasciau o 300 dar prasciau) bet visi jie verti savo pinigu - bet cia reiktu klausyti kas geriau ar alpine ar pioneer ar clarion ar nakamichi, nes prie kiekvienos sistemos ir kiekvienam atskiram klausytojui tiks visiskai kitas grotuvas.
pvz. as geriau imciau alpine 88 rs2 ar koki alpine 9886 ar koki clariona nei nakamichi 300 ar 500, del 700 reiktu jau paklausyti ant tos sistemos su kuria bus naudojamas ir rimtai ziureti kas kaip.
beje Nakamu braizas svelniasnis ir komfortiskenis garsas lyginant su kitais.
Beje Nakamichi yra priklus del kompaktu kokybes ir del paemimo ir atidavimo kompaktu mehanizmo.

Kleckas1978 2009-05-27 20:09

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 27794)
as vakar isigijau KRIZINI maga :D SONY XR C7500R be mp3 visokiu, tiesiog CD + FM :) bei 4x50 isejimai + 2 linijiniai, + 1 linijinis subui + audio in ir nemazai visokiu navarotu, kuriu as net nesuprantu ten, tai as nusprendziau, kad kadangi jau skaicium 7 prasideda kodas mago tai jis cia gal kaip ir aukstesnes klases, nesvarbu kad senas, bet ant mano skurdzios gamyklines 20 metu aparaturos kolkas groja gerai :D sumokejau 80 litu tokiam servizo darbuotojui, gal ka zinai apie tokius Kleckas? :) ar idejus kazkokia geresne aparatura geriau ismesti toki maga ar bus galima ir palikt? emiau nes pigus, bei turejau dar distancini pulta is anksciau :xx: tokiam soniui


man visada keistai atrodo kad zmones kreipia demesi i kitu nuomone :daro:
jei tau gerai ir patinka kaip groja tai ir klausyk, gi ne man klausyti.
rimtom kolonelem as tokio mago net nebandyciau prijungti, o ir gamyklines jam pergeros ;)
kaikurie zmones labai nuvertina gamyklines koloneles, nes jei sutvirtinti duris bitumu kaikuriu masinu ir normaliai viska sumontuoti tai galeciau teigti kad dar iki kitu koloneliu (komponentu) nelabai ir verta butu pirkti, nes rezultatas labai jau panasus gautusi.

liudas777 2009-05-27 22:10

Nu Kleckas tai ekspertas. :) gerbiu tokius žmones kur supranta savo sritį. :) Dėl gamyklinių tai galiu paantrinti kad yra tikrai labai aukštos kokybės garsiakalbių. O dėl mano paties mago tai galvoju apie JVC nes anksčiau tokį turėjau kol nepavogė. Tada nusipirkau šitą, o dabar vėl užsinorėjau ano nes kažkaip mielesnis jis man buvo. :D čia gal toks truputį pensininko požiūris bet neieškau kitokio nes JVC man iki šiol gerai tarnavo. Sudominai su tuo Pioneer. Būtinai pažiūrėsiu kokia pasiūla. Dar buvau susigalvojęs gal pasiimt Indianapolį kokį, nes Becker man Merse labai gerai ir žiūrisi ir skamba, bet kaip jau skaičiau tai jų skaitmeninė kokybė prasta. Tai dabar renkuosi tarp Pioneer ir JVC. Gal reiks išbandyt naujovę. :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.