MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Iskraudineja akumuliatoriu, ka daryt? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3681)

Dievs2 2010-01-31 15:31

Iskraudineja akumuliatoriu, ka daryt?
 
tai va per dvi paras sausai iskrauna akumuliatoriu. zinau kad reikia kazkaip matuoti atskirai po viena saugikli, bet gal kas gali papasakot kaip tai daryti tiksliau, ka matuoti? varza?

mikis 2010-01-31 15:33

ka padarei kad pradejo iskrovineti? as nauja mage nusipirkes buvau apline, kol silti orai buvo nesijaute to iskrovimo :) biski saltukas dave ir per dvi paras akumo nera.. :) nuveziau pas elektrika, sako mage iskrauna, nes pajungiau tiesiogiai, tai perjunge ant pirmos padeties, kada langus galiu reguliuti tada ir mage groja :)

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 62085)
tai va per dvi paras sausai iskrauna akumuliatoriu. zinau kad reikia kazkaip matuoti atskirai po viena saugikli, bet gal kas gali papasakot kaip tai daryti tiksliau, ka matuoti? varza?


vampyras 2010-01-31 16:20

koks modelis kokiu metu. turi tik multimetra ar ir amperu zirkles turi?
124 atjungi akuma, ir pajungi multimetra kad matuotu amperus ant pliuso aisku. isjunges degima ir uzdares spynas isconizuoji kad masina uzdaryta,bei uzspaudi duru atidarymo migtuka lauki kol sviesos uzges.
tada trauki po viena saugikli ir ziuri kiek nukrenta, surades saugikli kuris daugiausiai ima,ziuri kam jis priklauso ir kokias jungtis apsaugo, tada zinosi koks mazgas naudoja srove.
pas w210 ir toliau, truputi sunkiau,akuma reikia atjungti taip kad kompams visiskai nebutu nutrauktas matavimas, tada nuo akumu eina pliusiniai laidai i paskirstytuvus,ir su ampero ziklem matuoji kokiu laidu iseina srove, taip suzinai kuriuos saugiklius reikia tikrinti. surades matuoji ant saugikliu sroves nukritima (pamazejima skirtuma= nepykstam nezinau kaip lietuviskai vadinasi) ir pagal lentele gali paziureti kiek amperu ima,eisku reiktu lenteles nes turesi ieskoti kiekvieno mazgo galia, ja zinant gali pagal formule I= U/R matavimo vienetais butu ( A=V/Ohm) "zenkliukas / reiskia dalinti"
bet varza matuoti negalesi,nes akumas pajungtas ir matuojant darysi klaidas ir nerasi...
lengviausias budas,tiesiog ziureti kuris saugiklis daugiausiai ima,ir ji istraukti keliom dienom ir tada ziureti ar issikrauna akumas.
nu vyrai tikiuosi kas nors ka nors suprato :xx:

Dievs2 2010-01-31 17:28

nieko nepadariau, toki nusipirkau. negi magas be snukio gali imti srove? kazkaip neitiketina. debesy tai centrinis biskeli valgydavo, bet atjungus ji nuo signalizacijos, kad rakintu tik raktu. viskas susitvarke

modelis bimbelis e34. zirkliu neturiu, turiu tik multimetra. kaip su juo amperus matuoti? itampa, varza, kontakta zinau kaip, o kaip srove?

mikis 2010-01-31 17:35

patikek eme kaip matai :) galvojau vesti mage atgal nes nesenai pasijemiau bet galvoju kad jei padare ant to, tai galvos neskaudes kai masina isjungta.

o del amperu tai ant testerio yra toks "10A" ant jo nustatai ir ziuri jei gerai atsimenu turi buti 1, 1.2 norma skaitosi ijungus signalke biski palauk kol ji isijungs normaliai ir tada tikrink, bet jei sakai kad cia cetrinis pas tave ;) tai problemos kaip ir nebera

Citata:

Pradžioje rašė Dievs2 (Post 62114)
nieko nepadariau, toki nusipirkau. negi magas be snukio gali imti srove? kazkaip neitiketina. debesy tai centrinis biskeli valgydavo, bet atjungus ji nuo signalizacijos, kad rakintu tik raktu. viskas susitvarke

modelis bimbelis e34. zirkliu neturiu, turiu tik multimetra. kaip su juo amperus matuoti? itampa, varza, kontakta zinau kaip, o kaip srove?


Tomskis 2010-01-31 17:49

as tiesiai pajunges alpine, veikia be jokiu raktu, bet kada gali jungt, tai neiskraudineja.

mikis 2010-01-31 17:50

nu pas mane buvo pries tai pioonnerius kuri stumdau ;) irgi be jokiu problemu buvo, o sitas alpine ima ir tikrai daug, 2.4, 2.8 buvo

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 62118)
as tiesiai pajunges alpine, veikia be jokiu raktu, bet kada gali jungt, tai neiskraudineja.


Tomskis 2010-01-31 17:54

man tai atrodo kad pas mane LEDai iskraudineja :)

vampyras 2010-01-31 18:00

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 62120)
man tai atrodo kad pas mane LEDai iskraudineja :)

kur kokius ledus turi?
cia isvertus dienos sviesa?

Tomskis 2010-01-31 18:34

salono apsvietimas, vietoj geltonu, visur ledus sudejau. salone ir duru apacioj.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.