MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   A Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=155)
-   -   TA ir katalizatorius (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18890)

Alegra 2016-08-10 15:22

TA ir katalizatorius
 
Siandien nuvarius masina i TA man pasake, kad katalizatorius ispjautas ir negali pasirasyti.

Tai va klausimas ka man daryti, man prisake, kad keisti reikia nuo sulenkimo iki sulenkimo ir kad turi paskui buti pazymeta, gal zinot kiek plius minus tas kainuoja? Kad nemazai tai suprantu, bet kiek mazdaug? Ar cia reikia per savartynus paskambineti tiesiog? Ar servise sutvarkytu? :confused:

Tomskis 2016-08-10 15:27

diezas.lt pasiziurek, parduoda universalius, daro tokius ir kaip originalus nuo sulenkimo iki sulenkimo, bet manau betkokiu atveju isduos pazyma ir viskas tiks. Ir bus nebrangu

Asas 2016-08-10 15:51

Kada masina lietuvoj registruota? Ar pirma karta regitravot? Ar matesi kad akivaizdžiai išspjauta? Man ir aktuali sita tema:(

Alegra 2016-08-10 16:02

Citata:

Pradžioje rašė Asas (Post 440127)
Kada masina lietuvoj registruota? Ar pirma karta regitravot? Ar matesi kad akivaizdžiai išspjauta? Man ir aktuali sita tema:(

2013 metais. Pries du metus praejau technikine is pirmo karto be jokiu bedu, bet man siandien sake, kad anksciau prie tokiu dalyku nesikabinedavo, dabar tik pradejo pagal naujas taisykles.Tai ir nezinau kas cia ir kada ispjove, ar pirkau tokia, ar kur servise ar dar kur.. Nebeatseksi. Jis man tik is toliau parode, nelindau po masina, sake ispjauta ir suvirinta, taip negalima

tomasgarliava 2016-08-10 17:30

Citata:

Pradžioje rašė Alegra (Post 440128)
2013 metais. Pries du metus praejau technikine is pirmo karto be jokiu bedu, bet man siandien sake, kad anksciau prie tokiu dalyku nesikabinedavo, dabar tik pradejo pagal naujas taisykles.Tai ir nezinau kas cia ir kada ispjove, ar pirkau tokia, ar kur servise ar dar kur.. Nebeatseksi. Jis man tik is toliau parode, nelindau po masina, sake ispjauta ir suvirinta, taip negalima

Jo prasideda... man irgi su ispjautu ir naglai vietoj jo ivirintu vamzdziu 2014 metais niekas nieko savu xodu perejo mersas su puikiais ismetamuju duju rodikliais, tai pakomentuokit kolegos, jeigu auto jau praejo 4 apziuras Lietuvoj tai negi per 5 apziura gali prisikabinti?

tomasgarliava 2016-08-10 17:30

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 440124)
diezas.lt pasiziurek, parduoda universalius, daro tokius ir kaip originalus nuo sulenkimo iki sulenkimo, bet manau betkokiu atveju isduos pazyma ir viskas tiks. Ir bus nebrangu

Kiek tas nebrangu dyzeliui tarkim?

Alegra 2016-08-10 17:37

Pas mane visi rodikliai puikus, perejau pati technikine pries 2 metus ir nieko, o dabar sake jokiu sansu.. Skambinau i Dieza, sake cia tik neseniai pradejo labai prie to kabintis. Ziurejo ieskojo jie tuos katalizatorius pagal mano masina, tai nuo 200 euru kaip supratau..

tomasgarliava 2016-08-10 17:47

Citata:

Pradžioje rašė Alegra (Post 440138)
Pas mane visi rodikliai puikus, perejau pati technikine pries 2 metus ir nieko, o dabar sake jokiu sansu.. Skambinau i Dieza, sake cia tik neseniai pradejo labai prie to kabintis. Ziurejo ieskojo jie tuos katalizatorius pagal mano masina, tai nuo 200 euru kaip supratau..

Atliekant privalomąją techninę apžiūrą transporto priemonių katalizatorius tikrinamas ne visada.

Toms transporto priemonėms, kurių pati pirmoji techninė apžiūra Lietuvoje buvo atlikta iki 2013 m. kovo 1 dienos, katalizatorius nėra tikrinamas.

Tai ar Tamstos mersiukas 2013 metais praejo TA iki kovo 1d.?

Alegra 2016-08-10 17:50

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 440139)
Atliekant privalomąją techninę apžiūrą transporto priemonių katalizatorius tikrinamas ne visada.

Toms transporto priemonėms, kurių pati pirmoji techninė apžiūra Lietuvoje buvo atlikta iki 2013 m. kovo 1 dienos, katalizatorius nėra tikrinamas.

Tai ar Tamstos mersiukas 2013 metais praejo TA iki kovo 1d.?

Pirma TA Lietuvoj 2013.05.13

Gal cia ir nuo Tuvlitos darbuotojo priklauso, gal mano masina ziurejo labai jau smulkmeniskas :)

tomasgarliava 2016-08-10 18:02

Jo paggoglinau ir radau sviezia straipsneli, gan detaliai surasyta, to fakto kad jau praejusiems TA katalizatorius netikrinamas neliko.
Reiskia visi trantukai be katalizatoriu gaus dideli trukuma ir bus spaudziami po presu arba TA perkama, arba diezas.lt investicija nuo 200EUR
http://lzinios.lt/lzinios/Trasa/dusl...demesio/226055


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.