MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Mb W202 250TD traukos dingimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11463)

sparcoxxx 2013-01-14 15:09

Mb W202 250TD traukos dingimas
 
Sveiki, norėjau pasiteirauti gal kas susidurėte su tokia problema. Kada lauke atsiranda minusinė temperatura dinksta trauka. Buvau nuvaževes i Vimota padarė diagnostiką, sakė kad buvo išmesta EGR vožtuvo klaida ją numetė trauka atsirado tik trumpam. Kita diena reikėjo vziuoti vėl nebuvo. Jei tik pliusinė temperatura lauke viskas gerai tik -1 lauke ir traukos nebėra. Buvau išsiemes EGR vožtuvą išploviau išvaliau, kaip ir jis veikiantis. Kas kas zinote kas tai galėtu buti ar tai imanoma paciam tai sutvarkyti? Gal žinote kuo ko pradėti tikrinti?

Ačiu už atsakymus!

Dgl 2013-01-14 15:52

Citata:

Pradžioje rašė sparcoxxx (Post 249130)
Sveiki, norėjau pasiteirauti gal kas susidurėte su tokia problema. Kada lauke atsiranda minusinė temperatura dinksta trauka. Buvau nuvaževes i Vimota padarė diagnostiką, sakė kad buvo išmesta EGR vožtuvo klaida ją numetė trauka atsirado tik trumpam. Kita diena reikėjo vziuoti vėl nebuvo. Jei tik pliusinė temperatura lauke viskas gerai tik -1 lauke ir traukos nebėra. Buvau išsiemes EGR vožtuvą išploviau išvaliau, kaip ir jis veikiantis. Kas kas zinote kas tai galėtu buti ar tai imanoma paciam tai sutvarkyti? Gal žinote kuo ko pradėti tikrinti?

Ačiu už atsakymus!

Pabandyk Egr vostuva visiskai uzdaryt.

sparcoxxx 2013-01-14 15:55

Citata:

Pradžioje rašė Dgl (Post 249133)
Pabandyk Egr vostuva visiskai uzdaryt.

O kaip tai padaryti?

ldalius 2013-01-14 15:59

Citata:

Pradžioje rašė sparcoxxx (Post 249134)
O kaip tai padaryti?

tingiu berasyt tai ko pilnas visas internetas

Dgl 2013-01-14 16:26

Citata:

Pradžioje rašė sparcoxxx (Post 249134)
O kaip tai padaryti?

Nuo vostuvo numauni slangute,ir ta vamzdzio per kuri grysta dujos gala reik uzsandarint. Nieka dadr pats to nedariau bet isivaizduoju kad viskas taip darosi. Jai nepades pasitikrink oro srauto matuokle.

sparcoxxx 2013-01-14 17:51

Pabandziau kita varianta vat is darbo siandien vaziavau ir nera traukos nes -11 laipsniu, tad atjungiau oro srauto matuokles fiske ir trauka nei pablogejo nei pagerejo, tik kazkaip pasijuto kad kazkaip masina lengviau dirba, tai ka cia gali buti oro srauto matuokle? ar ta oro temperatura turi itaka oro sr. matuokliai

lisas 2013-01-14 17:57

Manau turi ytakos.jai pirksi nauja osm tai imk geriau originala-su kitaiskom bus pinigai ismesti i bala.

Aludaris 2013-01-14 18:05

bet tai diagnostika turejo rodyt osm klaida:confused: neskubek jos pirkt neisitikines kad joje beda

sparcoxxx 2013-01-14 18:07

Citata:

Pradžioje rašė Aludaris (Post 249157)
bet tai diagnostika turejo rodyt osm klaida:confused: neskubek jos pirkt neisitikines kad joje beda

Buvau vimotoj diagnostika dariausi ir buvo EGR voztuvo klaida, ja nueme trauka atsirado taciau kita diena isryto vaziavau ir ves traukos nebebuvo

Apple 2013-01-14 18:15

Diagnostika reikia daryto ne Vimotoj o pas zmogu kuris turi STAR ir ismano MB modelius. Nes kartais meta viena klaida o bėda visai kitoje vietoje.

Kaip PVZ pasakysiu man buvo irgi EGR klaida, o bėda buvo blogame oro filtre ir tereikėjo jį pakeisti. Taip kad :) aisku nesakau kad tavo modeliui tas pats, nes mūsų motorai visai skirtingi.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.