MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Siokie tokie pakeitimai keliu eismo taisyklese nuo 08,01,01 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=286)

Nierkis 2008-02-11 17:06

Siokie tokie pakeitimai keliu eismo taisyklese nuo 08,01,01
 
1. Privaloma gale prisisegt saugos dirzus sita dalyka jau pats spejau isbandyt savo kailiu draugas gale be dirzo sedejo issikviete ji i masina ir surase 150lt aplamai uz dirzus padidejo baudos ir jei 3karta pagauna be dirzo per metus padziauni teises 2men.

2. Sumazejo baudos uz minimalu greicio virsijima (iki 20km/h) negaliu pasakyt kiek tiksliai

3. Gaves bauda susimoki per 40dienu (anksciau buvo 15)

Yra ir dar keletas pakeitimu ypac uz girtumus bet su tais dar neteko susidurt :nzn:

arbuzas 2008-02-11 17:15

Citata:

Pradžioje rašė Nierkis (Post 3419)
1. Privaloma gale prisisegt saugos dirzus sita dalyka jau pats spejau isbandyt savo kailiu draugas gale be dirzo sedejo issikviete ji i masina ir surase 150lt aplamai uz dirzus padidejo baudos ir jei 3karta pagauna be dirzo per metus padziauni teises 2men.

2. Sumazejo baudos uz minimalu greicio virsijima (iki 20km/h) negaliu pasakyt kiek tiksliai

3. Gaves bauda susimoki per 40dienu (anksciau buvo 15)

Yra ir dar keletas pakeitimu ypac uz girtumus bet su tais dar neteko susidurt :nzn:

Ir as jau be dirzu esu priciuptas :) Buvo dau sausio men. ir pareigunai buvo geranoriski tai surase protokola tik uz tai,kad ''tipo'' buvau neisijunges sveisu 30 Lt :) Sake siaip 150 Lt uz dirzus... Pradejau segiotis virve jau. Blemba baisu be teisiu likt.

Nierkis 2008-02-11 17:33

gerai tau :) man jau neiseina taip lengvai issisukt pernai metais daug reikalu turejau as su jais jei neklystu 7 galiojantys pazeidimai ir koki 2 is ju grubus paskutini karta kai buvau svarstyme tai norejo atimt teises tipo piktybinis vairuotojas ju kalba kalbant :prakos: tai po viso sito vazineju kaip galima ramiau nes teises vistik brangus dalykas :uuu:

arbuzas 2008-02-11 17:38

Citata:

Pradžioje rašė Nierkis (Post 3427)
gerai tau :) man jau neiseina taip lengvai issisukt pernai metais daug reikalu turejau as su jais jei neklystu 7 galiojantys pazeidimai ir koki 2 is ju grubus paskutini karta kai buvau svarstyme tai norejo atimt teises tipo piktybinis vairuotojas ju kalba kalbant :prakos: tai po viso sito vazineju kaip galima ramiau nes teises vistik brangus dalykas :uuu:

Savo ir kitu zmoniu saugumas - svarbiausia.
STOP karui keliuose.
As stengiuosi vairuoti atsargiai ir nesudaryti pavojaus kitiems.

Mb 140 2008-02-11 19:49

dauguma protingu zmoniu stengiasi vairuoti atsargiai,likusios dalies net nekomentuosiu.Bet dirzai tai mane zudo,negaliu su jais vaziuot,per daug atprates :( kaip juos prisiverst segt neisivaizduoju

dyzelis 2008-02-11 19:49

Citata:

Pradžioje rašė Nierkis (Post 3427)
gerai tau :) man jau neiseina taip lengvai issisukt pernai metais daug reikalu turejau as su jais jei neklystu 7 galiojantys pazeidimai ir koki 2 is ju grubus paskutini karta kai buvau svarstyme tai norejo atimt teises tipo piktybinis vairuotojas ju kalba kalbant :prakos: tai po viso sito vazineju kaip galima ramiau nes teises vistik brangus dalykas :uuu:

Ar galima suzinoti kokie tie pazeidimai? :) ypac idomu kokie skaitosi grubus? :taip:

Andriukas 2008-02-11 20:07

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3440)
dauguma protingu zmoniu stengiasi vairuoti atsargiai,likusios dalies net nekomentuosiu.Bet dirzai tai mane zudo,negaliu su jais vaziuot,per daug atprates :( kaip juos prisiverst segt neisivaizduoju

Visiskai sutinku, as irgi negaliu normaliai vairuoti su dirzu - labai judesius varzo, o ypac ziema, kai storesnius rubus apsivilkes....
Mano nuomone: segtis ar nesisegti saugos dirzo yra pacio zmogaus reikalas, toks pat kaip pirkti masina su AIRBAG ar be ju... na bet taisykles...

mb001 2008-02-11 20:48

zmones, nepatingekit uzsisegti saugos dirzu, tai nesudaro jokio nepatogumo!!!!
tik saugos dirzas man pries 3 men. isgelbejo gyvybe!!!! kai su darbo masina kaktomusa kelyje alytus - kaunas susiduriau su kita - issoko staigiai is priespriesines juostos!!!
Patikekit ziaurus vaizdas buvo, 2007 metu masina pravaziavau tik 1500km ir i siukslyna!!! taip pat ir kita.... visa laime, kad visi buvo su saugos dirzais ir rimtu traumu isvenge!!!!

TIKRAI NETINGEKIT UZSISEGTI DIRZU!!! NES NEZINAI KAS GALI NUTIKTI NET SEKANCIA AKIMIRKA!!!!

mb001 2008-02-11 21:10

dar vienas labai skaudus ivykis: pries 2 metus taip pat musu du darbuotojai pakliuvo i avarija - traktorius is salutinio kelio isvaziavo, vairuotojas buvo prisiseges dirza, isove pagalve ir po avarijos keleta dienu gulejo komoj, salia sedejes buvo be dirzo - issove pagale, bet deje zuvo vietoj... pagalves be dirzo deje nepadejo....

stai tokios labai skaudzios pamokos del dirzu mano gyvenimelyje!!!!

NETINGEKIT UZSISEGTI DIRZO!!!

nova 2008-02-12 00:27

cia yra nauji "tarifai"
http://blog.hardcore.lt/adomas/KET%20baudos.pdf


del dirzu pritariu. reikia prisisegti del saves. buvau iprates nesisegti, taciau suzinojes apie ruosiamus pakeitimus jau nuo lapkricio pradejau pratintis :D dabar prisisegu vos tik isedes i masina :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.