MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W204 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=209)
-   -   W 204 vairo padeties daviklis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16979)

zyle22 2015-08-14 18:30

W 204 vairo padeties daviklis
 
ar ira kokiu subtilybiu keiciant vairo padeties davikli?esme tokia,kad pakeitus vaira uzsidege praslydimo lempute,priezastis jos uzsidegimo tai del to,kad is pirmo karto netiesiai vaira buvau uzdejas paskui uzdejau tiesiai ir vistiek dega.bandziau susukti vaira i viena puse paskui i kita bet nepadejo vistieg dega priesslydis.pajungus kompa tipo nemato vairo padeties daviklio.tai dabar idomu kita nupirkus davikli ji keiciant kad jo nesugadint.ir del ko tas galejo sugest?

Alkapone 2015-08-14 18:57

Nenoriu nusigrybaut, bet panašią bėdą sutvarkę buvom tiesiog atjungę akumuliatorių ir palaikę kažkiek laiko. Po to prijungus nebemetė klaidos. Aišku vairas turi būt jau tiesiai uždėtas kaip turi būt. Taip darėm senam triperiui, dėl w204 nežinau...

vampyras 2015-08-14 21:07

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 399616)
ar ira kokiu subtilybiu keiciant vairo padeties davikli?esme tokia,kad pakeitus vaira uzsidege praslydimo lempute,priezastis jos uzsidegimo tai del to,kad is pirmo karto netiesiai vaira buvau uzdejas paskui uzdejau tiesiai ir vistiek dega.bandziau susukti vaira i viena puse paskui i kita bet nepadejo vistieg dega priesslydis.pajungus kompa tipo nemato vairo padeties daviklio.tai dabar idomu kita nupirkus davikli ji keiciant kad jo nesugadint.ir del ko tas galejo sugest?

1 ivaziuoji tiesiais ratais i diebtuves
2 atjungi akumuliatoriu
3 nusuki vaira, nuemi visa MRM kompa, pakeiti nauju
4 su staru istrini klaidas.

P.s. padeties daviklis atskirai neparsidavineja, parsidavineja visas posiukiu modulis

jaigu kokius 20°-45° vairas buvo sukrypes, ir nebandei susukti iki galo i abi puses, neturetu buti suluzes. tokiu atveju nusiemi MRM moduli, paskaiciuoji sukius nustatai ant vidurio, viska surenki. ir istrini klaidas.
jaigu staras ESP kompe nebemato live date vairo kampo, tada reikes naujo modulio.
p.s. pries perkant nauja sakyk, zinoma uztruksiu su siuntimu. :)

zyle22 2015-08-14 21:42

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 399634)
1 ivaziuoji tiesiais ratais i diebtuves
2 atjungi akumuliatoriu
3 nusuki vaira, nuemi visa MRM kompa, pakeiti nauju
4 su staru istrini klaidas.

P.s. padeties daviklis atskirai neparsidavineja, parsidavineja visas posiukiu modulis

jaigu kokius 20°-45° vairas buvo sukrypes, ir nebandei susukti iki galo i abi puses, neturetu buti suluzes. tokiu atveju nusiemi MRM moduli, paskaiciuoji sukius nustatai ant vidurio, viska surenki. ir istrini klaidas.
jaigu staras ESP kompe nebemato live date vairo kampo, tada reikes naujo modulio.
p.s. pries perkant nauja sakyk, zinoma uztruksiu su siuntimu. :)

O kiek maždaug ratų turi suktis,panašiai kaip srs ritė?dabar sukasi gal kokį ratą, tada būna trakst ir vėl sukasi.buvau išradęs,tai nesimato kad kas nuluze butų. Kiek naujas gali kainuoti 200e?ar skiriasi tie MRM moduliai? pas mane elektrinė vairolazde.vienas kolega sako jei persuki 180°o taip galėjo būt kad tiek persukau, tada nebeskaicioja °

vampyras 2015-08-14 21:51

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 399640)
O kiek maždaug ratų turi suktis,panašiai kaip srs ritė?dabar sukasi gal kokį ratą, tada būna trakst ir vėl sukasi.buvau išradęs,tai nesimato kad kas nuluze butų. Kiek naujas gali kainuoti 200e?ar skiriasi tie MRM moduliai? pas mane elektrinė vairolazde.vienas kolega sako jei persuki 180°o taip galėjo būt kad tiek persukau, tada nebeskaicioja °

jaigu 180° persukai, ir meginai susukti vaira iki galo i abi puses. jau gali ieskotis naujo.
naujas apie 380€ ju yra bene 20 skirtingu, ir dar salono spalva turi atitikti.
jaigu ieskosis ziurekis vienodu kodu, nes ir pagaminimo metai svarbu.
nebent nori ant amg mopfo vairo upgreidinti, tada iskarto pirk nuo mopfo ir amg, bereikes vairo :)

zyle22 2015-08-14 22:20

Matai aš AMG vairą ir dejau ir netiko tada tą ritė persukau.kažkas tokio buvo jų jo nudžiuginai :-D

zyle22 2015-08-14 22:40

Jau čia lietuviški bairiai butu,turiu kita MRM modulį bet įtariu ten kodas kitoks ir nebus fiskutes elektrines vairalazdės valdymo mygtuko.Kazi jei ilituot tą fiskute ar veiktu.arba iš dviejų viena padaryti gal eitų.o aplamai kas ten sugenda,nutrūksta kos siūlas?

vampyras 2015-08-14 23:12

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 399647)
Jau čia lietuviški bairiai butu,turiu kita MRM modulį bet įtariu ten kodas kitoks ir nebus fiskutes elektrines vairalazdės valdymo mygtuko.Kazi jei ilituot tą fiskute ar veiktu.arba iš dviejų viena padaryti gal eitų.o aplamai kas ten sugenda,nutrūksta kos siūlas?

Visada yra su stekeriai. Geltonas airbagui rudas vairui. Priklauso nuo metu, bet vairo ir MRM modulis turi sutapti. Priešingu atveju neveiks keli migtukai arba koks apšvietimas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.