MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Greiciu deze: Comfort(winter) sport(summer) mode (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7840)

Marozas 2011-08-22 00:44

Greiciu deze: Comfort(winter) sport(summer) mode
 
Pas mane prie rankenos mygtukas yra W ir S. Ant w ji pradeda vaziuoti nuo 2 begio.
facelifte knopkes jau kitokios: sport ir comfort. comfort taip pat nuo 2 vaziuoja.
Pas mane porse kai ant Drive irgi nuo 2 vaziuoja, nuo pirmo pajudet galima tik ijungus manual rezima.
Kaip sveikiau dezei, ar nuo 2begio daugiau kuro valgo?

glutaminas 2011-08-22 12:07

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 161996)
Pas mane prie rankenos mygtukas yra W ir S. Ant w ji pradeda vaziuoti nuo 2 begio.
facelifte knopkes jau kitokios: sport ir comfort. comfort taip pat nuo 2 vaziuoja.
Pas mane porse kai ant Drive irgi nuo 2 vaziuoja, nuo pirmo pajudet galima tik ijungus manual rezima.
Kaip sveikiau dezei, ar nuo 2begio daugiau kuro valgo?

dezei sveikiau nedrozt jos ir tepalus keist, o kaip pajudesi jokio skirtumo. O kuro rys nuo antros daugiau.

Apple 2011-08-22 16:58

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 162040)
Tai kodėl mersas padarė, kad judėtų nuo 2 bėgio, jeigu tada reikia daugiau kuro?

Todėl, kad ten žiemos rėžimas. Startuoja nuo antro bėgio, kad ratai neprasisukinėtų ir plius važiuojant žiemos rėžimu apsukos mažiau užkyla, anksčiau perjunginėja bėgius. Žiemą kartais tikria praverčia, bet vasara niekada nenaudoju :)

Marozas 2011-08-22 17:34

Bet keista del porsho. Ten automatiniam rezime vaziuoja TIK nuo antro. O jei manual padarai, kad su mygtukais jungtusi, tik tokiu atveju isvis imanoma pirma begi imesti. Siaip jis nenaudojamas

Tomskis 2011-08-22 17:45

Citata:

Pradžioje rašė Arce (Post 162040)
Tai kodėl mersas padarė, kad judėtų nuo 2 bėgio, jeigu tada reikia daugiau kuro?

tai vat veliau susiprotejo ir padare nuo pirmos :)

Apple 2011-08-22 18:17

Bet dabar pagalvojau, kad ne nuo 2 begio turetu judet mersas, tik toks vaizdas, kad sankaba buksuoja, duodi gazo, o jis is leto juda. Del porsho, nieko pasakyt negaliu, nebuvau niekada susidures. Blemba, net idomu pasidare, reiks isbandyti pas save kaip ten yra su tuo ziemos rezimu :)

Tomskis 2011-08-22 18:26

ziemos rezimas nuo antro startuoja, jokia ten sankaba nebuksuoja

yamato 2011-08-22 23:11

su W211 žiemos režimu daugiau gazo reikia spausti, kad pajudėti iš vietos, nesuprasdavau kas darosi, kai duodi gazo, vos juda, daugiau duodi, tai prasikasa ir šauna į priekį... pasirodo žiemos režimas buvo :) normaliu režimu viskas gražiai tolygiai :)

žiemos režimas yra padėjęs ne kartą ;) ypač buvusią žiemą...

augi$ 2011-08-23 10:39

As tai niekad nenaudajau dar per visa eksplotavimo laikotarpi.

glutaminas 2011-08-23 11:24

As tai naudodavau daznai, ir tikrai labai pagelbedavo.. Ipatingai kiemuose..
Bet ir kai turejau w220 buvau isigandes, kad deze gryba pjauna, kol nesuzinojau ka reiskia tas mygtukas.. Pasirodo jis buvo ijungtas, ir jauciau kad sunkiai juda is vietos, reikia daug spausti kad staigiau pajudetu.. paskui pamaciau kad w ijungta.. Manau ne vienam taip galejo atsitikt :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.