MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Žieminės padangos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8249)

ifixas 2011-10-19 16:34

Žieminės padangos
 
Sveiki,

artėja žiema, o kadangi žinant Lietuvos kelininkų pasiruošimą "netikėtoms pūgoms" gruodį tai norisi būti su kuo geresniais batukais. O kadangi tai bus pirma žiema su galu varomu, nesinori nemalonių situacijų. Taigi kokias pasirinkti? Continental, Bridgestone, Michelin, Sava, Barum ir t.t.? Šipuotas, nešipuotas? Savaime suprantama ir kaina yra svarbi.

Edgis 2011-10-19 16:39

Rekomenduoju tik su dygliais, geriausiai „eglutės“ raštu ir kiek įmanoma siauresnes ir aukštesnes.

Tomskis 2011-10-19 17:46

tik ivertink tai kad i vakaru europa su dygliais nenuvaziuosi, toliausiai iki Lazdiju :)

Luksha 2011-10-19 18:35

Nezinau, kazkaip visuomet esu patenkintas minksto misinio padangom. Antra sezona is eiles michelin x-ice. Ir uzmiesti ir miesti, kol kas nesiskundziu, puikiai. Yra pazystamu, kuriu teigimu butent sitos padangos padejo ekstremaliose situacijose :)

juozavas 2011-10-19 18:42

Kaip dygliuotos nežinau, bet kainos/kokybės santykis vienas geriausių pas Nokian būdavo, bent iki pernai žiemos. Aš pats irgi šią žiemą pirmąkart bandysiu dyglius - sako gali sustos ant apledėjusio kalno ir vėl normaliai pradėt važiuot (be jokių esp asd ir pan)

Tomskis 2011-10-19 19:45

kaip sakant pries veja nepamysi. ledas yra ledas, neapsaugos ir dygliai, bet kad jie padeda tai tiesa, tik ant paprasto asfalto ilgesne stabdymo distancija gausis, nu bet bet kokiu atveju reik atsargiai vaziuot ekstremaliom situacijom. dygliu pliusas - ant ledo geriau stovi, minusas - triuksmingos padangos ir i uzsieni nenuvaziuosi. del to yra israstos minksto misinio padangos, kurios sukibimo savybemis prilygsta dygliuotoms, pas mane irgi tokios, esu patenkintas ir net labai. dar maciau parduotuvese minksto misinio ir su dygliais, jau geriau turbut nerasi :)

mikis 2011-10-19 20:04

gali imti ir be digliu, su digliais bus nemalonus garsas :) prie kurio aisku galim priprasti, dar yra niuansas kokie ratai pas tave zieminiai bus? seip geriau ziurek kad guma butu minksta, kad su pirstai galetum ja minkit, kad nebutu kaip kauciukas, o ka svarbiausia atkeipk demesi i pagaminimo metus, kuo sviezesne tuo geriau :)

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 170944)
Sveiki,

artėja žiema, o kadangi žinant Lietuvos kelininkų pasiruošimą "netikėtoms pūgoms" gruodį tai norisi būti su kuo geresniais batukais. O kadangi tai bus pirma žiema su galu varomu, nesinori nemalonių situacijų. Taigi kokias pasirinkti? Continental, Bridgestone, Michelin, Sava, Barum ir t.t.? Šipuotas, nešipuotas? Savaime suprantama ir kaina yra svarbi.


Tomskis 2011-10-19 20:17

net jei ir parduotuvej pirksi, pasiziurek i pagaminimo data, nes buvau rades ir 96 metu naujas padangas :)

ifixas 2011-10-19 20:37

Gal yra kas turinčių nuolaidas kur nors?

Marozas 2011-10-21 15:37

As turiu egzotikoj 15 gal, bet neapsimoka isvis is ten pirkt... Tevas pernai pirko ziemines berods nokian, mokejo apie 6000, buvau pakraupes. Kitur tos pacios buvo tukstanciu pigiau...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.