MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Patarkite del MB Vito arba kazka panasaus (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3155)

donce89 2009-12-04 21:01

Patarkite del MB Vito arba kazka panasaus
 
sveiki,reikia autobusiuko ir akys krypsta i MB-vito nuo 99m-2005. i ka reiketu atsizvelgti juos perkant? kas esate su tokia masina susidures,gal galite padeti. seip as daug vazineju ir reikia patvarios masinos,galvojau apie reno trafick pirkima,bet kiek isgirdau kad ten vienos bedos o ne masina... :geda: skaiciausi pas jus forume suzinojau kad vito turi pagalves galines amortiratoriu-sitas dalykas man nlb patiko nes turejau 2 bmw su pagalvem abiem srogo jos:verkia: tai baisoka dabar. o kaip tie naujesni vito? 2005m kaip jie rieda? sakykim apie krovinini? kaip 2,2cdi kaip trauka? ar bijo spalvotos saliaros?:)
lb laukiu jusu pasisakymu

donce89 2009-12-05 12:45

padekit zmones :fire:

driuliauskas 2009-12-05 13:25

Citata:

Pradžioje rašė donce89 (Post 51161)
sveiki,reikia autobusiuko ir akys krypsta i MB-vito nuo 99m-2005. i ka reiketu atsizvelgti juos perkant? kas esate su tokia masina susidures,gal galite padeti. seip as daug vazineju ir reikia patvarios masinos,galvojau apie reno trafick pirkima,bet kiek isgirdau kad ten vienos bedos o ne masina... :geda: skaiciausi pas jus forume suzinojau kad vito turi pagalves galines amortiratoriu-sitas dalykas man nlb patiko nes turejau 2 bmw su pagalvem abiem srogo jos:verkia: tai baisoka dabar. o kaip tie naujesni vito? 2005m kaip jie rieda? sakykim apie krovinini? kaip 2,2cdi kaip trauka? ar bijo spalvotos saliaros?:)
lb laukiu jusu pasisakymu

daug vaziuoji. reikia patvarios masinos nuo 1999 metu. bek nuo vokieciu, imk japona. dar gal kaskiek MB sprinter tau tiktu. :confused:

Tomskis 2009-12-05 13:43

nu kad ford transit gerai rieda

donce89 2009-12-05 16:38

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 51187)
daug vaziuoji. reikia patvarios masinos nuo 1999 metu. bek nuo vokieciu, imk japona. dar gal kaskiek MB sprinter tau tiktu. :confused:

jo vaziuoju tikrai nemazai per savaite apie 1000km tai tikrai.. japonu nei vieno busiko nezinau,kokie yra ten is geresniu? sprinteris man per didelis man reiktu tokio kaip reno trafiko,MB vito.. kasko is tokio dydzio.

donce89 2009-12-05 16:40

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 51188)
nu kad ford transit gerai rieda

sutinku gerai tranzitas rieda,bet man per didelis ir lb nepatogus bus kelionese. jei po lietuva trinciausi tai jo tada tranzita ar jokia caravele senesne imciau,db norisi kasko patogesnio ir mazesniu gabaritu:confused:

vampyras 2009-12-05 19:45

Vw t5

a-1 2009-12-05 21:11

Citata:

Pradžioje rašė donce89 (Post 51161)
sveiki,reikia autobusiuko ir akys krypsta i MB-vito nuo 99m-2005. i ka reiketu atsizvelgti juos perkant? kas esate su tokia masina susidures,gal galite padeti. seip as daug vazineju ir reikia patvarios masinos,galvojau apie reno trafick pirkima,bet kiek isgirdau kad ten vienos bedos o ne masina... :geda: skaiciausi pas jus forume suzinojau kad vito turi pagalves galines amortiratoriu-sitas dalykas man nlb patiko nes turejau 2 bmw su pagalvem abiem srogo jos:verkia: tai baisoka dabar. o kaip tie naujesni vito? 2005m kaip jie rieda? sakykim apie krovinini? kaip 2,2cdi kaip trauka? ar bijo spalvotos saliaros?:)
lb laukiu jusu pasisakymu

as kai mikrika rinkau (krovinini), Vito ir buvo is variantu, bet apie juos atsiliepimai tokie priestaringi gana, daznas budavo jau parudijes, o naujas modelis brangus, + aukstis-jie tokie miesto salygom labiau pritaikyti, apsistojau ties transporteriu, zymiai smagiau vaziuojasi ir patvarumas kitas...beje radau t5 kuriam nebuvo 3 metu sukake, bet rida jau buvo 0,5mln km prisukta (nors odometras rode 152000km) :-)

donce89 2009-12-06 00:59

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 51207)
Vw t5

oj man per brangu T5 tokiu pinigu as autobusui negaliu skirti:ne:. max ka galiu moketi autobusui 20k 25k -litu. :confused:

a-1 2009-12-06 19:29

Citata:

Pradžioje rašė donce89 (Post 51214)
oj man per brangu T5 tokiu pinigu as autobusui negaliu skirti:ne:. max ka galiu moketi autobusui 20k 25k -litu. :confused:

su tokiu biudzetu jau gali pradeti galvoti ir apie t5, stebuklingas nebus, bet galima dar visai gera nupirkt...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.