MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 c220D užgesta šaltas variklis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5772)

xrs 2010-11-16 20:03

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 109605)
EDC neuzsidega jei variklis uzgesta :) edc dega kai problema elektrinej daly, su oru nieka bendra. pas mane irgi dege EDC paskutiniu metu, bet oro nebuvo ir vaziavo tvarkingai, tik trauka sumazejo :)

O pasilus varikliui siurblys susitvarko? Kazkodel labai abejoju... O cia sunku uzsikurt, o jei jau uzsikuria ir kazkiek padirba variklis, tada viskas tvarkoj. I siurbli tai visiskai nepanasu.
Kai del oro kuro sistemoj uzgesdavo variklis pas mane jei neklystu EDC irgi uzsidegdavo.

Tomskis 2010-11-16 20:13

kaip gali uzsidegt lempute jei motoras uzgesta? kai motoras uzgesta, lieka degti degimas, tada visos lemputes sviecia :) gal pries uzgestant uzsidega? ar uzkurus uzsidega? tegu zmogus tvarkosi ora pradziai, poto ziuresim, bet as vistiek statau uz siurbli :) beje kaip pats sake, pro servisus tampe belenkiek laiko, niekas problemos neissprende, o pakeite beveik viska, tik ne siurbli

xrs 2010-11-16 20:24

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 109623)
kaip gali uzsidegt lempute jei motoras uzgesta? kai motoras uzgesta, lieka degti degimas, tada visos lemputes sviecia :) gal pries uzgestant uzsidega?

Kada tiksliai uzsidega nebepamenu. Bet jei daug oro, atitinkamai mazai kuro ir kompas galvoja, kad siurblys jo nepaduoda.
Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 109623)
beje kaip pats sake, pro servisus tampe belenkiek laiko, niekas problemos neissprende, o pakeite beveik viska, tik ne siurbli

Dar karta perskaiciau visa tema, bet tokiu jo zodziu niekur neradau. Kiek suprantu jis dar nieko netvarke ir po jokius servisus nevazinejo.

Ir dar karta uzduosiu ta pati klausima. Kodel pasilus varikliui viskas veikai gerai? :) Siurblys irgi pasyla? :)

ldalius 2010-11-16 20:27

greičiausiai jam padirbus varikliui išsivarinėja per naktį susikaupęs oras ir matomai tas oro siurbimas nėra toks didelis, kad trukdytų paskui normaliai dirbti varikliui

xrs 2010-11-16 20:29

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 109635)
greičiausiai jam padirbus varikliui išsivarinėja per naktį susikaupęs oras ir matomai tas oro siurbimas nėra toks didelis, kad trukdytų paskui normaliai dirbti varikliui

Ta ir bandau paaiskint. Siurbli cia paskutinej vietoj judint reiketu.

Tomskis 2010-11-16 20:41

aj susibalamutinau , daug cia jusu, cia tu pasirodo po servisus tampei :D einu toliau gert

Gelikas 2010-11-16 20:44

o as sakyciau kad per nakti kuras nuseda. po to uzkuria is keliu kartu kol vel uzpumpuoja ir kai jau uzpumpuoja uztai nebegesta

liudas777 2010-11-16 20:51

Na savo trigašį įkišiu. :) Pirma tai ar oras kuro sistemoje nekenkia siurbiui? Antra man irgi atrodo, kad siurblio problema bus, nes pas tuos 2.2 dyzelius vistiek visos bėdos sueina į siurblį. Trečias dalykas padirbus tikrai siurblys sušyla, jeigu išsidėvėjęs vidus ten, tai kol nesušyla tol neišpurškia normaliai kuro. O kai sušyla, metalas išsiplečia ir sudilimas minimalizuojasi. Bet visų pirma reikia pašalinti oro burbulus. :)

xrs 2010-11-16 20:58

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 109660)
Na savo trigašį įkišiu. :) Pirma tai ar oras kuro sistemoje nekenkia siurbiui? Antra man irgi atrodo, kad siurblio problema bus, nes pas tuos 2.2 dyzelius vistiek visos bėdos sueina į siurblį. Trečias dalykas padirbus tikrai siurblys sušyla, jeigu išsidėvėjęs vidus ten, tai kol nesušyla tol neišpurškia normaliai kuro. O kai sušyla, metalas išsiplečia ir sudilimas minimalizuojasi. Bet visų pirma reikia pašalinti oro burbulus. :)

Tie burbulai greiciausiai atsiranda jau uz siurblio, taip, kad kenkti neturetu. Pas mane panasi problema, nors siurblys bosh. Greiciausiai cia konstruktoriu "kliurka" palikta, kad tas kuras atgal i baka subega. Pas mane berods voztuvelis stovejo neleidziantis kurui atgal subegt, bet po slanguciu tvarkymo jis eme ir pradingo :) Gal temos autoriui toks voztuvelis pagelbetu.

ldalius 2010-11-16 21:03

tarp kitko neseniai žmonos w202 lindau prie vairo kolonėlės ir buvau nusiėmęs isiurbimo kolektorių, tai pastebėjau kad ant kuro ėmimo šlangutės stovi samadielkino irengtas atbulinis vožtuvėlis, kuris gamykliškai tikrai ten nebūna


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.