MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   S124 300D Universalas vibracija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9251)

mancia 2012-03-02 21:42

S124 300D Universalas vibracija
 
Sveiki, gal turesite kas patarimu kur ir ka dar galeciau daryti. Nesenai truko vairuotojo puses pusasis, srote nusipirkes pasistaciau ir viskas buvo lyg tvarkoj, pries pora savaiciu draugelis iskrido i griovi ir paprase pagalbos istraukti, kelis kartus gerokai truktelejes isgelbejau, tik kita diena vaziuodamas pajutau kaip pradejo eiti vibracija po salona. Sustojes nieko nesijaucia, vaziuojant iki 70km. lyg ir nieko o paspaudus daugiau didele vibracija. Pasikeiciau kardano gumas, variklio, greiciu dezes, ir vis tas pats, tada paskaitinejes forume istraukiau greiciu deze ir nieko blogo neradau, apart sankabos disko barskejimo ir ta pastaciau nauja, visvien vibracija nedingo.:confused:

Tomskis 2012-03-03 08:40

vajej kiek reikia daug pakeist visko kad viena kart masina is griovio istraukt

mancia 2012-03-03 09:22

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 197198)
vajej kiek reikia daug pakeist visko kad viena kart masina is griovio istraukt

Tomski, sa juk nesakau jog tiek pakeiciau vien del to, kad is griovio istraukiau. Keiciau del atsiradusios vibracijos, tik ivykiai sutapo, jei neturi patarimu tai gal geriau patylet :)

Tomskis 2012-03-03 09:29

reduktorius man rodos gali sukelt vibracija

mancia 2012-03-03 09:34

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 197217)
reduktorius man rodos gali sukelt vibracija

Reduktorius gali as sutunku, o pusasiai ar galetu . nes reduktoriu buvau pastates is draugo o jam savo pasmane vibracija o pas ji nera

ldalius 2012-03-03 09:59

žiūrėk ar nebus plyšusi kardano pakabinamo guolio guma ir kokia būklė vibracijos slopintuvo, kur stovi ant kardano prie priekinės kardano gumos prie sujungimo su dėže.
Beje dėžė automatas ar mechaninė?

Tomskis 2012-03-03 10:08

mechanke pas ji

ldalius 2012-03-03 10:13

būt automatas, būt aišku, o dabar visvien esu linkęs prie savo nuomonės (jei prasidėjo po gerų kelių timptelėjimų) kažkas plyšo arba sulinko.
Realiai vibraciją važiuojant gali duot:
kardanas su jungiamosiomis dalimis bei tarkim nuskridusi kardano balansavimo plokštelė, bei linkęs pats kardanas ploniausioje vietoje ties pakabinamu guoliu. Toliau reduktorius. linkę pusašiai, granatos ratų guoliai, galinės padangos.

Kaip supratau draugą ištraukė iš griovio tik "mušimo būdu" todėl visvien kažkas tikrai yra plyšę arba sulinkę. O taip ir bet ką galima nuplėšt

Gytautas 2012-03-03 11:46

Gal nuskambės juokingai, bet kaip situacija ratuose ? Gal kur nors dar yra užsilikusių žemių nuo skridimo į griovį ? Neseniai pats papiešęs saulių ant sniego kai išlėkiau į gatvę, tai maniau ratus pamesiu.

Tomskis 2012-03-03 11:48

tai ne jis i griovi skrido, jis tempe kita masina is griovio


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.