MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   ML Klasė (W163, W164) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=165)
-   -   W164 porankis ir turbinos raudona tarpine (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22053)

LukasW211 2018-10-30 22:40

W164 porankis ir turbinos raudona tarpine
 
Sveiki, katik nusipirkau W164 ML 3.2 CDI pries tai turejau W211 su tokiu paciu motoru ir sis modelis labai man patiko, bet dabar reikia pravazesnio automobilio.

Taigi mano klausimai jums:

1. Porankis yra truputi patrintas noriu ji nuimti ir persiuti. Kaip ji butu galima nuimti, nes visur ziuriu ir niekaip nerandu. Nenoriu nieko sulauzyti. Tai geriau paklausiu kaip nuimti.

2. Reikia Raudonos tarpines kuri statosi i turbina, nes viskas apibege tepalu is turbinos. Ar vienintele vieta yra nusipirkti Silber Auto ar kur galima ir kitur? Nes Kaune sanciu dalys neturi ir eoltas neturi. Aciu!

MBD 2018-10-30 23:09

Pirk Silbery ir nesuk k....u, nieko naujo neišrasi, ten ji apie 5€/1vnt.

LukasW211 2018-10-30 23:51

Citata:

Pradžioje rašė MBD (Post 508793)
Pirk Silbery ir nesuk k....u, nieko naujo neišrasi, ten ji apie 5€/1vnt.

Supratau teks apsilankyti tada Silberyje :)

Gal kas galit padeti del porankio, kaip ji nuimti ta pati dangteli, kad nuvesti tik persiuti?

Taipogi kur Kaune geriausia vesti pakeisti automatui tepalus?

amerika 2018-10-31 06:52

Citata:

Pradžioje rašė LukasW211 (Post 508790)
Sveiki, katik nusipirkau W164 ML 3.2 CDI pries tai turejau W211 su tokiu paciu motoru ir sis modelis labai man patiko, bet dabar reikia pravazesnio automobilio.

Taigi mano klausimai jums:

1. Porankis yra truputi patrintas noriu ji nuimti ir persiuti. Kaip ji butu galima nuimti, nes visur ziuriu ir niekaip nerandu. Nenoriu nieko sulauzyti. Tai geriau paklausiu kaip nuimti.

2. Reikia Raudonos tarpines kuri statosi i turbina, nes viskas apibege tepalu is turbinos. Ar vienintele vieta yra nusipirkti Silber Auto ar kur galima ir kitur? Nes Kaune sanciu dalys neturi ir eoltas neturi. Aciu!

gumos stovi dvi,keičiasi kartu su oro filtrais ir su staru nusiresetina,kaina abieju apie 25 eurus,keitimas labai komplikuotas,lužta ortakis ties ta raudona guma ir tada bega tepalas kuris sudegina sklendžiu varikli,pats ortakis naujas apie 325-350 euru ,be oro sklendžiu.

LukasW211 2018-10-31 15:44

Na buvau siandien silbery pirkau dvi gumas viena i turbina ta zieda kita i alsuokli, nes matosi jau pavargus. Tai uz ta didele i turbina 35 euru sumokejau. Kazkaip brangu. Kita karta kur butu galima rasti pigiau?

Apple 2018-10-31 16:25

Citata:

Pradžioje rašė LukasW211 (Post 508878)
Na buvau siandien silbery pirkau dvi gumas viena i turbina ta zieda kita i alsuokli, nes matosi jau pavargus. Tai uz ta didele i turbina 35 euru sumokejau. Kazkaip brangu. Kita karta kur butu galima rasti pigiau?

GTV - Forumietis Hunter

Darius 2018-10-31 17:58

Citata:

Pradžioje rašė LukasW211 (Post 508878)
Na buvau siandien silbery pirkau dvi gumas viena i turbina ta zieda kita i alsuokli, nes matosi jau pavargus. Tai uz ta didele i turbina 35 euru sumokejau. Kazkaip brangu. Kita karta kur butu galima rasti pigiau?

Aš tau turbūt fb rašiau, nes buvo toks pat klausimas, kad viskas priklauso nuo vin, ir apie kaina taip pat ;) viskas čia ok. Per gtv būtų gal kokia 30eu. bet savaite būtum laukęs.

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 508883)
GTV - Forumietis Hunter

Arba perki kitu nr tą didžiąją gumą, ji sunkiau užsideda ir yra galimybė sulaužyti vamzdį, tada bus nuo 250 už vamzdį kaina ;)

LukasW211 2018-10-31 18:19

Taip viska dare pagal vin numeri. Ir pats konsultantas sake kad to zieduko kainos skiriasi pagal auto vin. Na tiek to cia :) Paprastos parduotuves to neturi.

Taigi dar karta klausiu del porankio odos. Kaip ja nuimti? nes oda paplysus ir noriu persiuti porankio odine dali.

Kas Kaune gerai daro diagnostika ir supranta apie siuos Mersedesus? Reikia, kad padarytu pilna diagnostika kaip dirba purkstukai, dpf, egr ir visa kita, nes automobilis saltas ilgiau suka starteri. Pakatinimo lempute nemirksi, degimo metu trumpam pabuna isijungus ir issijungia kaip ir pas visas kitas auto.

Darius 2018-10-31 18:49

Citata:

Pradžioje rašė LukasW211 (Post 508896)
Taip viska dare pagal vin numeri. Ir pats konsultantas sake kad to zieduko kainos skiriasi pagal auto vin. Na tiek to cia :) Paprastos parduotuves to neturi.

Taigi dar karta klausiu del porankio odos. Kaip ja nuimti? nes oda paplysus ir noriu persiuti porankio odine dali.

Kas Kaune gerai daro diagnostika ir supranta apie siuos Mersedesus? Reikia, kad padarytu pilna diagnostika kaip dirba purkstukai, dpf, egr ir visa kita, nes automobilis saltas ilgiau suka starteri. Pakatinimo lempute nemirksi, degimo metu trumpam pabuna isijungus ir issijungia kaip ir pas visas kitas auto.

Kai būnu Kaune galiu aš padėti, yra dar forumiečių, tai: Gintaras, Rocky, Mariusgi

dėl odos, tai bus paprasčiau pasikeisti porankį susiradus kitą tvarkingą ;)

LukasW211 2018-10-31 19:48

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 508901)
Kai būnu Kaune galiu aš padėti, yra dar forumiečių, tai: Gintaras, Rocky, Mariusgi

dėl odos, tai bus paprasčiau pasikeisti porankį susiradus kitą tvarkingą ;)

Ok kaip pilnai pasileisiu susisieksiu privaciai :)

Na nerandu kito porankio pirkti, sake man gali persiuti. Negi kazkaip pati oda nenusiema? Norint pakeisti reikia visa kelma su panele draskyti?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.