MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Galvoju apie MB S Klase 2000m. Ka patartumet? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=921)

SPARSKIS 2008-12-14 17:08

Galvoju apie MB S Klase 2000m. Ka patartumet?
 
Galvoju Pirkti Mb S Klases 2000-uju Metu Benza Ka Patartumet Niekada Neturejas Merso.aciu

lionka 2008-12-15 10:26

Citata:

Pradžioje rašė SPARSKIS (Post 10234)
Galvoju Pirkti Mb S Klases 2000-uju Metu Benza Ka Patartumet Niekada Neturejas Merso.aciu

nepirkt.

vaidase 2008-12-15 12:25

nepirkt :)

cabrys 2008-12-15 12:28

Pirk

Edgaras 2008-12-15 12:47

apie tuos mersus esu girdejas kad kurjozu su amortikais turi... pas juos ten jie pripuciami ar kazkas panasaus. nu is serijos jeigu susisuka kompui tai paima ir viena puse masinos nuleidzia arba jeigu pakelsi servise visa masina ant keltuvo ir ijunksi degima kai ratai kabes tai nuleidus masina ratai liks taip pat islinde kaip ant kabancios...
nu nezinau kiek cia realiai tiesos esu girdejas kad jiem taip buna.. bet manau cia labiau pas kokius skendusius gali but daug bedu su kompais.

KanDI 2008-12-15 13:53

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 10252)
apie tuos mersus esu girdejas kad kurjozu su amortikais turi... pas juos ten jie pripuciami ar kazkas panasaus. nu is serijos jeigu susisuka kompui tai paima ir viena puse masinos nuleidzia arba jeigu pakelsi servise visa masina ant keltuvo ir ijunksi degima kai ratai kabes tai nuleidus masina ratai liks taip pat islinde kaip ant kabancios...
nu nezinau kiek cia realiai tiesos esu girdejas kad jiem taip buna.. bet manau cia labiau pas kokius skendusius gali but daug bedu su kompais.

Del situ kabanciu ratu tai tikra nesamone, draugas turi S klases 04m., niekad tokiu bajariu nebuvo, as pats turiu 04m., E klases su tokia pakaba ne karto tai neatsitiko, ir Silberauto servise kiek kartu buvau visus mersus kilnoja ir degimus sukineja uzvedineja ir t.t.... O kas liecia sita pakaba tai taip jos megsta padurniuoti kartais. Bet svarbiausia kad amortizatoriai tie butu geri nes jie kainuoja ne tiek kiek paprasti, o kartais reikia tik daviklius pakeis kurie kosmoso nekainuoja :bounce:

cabrys 2008-12-15 14:11

Jei paciam patinka tai ir pirk, aisku turi ji visokiu niuansu ir trukumu, bet nera tokiu auto kuri ju neturetu :)

mariukaz 2008-12-15 14:37

Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10256)
Del situ kabanciu ratu tai tikra nesamone, draugas turi S klases 04m., niekad tokiu bajariu nebuvo, as pats turiu 04m., E klases su tokia pakaba ne karto tai neatsitiko, ir Silberauto servise kiek kartu buvau visus mersus kilnoja ir degimus sukineja uzvedineja ir t.t.... O kas liecia sita pakaba tai taip jos megsta padurniuoti kartais. Bet svarbiausia kad amortizatoriai tie butu geri nes jie kainuoja ne tiek kiek paprasti, o kartais reikia tik daviklius pakeis kurie kosmoso nekainuoja :bounce:

Kad man atrodo si problema buvo pas ikireistailinius w220, nuo 1999 iki 2002 gamybos.

Pirkite w140 ir viskas bus ok ;)

SPARSKIS 2008-12-15 14:49

O Koks Varikilis Geresnis Is Benzininiu.galvoju 5 Litru Imti

SPARSKIS 2008-12-15 14:54

Gal Ir Durnas Klausimas Bet Ka Reiskia Tie W220,w140 Kaip Nesusidures Su Tais Mersais Tai Ir Nezinau


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.