MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Kur patartumet ismontuot dujas? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10472)

Hunter 2012-09-06 14:51

Hm.. Pas mane 90L balionas :D
O del BY duju tai pasidomekit kas netingit, idomiu faktu suzinosit. Tiksliau pasidomekit LT dujomu kokybe ir standartais, tada suprasit kodel isejo kalba apie BY ir RU dujas :D
Tomski, pamirsai dar pamineti kad tektu pastoveti pasienyje kokias 5val bendrai sudejus

Tomskis 2012-09-06 14:55

jei darbo diena ryte nuvaziuosi, tarkim pirmadieni, tai po poros val busi jau vel vilniuje. savaitgali tai gali tekti ir 6val pastovet i viena puse, ivairiai buna, nu bet del 100lt galima prastumti pora valandu.

vanix 2012-09-06 15:07

neturiu noro ir laiko vaziuot del pigiu duju i BY tiesa sakant. Dabar pildamas dujas Lietuvoj ir taip labai pigiai iseina vazinet, palyginus kaip vazinejau ant benzo :)

Tomskis 2012-09-06 15:14

bet tai primesk dar dvigubai pigiau vaziuotum, galetum pastoviai pedala ant kickdawno laikyt :)

Hunter 2012-09-06 15:25

:D as isivaizduoju kad ir dabar jau jam kick down retai nustoja veikt kai 2 kartus pigiau kuras kainuoja

vanix 2012-09-06 23:53

Tomski, zinok as ir ant benzo vazinedamas niekad neskaiciuodavau kiek ryja ir specialiai kazhkaip nestengiausi taupyt vaziuodamas, ne tiek daug prasuku tesiog. Reiketu vazinet daugiau gal pirkciau masina ekonomishkesne :) Duju iranga man atsipirks po 5k km, tai pagalvojau kodel gi ne :)

vanix 2012-09-07 17:55

buvau vel pas dujininkus, pasirodo permazas slegis buvo ruduktoriuje ar kazhkas panasaus, pareguliavo, tai dabar lyg ir vienodai vaziuoja ant duju kaip ir ant benzo net ir dugna spaudziant :seile2:

jonny 2012-09-07 23:46

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 228802)
buvau vel pas dujininkus, pasirodo permazas slegis buvo ruduktoriuje ar kazhkas panasaus, pareguliavo, tai dabar lyg ir vienodai vaziuoja ant duju kaip ir ant benzo net ir dugna spaudziant :seile2:

Buvai pas tuos pačius kur statė ar kur kitur?

Darvienas 2012-09-08 00:12

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 228802)
buvau vel pas dujininkus, pasirodo permazas slegis buvo ruduktoriuje ar kazhkas panasaus, pareguliavo, tai dabar lyg ir vienodai vaziuoja ant duju kaip ir ant benzo net ir dugna spaudziant :seile2:

Tai normalu, tik įdėjus dujas jas reikia reguliuoti keletą kartų kol pagauna tą reikiamą mišinį. Kitas reikalas kai dujininkai rimti, turi gerą įrangą ir tau ją reguliuoja ne ant laisvų garaže gazuodami bet prijungia kompą, pravažiuoji mieste/užmiestį o jie būtent važiavimo metu reguliavimą atlieka. Tada jokių bėdų ir kitą kartą pas juos apsilankai tik keisdamas dujų filtrą.

vanix 2012-09-08 00:51

Citata:

Pradžioje rašė jonny (Post 228840)
Buvai pas tuos pačius kur statė ar kur kitur?

pas tuos pacius, pavazinejom kartu su meistru, vaziavimo metu reguliavo ten kazhka per noutbook'a :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.