MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Tepalai. Reikia keisti tepalus, kas ka idomaus zinote? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=614)

Mindukaas 2008-07-15 12:03

Tepalai. Reikia keisti tepalus, kas ka idomaus zinote?
 
Sveiki. Reikia keisti tepalus ir galvoju kur cia geriau ir pigiau padarius. Tai nuvaziavau i SILBER AUTO ten kaina 600 lt su viskuo,po to nuvaziavau i KEMI ten darbas 40 lt ir galima savo tepalus atsivesti,tai galvoju kokie geriausi MERSAMS CLK tepalai? Gal kas zinote kokiu nuorodu apie MERSU variklius ir tepalus? Dekuj uz info.

dyzelis 2008-07-15 12:13

jei esi kaunietis tai rekomenduociau "Dagri" kur statybininku gatve netoliese, man 600-tiniui dare tai palikau (su viskuo jau cia) 290 Lt. Ten jie viska tau pasakytu kokiu reikia ir pan.

Mindukaas 2008-07-15 12:20

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 7291)
jei esi kaunietis tai rekomenduociau "Dagri" kur statybininku gatve netoliese, man 600-tiniui dare tai palikau (su viskuo jau cia) 290 Lt. Ten jie viska tau pasakytu kokiu reikia ir pan.

Reikes pasidometi ir apie DAGRI. Dekuj tau..

Vilmami 2008-07-15 14:21

Citata:

Pradžioje rašė Mindukaas (Post 7292)
Reikes pasidometi ir apie DAGRI. Dekuj tau..

dar gali Autidoje pasiziureti jonavos 252. Ir tepalus turi, ir filtrus suorganizuoja

Mindukaas 2008-07-16 10:28

O kokie kazin geriausi butu tepalai i MERSA?

dyzelis 2008-07-16 12:33

tai kad visi jie, tokie is zinomesniu normalus, busi servise siulys koki zinomesni ir pilkis :) nes kogero siulys tik sintetika.

Vilmami 2008-07-16 13:02

maniskiui shell pyle

Marrtynas 2008-07-16 21:07

O maniskiui kaip tik siule pusiau sintetini...

Mindukaas 2008-07-17 20:19

Na mano siule pur oil,tai dabar galvoju koks butu geriausias variantas.

-Sp- 2008-07-29 19:13

mineraline, pusiau sintetine ar sintetine alyva priklauso tin nuo variklio darbo stazo jei ka :mastau: mano 124 pusiau sintetinis mobil'as su filtru kazkas apie 70lt:laugh:

Pitbull 2008-07-29 20:30

Pilu tik MB aprobuota tepala.Specifikacijos neatsimenu.Keiciu Silberyje,o ten pila tik Mobil'a.Pvz.maniskiui priklauso 5W-50.Silberyje kai daromas automobilio aptarnavimas-tai keiciama ne tik tepalai ir tepalo filtras,bet ir oro,salono,kuro(dyzeliui kiekviena karta) filtrai...
Nepasitikiu kitokiu tepalu apart Castrol ir Mobil,rekomenduociau TIK siuos gamintojus...tik pirkti reikia zinomoje parduotuveje arba pas atstovus.Rimti tepalai-varikliui tik i nauda...Visokie Krone,Motec,Addinol ir t.t.tikrai neatlieka savo paskirties...cia is skaudzios patirties :blink:
Sorry...bet cia tik Mano NUOMONE...

dyzelis 2008-07-29 22:54

Citata:

Pradžioje rašė Pitbull (Post 7582)
Mobil

reiks turet omeny kitam kartui.

Mindukaas 2008-08-06 21:59

Citata:

Pradžioje rašė Pitbull (Post 7582)
Pilu tik MB aprobuota tepala.Specifikacijos neatsimenu.Keiciu Silberyje,o ten pila tik Mobil'a.Pvz.maniskiui priklauso 5W-50.Silberyje kai daromas automobilio aptarnavimas-tai keiciama ne tik tepalai ir tepalo filtras,bet ir oro,salono,kuro(dyzeliui kiekviena karta) filtrai...
Nepasitikiu kitokiu tepalu apart Castrol ir Mobil,rekomenduociau TIK siuos gamintojus...tik pirkti reikia zinomoje parduotuveje arba pas atstovus.Rimti tepalai-varikliui tik i nauda...Visokie Krone,Motec,Addinol ir t.t.tikrai neatlieka savo paskirties...cia is skaudzios patirties :blink:
Sorry...bet cia tik Mano NUOMONE...

Na gal ir teisinagi sakai. Sekanti karta kai reikes tepalus keisti,tai vaziuosiu i SILBERI ir ten man viska sutvarko.

Joshua 2008-10-02 19:24

Na jei nera galimybes ant duobes mb uzsivaryt tada pigiai jau nepasikeisi, o bet kokiam servise uz pakeitima lupa kaip reikint plius ant tepalu dar megsta antkainius uzsidet ir filtrai tos pacios firmos tampa gerokai brangesni..

Mygtukas 2008-10-03 02:01

del mobil tepalu tai as jais nelabai pasitikiu, nes kiek teko nekarta girdeti juos ispilsto(fasuoja) Lietuvoje, o pas mus gi visi kombinatoriai, kaskas net kokakola padirbineja.

Edgaras 2008-10-03 07:16

Kaune netoli politechnikumo kur tas tiltas ir statoilas yra tai ten salia nuosavam name zmogus keicia. uz keitima moket nereikia... pyliau pusiau sintetika mobil super w10 40 lygtai. tai uz tepalo litra 21 lt

dyzelis 2008-10-03 08:32

Citata:

Pradžioje rašė Mygtukas (Post 8406)
del mobil tepalu tai as jais nelabai pasitikiu, nes kiek teko nekarta girdeti juos ispilsto(fasuoja) Lietuvoje, o pas mus gi visi kombinatoriai, kaskas net kokakola padirbineja.

su Cola tai geras buvo :)

Raimis 2008-11-22 10:52

Citata:

Pradžioje rašė Pitbull (Post 7582)
Pilu tik MB aprobuota tepala.Specifikacijos neatsimenu.Keiciu Silberyje,o ten pila tik Mobil'a.Pvz.maniskiui priklauso 5W-50.Silberyje kai daromas automobilio aptarnavimas-tai keiciama ne tik tepalai ir tepalo filtras,bet ir oro,salono,kuro(dyzeliui kiekviena karta) filtrai...
Nepasitikiu kitokiu tepalu apart Castrol ir Mobil,rekomenduociau TIK siuos gamintojus...tik pirkti reikia zinomoje parduotuveje arba pas atstovus.Rimti tepalai-varikliui tik i nauda...Visokie Krone,Motec,Addinol ir t.t.tikrai neatlieka savo paskirties...cia is skaudzios patirties :blink:
Sorry...bet cia tik Mano NUOMONE...


sendien pasikeiziau tepalus ir tepalo filtra na man rekomendavo anksciau tai ir paklausiau, aisku gali daug ka prisneketi. W202 dizeliukas agip 138lt ir filtras 19lt, cia jau antras kritimas kolkas viskas ok. kaip si rusis tepalu? jauciu prie tu nepatikimu :confused:

Mygtukas 2008-12-20 10:30

Sveiki, man reikalingas patarimas, pirma karta zadu merse pasikeisti tepalus pats, visokiuose audi visada pats keisdavau. Masina 124 coupe su 320varikliu (162kw 220hp) tai jei neklystu tepalo filtras turi pas ji buti kasetinis, jei tokiam pakeist yra kaskas ka reikia zinot noreciau is zinanciu isgirst. Be to pas mane yra uzpilta sintetika taigi vel reikia pilt sintetika, klausimas kokia geriausiai tinka siam varikliui(firma, parametrai). Jei dar kokie niuansai yra keiciant alyva tokiam varikliui taip pat noreciau suzinot. Tikiuosi kasnors parasys kas zino apie tai ne is nuogirdu ar pan. pvz. zinau kad yra tarp mersu megeju dirbanciu servizuose ir siaip auto aptarnavimo sferoje. Kad alyvos keitime nereikia buti mechaniku-inzinierium tai viskas aisku, paprasciausiai noriu padaryti tai aukstam lygyje.

KanDI 2008-12-20 11:44

Domejausi SILEBERAUTO jie rekomenduoja ir patys pila tiktai MOBIL ir as naudoju savo MB tiktai MOBIL ir gaunu tokia kaina kokia gauna silber (vilniuje) bet reik imti pakuotem :bounce::xx: :zenklas: ir tas kuri gaunu 100% zinau kad yra tikras is suomijos o ne vietinio pilstymo !!!

Mygtukas 2008-12-20 12:21

kad gauni 100% mobil viskas ok, bet man reikia suzinoti koki tiksliai ar bent daug maz (is sintetikos) rekomenduojama pilti i mano varikli.

Mygtukas 2008-12-22 13:03

Nagi atrasykit, juk zinau kad yra cia daugiau ismananciu nei as, prasau.

Mindukaas 2009-04-23 08:37

Nelabai cia tau norejo padeti. Ar suzinojai apie savo tepalu filtra ka nors?

Tomskis 2009-04-23 11:58

kas zinot koki i W210 reikia pilti tepala? domina ne toki koki is lempos kas nors pila, o toks kuri rekomenduoja gamintojas, jei kas turit autodata bukit malonus paziurekit. W210 E250 D 210.010 berods motoras. kad sintetika tai tiek zinau as, o kokios firmos nzn.

Zee 2009-04-23 12:55

na as perku Agip sintetini tepala, aprobuota MB:
va sitas: http://www.dasta.lt/?s_id=59&lang=lt

Mauqlis 2009-04-23 13:12

Na as amensikai i savo ce320 162kw pili LIQUI MOLY Synthoil race tech GT1 10W-60 Sintetinė variklinė alyva.
Seip kas megsta palakstyti uz si tepala lietuvoi nerasit geresinio "kainos ir kokybes atzvilgiu" nes jis yra patikrintas sportininku ir maziekiu nafos gamykloi ant stendu isbandyti ir castrol, mobilai ir shelai tai vienintelis tepals kuris atlaiko apkrovas ir kokybe galiu garantuoti.
Pats vazineju visada smaugiu ir nuo keitimo iki keitimo nei laso tepaliuko ir geriausia yra tai kad jis nekeicia visiskai savo savybiu nei ant aukstu nei ant zemu temperaturu.
O jo banke kainuoja 5l apie 160lt.
O citam mercedesui tepalus pasikeisti vienas juokas elementa issiemi ir istatai kita tik neapversk jo nes skiresi skyles.
Ir karterio varztui saibos reikia tikslei nepamenu gal 16mm.
Sekmes keliuose ;)

dontikas 2009-04-23 15:10

As tai kazkaip su shell draugauju jau senai. savo 1992 W124 250D pildavau Shell Helix Plus Diesel 10W40. o dabartiniam 1998 W210 E300TD pilu Shell Helix Ultra Diesel 5W40. kazkaip patenkintas. apie Mobila tai girdejau kad kazkas ne to, o kitu ir nebandziau. :)

dontikas 2009-04-23 15:11

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 24343)
kas zinot koki i W210 reikia pilti tepala? domina ne toki koki is lempos kas nors pila, o toks kuri rekomenduoja gamintojas, jei kas turit autodata bukit malonus paziurekit. W210 E250 D 210.010 berods motoras. kad sintetika tai tiek zinau as, o kokios firmos nzn.

Turiu autodata, bet ten nerandu apie marke tepalo :confused:

bitch 2009-04-23 16:22

Visu garsiu firmu tepalai yra geri. Tik reikia paziureti ar jie tinkami MB, dazniausiai gamintojai ant bankiu raso kokioms markems jie tinka.

Mauqlis 2009-04-24 22:48

Citata:

Pradžioje rašė bitch (Post 24358)
Visu garsiu firmu tepalai yra geri. Tik reikia paziureti ar jie tinkami MB, dazniausiai gamintojai ant bankiu raso kokioms markems jie tinka.

Tai parodik man tepala ant kurio butu parasyta klasifikacija skirta nissan ar mazda bei koki honda modeli ?
Jai ant bankes nera parasyta MB 229.1/3/5 ar kaskas panasaus tai nereiskia kad jis netinka mercedes markei nes teplai apsorbuojami yra pagal raides. API ACEA A3 AES ir dar daugeli kitu.
O kad visu garsiu gamintoju teplaia yra geri tai yra nesamone nes as prie detaliu pradirbau jau 9 metus ir tikrai su tavimi nesutinku.

nova 2009-04-24 22:53

jei nera MB specifikacijos numerio (229.1/3/5 kaip pasakei), reiskia jis nera aprobuotas daimlerio.
nors kartais buna ir atvirksciai - jei yra MB specifikacija, tai dar nereiskia kad tepala aprobavo daimleris.

Mauqlis 2009-04-24 22:56

Sia apsorbacija reikia pirkti bet as galiu duoti daug pavizdziu ri katalogu kur aiskei parasyta juoda ant balto kad mercedes benz eina api a2 ar kiti tepalai.
O absorbacija buna del to kad jie perka ja is mercedes.
Ir tikrai nereiikai prisigalvoti tokiu dalyku.
Tai tinka tik tokiems modeliams kaip cdi ir labai galingiems kur yra auksti sukei ir t.t.
Na as jums sakau tai ka suzinojau ne per viena seminara )

Tomskis 2009-04-24 23:29

geriausias tepalas yra tas, kuri rekomenduoja gamintojas, ta raso manuale, nes dviracio jus neisrasit, gamintojas sugadino tukstancius varikliu parinkinedamas tepala, ir varikliu gadino ir prie aukstu ir prie zemu apsuku ir pan. todel pilant butent ta tepala kokio reik, masina vaziuos ilgai ir gerai. patikrintas variantas. ne daug kas pravaziuoja po 200kkm nieko nedares varikliui, nekalbant apie mb.

Mauqlis 2009-04-24 23:50

Na tas tai taip bet yra tepalu rimtesniu negul rekomenduoja gamintojas ir jo klase apsakoma yra raidemis.
Ir cia yra kekvieno rekalas. :)
As zinau ka pilu ir ka rekomenduoju tiems pas ka galingas variklis ;)

nova 2009-04-25 09:24

Citata:

Pradžioje rašė Mauqlis (Post 24474)
Sia apsorbacija reikia pirkti bet as galiu duoti daug pavizdziu ri katalogu kur aiskei parasyta juoda ant balto kad mercedes benz eina api a2 ar kiti tepalai.
O absorbacija buna del to kad jie perka ja is mercedes.
Ir tikrai nereiikai prisigalvoti tokiu dalyku.
Tai tinka tik tokiems modeliams kaip cdi ir labai galingiems kur yra auksti sukei ir t.t.
Na as jums sakau tai ka suzinojau ne per viena seminara )

zmogau, kokia apsorbacija? :unreal: :fire:

jei tu apie aprobacija, tai koks skirtumas kaip ji gaunama, ar ja reikia pirkti, ar galima gauti "per lova".. cia ne to lygio zaidimai kad daimler dalintu savo rekomendacijas kokio fuflovo "turbo racing" tepalo gamintojams. veliau tektu sumoketi didesne kaina.

yra tam tikras variklis, pavaru deze, ar bet koks kitas mechaninis mazgas reikalaujantis tepalo. yra aiskus gamintojo nurodymas konkreciam mazgui naudoti tam tikra tepala, turinti reikiamas savybes, testuota tukstanciais budu. ir gamintojas garantuoja, kad jis tinka naudoti siame mazge.

pilti tu gali nors ir atrabotke - masina tavo. bet kalba eina apie tepalus, kuriuos rekomenduoja daimler.

Tomskis 2009-04-29 19:51

Vyrai reik pagalbos, kazkur skaiciau forume kad yra zmogus kuris pardavineja Mobil tepala pigiau nei parduotuvej, bet neberandu dabar kai reikia :) turit gal kontaktus jo?

ir dar turiu klausima del tepalo filtro, pas mane W210 E250 D, ar tik vienoks filtras buna? Nes kitose masinose esu susidures jog buna du variantais, didesnis ir mazesnis filtras, jeigu nuperki mazesni, paskui pradeda degt tepalo slegio lempute. Ar mersuose nebus tokio varianto? Nueinu i parde, nusiperku ramia galva zinodamas kad tikrai tiks ?

Mauqlis 2009-04-29 20:14

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 24486)
zmogau, kokia apsorbacija? :unreal: :fire:

jei tu apie aprobacija, tai koks skirtumas kaip ji gaunama, ar ja reikia pirkti, ar galima gauti "per lova".. cia ne to lygio zaidimai kad daimler dalintu savo rekomendacijas kokio fuflovo "turbo racing" tepalo gamintojams. veliau tektu sumoketi didesne kaina.

yra tam tikras variklis, pavaru deze, ar bet koks kitas mechaninis mazgas reikalaujantis tepalo. yra aiskus gamintojo nurodymas konkreciam mazgui naudoti tam tikra tepala, turinti reikiamas savybes, testuota tukstanciais budu. ir gamintojas garantuoja, kad jis tinka naudoti siame mazge.

pilti tu gali nors ir atrabotke - masina tavo. bet kalba eina apie tepalus, kuriuos rekomenduoja daimler.

Na cia yra tavo nuomone ir as tau galiu pasakyti viena kad tu pilk visada ta tepala ir po dvieju simtu tukstanciu tavo rodykle kris zemyn kaip tu net nemanai.
Nes si apsorbazija yra rekomenduota tavo auto gimimo diena.
O technologijos eina i prieki ir tikrai galiu tave nuraminti kad tirkai esi neteisus ir seip kur yra rimti tepalai raicinginei jie yra pagal auksciausias apsorbacijos kategorijas.
Tik niekada negali pilti tokio tepalo kuris skirtas yra 5w30 0w30 5w20 ir dar kiti kuriu tirstumo santikis yra labai zmeas zinant kad mercedesams tepalo siurblys skirtas ne mazesniam tepalo klampumui kaip 0w40.
Apie pavuru deze isvis kitas reikalas su automatais nes ten jau turi atitikti sukibimas kad diskeliai atliktu savo darba.
O ka tu pilsi tai tavo asmeninis reikalas ir kai sneki nesamones apie tokius rimtus dalykus tia geriau nutilek nes tirkai cia tu suklydai.

Tomskis 2009-04-29 20:30

e nebegrybaukit, man geriau padekit :)

Mauqlis 2009-04-29 20:36

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 24985)
e nebegrybaukit, man geriau padekit :)

Atrodo sitas.
Tik suzinok ka jis praso gal tai tik snekos ;)
http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1...+pigiau&page=2

nova 2009-04-29 20:59

Citata:

Pradžioje rašė Mauqlis (Post 24983)
Na cia yra tavo nuomone ir as tau galiu pasakyti viena kad tu pilk visada ta tepala ir po dvieju simtu tukstanciu tavo rodykle kris zemyn kaip tu net nemanai.
Nes si apsorbazija yra rekomenduota tavo auto gimimo diena.
O technologijos eina i prieki ir tikrai galiu tave nuraminti kad tirkai esi neteisus ir seip kur yra rimti tepalai raicinginei jie yra pagal auksciausias apsorbacijos kategorijas.
Tik niekada negali pilti tokio tepalo kuris skirtas yra 5w30 0w30 5w20 ir dar kiti kuriu tirstumo santikis yra labai zmeas zinant kad mercedesams tepalo siurblys skirtas ne mazesniam tepalo klampumui kaip 0w40.
Apie pavuru deze isvis kitas reikalas su automatais nes ten jau turi atitikti sukibimas kad diskeliai atliktu savo darba.
O ka tu pilsi tai tavo asmeninis reikalas ir kai sneki nesamones apie tokius rimtus dalykus tia geriau nutilek nes tirkai cia tu suklydai.

visu pirma gal pradek naudoti teisingus zodzius kai kalbama apie rimtus dalykus. as apie "apsorbacija".

antra. nuomone ne mano, o mano automobilio (ir visu forumieciu turbut) gamintojo. o stai ka tu sneki - cia tavo nuomone.
tie tavo "raicinginei" tepalai gali tureti nors ir auksciausios kategorijos popieziaus aprobacija, bet jei jos nesuteike Daimler - kas garantuos kad mano variklis juos naudojant dirbs taip ir tiek, kaip jam priklauso? Dievas? o gal tu? kas suteikia automobiliui garantija galu gale?

technologijos zinoma juda i prieki ir keiciasi, bet nejau tu manai kad Daimler AG stovi vienoje vietoje nuo mano auto gimimo dienos? jie irgi nuolat keicia ir papildo rekomenduojamu skysciu sarasus.

del mercedeso tepalo siurbliu geriau isvis nenusisnekek, o paziurek bent jau i tepalu sarasa specifikacijoje 229.5 :ne:

kas ka pila i savo masinas - isvis kiekvieno asmeninis reikalas. as pvz linkes pasitiketi gamintojo rekomendacijomis ir pagal galimybes naudoti tepalus is MB specifikaciju sarasu.

na o paskutine tavo mintis - tiesiog auksine :thumbsup: as labai daznai ta pati pagalvoju skaitydamas tavo postus ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.