MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Driuliauskas R350CDI 2009 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26470)

driuliauskas 2020-03-24 13:53

Driuliauskas R350CDI 2009
 
5 Attachment(s)
Papuole y rankas niekuo neisiskiriantis sidabrinis su originaliais ratais R350CDI 2009.
Planas buvo aptvarkyt ir parduoti, bet sutvarkius pasikeite poziuris, pardaviau Viano, liko kieme C320, A200 ir R350.
Pakolkas pakeiciau abi galines pagalves nes per nakti nukrisdavo viena puse. Pakeitus pagalves po kalibracijos su star viena puse kelesi auksciau, beda rasta. Slanguciu antgaliaj leido ora prie voztuvo. Pakeiciau dezes tepalus, variklio tepalus, pakaitinimo zvakes. Sutvarkytas ir isvalytas salonas.
Paskirtis masinos grynai seimos poreikiams, todel jokiu ratu keitimu ar grazinimu nebus.
Vienintele mintis galvoje sukasi apie pilna airmatic. Meginsiu knistis internete ir jieskoti ar imanoma is priekines spiruoklines vaziuokles persideti y orine. Koki valdymo blokai reikalingi ir kas keiciasi. jieskosim rear entertainment ekranu ir desim ant sedyniu.
Taipogi nesu labai patenkintas galines kameros vaizdo kokybe, ypac nakti. Meginsim spresti ir tai.

pucenas 2020-03-24 13:58

Dar vienas bjaurybe i pasauli ... :xx: :xx:
Sveikas prisijunges :wave:
Reikalinga kalibracija pakeitus pagalves? Geras. As abejoju ar man dare. Ir viskas :good:
Iki patogaus seimyninio auto, sitam modeliui labao toli (mano nuomone) na bet pas tave long’as gal siektiek geresne situacija siuo klausimu.
Ir dar klausimas kokia ta seimyna. :)

driuliauskas 2020-03-24 14:03

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 531577)
Dar vienas bjaurybe i pasauli ... :xx: :xx:
Sveikas prisijunges :wave:
Reikalinga kalibracija pakeitus pagalves? Geras. As abejoju ar man dare. Ir viskas :good:
Iki patogaus seimyninio auto, sitam modeliui labao toli (mano nuomone) na bet pas tave long’as gal siektiek geresne situacija siuo klausimu.
Ir dar klausimas kokia ta seimyna. :)

Butu ne longas butu jau parduotas.
Seimyna kaip seimyna, vyras, zmona, 3 vaikai 8 metu 2 metu ir 7 menesiu. Dar labradoras ir katinas kuris dazniausiaj niekur nevaziuoja.

simaso 2020-03-24 14:05

Tai gi gerai tas sharanas atrodo, su amg apdaila su tvarkingais lienykais, ką dar reikia gražint? Svarbiausia, kad važiuotų gerai :)

pucenas 2020-03-24 14:06

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 531578)
Butu ne longas butu jau parduotas.
Seimyna kaip seimyna, vyras, zmona, 3 vaikai 8 metu 2 metu ir 7 menesiu. Dar labradoras ir katinas kuris dazniausiaj niekur nevaziuoja.


Tai visiskai netinkamas sitas modelis tokiai seimai. Jai kaip malonus kelioniu “"partneris"”. 3 gale sedeti jokio komforto na gal vaikai , bet bent 2 is ju suk edutem. O trecioi eilei.... tas laipiojimas. Irgi. Bet kiekvienas mes savaip suprantam. Kelione ir ju malonumus. Tokiai seimai. Multivanas :good: geriausias pasirinkimas.(mano nuomone) Nu gal ir mersu yra kokiu mikriuku normaliu nezinau :)?

Artunas 2020-03-24 14:13

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 531581)
Tai visiskai netinkamas sitas modelis tokiai seimai. Jai kaip malonus kelioniu “"partneris"”. 3 gale sedeti jokio komforto na gal vaikai , bet bent 2 is ju suk edutem. O trecioi eilei.... tas laipiojimas. Irgi. Bet kiekvienas mes savaip suprantam. Kelione ir ju malonumus. Tokiai seimai. Multivanas :good: geriausias pasirinkimas.(mano nuomone) Nu gal ir mersu yra kokiu mikriuku normaliu nezinau :)?

Nesi matęs Vito?

simaso 2020-03-24 14:14

Pucenai, Tu raminkis su tais volsvagenais :) Mersas turi Viano, kuris uz multivana visa galva aukščiau.

pucenas 2020-03-24 14:16

Driuliauskas R350CDI 2009
 
Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 531586)
Pucenai, Tu raminkis su tais volsvagenais :) Mersas turi Viano, kuris uz multivana visa galva aukščiau.


Ko tu gali noretu, is zmogaus kuris turi R klses mersa. Kad jis suprastu kas yra kas??? Nu ne. Normalus tikrai nepirktu R’’o ;)
Druliauskai tau tai netaikau :)

Arturai. Nepatinesi bet esu mates. Bet man imant jr ta ir ta tu paciu metu +- VW man grazesnis.

driuliauskas 2020-03-24 14:20

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 531581)
Tai visiskai netinkamas sitas modelis tokiai seimai. Jai kaip malonus kelioniu “partneris”. 3 gale sedeti jokio komforto na gal vaikai l, bet bent 2 is ju sunkedutem. O trecioi eilei.... tas laipiojimas. Irgi. Bet kiekvienas mes savaip suprantam. Kelione ir ju malonumus. Tokiai seimai. Multivanas :good: geriausias pasirinkimas. Nu gal ir mersu yra kokiu mikriuku nirmaliu nezinau :)?

Turejau viano 6 vietu 2.2 letas, didelis, nesisuka nors tu ka. Plius zmona priversti vairuoti kaska didesnio sunku. O sitas jai limpa. Kaskaip nepasakyciau kad vaikams ten maza vietos. Didysis gali kojas istiesti ir vistiek priekines sedynes nepasieks. Kedutes 2 plius pasikniukas be problemu telpa, suo gale. Vaziavom su situ y kita anglijos gala, visi tik be katino. Suo gale, stogo bagazine pilnai krauta, trys dviraciaj ant uzpakalinio kablio. 6 valandos pirmyn, 6 atgal. Po tokio pasibandymo visi liko patenkinti. Buse ten tos vietos daugiau tik y auksti.
Suseda visi, suny y gala ir batai. Stogo bagazine nepasinaudosi, nebent kopecias veziotis .

pucenas 2020-03-24 14:22

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 531589)
Turejau viano 6 vietu 2.2 letas, didelis, nesisuka nors tu ka. Plius zmona priversti vairuoti kaska didesnio sunku. O sitas jai limpa. Kaskaip nepasakyciau kad vaikams ten maza vietos. Didysis gali kojas istiesti ir vistiek priekines sedynes nepasieks. Kedutes 2 plius pasikniukas be problemu telpa, suo gale. Vaziavom su situ y kita anglijos gala, visi tik be katino. Suo gale, stogo bagazine pilnai krauta, trys dviraciaj ant uzpakalinio kablio. 6 valandos pirmyn, 6 atgal. Po tokio pasibandymo visi liko patenkinti. Buse ten tos vietos daugiau tik y auksti.
Suseda visi, suny y gala ir batai. Stogo bagazine nepasinaudosi, nebent kopecias veziotis .

cia su sitais "grabais" ziuriu ne mano vieno "gaspadine" labai patenkinta, jai sake labai patinka ir laiminga vazineja. "hepy vaif, hepy laif" :)
o siep tai viskas ok matau salaonas labai neblogai islaikytas ir kas man labai patinka pas tave, tai pilna oda. buvau rades pilnai salona uz gera kaina odini idealios bukles, bet zmoan uzprotestavo sake jai salta ziema, vasara karsta, tai "kobinuotas" daug geriau....


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.