MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Nesuprantu fiškės (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15439)

fantazijus 2014-10-28 11:19

Nesuprantu fiškės
 
1 Attachment(s)
Sveiki, gal kas įsivaizduojat, kaip pajungt? Ten laidai nupiešti lyg būtų vienoj linijoj, kai fiškėj eina dviem linijom. (spalvos neatitinka išviso man atrodo ir gali būt kad iš fiškės ištrūkę pora laidų) Man svarbu suprast kur kokie laidai turi būt fiškėj

vampyras 2014-10-28 11:35

tipiskas neoriginaliu daliu aprasymas, bet neturetum labai jaudintis del laidu liniju.
geriau paaiskink ka cia nori pajungti, ir i koki modeli.
p.s. uzuodziu koki w210 mopf ar w203, kurie neturi "Ignition" laido, o naudoja Can-Bus sistema :)

fantazijus 2014-10-28 11:56

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 361163)
tipiskas neoriginaliu daliu aprasymas, bet neturetum labai jaudintis del laidu liniju.
geriau paaiskink ka cia nori pajungti, ir i koki modeli.
p.s. uzuodziu koki w210 mopf ar w203, kurie neturi "Ignition" laido, o naudoja Can-Bus sistema :)

Ech na čia nieko rimto, čia tiesiog noname magnetola, auto modelis nesvarbu, nes laidus prijungt reiks vistiek į euro fiškę. Šita fiškė kur nuotraukose, jungias į magę, pridedu foto

Gadget 2014-10-28 12:00

Tai kas prie mages maziausiai ziuret reikia, Euro fiske pasidaryk pradziai... Kiekvienos magnetolos dazniausiai buna skirtingas isdestymas pajungimo..

vampyras 2014-10-28 12:01

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 361163)
tipiskas neoriginaliu daliu aprasymas, bet neturetum labai jaudintis del laidu liniju.
geriau paaiskink ka cia nori pajungti, ir i koki modeli.
p.s. uzuodziu koki w210 mopf ar w203, kurie neturi "Ignition" laido, o naudoja Can-Bus sistema :)

Citata:

Pradžioje rašė fantazijus (Post 361169)
Ech na čia nieko rimto, čia tiesiog noname magnetola, auto modelis nesvarbu, nes laidus prijungt reiks vistiek į euro fiškę. Šita fiškė kur nuotraukose, jungias į magę, pridedu foto

tikrai nesvarbu? :)

fantazijus 2014-10-28 12:07

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 361172)
tikrai nesvarbu? :)

Nesvarbu (bmw :D), mašinoj jau yra padaryta euro fiškė (female). Man reikia pasijungti šitos fiškės laidus prie euro fishės (male) kad galėčiau pajungt prie mašinos. Schema pirmam poste yra šitos magnetolos schema, kurios aš nesuprantu.
Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 361170)
Tai kas prie mages maziausiai ziuret reikia, Euro fiske pasidaryk pradziai... Kiekvienos magnetolos dazniausiai buna skirtingas isdestymas pajungimo..

Vat aš ir aiškinuosi koks čia išdėstymas pajungimo, kad prijungti prie euro fiškės

Gadget 2014-10-28 12:21

Citata:

Pradžioje rašė fantazijus (Post 361173)
Nesvarbu (bmw :D), mašinoj jau yra padaryta euro fiškė (female). Man reikia pasijungti šitos fiškės laidus prie euro fishės (male) kad galėčiau pajungt prie mašinos. Schema pirmam poste yra šitos magnetolos schema, kurios aš nesuprantu.


Vat aš ir aiškinuosi koks čia išdėstymas pajungimo, kad prijungti prie euro fiškės

Nu tai spalvos parasyta ka reiskia, paimi ir lituoji.

fantazijus 2014-10-28 12:22

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 361179)
Nu tai spalvos parasyta ka reiskia, paimi ir lituoji.

Spalvos neatitinka :/

vampyras 2014-10-28 12:32

Citata:

Pradžioje rašė fantazijus (Post 361173)
Nesvarbu (bmw :D), mašinoj jau yra padaryta euro fiškė (female). Man reikia pasijungti šitos fiškės laidus prie euro fishės (male) kad galėčiau pajungt prie mašinos. Schema pirmam poste yra šitos magnetolos schema, kurios aš nesuprantu.


Vat aš ir aiškinuosi koks čia išdėstymas pajungimo, kad prijungti prie euro fiškės

teisingai supratau?
tas baltas stekeris yra nuo tos radijos?
tada palieki viska kaip yra, dabar tau reikia elektros schemos nuo tavo modelio, ir tiesiog prijungti pagal ta schema laidus.

fantazijus 2014-10-28 12:39

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 361185)
teisingai supratau?
tas baltas stekeris yra nuo tos radijos?
tada palieki viska kaip yra, dabar tau reikia elektros schemos nuo tavo modelio, ir tiesiog prijungti pagal ta schema laidus.

Oj būtų lengva jei būtų kurnors šioje visatoje schema aiškią šitai magnetolai. Viskas ką įmanoma rasti internete- yra šioj temoj. Galvojau, gal aš, nedidelis elektronikas, tiesiog nesuprantu schemų šitų. O pasirodo čia nelabai ir įmanoma jas suprast?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.