MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Vito (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=166)
-   -   V Class vartotojo knygute? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1190)

kiF 2009-01-25 13:11

V Class vartotojo knygute?
 
Sveiki Mersistai! :zenklas:

niekaip negaliu rasti angliskos knygutes savo V220. Yra pas mane italiska, bet ten :cenzura: nesuprantu, o jeigu verst per koki interneto verteja is italu i anglu tai nieko suprantamo neiseina.

Gal kas turit minciu ideju iskur gaut man angliska vartotojo vadova? Nes nesuprantu kaikuriu dalyku, ir ant paneles kaikuriu mygtuku :)

Dar ta pacia proga visai paklausciau jei kam teko susidurt su Ambient klases galines orines vaziuokles keitimu i spyruokles. Patartumet kokias pirkt ar panasiai. Siaip dar like pora lasu kantrybes su ta pneumatine vaziuokle, prasivedes ant knopkes kad keltusi, nes tie aukscio reguliatoriai ar kazkas ten nupusho, tai tiesioginis rankinis kompresoriaus ijungimas dabar.

Taip dar geriau sakyciau, pirkciau kita Ambiente iskarto taip pasidaryciau, nes pasikeli pats kiek nori atitinkamai kokiu keliu vaziuoji (tenka kartais biski i siokia tokia bekele isokt :D )

Na dekui visiems uz demesi ir galima pagalba ir sveikinu visus su seniai praejusiom sventem :D :D

driuliauskas 2009-01-25 13:14

Citata:

Pradžioje rašė kiF (Post 13165)
Sveiki Mersistai! :zenklas:

niekaip negaliu rasti angliskos knygutes savo V220. Yra pas mane italiska, bet ten :cenzura: nesuprantu, o jeigu verst per koki interneto verteja is italu i anglu tai nieko suprantamo neiseina.

Gal kas turit minciu ideju iskur gaut man angliska vartotojo vadova? Nes nesuprantu kaikuriu dalyku, ir ant paneles kaikuriu mygtuku :)

Dar ta pacia proga visai paklausciau jei kam teko susidurt su Ambient klases galines orines vaziuokles keitimu i spyruokles. Patartumet kokias pirkt ar panasiai. Siaip dar like pora lasu kantrybes su ta pneumatine vaziuokle, prasivedes ant knopkes kad keltusi, nes tie aukscio reguliatoriai ar kazkas ten nupusho, tai tiesioginis rankinis kompresoriaus ijungimas dabar.

Taip dar geriau sakyciau, pirkciau kita Ambiente iskarto taip pasidaryciau, nes pasikeli pats kiek nori atitinkamai kokiu keliu vaziuoji (tenka kartais biski i siokia tokia bekele isokt :D )

Na dekui visiems uz demesi ir galima pagalba ir sveikinu visus su seniai praejusiom sventem :D :D

na del mygtuku tai visada gali mestelt foto y foruma ir pasiklaust. ma nau atsiras zinanciu ju paskirty:)

driuliauskas 2009-01-25 13:15

o del vartotojo vadovo tai man dazniausiai WWW.DETALI.RU gelbeja:)

kiF 2009-01-25 18:19

Aciu, detali.ru dar pravers. Bet ten detaliu aprasymai vartotojo vadovo .pdf ar kokio kito nelabai:) nes tiesiog kaikurias salono detaliu smulkmenas noreciau pasiaiskint :) o paneles mygtuku fotke idesiu cia netrukus :)

cabrys 2009-01-25 18:42

kiF, pabandyk ebay'uj paieskot, turetu buti, tik zinoma mokama :confused:
Arba dar googlej uzrasyk w220 manual :) Gal pasitaikys

ablomas2 2009-04-13 14:20

v220
 
gal kas turit v220 arba vito saugikliu isdestimo lentele ar lenteles nes sugikiu yra po sedina ir po panele:zenklas::aciu:

cabrys 2009-04-13 14:48

manuale turetu buti isdestymas :)

ablomas2 2009-04-14 22:17

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 22961)
manuale turetu buti isdestymas :)

gerai paziuresim aciu

ablomas2 2009-04-14 22:25

sveiki gal kas zinot ka reiske SRS kartais uzsidega panelei po kiek laiko uzgesta:fire:

mb001 2009-04-14 22:33

Citata:

Pradžioje rašė ablomas2 (Post 23093)
sveiki gal kas zinot ka reiske SRS kartais uzsidega panelei po kiek laiko uzgesta:fire:

oro pagalves daviklis. kazkur, greiciausiai, blogas kontaktas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.