MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   124 ce 1992 m. peciukas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15637)

Pincius 2014-12-02 14:03

124 ce 1992 m. peciukas
 
Neteiskyt uz nauja tema ,manau gal kada ir buvo kazkas panasaus klausta ...

Beda tokia ,erzinantis vidaus peciuko varikliuko darbo garsas-cypimas,daugiau cypia ant I ir II padeties, o ant greitesniu apstoja ,nors kartais irgi sucypia,kiek suprantu pats peciukas stovi po kapotu zemiau valytuvo,bet gal galima neisiminejant su kuom nors supurkst ,jei taip tai per kur? Gal kas jau turejo tokia beda ?

tomas225 2014-12-02 14:55

Man irgi butu idomu suzinoti, nes grynai tas pats ir pas mane darosi. Baisu kad vaziuojant nenustotu jis veikti :D

Pavidolis 2014-12-02 15:18

O nebuna dar, kad putimo stiprumas pulsuot pradeda? T.y. tai stipriau, tai vel normaliai?

oldtimer 2014-12-02 15:26

Citata:

Pradžioje rašė Pincius (Post 367476)
Neteiskyt uz nauja tema ,manau gal kada ir buvo kazkas panasaus klausta ...

Beda tokia ,erzinantis vidaus peciuko varikliuko darbo garsas-cypimas,daugiau cypia ant I ir II padeties, o ant greitesniu apstoja ,nors kartais irgi sucypia,kiek suprantu pats peciukas stovi po kapotu zemiau valytuvo,bet gal galima neisiminejant su kuom nors supurkst ,jei taip tai per kur? Gal kas jau turejo tokia beda ?

Pečiukas su radiatoriais ir oro sklendėm salone, o jo dalis su ventiliatoriumi po valytuvu. Todėl, kadangi ne salone, nėra labai sudėtinga nusiardyti, išsiimti valytuvą (irgi verta patepti) ir prieiti prie ventiliatoriaus, jei be kondicionieriaus galnet ir pro šoną įmanoma. Normaliai reiktų patepti, nes aklai iš tolo papurkšti kokiu nors lakiu tepaliuku tai sąžinės nuraminimas ir tai dėl vaizdo. Tiesa "nėra labai sudėtinga" turiu omenyje ne dabar, atviro kosmoso salygom - gatvėje, tamsoje ir prie -10.

Pincius 2014-12-02 16:20

Dekui uz patarima , pas mane su A/C ,tai dar toks klausymas ,nepucia oro per centrini ortaki viduje,visada uzsidarius sklende kad oras tik viduje cirkuliuotu,ir paspaudus knopke kad stipriai nupustu priekini stikla taippat nesuveikia ,paspaudus knopke kazkas tik suklaksi, bet stipriau nepucia,ar galetu but tame problema kad isimtas kondicionieriaus radiatorius ?

oldtimer 2014-12-02 17:04

Citata:

Pradžioje rašė Pincius (Post 367516)
Dekui uz patarima , pas mane su A/C ,tai dar toks klausymas ,nepucia oro per centrini ortaki viduje,visada uzsidarius sklende kad oras tik viduje cirkuliuotu,ir paspaudus knopke kad stipriai nupustu priekini stikla taippat nesuveikia ,paspaudus knopke kazkas tik suklaksi, bet stipriau nepucia,ar galetu but tame problema kad isimtas kondicionieriaus radiatorius ?


Ar A/C su klima? Ar tikrai sugedo? Ar perskaitytas user manualas apie jo naudojimą, nes tam tikrais režimais (defrosting) centrinis ortakis veikti ir neturi?
Ar kalbama apie vidinės cirkuliacijos režimą ar centrinį ortakį?
O gal pati ratuku valdoma sklendė iš kart už grotelių užsidarius?

Pas mane paprastas a/c ir veikia kaip turėtų tai neteko remontuoti ir gilintis į klimos veikimo ypatumus. Bet jei jau neabejotinai neveikia kada turėtų gal kiaura vakuuminė kamera valdanti atitinkamą ortakį. Nes klimos atveju visos sklendės, išskyrus esančias prie grotelių, valdomos automatiškai vakuumo kamerų pagalba. Nemažai info yra amerikiečių tinklapiuose, kadangi pas juos tokia komplektacija buvo standartinė. Dėl radiatoriaus tai tik tuščia sistema ir neveikia kondicionierius, neturėtų turėti įtakos ko gero.

Pincius 2014-12-02 18:44

pas mane irgi A/C be klimos,paprastas kondikas, su ratuku sklende atsidaro ir uzsidaro,angliskai nemoku ,tai amerikonai nepagelbes :D, greiciausiai kazkas su vakumais,siaip buvau pagalve,kur vietoj detuves keleivio pusej isemes,tai buvo fiskute nepajungta i ta visa vakumo valdyma,buvau anksciau ten krapstes ,tai netycia nutraukes ta fiske,bet dabar pajungiau,kaip spaudineju knopkes is tu triju kur randasi centinej panelej,tai tame vakumo blokeli kazkas suklaksi,bet sklende neatsidarineja, anksciau viskas veike,nutraukus kuria viena is zarneliu is to blokelio jauciasi kad vakumas susidaro,bet gal per silpnas,reikes vel ardytis ir atidziau viska apziuret ,bet cia jau po salciu,nes garazas nesyldomas,tai nesinori saltai krapsytis

hardas999 2014-12-02 19:34

Rudenį krapščiau konsolę ir radau nutrūkusią vakumo žarnelę. Kaip viską sutaisiau tai pradėjo darinėtis centrinio ortakio sklendė. Prieš tai girdėdavau kad šnypščia, bet neįtariau kad gali būti kokia vakumo žarna nutrūkusi.

Pincius 2014-12-02 19:50

Citata:

Pradžioje rašė hardas999 (Post 367543)
Rudenį krapščiau konsolę ir radau nutrūkusią vakumo žarnelę. Kaip viską sutaisiau tai pradėjo darinėtis centrinio ortakio sklendė. Prieš tai girdėdavau kad šnypščia, bet neįtariau kad gali būti kokia vakumo žarna nutrūkusi.

o kurioj vietoj radai nutrukusia zarnele ? pas tave su daiktadeze (bardacioku) ar airbekas ?

hardas999 2014-12-02 20:19

2 Attachment(s)
Geriau įdėsiu nuotraukas iš interneto , sunku nupasakoti, nes tų vakumo žarnelių nemažiai yra. Buvo nutrūkusi nuo plastmasės kur rodykle pažymėjau.

Pas mane daiktadežė.

http://www.mb1.lt/attachment.php?att...1&d=1417547846

http://www.mb1.lt/attachment.php?att...1&d=1417547861


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.