MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Šildomų sėdynių funkcionalumas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26854)

Audrius_ 2020-10-26 20:08

Šildomų sėdynių funkcionalumas
 
Sveiki. Artejant saltajam sezonui, noretusi kazkaip silciau sedeti ant kozos, isijungus sildomas sedynes, bet syla tik ties slaunimis, o keleivio pusėje tik vienoje puseje syla (bent jau taip keleivis teige). Kilo klausimas, ar dar neturetų silti ir nugaros sritis, ties juosmeniu? Sedynės yra pripuciamos, bet ne ventiliuojamos, jei tai turi itakos. O kaip pas jus syla?:)

Darius 2020-10-26 20:19

Turi šilti pilnai ir nugara ir sėdima vieta. Reiškiasi, kad jau elementai šildymo mirę.

P.S. Naudokit ne lietuviškus simbolius, nes nesąmonės gaunasi jūsų poste.

Audrius_ 2020-10-26 20:50

Okey, aciu uz pastaba!

O daug yra reikalu paskeisti sildymo elementus? Ar paprasciau jau pacia sedyne keisti?

Darius 2020-10-26 23:59

Citata:

Pradžioje rašė Audrius_ (Post 537682)
Okey, aciu uz pastaba!

O daug yra reikalu paskeisti sildymo elementus? Ar paprasciau jau pacia sedyne keisti?

Visų pirma reik turėt ką keisti, o pakeisti kaip kieno rankos į kurią pusę nulenktos ;) Aišku, pasikeitei kita sėdynę ir viskas, bet vėl vieną rasti bus ką veikti, nes dažniausiai visą komplektą nori parduoti.

amerika 2020-10-27 16:44

žinau priekines juoda oda šildomas ,gero stovio fl ,100 .tiksliau visos sedynes ,be dureliu išmušimu

Audrius_ 2020-10-31 23:22

Aciu uz patarimus ir pasiulymus. Na sedyniu dar neplanuoju keisti, yra kitu mazgu, kurias labiau reikia tvarkyti ��

microsim 2022-01-26 19:38

Neveikia sėdynės
 
Sveiki, esu čia naujokas, lyg ir neradau artimesnės temos. pas manne nesijungia šildomos sėdynės, net nešviečia mygtuke esantys šildymo lygio led, gal galit patart kur pradėti ieškoti bėdos?

amerika 2022-01-27 11:12

Citata:

Pradžioje rašė microsim (Post 545007)
Sveiki, esu čia naujokas, lyg ir neradau artimesnės temos. pas manne nesijungia šildomos sėdynės, net nešviečia mygtuke esantys šildymo lygio led, gal galit patart kur pradėti ieškoti bėdos?

star diagnoze,nors saugiklius pirmiausiai pasitikrink,sedyniu sildymo sugiklis paneles sone ruzavas....

gtr 2022-01-27 12:29

Citata:

Pradžioje rašė microsim (Post 545007)
Sveiki, esu čia naujokas, lyg ir neradau artimesnės temos. pas manne nesijungia šildomos sėdynės, net nešviečia mygtuke esantys šildymo lygio led, gal galit patart kur pradėti ieškoti bėdos?

Man buvo blokelis po vairuotojo sėdyne. Teko keist blokeli ir visas jungtis, nes per didele oksidacija buvo. Bet jei nori be spėlionių, tai tik Star.

amerika 2022-01-27 17:51

Citata:

Pradžioje rašė gtr (Post 545017)
Man buvo blokelis po vairuotojo sėdyne. Teko keist blokeli ir visas jungtis, nes per didele oksidacija buvo. Bet jei nori be spėlionių, tai tik Star.

jei pre feiso tai po sedyne,o jei feiso tai priekinis sam (keleivio)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.