MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Sukciai per mobile.de (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1974)

liudas777 2009-05-31 22:27

Sukciai per mobile.de
 
Sveiki visi! Čia tokį dalyką dabar darau ir nesugalvojau kur dar parašyt. Tai va. Pardavinėjau per mobile.de savo MB ir suderėjau čia su tokiu anglu. Jis man dabar atsiuntė čekį su gerokai per didele pinigų suma ir sako kad kas liks nuo mano prašomos kainos pervesčiau tam tikram transportuotojui. Tai man vat kilo klausimas ar niekas taip neprekiavo ir ar nepastebėjo kokių suktybių? Nes apie mobile.de tai visokių istorijų esu prisiklausęs.

samagonas 2009-05-31 22:42

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 28299)
Sveiki visi! Čia tokį dalyką dabar darau ir nesugalvojau kur dar parašyt. Tai va. Pardavinėjau per mobile.de savo MB ir suderėjau čia su tokiu anglu. Jis man dabar atsiuntė čekį su gerokai per didele pinigų suma ir sako kad kas liks nuo mano prašomos kainos pervesčiau tam tikram transportuotojui. Tai man vat kilo klausimas ar niekas taip neprekiavo ir ar nepastebėjo kokių suktybių? Nes apie mobile.de tai visokių istorijų esu prisiklausęs.

Net negalvok prasideti.Chia nigeriu shposai.Neturiu laiko dabar atkasti nuorodas.pasizhiurek pats per google. Vienu zhodzhiu tau perves perdidele suma,tu ishsiusi automobili,dar pats apmokesiu uzh siuntima,o jis susigrazhins pinigus,-pazhiurek gerai,tu ju negali nuimti bent 14 dienu.

liudas777 2009-06-01 16:17

Šiandien dar du dalykus padariau. Pasižiūrėjau pačiam mobile.de aprašo tokį atvejį. Tai labai ačiū tau samagonai. :) ir įdomumo dėlei nuėjau į banką. Sakė kad pinigai atsirastų sąskaitoj praeina 25 dienos, bet sakė kad labai mažai tikėtina kad pinigus galėtų atimt kas nors iš manęs. Bet manau kad visvien baigiu jau su tokiu klientu santykius.

Tomskis 2009-06-01 16:20

tai tu palauk, neskubek, pranesk jam kad biski uzsikapstei darbais, pratempk pora savaiciu, kol galesi nusimt pinigus, nusimk o tada arba siusk masina arba ne. :)

liudas777 2009-06-01 16:28

Aš panašiai galvoju. :D Planuoju su juo pažaist jo žaidimą. Atrašiau į jo laišką dabar. Patvirtinau kad gavau čekį. Žiūrėsiu ką jis toliau darys.

Tomskis 2009-06-01 16:48

nu ir viskas, derink krc, ten po diena pratempinek kad siandien ilgai dirbau, poto kad gimtadienis zmonos buvo, poto kad parduodamai masinai lempa kazkas isdause, dabar ieskai nupirkt ir pan. jei ir nieko neislosi, nors ciukcia i kelnes privarys :D

Paulius140 2009-06-01 17:34

jo pritariu, o dar geriau jei pamatysi, kad galai nesueina tai jam parasyk F..k you ir viskas:xx:

liudas777 2009-06-01 18:41

Nu čia geri jūsų patarimai. :D bet nemanau kad F.U. parašysiu ir atstos praradęs kelis tūkstančius eurų. :D galvoju gal dar į policiją nuvarysiu...

Tomskis 2009-06-01 19:19

eiktu, pasimk pinigus ir tepk slides :) Nes tau kai policija isikis, tai turesi dar mokescius sumoket uz parduota masina :)

Paulius140 2009-06-01 19:24

jo, kitaip sakant musk ragus!:xx::wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.