MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Nebepucia turbina. W202 C220 CDI (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9926)

Apple 2012-07-03 15:28

Citata:

Pradžioje rašė kalakuts (Post 220186)
na, dar kart isplausim jei neilgam. bent zinosiu kame reples.

Anksčiau ar vėliau reikės keisti. Nes plovimas daugiau jau gali ir nebepadėti.

Gadget 2012-07-03 16:44

Irgi ne beda, pakeisim :)

Raptor 2013-08-22 12:13

nebepucia turbina
 
sveiki.nesusitvarkau su spriteriu 3litru. turbina nepucia avariniam rezime. blogiausia tai jog nemeta klaidos kompas buvo jungtas ir ne vienas, rodo 0 klaidu.net kai atjungiu oro srauta ar agaera nerodo klaidos net cekas neuzsidega.ismeta ceka ir klaida kai atjungiu pvz.droseline sklende ,vaziuojant apsukos lipa virs 3stk.turbinos geometrijja neuzsikirtus nezinau nuo ko pradet,mintis galingas lt.pasekmes nes isinstaliavo dpf.ir pliuso 23kw.pridejo.gal koks variklio valdymas susip...gal kas turit minciu?

juozas 2013-08-22 16:16

vaziuok pas ji tegu daro diagnostika jis pats, manau kad cia kompo beda

Raptor 2013-08-22 17:15

skambinausi pirmadieni liepe atvaziuot ipus valdymo patobulinimus.tikiuos tuom ir baiksis si beda.nekazka kai tenka vidury lenku apsisukinet ir baikt kelione kazkokiem patobulinimam.rinkausi brangiausia firma ir gavau s....kai vimotoj perpus pigiau siule

juozas 2013-08-22 21:11

na visko buna, niekad nereik tokiu programavimu atlikt pries ilga kelione , siap jau lb senai vazineju su galingas.lt cipu, bet dar tu laiku kai vitoldas dare jam programas

Raptor 2013-08-26 18:32

gal kas gali parasyt ka reiskia sis klaidos kodas 2084.oro srautus keiciau net keturius,klaida ismeta kai dugnais uzminu bet ceko nemeta ir trauka nedinksta...

vampyras 2013-08-26 19:36

Citata:

Pradžioje rašė Raptor (Post 284344)
gal kas gali parasyt ka reiskia sis klaidos kodas 2084.oro srautus keiciau net keturius,klaida ismeta kai dugnais uzminu bet ceko nemeta ir trauka nedinksta...

jaigu apie sprinteri tai
2084-002 Dieselpartikelfilter-Durchflussüberwachung der Luftmasse- Die Luftmasse ist zu gering.
2084-001 Dieselpartikelfilter-Durchflussüberwachung der Luftmasse- Die Luftmasse ist zu groß.

jaigu 002 tada uzsikises ar nesandarus dpf
jaigu 001 truke vamzdeliai slangutes isdeges isbirejes dpf
p.s. abejais atvejais galimas dpf sensorio gedimas ar kebelis turi varza iki kompo, tuo paciu buvo netgi updeitai sprinteriams del dpf klaidu.
p.p.s. jaigu nuskaitineji su kokiu bosch ar kitu skaneriu ir klaidos aprasymas neatitinka pamirsk viska.

o del netraukimo ir kai nemeta jokios klaidos, pasikeisk po priekine desiniaja lempa toki eletromagneti ventili kuris reguliuoja turbina, ir jo stekeri su kontaktais nes bus visai prikepes.

Raptor 2013-08-26 20:43

aciu.jo kazkas panasaus raso typo per mazas oro srautas per dpf fyltra kuris senai isinstaliuotas.galingas lt.sako typo nektreipk demesio.seip del to trauka nesikeicia tik tiek kad ta klaida neramu ar neislys del to koks bugas?o po desine fara nieko ten nera buvau kazkada visa prieki nurinkes.pas mane 318 3l.motoras

vampyras 2013-08-26 21:07

Citata:

Pradžioje rašė Raptor (Post 284397)
aciu.jo kazkas panasaus raso typo per mazas oro srautas per dpf fyltra kuris senai isinstaliuotas.galingas lt.sako typo nektreipk demesio.seip del to trauka nesikeicia tik tiek kad ta klaida neramu ar neislys del to koks bugas?o po desine fara nieko ten nera buvau kazkada visa prieki nurinkes.pas mane 318 3l.motoras

as galiu tik atgal atstatyti taip kaip turi buti, visokiom operacijom neuzsiimneju, teks arba jais tiketi arba netiketi.
jaigu nera ventilio tada mano zinios tuom ir baigesi, su transporteriais as nelabai tedraugauju :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.