MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   M103 kapitalinio variklio remonto darbų eiga ir klausimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6659)

samagonas 2011-03-05 19:34

M103 kapitalinio variklio remonto darbų eiga ir klausimai
 
Klausimas tikriausiai driuliauskui ? Kokiu atveu reikia deti storesne tarpine ? Blin radau originalu mersini tarpiniu komplekta ir nupirkau, dabar man pradejo kosmonautai visokie burti,kad jei galva shliifuota reikia deti storesne tarpine,tipo su 2 arba trim dantukais (nesu ant merso jokiu dantuku mates, ant kibiru tai jo) , o ir ta galva man prashlifavo tik del vaizdo,nueme tik neshvarumus. Stumuoklius desiu milimetru didesnius, tai sakau,gal tas ant to ir kompensuosis ? Turiu omeny,kad per daug nesumazhes suspaudimo kamera ? Gal kas zhinot,kiek reikia nushlifuoti galva,kad jau stora tarpine butu ?
Atleiskit,kad ne i tema bishki, bet chia matau apie motorus kalbat. Mano motoras 3.0 M103 paprastas 12 vozhtuvu.

samagonas 2011-03-17 23:34

gavau tarpine,ji vizualiai identishka senajai. Tai kaip ten yra,-deti man ja ar ne ? :) Tarkit zhodi kas nors :) :aciu:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...#ht_2744wt_939

samagonas 2011-03-19 20:39

1 Attachment(s)
gerai,neatsakot man niekas :) tai gal kas zhinot,kaip suzhinoti,ar geram stovi tas itempejas, ar kaip jis ten vadinasi ? Turiu viena toki,tai shiandien nuvaliau, nuploviau,blizga,tik nesugalvoju,kaip patikrinti,naujas kainuoja bishki,tai sakau jei tas geras,tai uzhdechiau, nuimtas buvo nuo tvarkingai vazhiuojanchio automobilio.

Tomskis 2011-03-19 20:52

patikrint gali uzdejes tik :) jeigu kalbet apie guoli cia. o jei kalbet apie ta besisukanti ratuka, tai su pirstu pasuki jis staigiai kad suktusi, jei neuzia tai gerai

samagonas 2011-03-19 20:54

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 137434)
patikrint gali uzdejes tik :) jeigu kalbet apie guoli cia. o jei kalbet apie ta besisukanti ratuka, tai su pirstu pasuki jis staigiai kad suktusi, jei neuzia tai gerai

ratuka nauja turiu nupirkes,tik ten be ratuko,kazhkoks mechanizmas yra, net nezhinau,kaip jis turi dirbti :)

Tomskis 2011-03-19 20:55

dyzelije, tai uzdejus jeigu barska reiskia blogas :) nuemus jis vienodai atrodo ar naujas ar senas ar geras ar blogas. manau cia bus tas pat. kadangi ten jega didele motore, tai ten gerai ji ir paklibina, rankom nepaklibinsi, nepatikrinsi

samagonas 2011-03-19 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 137439)
dyzelije, tai uzdejus jeigu barska reiskia blogas :) nuemus jis vienodai atrodo ar naujas ar senas ar geras ar blogas. manau cia bus tas pat

tai jei blogas jis barshketi turi ?, Tikrai tam motore niekas nebarshkejo, pabandysiu ta ir uzhdeti.Nupirkchiau nauja, originalo uzh zhmonishka kaina nerandu, yra kazhkokiu noname pigiu, bet tada gal geriau senas ,bet originalus :)

Tomskis 2011-03-19 21:04

daug laiko pakeist neuzima, pasikeisk ir pamatysi , nepatiks nuimsi

vampyras 2011-03-20 02:07

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 137440)
tai jei blogas jis barshketi turi ?, Tikrai tam motore niekas nebarshkejo, pabandysiu ta ir uzhdeti.Nupirkchiau nauja, originalo uzh zhmonishka kaina nerandu, yra kazhkokiu noname pigiu, bet tada gal geriau senas ,bet originalus :)

jis vibruoja sokineja, pasitikrina tik uzdetas kai variklis veikia, o sugedes ir barska, ir tampsosi kaip velnias, kartais kaukia, retai sulinksta nukrenta dirzelis, seip keiciant dirzeli gali keisti ir itempeja, nieko blogiau nebus, o bevardinius gali pamirsti, gryba jie pjauna pastoviai, netgi neturi "ABE" ir tik padirbta "E" zenkla, o kai gerai pagooglini tai iso tikrinimas prilygsta Chinos-ISO :D

samagonas 2011-03-22 21:54

1 Attachment(s)
turiu pasistojusi,kita klausima,-vakar nusishveichiau ir ishsiardzhiau isiurbimo kolektoriu,nuemiau purkshtukus,man pasirode,kad jie lengvai ishsitraukia ish to plasmasiuko,ta gumyte,tokia,kaip padzhiuvusi. Jei isheis nupirkti uzh protinga kaina,tai statysiu naujus purkshtukus,bet zhiuriu,kad pagrinde jie parsiduoda pliki, o tos gumytes ir plasmasiukai atskirai. Klausimas,-ant kiek tvirtai turi stoveti purkshtukas tame plasmasiniam korpuse, ir jeigu pirkti tas dalis atskirai, ar butina pirkti ta plasmasini korpusa (jis pas mane tvarkingai atrodo ) ar uzhtenka tik tas gumytes pakeisti.
(pirma karta prie purshkalu prilindau, tai susiveliau bishki).
Numerius jau atkasiau tos gumytes tai po eura su kapeikom, o tie korpusai,jau po 6-7€, nedaug,bet vistiek kapeika,tuo labiau,kad yra kur leisti,dar ant to variklio :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.