MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   MB ratu "isvirtimas" (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1633)

Edgaras 2009-04-06 13:01

MB ratu "isvirtimas"
 
pas mane zeminta ta vaziuokle ir galiniai ratai stiprokai issiskete. aisku ir dyla vidines ratu puses ir t.t.

imanoma ten kaipnors pareguluoti ta isvirtima nekeiciant spyruokliu ir neaukstinant masinos ?

kalba eina apie C124 bet jeigu turit info ir apie kitus modelius pasidalinkit

bitch 2009-04-06 13:43

nieko tu jau ten nebepakeisi. Siaip grazu sveikai pavirte ratai :)

mb001 2009-04-06 15:43

Citata:

Pradžioje rašė Edgaras (Post 21792)
pas mane zeminta ta vaziuokle ir galiniai ratai stiprokai issiskete. aisku ir dyla vidines ratu puses ir t.t.

imanoma ten kaipnors pareguluoti ta isvirtima nekeiciant spyruokliu ir neaukstinant masinos ?

kalba eina apie C124 bet jeigu turit info ir apie kitus modelius pasidalinkit

nuvaziuok kur suvedimus daro ir pareguliuos - kazkaip i vidu pasuka juos ir tada vienuodai dila padangos.

Zee 2009-04-06 15:45

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 21803)
nuvaziuok kur suvedimus daro ir pareguliuos - kazkaip i vidu pasuka juos ir tada vienuodai dila padangos.

ir nudyla per sezona...

mb001 2009-04-06 15:48

Citata:

Pradžioje rašė Zee (Post 21805)
ir nudyla per sezona...

bet geriau nei tik trecdalis padangos turi sukibima...

Zee 2009-04-06 16:20

drysciau papriestarauti tamstai :)

yamato 2009-04-07 15:55

isvirtimas gale nesidaro... pas tave siaip normos ribose dar manau, suvedimas jei geras, dilti turetu tolygiai ;)
pats pas save dariausi suvedima, tai tik priekinis desinys ratas biski pabeges buvo :)

cabrys 2009-04-07 16:49

Truputi sulenk sake :D

Mygtukas 2009-04-08 11:27

Turi varyti pas meistru (geru meistru) kurie daro ratu suvedima, jie tau galinius ratus suves viena prie kito, bet meistrai turi buti ne pirma karta mersa darantys kitaip perdaug ratus suvedus viena link kito masinos subine kelyje plaukios (nestabili liks). Del padangu nudilimo, jei tau konkreciai vidine pose eda ir nieko nedarysi tai sues greiciau nei per sezona (ipac jei megsti paisdykaut). Be to pries varant daryti suvedima turi pasitikrint vaziuokle, kai vaziuokle bus tvarkinga suvedimas turetu padet. Man tokia pati problema buvo, kai praeita rugseji atlikau siuos paminetus zingsnius ratai kiek imanoma atsistojo i savo vieta, per kiek laiko padangos susinesios dabar dar nezinau nes tik pries savaite pakeiciau i vasarines 17r ,o ziemones devejosi gan normaliai, bet jos pas mane 16r , siuresnes ir ant skardiniu disku.

yamato 2009-04-08 18:48

isvirtimas 124 mersui nesidaro...
nebent suvedima tik pasidarysi... butum marijampoleje, tai pats padaryciau, darau suvedimus su kompiuteriu, tiksliau jau nemanau, kad ir imanoma... ;)

ir be to - jei padangos devisi tolygiai (suvedimas geras), tuomet nereikia tau sukti galvos ;) nebent del grozio ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.