MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 dega ABS ETS lemputes ir aisku visa tai neveikia. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3133)

Povilkas 2009-12-03 07:30

W210 dega ABS ETS lemputes ir aisku visa tai neveikia.
 
Sveiki, reiktu pagalbos. Dega ABS ETS lemputes ir aisku tai neveikia. Buvau servise du kartus, krapstesi krapstesi ir nieko nerado. Kompiuteris rodo, kad neveikia galinis kairis ratas, bet pakeitus davikli - vistiek neveikia, laidai irgi praskambinti - su jais viskas tvarkoj. Taciau pastebejau toki dalyka, kartais uzvedant auto ir imynus stipriai stabdziu pedala - lemputes ABS ETS neuzsidega ir tik atleidus pedala - jos pradeda degti. Kas tai galetu buti????
Is anksto dekingas uz ivairias mintis.

nissen29 2009-12-03 12:07

Citata:

Pradžioje rašė Povilkas (Post 50903)
Sveiki, reiktu pagalbos. Dega ABS ETS lemputes ir aisku tai neveikia. Buvau servise du kartus, krapstesi krapstesi ir nieko nerado. Kompiuteris rodo, kad neveikia galinis kairis ratas, bet pakeitus davikli - vistiek neveikia, laidai irgi praskambinti - su jais viskas tvarkoj. Taciau pastebejau toki dalyka, kartais uzvedant auto ir imynus stipriai stabdziu pedala - lemputes ABS ETS neuzsidega ir tik atleidus pedala - jos pradeda degti. Kas tai galetu buti????
Is anksto dekingas uz ivairias mintis.

galines stabdziu lempos dega?

Danius1 2009-12-04 00:07

Sveikas, panasus pozymiai buvo pas mano drauga w210, servisai nesugebejo padeti,, veliau nuvarem auto pas elektrika raukianti savo darba, tai jis atkapste kaskokia fyske ar davikli, kuris susijes su stabdziu sitema, jis stovi virs stabdziu pedalo uz apdailos. kazka cia vyrai panasaus apttarinejo, tai gal mane pataisytu, nes nelabai tiksliai gal apibudinau. Tas davikiuskas lyg kainavo 80 lt jei neklystu.

Povilkas 2009-12-04 08:55

Sveiki,
galines lempos dega. O siaip mintis gera del daviklio, reiktu pameginti pakrapstyti. O dar toks dalykas yra, gal susijes, o gal ne, bet kai buna siek tiek vesesnes naktys, tai atsisedus i auto - uzsivedus, stabdziu pedalas buna labai kietas ir siek tiek palaukus ar paminkius ta pedala - viskas susitvarko. O gal cia taip turi buti ???? :unreal:

mariuscom 2009-12-04 19:04

ta pati problema
 
pas mane w210, irgi pries pora dienu pradejo zibet ABS ir ETS, servisas neranda galu, gal kyla minciu kokiu kas galetu but??

Povilkas 2009-12-18 19:21

Sveiki, na stai mano ABS ETC atsigavo :thumbsup: . Nuveziau i servisiuka, Zmogus pasijunge kompa, ir iskart pamate kame reikalas, o gi viskas paprasciausioje varlyteje. Dainius1 buvo teisus. Uz varlyte sumokejau 90Lt uz darba nesakysiu, nes cia susitarimo reikalas. be to ir paciam pasikeisti labai imanoma, jai ne kreivarankis. O siaip, tai dabar turbut visada varysiu savo auto i ta servisiuka, kadangi ten chebra turi daug ivairios irangos kuri normaliai padeda diagnozuoti gedimus.
Aciu uz pamastymus linkiu visiem gero kelio :ralis:

nissen29 2009-12-18 20:55

Citata:

Pradžioje rašė Povilkas (Post 53184)
Sveiki, na stai mano ABS ETC atsigavo :thumbsup: . Nuveziau i servisiuka, Zmogus pasijunge kompa, ir iskart pamate kame reikalas, o gi viskas paprasciausioje varlyteje. Dainius1 buvo teisus. Uz varlyte sumokejau 90Lt uz darba nesakysiu, nes cia susitarimo reikalas. be to ir paciam pasikeisti labai imanoma, jai ne kreivarankis. O siaip, tai dabar turbut visada varysiu savo auto i ta servisiuka, kadangi ten chebra turi daug ivairios irangos kuri normaliai padeda diagnozuoti gedimus.
Aciu uz pamastymus linkiu visiem gero kelio :ralis:

koks cia serviziukas? :)

pucenas 2009-12-18 21:25

Pas mane irgi uzsidegdavo kartais ... Tai pasitares su kolegom mb1.lt pats isiemiau ta varlyte buvo apdege kontaktai pravaliau su peiliu ir ok. O ja pasikeisti tai , jai sugebi pasikeisti lempute tai varlyte tas pats bent pas mane pasuki ir isiima:)

Povilkas 2009-12-21 10:04

Vaziavau i Dagri kur paneriu gatveje. Ten yra toks Andrius auto elektrikas - talkovas vyras. O mano varlyte buvo pastipus, is vienu kontaktu - jokio signalo nebuvo. Nu bet dabar OK .

Povilkas 2009-12-22 19:06

Vaja, kai apsilazalinau, ne ta firmos pavadinima inpyliau :geda: ta firma vadinasi DIGLITA !!!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.