MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Kondicionieriaus pildymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9682)

Finalfour 2012-04-26 00:03

Kondicionieriaus pildymas
 
Na protingieji kurmiai, nutariau pasipildyt kondicionieriu. Kazkaip man rodos kad jau ir saldo jis maziau, ir is viso, freona karts nuo karto papildyt reikia, yra gi kazkokie gamintojo numatyti intervalai.
Tai va, speju kad pas W211 kaip ir pas kitas masinas, nieko blatno. Tad gal kas kur pildete/zinot normalu tiesiom rankom ir ne lupika kondicionieriu pildytoja? :)
Va, kokia akcija aptikau, bet paziurejus kokiame garaziuke jie bazuojasi, tai galas zino ar bent kapota atidaryti mokes :xx:
http://supergeras.kartu.lt/vilnius/a...ieriu-pildymas

Hunter 2012-04-26 07:13

Tomskis rase, kad pas kazkoki saldytuvu meistra 50lt pildymas, butu gerai apsisviest. O siaip zinau yra Dariaus ir Gireno g AC kondicionieriu servisas ar kazkas pan, tai pas juos vienintelius man uzvalcavo slangus, nes visam vilniuje neradau kas tai galetu padaryti (nekalbant apie hansa flex, kurie kosmose skraido)

Finalfour 2012-04-26 10:50

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 208701)
Tomskis rase, kad pas kazkoki saldytuvu meistra 50lt pildymas, butu gerai apsisviest. O siaip zinau yra Dariaus ir Gireno g AC kondicionieriu servisas ar kazkas pan, tai pas juos vienintelius man uzvalcavo slangus, nes visam vilniuje neradau kas tai galetu padaryti (nekalbant apie hansa flex, kurie kosmose skraido)

Na, man valcuot gal nieko ir nereikia, nekiaura sistema, tiesiog nuo gimimo nepildytas, o kaip zinia sis agregatas, kaip ir bet kuris kitas, reikalauja tam tikros prieziuros, nors ir nesugedes :) Man tereikia paisipildyti. Pamenu, pries tai turetam auto irgi viskas buvo gerai, jokiu gedimu, tiesiog nuo gimimo nepildytas buvo, tai pasipildziau, iskarto geriau saldyt pradejo kazkiek gramu truko ten freono jau nuo senatves.
O tas Tomskio saldytuvu meistras, tikiuosi ne tik prie saldytuvu tiesiai prieit moka, bet ir prie w211 kondicionavimo sistemos? ;) Laukiam Tomskio komentaru ;)
Na, ir del tos Dariaus ir Gireno g. - ji ilga, gal tiksliau galima kur servisas, kokie kontaktai, pasidomesim :)

Hunter 2012-04-26 11:32

Šaldytuvistai mokės elgtis nebijok, tik aišku tokiu tai patarčiau vengti: http://www.ackondicionieriai.lt/
Va šitie atlieka normalu pildyma ir šlangų valcavimą:
http://www.autokondicionieriai.lt/lt/apie-mus.html

Apple 2012-04-26 11:57

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208698)
Na protingieji kurmiai, nutariau pasipildyt kondicionieriu. Kazkaip man rodos kad jau ir saldo jis maziau, ir is viso, freona karts nuo karto papildyt reikia, yra gi kazkokie gamintojo numatyti intervalai.
Tai va, speju kad pas W211 kaip ir pas kitas masinas, nieko blatno. Tad gal kas kur pildete/zinot normalu tiesiom rankom ir ne lupika kondicionieriu pildytoja? :)
Va, kokia akcija aptikau, bet paziurejus kokiame garaziuke jie bazuojasi, tai galas zino ar bent kapota atidaryti mokes :xx:
http://supergeras.kartu.lt/vilnius/a...ieriu-pildymas

Tokiose akcijose net neverta ziurėti... as ratų keitimo kupona nusipirkau, tai net baisu pasidare, kai pamaciau kur atvaziavau. Tokiose akcijose dalyvauja visiskai pasisekimo neturintys servisai, kad bent kiek klientų prisitraukti. Pamirsk tas akcijas ant automobilio. Ten nebent koki nors daigta pirkti, o ne procedūras automobiliui, jei myli savo masiną :xx:

vanix 2012-04-26 12:20

pildziau praeta pavasari seskineje (ukmerges 200 lyg ir). Del kainu nzn, manau normalios visai ten kainos, pildziau visa sistema, tai kazhkur apie 200 lt isejo.
Eiles nemazos ten pas juos, geriau anksti ryta atvaryt, nors prisimenu tada kai atvariau 7 valanda ryto jau dvi masinos anksciau manes pildesi :D

Finalfour 2012-04-26 12:50

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 208724)
Tokiose akcijose net neverta ziurėti... as ratų keitimo kupona nusipirkau, tai net baisu pasidare, kai pamaciau kur atvaziavau. Tokiose akcijose dalyvauja visiskai pasisekimo neturintys servisai, kad bent kiek klientų prisitraukti. Pamirsk tas akcijas ant automobilio. Ten nebent koki nors daigta pirkti, o ne procedūras automobiliui, jei myli savo masiną :xx:

Dideli dalimi tu teisus, ypac del visokiu kuponu kur ratus balansuoja ar vaziuokle tvarko ir pan.. Bet - as plaunu masina tai tik su sitais kuponais, islepau. Nes nuplauti mokslo nereikia. Taip, kartais irgi skyle kokia uztaikau, bet, tarkime pastaruoju metu stengiuosi uztaikyt wash&drive plovyklos kupona, tai ten plauna taip, kas svaros broliams reiketu dar pasimokyt kartais. Zodziu kaip kur. Va, beja nusipirkes esu tekstilines plovyklos kupona kauno.g. Ten po 27 lt. eiles, o as uz 13 paemiau. Nori pasakyt ir ten nevykeliu plovykla? ;)
Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 208729)
pildziau praeta pavasari seskineje (ukmerges 200 lyg ir). Del kainu nzn, manau normalios visai ten kainos, pildziau visa sistema, tai kazhkur apie 200 lt isejo.
Eiles nemazos ten pas juos, geriau anksti ryta atvaryt, nors prisimenu tada kai atvariau 7 valanda ryto jau dvi masinos anksciau manes pildesi :D

Tas seskines kondisinu pildymas man kazkada labai nepatiko, atmarozu gauja dirba, nei ka paaiskna normaiai, pagarbos kliantui 0 ir kaina kosmosas. Jie tipo save vadina geriausiais vilniuje... Ir 200 kaina siek tiek prie kosmoso, kaip uz toki aptarnavima ir tokia skyle kur jie dirba.

vanix 2012-04-26 12:57

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208738)
Tas seskines kondisinu pildymas man kazkada labai nepatiko, atmarozu gauja dirba, nei ka paaiskna normaiai, pagarbos kliantui 0 ir kaina kosmosas. Jie tipo save vadina geriausiais vilniuje... Ir 200 kaina siek tiek prie kosmoso, kaip uz toki aptarnavima ir tokia skyle kur jie dirba.

nereikia ten daug ka ir aiskint is tikruju, svarbu greitai padaro savo darba ir viskas, daugiau nieko gi ir nereikia is ju. Del kainos nzn, kai lyginau su kitom vietom tada, tai visur panasi kaina buvo.

kas del plovimo, tai niekas nenuplaus geriau nei as pats :) na ir dar toks dalykas, kad patinka man savo masina plaut, kam dar kazhkam uz tai moket :)
Plaunu visada savitarnos plovyklose, su savo kibireliu ir sampunu atvaziuoju ir nuplaunu graziai :) 3-4 zhetonu pakanka

Finalfour 2012-04-26 13:09

Kad jau tema apie kondisinus, tai ir susijes prasymas: Kas turite galimybe parupinti pigesniu daliu - reikia salono oro filtro, anglinis pageidautina. Ten tas kur virs mazojo akumo stovi po kapotu :) Tomski, vel klausimas tau - tu ten kainas paderinti gali kur pigiau nebuna ;)
Mano VIN: WDB2110651A302485
EDIT: Ha, geras, paskambijau i Silberi, pasirodo ten yra du filtrai, abu po kapotu, vienas virs mazojo akumo, kitas analogiskai kitoje kapoto puseje. Geras, maniau ten vienas, niekad to kito po kapotu nemaciau.... Ir forumuose apie ta kita nemini. Na, eisiu paziuresiu :) Zodziu, silberyje abudu filtrai viso tik 185 lt. Tai jei jie angliniai ten, tai kaina visai draugiska sakyciau... Paklausus ar angliniai, silberis atsake kad tokie, kokie priklauso pagal vin, kokie ir stovejo is gamyklos isvaziuojant.
Edit 2: Isejau, paziurejau. Na niekaip nematau antro salono filtro po kapotu. Vienas viskas aisku - virs mazojo akumu, akivaizdus. Kitoje puseje - saugikliu deze, o ne filtras kaip silberis aiskina. Zodziu, kur antras salono filtras pas w211, kolegos?

Apple 2012-04-26 16:17

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208741)
Kad jau tema apie kondisinus, tai ir susijes prasymas: Kas turite galimybe parupinti pigesniu daliu - reikia salono oro filtro, anglinis pageidautina. Ten tas kur virs mazojo akumo stovi po kapotu :) Tomski, vel klausimas tau - tu ten kainas paderinti gali kur pigiau nebuna ;)
Mano VIN: WDB2110651A302485
EDIT: Ha, geras, paskambijau i Silberi, pasirodo ten yra du filtrai, abu po kapotu, vienas virs mazojo akumo, kitas analogiskai kitoje kapoto puseje. Geras, maniau ten vienas, niekad to kito po kapotu nemaciau.... Ir forumuose apie ta kita nemini. Na, eisiu paziuresiu :) Zodziu, silberyje abudu filtrai viso tik 185 lt. Tai jei jie angliniai ten, tai kaina visai draugiska sakyciau... Paklausus ar angliniai, silberis atsake kad tokie, kokie priklauso pagal vin, kokie ir stovejo is gamyklos isvaziuojant.
Edit 2: Isejau, paziurejau. Na niekaip nematau antro salono filtro po kapotu. Vienas viskas aisku - virs mazojo akumu, akivaizdus. Kitoje puseje - saugikliu deze, o ne filtras kaip silberis aiskina. Zodziu, kur antras salono filtras pas w211, kolegos?

Antras po bardacioku (ten 2 papildomu, kurių pas tave turbūt nėra) :) as nemaciau dar nei vieno W211 su dviem filtrais po kapotu :) bet aisku, as mates tik dyzelinius, gal pas benza kitaip.

Finalfour 2012-04-26 16:37

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 208776)
Antras po bardacioku (ten 2 papildomu, kurių pas tave turbūt nėra) :) as nemaciau dar nei vieno W211 su dviem filtrais po kapotu :) bet aisku, as mates tik dyzelinius, gal pas benza kitaip.

Ten po bardacioku prieit sudetinga? As itariu pas mane taip kaip pas tave, tas silberio pardavejas nusivapejo kazka, jis sake kad pas mane du, bet matomai del antro vietos nusisnekejo. Beja tokia kaina uz du filtrus ko gero rodo kad ne angliniai jie pas mane, arba tada fantastiskos silberio kainos :)

Apple 2012-04-26 16:41

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208783)
Ten po bardacioku prieit sudetinga? As itariu pas mane taip kaip pas tave, tas silberio pardavejas nusivapejo kazka, jis sake kad pas mane du, bet matomai del antro vietos nusisnekejo. Beja tokia kaina uz du filtrus ko gero rodo kad ne angliniai jie pas mane, arba tada fantastiskos silberio kainos :)

Tie kur po bardacioku silberyje kainuoja apie 700 LT :D tai jis tikrai ne apie tuos kalbejo. Siaip nepirk is silberio, kitoj parduotuvej lengvai uz 100 LT pasiimsi. Ir pas tave itariu tik 1 bus. O po bardacioku as nezinau kaip isimti, nes ten atsuki 4 varztus, nuimi plastmase ir yra 2 dėžės, jų atidarinėti nebandžiau. pas tave jų ko gero nebus, nes nėra mygtuko tiems filtrams. Jie būna, kai ant klimos valdymo būna toks mygtukas -> http://images52.fotki.com/v733/photo...4627/mb-vi.jpg

Finalfour 2012-04-26 16:51

Tai zinau, kad pas mane nera tos f-ijos, bet tai sakau gal tose dezese tada stovi paprasti filtrai, o ne angliniai kaip pas tave po bardacioku? Nes siaip idomu, is kur jis istrauke du filtrus, pagal vin juk ziurejo. Tai gal vienas po kapotu anglinis, kitas po bardacioku paprastas. Vat ir zinok zmogau... :)
Reikia Tomskio, jis ten daliu nesveikai pigiai gaut gali, pasakytu kaina gal ;)

Apple 2012-04-26 16:59

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208786)
Tai zinau, kad pas mane nera tos f-ijos, bet tai sakau gal tose dezese tada stovi paprasti filtrai, o ne angliniai kaip pas tave po bardacioku? Nes siaip idomu, is kur jis istrauke du filtrus, pagal vin juk ziurejo. Tai gal vienas po kapotu anglinis, kitas po bardacioku paprastas. Vat ir zinok zmogau... :)
Reikia Tomskio, jis ten daliu nesveikai pigiai gaut gali, pasakytu kaina gal ;)

Interkars tavo anglinio filtro kaina 75 LT, tai su jo nuolaida bus 53 LT :), jam reiks pirkti alaus, tai tas pats ir gausis :D

Tomskis 2012-04-26 17:39

ko jus kimbat prie manes :D

Finalfour 2012-04-26 17:43

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 208797)
ko jus kimbat prie manes :D

Paimk man filtra uz 53 lt. ir atstosim :xx:

Tomskis 2012-04-26 17:44

derink rytoj su Apple, tegu paima

Finalfour 2012-04-26 17:45

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 208800)
derink rytoj su Apple, tegu paima

Prie ko cia Apple?

Tomskis 2012-04-26 17:49

jis turetu apsipirkinet rytoj intercarse

Finalfour 2012-04-26 17:53

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 208804)
jis turetu apsipirkinet rytoj intercarse

Apple, tada kreipimasis i tave :) Prigriebtum man salono filtra? ;)

Apple 2012-04-26 18:06

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208806)
Apple, tada kreipimasis i tave :) Prigriebtum man salono filtra? ;)

Deze alaus + 50 LT :xx: :xx:

Finalfour 2012-04-26 18:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 208811)
Deze alaus + 50 LT :xx: :xx:

Tikrink pm ;)

Apple 2012-04-26 18:15

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 208812)
Tikrink pm ;)

PM dėžė alaus netelpa :ne:

fuktfukt 2012-05-16 17:29

NA kaina labai maza, nereali net.Turiu drauga saldytuvu meistra kuris netik pildo bet ir remontuoja auto kondicionierius. Man pildymas atsiejo uz savikaina nei daug nei mazai 75 lt. Cia tik medziagos. Jis sake kad yra kas naudoja kazkoki "S" kur dabar nebegaminamas tipo saldymo skyst, gal speju del to ir kaina maza tokia toje kontoroje. Pas mane w203 c220.Manau kad freono turetu daugiau tilpt pas tave nei pas mane. Tik meistriukas Jonavoj randasi va. Cia jau tau nepadesiu as tik siaip del bendro info.

Dalius/68 2012-05-16 17:39

Citata:

Pradžioje rašė fuktfukt (Post 212351)
NA kaina labai maza, nereali net.Turiu drauga saldytuvu meistra kuris netik pildo bet ir remontuoja auto kondicionierius. Man pildymas atsiejo uz savikaina nei daug nei mazai 75 lt. Cia tik medziagos. Jis sake kad yra kas naudoja kazkoki "S" kur dabar nebegaminamas tipo saldymo skyst, gal speju del to ir kaina maza tokia toje kontoroje. Pas mane w203 c220.Manau kad freono turetu daugiau tilpt pas tave nei pas mane. Tik meistriukas Jonavoj randasi va. Cia jau tau nepadesiu as tik siaip del bendro info.

Jei užpildys R11freonu,kuris buvo naudojamas iki 1992m ,gali po poros savaičiu išmest visa kondicionavimo sistema,nes jis sueda ne tik manžetus ,bet it aliuma iš kurio pagaminti visi vamzdeliai....be viso to jis dar ir nuodingas.

Tomskis 2012-05-16 18:38

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 212356)
Jei užpildys R11freonu,kuris buvo naudojamas iki 1992m ,gali po poros savaičiu išmest visa kondicionavimo sistema,nes jis sueda ne tik manžetus ,bet it aliuma iš kurio pagaminti visi vamzdeliai....be viso to jis dar ir nuodingas.

ne R11 kolega, o R12 - tokiu mano sistema uzpildyta. Freonu yra ivairiu, gali pildyt ir pakaitalais ir saldytuviniais, bet geriausia pildyt ta, kas parasyta ant lipduko po kapotu, net ir tepalas buna mineralinis kaip pas mane, ir buna sintetinis kaip su R134a pilasi. uzpilus kita tepala ar freona - greita mirtis kompresoriui

Dalius/68 2012-05-16 19:31

:xx: tik ant vieneto prašoviau,paskutini karta juo pildžiausi apie95metus...

patkinas 2012-05-16 21:25

o gal kas zino kas kaune pildo gerai ir ne uz kosmine kaina? pries vasara reiketu jau :)

Darius 2012-05-16 21:35

100 litų, praeitą savaitę pildžiausi. 86887vienas78septyni. Pasiskambink.

ramuno 2013-05-03 21:38

Kondicionieriu pindymas Vilniuje 860055555. Kaina 40-90lt Skambinkit, pakonsultuosiu kas prie ko ir nuo ko priklauso kaina.
Jei skelbimas ne vietoje istrinkit.

Evho 2013-05-03 22:13

Prie gariūnų pigiausias pildymas,kokį tik teko pildytis ir gerai dirba,ten vyrukai su furų šaldytuvais dirba,tai įrangos visam mersui sukonstruoti ir kapotą tikrai mokės atidaryti,tėvukas ten nuo kokių 2000 pidlosi.
Pravažiuojat gariūnus ir kaip yra posūkis į dešinę link maximos bazės,tai pravažiuojat jį (50-100metrų) ir po kaire puse bus daug sukvežimių,tai ten iki pat galo.

Apple 2013-05-03 22:22

Eva king UAB vadinasi :) THERMO KING saldymo irangos atstovai. Su jais dirbu kasdiena.

Tomskis 2013-05-04 07:04

tik ka reiskia fraze "geriausiai pildo" ? viena antgali uzmaut tereikia, ir papildyt. Arba papildo arba ne, nei gerai nei blogai nebuna, nebent tik pigiausiai ?

eSaS 2013-05-04 10:15

o yra kazkokie intervalai pildymo ? pvz kas vasara ? ar ten ner ko lyst jei saldo be problemu po ziemos sezono ?:)

hardas999 2013-05-04 11:04

kodėl tik vieną antgalį? juk yra aukšto ir žemo slėgio užpylimo jungtys. reiškiasi reikia prijungti du antgalius, o ne vieną :p


Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 269179)
tik ka reiskia fraze "geriausiai pildo" ? viena antgali uzmaut tereikia, ir papildyt. Arba papildo arba ne, nei gerai nei blogai nebuna, nebent tik pigiausiai ?


Kolibris 2013-05-04 12:27

Ir man idomu kaip su ta kondiske, kas kiek laiko pyldit ir t.t ar tarkim is po ziemos pirma kazkur patikrint ir tik tada jungt? praeita vasara puikiai veike, sia dar nebandziau jungt.

woodoooo 2013-05-04 14:41

siaip pats freonas nesibaigia niekada nes kondiske uzdaras ratas, bet jei yra sistemoje nesandarumu tada iseina. jei saldo tai ir ner ko lyst.

Kolibris 2013-05-04 14:43

Dekui :)

Tomskis 2013-05-04 14:51

Citata:

Pradžioje rašė hardas999 (Post 269199)
kodėl tik vieną antgalį? juk yra aukšto ir žemo slėgio užpylimo jungtys. reiškiasi reikia prijungti du antgalius, o ne vieną :p

pildo per viena antgali :P gali va slanga su manometru nusipirkti ir pats sau pasipildyti
http://xado.lt/Automobilinis%20freonas/test-konnektor

Tomskis 2013-05-04 14:55

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 269195)
o yra kazkokie intervalai pildymo ? pvz kas vasara ? ar ten ner ko lyst jei saldo be problemu po ziemos sezono ?:)

intervalu nera, yra tik kiekis freono, jis daznai rasomas po kapotu esancioj lentelej, arba autodatoj gali rast, kad pvz freono 0,45kg telpa. jeigu jo bus maziau, tai gali prasciau saldyt, jeigu perdaug, kompresoriu gali suvaryt ir pan.

o seip principas tas pat kaip ir saldytuve, saldtyvo nepildom juk kasmet


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.