MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 c220D užgesta šaltas variklis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5772)

Renčius 2010-11-15 19:32

W202 c220D užgesta šaltas variklis
 
Sveiki. Ryte ar kai automobilis pastovi kokias 4-5h esant vėsiam orui tik užvedus variklis trumpai padirba ir savaime užgesta. Užvedus, šiek tiek pagazavus viskas dirba normaliai, taip pat jei pavažinėji šiek tiek ilgiau kuriasi be problemų. Gal kas buvote susidūrę su tokia problema? Kur ieškoti problemos? Tiesa, pastebėjau, jog žarnelėmis kuras paduodamas su šiek tiek oro, ar gali būti viso šito problema? MB C220 95m. dyzelinas.

ldalius 2010-11-15 19:37

kuro žarnelėse oro būti neturi. W202 modeliuose kartais būna kad orą gaudo per išsidėvėjusius guminius žiedelius prie kuro filtro ieinančiuose štuceriuose, gali būti nesandari kuro sistema, taip pat užsinešęs papildomas filtriukas prie pagrindinio kuro filtro, problemos kuro bake (kuris w202 yra iš dviejų dalių su perpumpavimo sistema)
Pirmiausia reikia pašalinti oro burbulus sistemoje, o tada žiūrėti toliau.
Kad isitikinti jog nėra problemos vamzdyne ir bake tai galima atjungus abi šlangeles nuo ateinančių iš bako vamzdelių jas sukišti į šalia variklio padėtą kanistriuką su kuru. Jei niekas nesikeičia tada sekam visą sistemą iki siurblio

Tomskis 2010-11-15 19:50

man tai panasiau i zvakes ar forsunkes, nesipurto variklis kai tik uzkuri, pries uzgestant?

Renčius 2010-11-15 19:53

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 109379)
man tai panasiau i zvakes ar forsunkes, nesipurto variklis kai tik uzkuri, pries uzgestant?

buna buna, sioks toks purtymasis kurio nera kai variklis siltas.

ldalius 2010-11-15 19:55

nei dėl žvakių nei dėl forsunkių variklis jeigu jau užsikūrė tai užgesti negali jei kuras yra paduodamas

Tomskis 2010-11-15 19:55

nei nedirba pora zvakiu, ar forsunkes myza laisvai gali. abu tokie atvejai pas mane buvo, uzkuri ir iskart uzgesta, jei gazo neprilaikai

ldalius 2010-11-15 19:58

na jeigu nedirbtų pora forsunkių ar pora žvakių tai kaltų ir dūmytų šaltas kaip KAMAZas

Renčius 2010-11-15 20:06

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 109388)
nei nedirba pora zvakiu, ar forsunkes myza laisvai gali. abu tokie atvejai pas mane buvo, uzkuri ir iskart uzgesta, jei gazo neprilaikai

na prilaikyt nereik, kai tik uzgesta, uzvedu ir pagazuoju siek tiek, viskas tada dirba normaliai.
kokios remonto kainos jei butent zvakese ar forsunkese problema?
del dumu tikrai nepastebejau, jog ju butu daugiau.

xrs 2010-11-15 20:39

Citata:

Pradžioje rašė Renčius (Post 109361)
Sveiki. Ryte ar kai automobilis pastovi kokias 4-5h esant vėsiam orui tik užvedus variklis trumpai padirba ir savaime užgesta. Užvedus, šiek tiek pagazavus viskas dirba normaliai, taip pat jei pavažinėji šiek tiek ilgiau kuriasi be problemų. Gal kas buvote susidūrę su tokia problema? Kur ieškoti problemos? Tiesa, pastebėjau, jog žarnelėmis kuras paduodamas su šiek tiek oro, ar gali būti viso šito problema? MB C220 95m. dyzelinas.

Pas mane su 250D panasi problema. Is po nakties kuro sistemoj buna oro. Del to variklis garsiai dirba ir purtosi. Matyt pas tave to oro daugiau, tai dar ir uzgesta. Gerai pergazavus oras issivaiksto ir variklis pradeda graziau dirbt. Siek tiek pravaziavus viskas susitvarko. Ir oro nebesimato slangutese.

ldalius 2010-11-15 20:46

Citata:

Pradžioje rašė Renčius (Post 109397)
na prilaikyt nereik, kai tik uzgesta, uzvedu ir pagazuoju siek tiek, viskas tada dirba normaliai.
kokios remonto kainos jei butent zvakese ar forsunkese problema?
del dumu tikrai nepastebejau, jog ju butu daugiau.

neskubėk dar draskyt forsunkių ir žvakių - pirmą orą panaikink sistemoje, o tai kainuoja labai nedaug (jei pats dirbi) tik laiko reikia


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.