MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   S202 stabdziai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6469)

iMechanic 2011-02-11 12:20

S202 stabdziai
 
ar ir jusu w202 stabdziai ziauriai buki? mano s202 stabdziai toki nerangus, norint masina ant sauso asfalto staigiai sustabdyti iki tol kad suveiks ABS, reikia nemazai fizines jegos paaukoti tam. gal klausimas ir nekiltu, jei ne pries tai vairuota A4 95m. ten vos paspaudus pedala, lipdavai prie stiklo, o cia labai jau kontrastingai liginant su buvusiaja. gal tiesiog "lievi" diskai stabdziu? variau tech. tai efektyvumas stabdziu nepriekaistingas.

Tomskis 2011-02-11 12:31

pas mus normalus stabdziai, vakumo jau pas tave nera kaip suprantu, belieka paziuret stabdziu skyscio ligi, nuorint sistema, jei nepades pasikeist pagrindini cilindra

lisas 2011-02-11 12:35

norejau ta pati parasyti,bet tomskis aplenke

iMechanic 2011-02-11 12:36

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 129911)
pas mus normalus stabdziai, vakumo jau pas tave nera kaip suprantu, belieka paziuret stabdziu skyscio ligi, nuorint sistema, jei nepades pasikeist pagrindini cilindra

keite slangutes servise, lyg nuorino normaliai. skyscio norma. o gal paprasciausiai vakumine slanga kiaura kazkur?
o kas tam cilindrui gali buti?

beje dar prisiminiau, jei masina uzgesinu ir po kazkiek laiko ateinu ar po nakties ar dar greiciau. tada pedalas stabdzio buna kietas ir praktiskai sustabdyt neuzvesta masina nebeymanoma.

Tomskis 2011-02-11 12:39

tavo masinoj nera vakumines sistemos isvis, cilindrui nzn kas gali but, pasikeiti ir valio. o pries stabdziu vamzdeliu keitima tas pat buvo?

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 129916)
beje dar prisiminiau, jei masina uzgesinu ir po kazkiek laiko ateinu ar po nakties ar dar greiciau. tada pedalas stabdzio buna kietas ir praktiskai sustabdyt neuzvesta masina nebeymanoma.

del sito nezinau, man panasu kad ora traukia kur nors, nedingsta skystis?

iMechanic 2011-02-11 12:42

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 129918)
del sito nezinau, man panasu kad ora traukia kur nors, nedingsta skystis?

nu nedinksta, dar tik menesis kaip turiu sia masina, bet to nepastebejau.
gal gali placia apie pagrindini cilindra? ir kokia jo oreantacine kaina?:)

Darius 2011-02-11 12:55

Jei variklis neuzvestas, tai tau stabdzio pedalas ir bus kietas. Taip visose auto.

ldalius 2011-02-11 13:16

jei vakuuminė pūslė sandari prie stabdžio pagrindinio cilindro, tai ir po dviejų dienų pirmas stabdžio paspaudimas neužvestu varikliu bus efektyvus.
Beje ant šlangos, kuri eina nuo vakuuminio siurblio į pūslę dar yra atbulinis vožtuvas plastmasinis uždėtas

O jei vakuumo gero nebus - stabdžiai bus prasti

Mano žmonos w202 vos koją pridėjus prie pedalo jau limpa prie asfalto

iMechanic 2011-02-11 13:18

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 129925)
jei vakuuminė pūslė sandari prie stabdžio pagrindinio cilindro, tai ir po dviejų dienų pirmas stabdžio paspaudimas neužvestu varikliu bus efektyvus.
Beje ant šlangos, kuri eina nuo vakuuminio siurblio į pūslę dar yra atbulinis vožtuvas plastmasinis uždėtas

O jei vakuumo gero nebus - stabdžiai bus prasti

Mano žmonos w202 vos koją pridėjus prie pedalo jau limpa prie asfalto

teisingai del laiko tarpo sandarioj sistemoj.
na begu prie masinos ir ziurinejuosi kaip ir kas.

na ka uzmeciau aki i visa sitema, siurblys kazkoki vakuuma sudaro. trisakis yra ant slangos vakumines kuris veda i egr tai nuemus slangute vakumas yra, tik ar pakankamas nznau. negaliu spresti, nes vienas buvau ir nznau kaip patikrint kad egr suveiktu. manau jei nubus pakankamo vakumo tai ir egr nedirbs? beje jei po nakties pedalas lieka kietas, tai gal but tikrai per vakuumine pusle "duch as" iseina?

radau kazkokia tema susijusia su kietu pedalu, del sios priezasties gali buti kaltas servomechanizmas. jis yra manajam MB?

sausainius 2011-02-11 14:22

nzn as ir kai s202 turejau jie man buki pasirode :) bet po to pripratau, tai visai gerai buva, net patiko. o ne kai prisilieit prie pedalo ir prie stiklo limpi :)
pas mane stabdziu sistema buvo gera, kaladeles naujos. neimk i galva.
nebent as kitiap suprantu ta stabdziu vanguma.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.