MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   MB1 Forumas (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Del tvarkos forume (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=886)

mb1 2008-12-01 10:45

Del tvarkos forume
 
Sveiki kolektyvas :wave:


Ar galetumet mane informuoti apie kiekviena
nekorektiska, su keiksmazodziais, ar nepagarbu post'a?

Tiesiog tokiame poste paspaustumet po dalyvio vardu raudona
sauktuka ir visa info gauciau.

Ka manot, kad butent Jus ir butent taip kontroliuotumem postu turini?


Admin.

arbuzas 2008-12-01 15:07

Citata:

Pradžioje rašė mb1 (Post 9949)
Sveiki kolektyvas :wave:


Ar galetumet mane informuoti apie kiekviena
nekorektiska, su keiksmazodziais, ar nepagarbu post'a?

Tiesiog tokiame poste paspaustumet po dalyvio vardu raudona
sauktuka ir visa info gauciau.

Ka manot, kad butent Jus ir butent taip kontroliuotumem postu turini?


Admin.

Kol kas visi mandagus ir nesukaujantys. Del to sitas forumas man ir patinka. Cia visi nuomone reiskia neizeidinedami kitu ir nesiveliant i asmeniskumus.

yamato 2008-12-01 17:00

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 9961)
Kol kas visi mandagus ir nesukaujantys. Del to sitas forumas man ir patinka. Cia visi nuomone reiskia neizeidinedami kitu ir nesiveliant i asmeniskumus.

manau cia yra del to, kad cia ne visi tokie jauni, kaip as :)
visi labiau patyre, labiau gerbia kitus :)
ne kaip kokiam bmw forume :good:

Duvis320 2009-01-12 13:42

ar nebutu paprasciau kad butu daugiau administratoriu kurie priziuretu tvarka forume, gal forumas butu aktyvesnis jei butu daugiau temu?

mb1 2009-01-13 11:21

na kol kas vienas adminas viska tvarko, bet yra minciu paimti koki nors moderatoriu, savanori, kuris galetu skirti keleta val. per diena, pavadinkim tai - savo pomegiui :) galbut net ir is cia, aktyviu forumo dalyviu, kuris butu saziningas, neabejingas MB ir kazkiek pazystantis PC :)
tiesiog kad butu lengviau tvarka priziureti, pvz kad ir keiksmazodzius, visvien vienas kitas mestelna, ko geriau nedaryti, nes poto man tenka juos vistiek cenzuruoti ;)

Del temu tai kiek bus turinciu minciu ir norinciu jas kurti, tiek ju ir bus ;) viskas priklauso nuo nariu, ju gausos, bet kol kas tiktai pleciames ;)


Dekui, admin.

Duvis320 2009-01-13 13:22

nariu gausa tikrai nepadides, jei nebus aktualiu temu, jei nebus tvarkos forume,
pvz siulyciau kad del tvarkos tarkim kad ir technineje dalyja
visada pradeti

PVZ
PROBLEMA:marke modelis, labai trumpas apibudinimas
KLAUSIMAS:marke modelis, labai trumpas apibudinimas.

kad nebutu ash tomas man kazkas neveikia
nu kad nebutu tokiam prastam lygije.
paziurejau kaip zmones cituoja cia, baisu isties.... ta pacia citata 10zmoniu percituoja su visom nuotraukom, tai bereikalingi lapai gaunasi.
cia pirma kart prisijungus irgi vaizdas nekoks, bendrauja gal 5zmones, tai tikrai galima pakeisti.

mb1 2009-01-14 13:27

ateity planuojam pvz remontus, suskirstyt i modeliu skyrius, kad butu paprasciau atsakymu ieskot pvz 124-tus turintiems, arba tarkim S klases savininkams, kol kas to nedarom, laukiam daugiau temu ;)

O nariu tikrai dauges, daugiau optimizmo, kazkada buvom tik dviese ;)

Admins.

Edgaras 2009-01-14 13:40

del citavimo gerai pastebeta... tikrai yra temu kur su nuotraukom ir keliu zmoniu citatas percituoja...
gal reiktu uzdraust toki reiskini
tiesiog ivest taisykle kad citata butu tik vieno zmogaus ir plius cituojant teksta su nuotraukom tai nuotraukas pasalint, nes po to kartojasi toj pacioj temoj keli lapai.

yamato 2009-01-14 13:46

su citatomis cia gerai padaryta forume :) cituoji tik ta, ka zmogus pats rase, o ne ka dar ir tas kitas cituojamasis zmogus citavo :)

o del nuotrauku, galbut eitu taip pat taip padaryt, tik kad ne pasalinti visai ta nuotrauka, o tik palikti nuotraukos nuoroda :)

mb1 2009-01-14 14:10

1 Attachment(s)
del citatuose esanciu nuotrauku, tai jus jas patys juk galit pasalint, jei tarkim cituojate ir nenorite, kad kartotusi foto, paprasciausiai paziurekite pacioj citatoje turi but kazkoks foto linkas, arba [IMG] kodas/linkas, ji istrynkite ir viskas ;)

pvz:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.