MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Langu tamsinimas, istatymai, baudos ir viskas, kas su tuo susije. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=759)

driuliauskas 2009-07-04 08:56

ne del peticijos veiksmingumo as. :) kaskada kalbejau su tevu vaziuodamas ilgoje kelioneje. kalba isirutuliojo del mano mano nuomone kvailu taisykliu kaip. privalomos sviesos dienos metu. ir draudimas langu tamsinimui.
tevas pasake trumpai bet teisingai.
"klausyk vaikeli! tu manai kad keliu eismo taisykles paraso kaskokie tai ******* visiskai neismanantys savo darbo? toli grazu ne. mes, zmones rasome taisyklels savo krauju ant kelio."
taip ir neturejau ka jam atsakyti :D

a-1 2009-07-04 09:25

nu va ir mane apibiletavo...pirma karta per 3 metus...atrado 51,6 proc laiduma priekiniu stiklu...:)

Darius 2009-07-04 22:34

As ir pasirasiau, bet kazi ar bus naudos is jos:confused:

Jonkis 2009-07-09 10:05

o kiek galima?

Kokia bilietelio kaina?

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 32222)
nu va ir mane apibiletavo...pirma karta per 3 metus...atrado 51,6 proc laiduma priekiniu stiklu...:)


Jonkis 2009-07-09 10:10

Kas ten tas taisykles raso nzn, bet klijuoji plevele ant priekiniu stiklu - tu riboji savo matomuma, nakti tai ypac jauciasi, vazineji neprisiseges dirzu, mentai nemato tai kam segtis, saugai save nuo stiklo sukiu, kaip zinom priekiniai soniniai stiklai nera tripleksiniai....

Sveisos - apsiniaukus ar siaip kokiom neypatingai sviesiom dienom tai tikrai privalumas, nes pastebeti automobili tikrai lengviau, pamazu dingsta idiotai kurie ir nakti be sviesu vazineja, nes jam kelias pakankamai gerai matosi, o tu jo nematai visai, biudzetas pilneja, nes lopiniu kuriem px ir vazineja kaip nori dar tikrai daug, kai spigina saule nevelnio tos lempos nesimato, dideja oro tarsa, zulini bereikalo generatoriu ir trumpini akumo gyvenima....

prisvaigau, pliusu gal ir daugiau nei minusu



Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 32220)
ne del peticijos veiksmingumo as. :) kaskada kalbejau su tevu vaziuodamas ilgoje kelioneje. kalba isirutuliojo del mano mano nuomone kvailu taisykliu kaip. privalomos sviesos dienos metu. ir draudimas langu tamsinimui.
tevas pasake trumpai bet teisingai.
"klausyk vaikeli! tu manai kad keliu eismo taisykles paraso kaskokie tai ******* visiskai neismanantys savo darbo? toli grazu ne. mes, zmones rasome taisyklels savo krauju ant kelio."
taip ir neturejau ka jam atsakyti :D


w123fanas 2009-07-09 12:09

nu bet vyrai sakykita ka norit, anglijoj ,amerikoj vazineja pilna snukiu su juodais laingais visais, be sviesu dienos metu ir panasiai, o vavariju suvestiniu nera net kal lyginti su musiskem - ne nuo to gal kaip visada musu lochai, sedintys ir rasantys istatymus pradeda - zmones reik samoninti saugiai vaziuoti, nes ne niaukti langai ir ne nauzdegtos sviesos traisko zmones keliuose, o tokie patys zmones. jei ******, - tai manau jokio skirtumo su kuo vaziuoja, vistiek kanors nuplos, arba pats uzsiplos su laiku

lionka 2009-07-09 15:23

amerikoj nevisur galima tamsintais langais . o kad tamsinti langai stipriai itakoja avarijas keliuose nesutinku ! uzdraust reikia lievas pleveles.

Edgis 2009-07-09 15:30

Pritariu 100%, kad Senukų edition plevelė yra blogai, bet 75%tamsinti priekiniai langai matomumo neprideda. Teko važiuot su visais tamsintais langais naktį, įspūdžiai nekokie. Tiesa, negaliu pasakyt ar kokybiškai jie tamsinti, nes auto mano draugo draugo. Galėtų ribas tamsinimui pakoreguot, nes saikingai užtamsinti langai atrodo gražiai ir nesikerta su matomumu

lionka 2009-07-09 15:45

http://www.pics.lt/gallery.php?entry...tvaizd0106.jpg
mano tamsinti taip ir nieks dar nesikabino . nors jau 1m. lietuvoj .

Edgis 2009-07-09 15:46

Kiek tamsinti? Nes labai gražiai atrodo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.