MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Mb w140 is usa, prikelimas naujam gyvenimui (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26465)

FUN500 2020-03-22 18:44

Ne,as kolkas nieko neparduodu, tik perku. Nors interesas man ratams dingsta po truputi.

gtr 2020-03-22 22:41

Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 531350)
Jau kaip ir minejau anksciau automobilis daily todel toks ir variantas traukos man uztenka aisku garsas ne tas kad keltu veide sypsena bet piniginei sypsena didesne nei su v8 :)

Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?

Simukasw140 2020-03-23 06:15

Citata:

Pradžioje rašė gtr (Post 531397)
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?

Nu matai mastau ne tik apie tai kad dasides keli litrai degalu kaip pvizdys pas v8 8 babinos stovi pas mane tik 3 oro srauto kaina sklendes kaina variklio pravotkes kaina ir visa kita yra daugiau ir brangiau nei pas mane :) aplamai tos pacios dujos kainuotu bos ne dvigubai brangiau sumontuoti ir atsiranda daugiau niuansu pasikartosiu traukos man tikrai uztenka variklis gyvas pats nustebau pamates kaip tvarkingas m104 vaziuoja sitam kebule keiciant galvos tarpine matavau kompresija su prapusta tarpine rode visi cilindrai nuo 12 iki 13 baru sitas sprendimas buvo apgalvotas ir negincyjamas :) o sekantis bus grand edition savaitgaliams bet tikrai ne greitu metu :)

Citata:

Pradžioje rašė gtr (Post 531397)
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?

Del spindulio nezinau bloga ar gera nuotaika buvo bet del kabancio tepalo lasiuko ant karterio sake kad nusivalyciau ir nesake daugiau nieko bet kad neatsidare galines durys prisikabino ir kad priesrukiniu zibintu ispejamoji lempute ant rankeneles perdegusi buvo irgi prisikabino vaziuokle sutvarkiau pries varant tai nesake nieko

AndreFreire 2020-03-23 10:01

Papasakok kaip vairo medį tvarkei. Nušveitei visą laką ir kuo lakavai? Specialus koks lakas? Turiu tokią pačią bėdą su pavarų perjungimo svirtim. :)

Simukasw140 2020-03-23 11:35

Citata:

Pradžioje rašė AndreFreire (Post 531414)
Papasakok kaip vairo medį tvarkei. Nušveitei visą laką ir kuo lakavai? Specialus koks lakas? Turiu tokią pačią bėdą su pavarų perjungimo svirtim. :)

Nesigavo jis man idealiai nemokejau dar nuimti graziai seno lako paskui radau info kaip daryti bandziau ir lipti peiliu ir sveisti ir smeliuoti nelabai kas pasitvirtino bet galiausiai bubo nusveista su svitriniu popieriumi pats dirbu prie auto dazymo tai tiesiog paprastu automobiliniu laku lakavau per tris kartus bet gal kzkada ateti perdarinesiu vaira kaip bisa medzio apdaila hidrografijos budu

FUN500 2020-03-23 11:52

Jeigu kas nors sugebesit padaryti medzio restauracija ne su tokiais uzapvalintais visais kampais aplink mygtukus, o kad butu kaip is MB fabriko lakas, lygiai staciai be jokiu uzapvalinimu, pas ta kreipsius. Iki to visa kita skaitau chaltura, iskaitant ir pas mane..
Man zinomi du zmones kurie padaro tikrai kaip originalas, bet eiles apie metus laiko ir kaina 1k $ +
https://mb1.ltd/files/1584960530_img...323_124753.jpg

Simukasw140 2020-03-23 11:55

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 531425)
Jeigu kas nors sugebesit padaryti medzio restauracija ne su tokiais uzapvalintais visais kampais aplink mygtukus, o kad butu kaip is MB fabriko lakas, lygiai staciai be jokiu uzapvalinimu, pas ta kreipsius. Iki to visa kita skaitau chaltura, iskaitant ir pas mane..
Man zinomi du zmones kurie padaro tikrai kaip originalas, bet eiles apie metus laiko ir kaina 1k $ +
https://mb1.ltd/files/1584960530_img...323_124753.jpg

Nesijauciu kazkoks ekspertas situose reikaluose bet cia akivaizdziai lakuojant tiesiog skandinta laku todel taip ir gavosi kas iesko tokios kokybes tai manau pigiau butu tiesiog uzsisakyti nauja apdaila pagal win koda kiek girdejau imanoma suprantu ko tu nori manau imanoma tai padaryti tiesiog daugiau krapstymosi

FUN500 2020-03-23 12:05

Taip padaryti galima padarant dziovinimo matricas kiekvienai panelei atskirai sava, pagal tikslia forma.
Butent todel mane mersas ir pradeda erzinti, daliu nebuvimu... Norint kazka sutvarkyti ar perdaryti, susiduri su daliu neegzistavimu.. ir tos paieskos begalines, kosminiu kainu mokejimai, laukimai ir panasiai.

tomasgarliava 2020-03-23 12:28

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 531427)
Taip padaryti galima padarant dziovinimo matricas kiekvienai panelei atskirai sava, pagal tikslia forma.
Butent todel mane mersas ir pradeda erzinti, daliu nebuvimu... Norint kazka sutvarkyti ar perdaryti, susiduri su daliu neegzistavimu.. ir tos paieskos begalines, kosminiu kainu mokejimai, laukimai ir panasiai.

Kazin kiek metu gamintojas laiko visas detales visiems modeliams sandeliuose? Itariu po 10 metu jau originalu nebelieka rinkoje?

FUN500 2020-03-23 12:39

Manau nera kazkokio reglamento. Atsargai kazkiek padaro, kas nespejo - viskas, paskui karts nuo karto paleidzia kazka i gamyba, bet tai asaros.. ir cia tik as is savo varpines galiu sakyti. Tarkim paemus kokia Pagoda(w113) manau ten isvis liudnai viskas ir jau senai...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.