MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   Dundejimas vibracija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9922)

2luxstyle 2012-05-30 14:50

Dundejimas vibracija
 
Didelis " dundesys, vibracija"
Sveiki,
Ar ir man gali taip būti? "reduktoriaus įvores, baisusis trukčiojimas" 124 pakeičiau sankabos visa komplekteli tik ne automatas pas mane ir po kokios savaites geros pradedant judėti is vietos pirmu bėgiu jei daugiau po vieta pasivazineju buna dun dun bum bum kazkas tokio kai pajudi is vietos toliau viskas ciki ir kas keisciausia jei pastovi kokia dienele kita iki kol prasivazineji nera dundesiuko to... Bet jau kai trenkia tai baisu is vietos važiuojant labai sirdele skauda dėl to ;(

Dalius/68 2012-05-30 20:23

pradedant nuo variklio ,dežes pagalviu ir einant tolyn t.y vibracijos slopintuvas(guma tarp dežes ir kardano,poremio gumos.....

inferno 2012-05-31 08:03

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 214857)
pradedant nuo variklio ,dežes pagalviu ir einant tolyn t.y vibracijos slopintuvas(guma tarp dežes ir kardano,poremio gumos.....

gali būt kardano balansyras parėjęs buvo pas mane ant scorpio išlūžinėjo ten kažkokie plasmasiukai ar gumikės nutrūkinėjo kad baisiai anas daužesi tai kadangi neplanavau ilgai važinet tai visai jį nuėmė tai sumažejo vibracija konkrečiai... dar galimas dalykas kad daužosi ir trenkia tai klynija pakabinamas guolis .

2luxstyle 2012-06-02 20:46

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 214857)
pradedant nuo variklio ,dežes pagalviu ir einant tolyn t.y vibracijos slopintuvas(guma tarp dežes ir kardano,poremio gumos.....

man tik labai idomu kad sankabai skyriau ~700lt ir sakau kad nebūtų tame paciame problema :uuu: aisku perdavimas slopinimas turi buti tik idomu kodel pastovejus diena iki kol pravaziuoji nemaza atstuma nieko "nedunda" :confused:

Tomskis 2012-06-02 22:00

kaip ir butu logiska su sankaba/deze kazkas kai tepalas saltas, tai nedungsi, susyla pradeda dungset. bet dalykas tas kad nera kam ten dungseti, eik tolyn nuo dezes link reduktoriaus

liudas777 2012-06-03 00:19

Stabdžių skystis nedingsta?

ldalius 2012-06-03 12:37

jei trukčiojimas, bildėsys ar vibracija prie didesnio greičio būt aiškiau, o dabar aš labiau linkstu prie dvimasio smagračio. Bet čia tik spėjimas pagal visą kas aprašyta.
Nes būtent nuo jo dirbant varikliui galima vibracija ir pradžioj judėjimo galimi nemalonūs pojūčiai, bet vėlgi, kol nepapurčiau savo rankomis, negaliu kategoriškai kažko pasakyti.

iMechanic 2012-06-03 13:42

Tikrink pakabinama guolli, kazkada turejau toki malonuma. Dunda tai nezmoniskai vietoj sukinejantis. Bet kadangi zinojau kad tai pakabinamas guolis kaltas tai sirdies neskaudejo :)

ldalius 2012-06-03 19:43

jei kardano pakabinamo guolio guma išplyšusi, tai patikrinti labai lengva vien kardaną ties tuo guoliu patampant aukštyn žemyn

inferno 2012-06-04 06:58

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 215609)
jei kardano pakabinamo guolio guma išplyšusi, tai patikrinti labai lengva vien kardaną ties tuo guoliu patampant aukštyn žemyn

tuo pačiu palindes po duobe pačiupinėk balansyra kardano ten prie dežes turi but toks juodas didelis žiedas paklibink jei ten kliba tai tass gali vibruot...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.