MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Somesword'o antras lipimas ant grėblio, W220 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21982)

Darinis 2020-02-13 10:43

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 529515)
Na šitas vienintelį toks pilnas Pabaltijo šalyse......
Iš tiesų w220 nebenoriu....

o galima pora zodziu placiau kodel ne?

Somesword 2020-02-13 12:14

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 529517)
Būk vyras,imk rimtą modelį.
Bus pigiausias iš visų skelbimų.

Aciu, buciau vienas, imciau, dabar su vaiku nelabai patogu :)

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 529521)
o galima pora zodziu placiau kodel ne?

Man asmeniskai moraliskai nusibodo. :) Gal koki S600L pavairuociau dar. Pilnai farsiruota.

Siaip geras auto. tik kad technologiju trukumas viduje jauciamas. Daug vargt norint gaut galines kameras, telefona pasijungt, ar aux koki issivest... Dolby DTS neskaito. Geros muzikos neina paklausyt.
Komforto atzvilgiu viskas ten gerai. noretusi geresnes garso izoliacijos....
Kaip kad BMW E66 LCI - geresnes garso izoliacijos nesu patyres negu ten... Prie 200+ prasideda vejo garsai...

slimas 2020-02-13 14:44

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 529520)
Jo,pats pirmas.

Nu kad modelis rimtas, tai tikrai, asmeniškai vienas gražiausių mb, bet nežinau kokį variantą tokių metų baisiau būtų pirkt, ar su maža rida ir potencialiai nesutvarkytom žvaigždėm, ar su didele rida ir tikėtis, kad cilindrai nepažeisti dar, kas irgi yra problema ypač ankstesniuose modeliuose

Rykštė 2020-02-13 14:50

Citata:

Pradžioje rašė slimas (Post 529543)
Nu kad modelis rimtas, tai tikrai, asmeniškai vienas gražiausių mb, bet nežinau kokį variantą tokių metų baisiau būtų pirkt, ar su maža rida ir potencialiai nesutvarkytom žvaigždėm, ar su didele rida ir tikėtis, kad cilindrai nepažeisti dar, kas irgi yra problema ypač ankstesniuose modeliuose

Būtų ne 07/01 gimimo aš pats pasiimciau pasivezint,bet su žvaigždėmis nenoriu kovoti. Dar reikėtų apklijuoti gražia plėve,o tada nei pigūs,nei geras bus.

slimas 2020-02-13 14:52

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 529532)
Kaip kad BMW E66 LCI - geresnes garso izoliacijos nesu patyres negu ten... Prie 200+ prasideda vejo garsai...

Vaziaves ir su e66 lci ir su w221, tai bent man pasirode, kad w221 garso izoliacija geresne, nei kad bmw. O w220 manau jau del amziaus ta garso izoliacija ne tokia, kaip kad budavo :D jei dar koks Volodia lindes po abloske isdraske izoliacines medziagas, tai isvis. Teko vaziuoti w220 su padaryta garso izoliacija, tai geras sarvuotis pasirode :xx:

MRDetailing 2020-03-24 16:56

As kaip turejas E38, W220, A8 (visi tu paciu metu), tai man garso izoliacija buvo A8 geriausia. Visuose modeliuose buvo dvigubi stiklai. Bulkos izoliacija buvo tokia gera, kad net nesigirdejo to 3.3TDI V8 garso.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.