MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=154)
-   -   Keturaciai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11234)

Tomskis 2014-12-27 17:12

nu jei ten TA praeisi ir draudima pasidarysi, tai vargo jokio lietuvoj vazinet. bet geriausia aisku pirkti registruota cia

sportbatis 2014-12-27 18:48

durniu laivas kai visada... jei Latvijoj problemu nera, ar Lenkijoj, tai ten ir registruot reikes. Jei ten uzregistruos, jokiu kliuciu cia vazinet neturetu buti. kitas klausimas, ko ten reikalauja? posukiai, stopas, zibintai?

Tomskis 2014-12-27 19:49

tai jei pirksi nauja lenkuose, tai ir priregistruos gi iskart, tai ieis i keturacio kaina, viska padarys kad tik nupirktum ir vaziuotum, ne?

sportbatis 2014-12-27 19:52

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 371562)
tai jei pirksi nauja lenkuose, tai ir priregistruos gi iskart, tai ieis i keturacio kaina, viska padarys kad tik nupirktum ir vaziuotum, ne?

koki nauja? nejuokauk.

Tomskis 2014-12-27 20:04

nu pvz kinietiska

Hunter 2014-12-27 20:05

vargu ar kam cia idomus kinietiskas vienam sezonui

sportbatis 2014-12-27 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 371568)
nu pvz kinietiska

tikrai nedomina manes kinietiski.

NISMAS 2014-12-27 21:07

kinietiska cia nusiperki su dokais ir prisiregistruoji kaip lengvaji regitroj, bet man asmeniskai tai butu didziausia geda su tokiu isvaziuot i gatve atrodytum kaip koks mario :) jei dar jis isvis ataikytu iki gatves, nes ten viskas iseiles byra :D
jau tada geriau su paciu pigiausiu raptorium 350, bet nzn kam tokio reiktu, nes jis isvis traukos neturi cia nebent vaikam kokiem su tokiu vaziuot kuris vos ratus prasuka ant asfalto. uz kokia suma mazdaug ieskai?

sportbatis 2014-12-27 21:09

Citata:

Pradžioje rašė NISMAS (Post 371577)
kinietiska cia nusiperki su dokais ir prisiregistruoji kaip lengvaji regitroj, bet man asmeniskai tai butu didziausia geda su tokiu isvaziuot i gatve atrodytum kaip koks mario :) jei dar jis isvis ataikytu iki gatves, nes ten viskas iseiles byra :D
jau tada geriau su paciu pigiausiu raptorium 350, bet nzn kam tokio reiktu, nes jis isvis traukos neturi cia nebent vaikam kokiem su tokiu vaziuot kuris vos ratus prasuka ant asfalto. uz kokia suma mazdaug ieskai?

10-15. na istikruju ieskau apie ~10k lietuvisku kad butu, bet galiu moketi ir daugiau jei butu uz ka.

bet dabar ne apie tai, nupirkt as ji galiu kad ir dabar. man daugiasiai klausimu kolkas su priregistravimu ir vaziavimu bendro naudojimo keliuose.

pucenas 2014-12-27 21:15

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 371578)
10-15. na istikruju ieskau apie ~10k lietuvisku kad butu, bet galiu moketi ir daugiau jei butu uz ka.

bet dabar ne apie tai, nupirkt as ji galiu kad ir dabar. man daugiasiai klausimu kolkas su priregistravimu ir vaziavimu bendro naudojimo keliuose.

tai su priregistravimu lietuvoi viska tau pasake. turi ieskoti jau priregistruoto ir tada viskas :good:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.