MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Dujos ir Mercedes Benz. Ar labai geda? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12478)

budzis 2013-05-28 01:25

zinau ne viena zmogu kuris turi pinigu ir nemazai ir isidejo dujas i auto...nes jie ir turi nes visur skaiciuoja.....ir nesakykit,kad lai perka koki 2 golfa ir taupo....na patogumas buna irgi ne paskutineje vietoje...bet jei prasuki daug km ,tai susitaupo oi susitaupo...
Islandai siaip turi pinigu,bet ju dabartinis mados klyksmas ir geidziama masina vw passat su gamtinem dujom... ten jau is gamyklos gali nusipirkti su vietoj benzino bako istatytu dujiniu balionu...tiesa ten jos kainuoja pigiai...cia lt jos nepigios...bet cia jau valstybes zaidimas..

Somesword 2013-05-28 05:55

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 273189)
ačiū dievui, kad tu niekad ir neturėsi tokio modelio, nes pasauly visai nebūtų teisybės ;] viskas tvarkoj su tom dujom, ir aš dėčiau dujas aišku ne i AMG modelį (geriau išvis AMG nepirkčiau, jei žinočiau, kad nebus už ką pylt, nei pagaidint mašiną...). bet tokio merso ateitis yra viena - šrotas, jokios kolekcinės vertybės nebeturi. čia tas pats kaip merga praradūs nekaltybę - gali būt, bendraut, bet nieko special nebebus, jei ne tu atėmei ;]]]

kaip gerai, kad tu zinai, ka turesiu o ka ne ;)

Kartoju tiems kurie tanke sedi - nori raliuot persijungi i benza, vaziuoji eurotripa jungi dujas, kas ir kam neaisku?

Nei viena musu forumieciu turima masina net nepretenduoja i kolekcines, nepradek demagogiju ;)

IR dar del eksploatacijos, va dujos idetos i mano w220 jau 3 ar 4 metai. Pries 4 dienas prakiuro abu reduktoriai vienu metu :) Remontas 340Lt ir vel vaziuosiu 4 metus...

Hunter 2013-05-28 06:43

Reduktoriaus membranas profilaktiskai reiketu keisti kas 2-3 metus, todel ir prakiuro

simaso 2013-05-28 08:10

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 273207)
kaip gerai, kad tu zinai, ka turesiu o ka ne ;)

Kartoju tiems kurie tanke sedi - nori raliuot persijungi i benza, vaziuoji eurotripa jungi dujas, kas ir kam neaisku?
Nei viena musu forumieciu turima masina net nepretenduoja i kolekcines, nepradek demagogiju ;)

IR dar del eksploatacijos, va dujos idetos i mano w220 jau 3 ar 4 metai. Pries 4 dienas prakiuro abu reduktoriai vienu metu :) Remontas 340Lt ir vel vaziuosiu 4 metus...

ar Tu suvoki, ką aš noriu pasakyt ? čia tas perjunginėjimas ne prie ko visiškai. ką tu vairuoji, tai niekada nebus vertinga, kalbu apie AMG modelius, kas norėtų, kad ir w220 AMG turėt kolekcijoj ir retkarčiais važynėt kaip pramogai, niekad nepirktų mačiusio dujų. tu vairuosi gal dar ir 10 metų, ko tau ir linkiu. Yra forume ir tokių išlaikytų modelių, kuriuos ateity parduosi už gerą kainą, o visi tie dujinti, jau bus paleisti ant dalių ;]

Hunter 2013-05-28 08:26

Arba bus isimtos dujos ir parduota kaip be duju. O forume tokiu kurie taptu kolekciniais tikrai nera ir nebuvo gali nesvaigt

Somesword 2013-05-28 08:27

Ajaj, ziu irgi tavo isitikinimu dujos kenkia varikliui ? Na tiek to, mano c124 dujos kenke nes netvarkingas variklis buvo, saude ir nulauze lekste su visa koja. cia sutinku.

O del amg...Noriu w220 amg s65

Va kitas klausimas, jei turiu viena 220 dujinta - darbini arkli (vakar sudejau tiek kompiuteriu korpusu kiek nesu vezes su jokia masina) :D

O reprezentacijai, pasimaivymui pries gimine ir (PRIE MESKU pastovet ir pagazuot - plungiskiai supras:) ) ir kad glutaminas nespjaudytu ant manes pirkciau amg modeli su kuriuo nuvaziuociau gal but 3-5 tukst km jei ne maziau, per metus, ziurint is tos puses, dujos butu netinkamas sprendimas :)

Kada jus pagaliau suprasit, kiek zmoniu - tiek gyvenimo budu :)



p.s. W220 ekonomiskiausia (pagal kura) masina kokia esu turejes. Tik del remonto kyla bendra kaina...

egise 2013-05-28 08:51

As uz dujas visom masinom (nu nekalbam apie ferrari). Bet, kad koks AMG butu uzdujintas tai kazkaip jau nesueina, Manau, jei zmogus perka AMG tai arba perka savaitgaliams (tokiu atveju duju nedes, nes mazai vaziuos) arba perka kaip kasdienine auto ir nesuka galvos del tu duju, bo turi pinigu. Vienas is dvieju. Turbut vienetai uzdujintu AMG Lietuvoj.

brasil181 2013-05-28 08:55

kazin kodel glutaminas cia neapsireiskia sitoi temoi :D seip budziui pritariu,kas skaiciuoja pinigus tas iesko kaip pigiau vaziuot ir t.t uztad tokie zmones ir turi litu ;]]]

Hunter 2013-05-28 09:40

Jie turi pinigu ne todel kad skaiciuoja kuro pinigus, o tiesiog moka skaiciuoti ir zino is kur atsiranda pinigai

simaso 2013-05-28 09:44

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 273214)
Arba bus isimtos dujos ir parduota kaip be duju. O forume tokiu kurie taptu kolekciniais tikrai nera ir nebuvo gali nesvaigt

tai jei parduodamas auto be dujų, jos buvo išimtos ir pardavėjas to nesako, tai čia - APGAVYSTĖ! o kolekcinį automobilį, gal skirtingai suprantam. aš jei pirkčiau kokį c126, tai man pilnai pakaktų, tvarkingo, netiuninguoto ir būtinai nemačiusio dujų. Tu gal kalbi, apie tokius kur rida 40k.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.