MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Apie autokosmetika (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6873)

Finalfour 2011-03-28 15:58

Apie autokosmetika
 
Sveiki,
kadangi ateja siltasis sezonas, kyla noras grazintis savo masinukus :) Taigis, ka is savo patirties kolegos galite rekomenduoti tokiam tikslui:
Salone ant sviesiu medziaginiu apmusalu yra keletas patamesejimu, taip pat sedynes irgi nesviezios, tad ka naudojate isimti demems is medziaginiu apmusalu, demems nuo odiniu sedyniu ir ju odos atnaujinimui, paneliu valymui ir suteikimo joms ilgalaikio blizgesio. Ypac aktualu efektyvi priemone isimti demems is medziaginiu apmusalu. Cheminio daryti nesinori, gaila litu ir be to man paciam malonu pasikrapstyti svieciant saulei :)
Beja, kuom juodinate padangas? Kai nujuodini is balionelio is maximos, tai laiko kelias dienas, o kai nujuodina plovykloje kokie svaros broliai, tai padangis juodos kaip naktis buna minimum savaite, jie ten kazkokiu teptuku jas nutepa..

yamato 2011-03-28 23:00

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 139009)
Sveiki,
kadangi ateja siltasis sezonas, kyla noras grazintis savo masinukus :) Taigis, ka is savo patirties kolegos galite rekomenduoti tokiam tikslui:
Salone ant sviesiu medziaginiu apmusalu yra keletas patamesejimu, taip pat sedynes irgi nesviezios, tad ka naudojate isimti demems is medziaginiu apmusalu, demems nuo odiniu sedyniu ir ju odos atnaujinimui, paneliu valymui ir suteikimo joms ilgalaikio blizgesio. Ypac aktualu efektyvi priemone isimti demems is medziaginiu apmusalu. Cheminio daryti nesinori, gaila litu ir be to man paciam malonu pasikrapstyti svieciant saulei :)
Beja, kuom juodinate padangas? Kai nujuodini is balionelio is maximos, tai laiko kelias dienas, o kai nujuodina plovykloje kokie svaros broliai, tai padangis juodos kaip naktis buna minimum savaite, jie ten kazkokiu teptuku jas nutepa..

padangas juodina spec. riebalu :) imdavau vis iš draugo plovyklos, laikydavo irgi nemažai, iki kol į žvyrkelį kokį neįšokdavau :D
mačiau lukoile kažkada pirkt, į paprastas bonkutes supilstyta ir ant balto lapo atspausdinta - padangoms juodinti, ar kažkas pan, gan nepigus, bet gerai veikiantis :)
0,5l kainavo apie ~15-20lt, tiksliai dabar nepamenu ;)

o dėl odos - kodėl jums patinka blizgi oda? aš tai negaliu žiūrėti į blizgią ;) blizgi odos spalva yra nusidėvėjusios odos spalva, matinė oda - pati gražiausia ir tvarkingiausiai atrodanti :good:

mikis 2011-03-28 23:19

kad dauguma odos minkstikliu/drekikliu turi savo blizgesio, na jei oda nepriziurima, neminkstini jos tepaliukais, poto pradeda skilinetii tokiom negraziom ilgom linijom

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 139133)
padangas juodina spec. riebalu :) imdavau vis iš draugo plovyklos, laikydavo irgi nemažai, iki kol į žvyrkelį kokį neįšokdavau :D
mačiau lukoile kažkada pirkt, į paprastas bonkutes supilstyta ir ant balto lapo atspausdinta - padangoms juodinti, ar kažkas pan, gan nepigus, bet gerai veikiantis :)
0,5l kainavo apie ~15-20lt, tiksliai dabar nepamenu ;)

o dėl odos - kodėl jums patinka blizgi oda? aš tai negaliu žiūrėti į blizgią ;) blizgi odos spalva yra nusidėvėjusios odos spalva, matinė oda - pati gražiausia ir tvarkingiausiai atrodanti :good:


Tomskis 2011-03-29 09:48

mane domina kur gaut valiklio odai, kad drekintu ir juodas pritrintas vietas isvalytu ir nenubluktu salonas, nes maximoj, senukuose visur raso kad gali nublukt

Edgis 2011-03-29 10:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 139165)
mane domina kur gaut valiklio odai, kad drekintu ir juodas pritrintas vietas isvalytu ir nenubluktu salonas, nes maximoj, senukuose visur raso kad gali nublukt

Aš tai pirma nuvalau su švelnia kempine ir CIF. Paskui su drėgna kempine, kad CIF nuplaut ir galų gale su odos minkštikliu:) Ir nuvalo, ir nekenkia, ir oda graži ir minkšta:)

Tomskis 2011-03-29 12:00

o koki odos minkstikli naudoji? buitini? baldams?

mikis 2011-03-29 14:23

gali tai gali, nezinia kaip reguos, poto toms Tomskis vaziuos i uzsieni ir prisiteis pinigu :)) kad nubluko, todel ir sako. as naudojau turtle fax, sviesiai odai, esu patenkintas, 2x i savaite suminstinau vasara, ir oda iskarto atsigavo, poto karta i menesi. malonu ziureti buvo, svarbiausia manau imti ne pigiausia gamini

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 139165)
mane domina kur gaut valiklio odai, kad drekintu ir juodas pritrintas vietas isvalytu ir nenubluktu salonas, nes maximoj, senukuose visur raso kad gali nublukt


Edgis 2011-03-29 19:17

Pas mane irgi Turle Wax yra, nesiskundžiu

Marozas 2011-03-29 19:47

Jeigu reikia chemijos, kuria naudoja svaros broliai, parasyk man, duosiu numeri. Labai gera, efektyvi, nuvalo ir oda ir kilimus, beleka. Odai priziureti pats geriausias yra Gliptone Leather conditioner. Nusipirk is ebay. Juos i rolls roycus ir tt komplektuoja. gali dar nusipirkt senukuose visokiuose upholstery cleaneriu apmusalams valyt. tokie flakoneliai, su sepetukais. Tai va :)

hardas999 2011-03-29 19:57

Pats išbandžiau ir rekomenduoju Buffalo odos valiklį. Su odos valikliu gavau ir kempinę su kuria puikiai išsivalė visi purvai, o oda atgavo natūralią spalvą.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.